vivasportshop.ro 1 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 149

Subiect: Drobeta Turnu Severin - 18.05.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.567
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 23 h 8 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4291

    Drobeta Turnu Severin - 18.05.2019

    LOCALITATEA: Drobeta Tr Severin
    DATA: Sâmbătă 18 Mai 2019;
    CATEGORII: INCEPATORI+AVANSATI+OPEN+ELITE
    SALA: Sala Polivalenta; Bd Alunis Nr.1
    INDICAȚII DE ORIENTARE:


    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF

    TAXA: adultii 35 Lei, copii 10 lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    In taxa de participare, se asigură:
    - apă plata ; suc; cafea
    - meniu cu specific sarbesc


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 17 Mai 2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 9.99;
    - Număr maxim de participanţi: 28 + 2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    AVANSATI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 SI 19.99
    - Număr maxim de participanţi: 48 + 2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    OPEN:13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 32.99 precum si jucatorii AVANSATI cu MP mai mic de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 38+2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    ELITE: 13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare de 33;
    - Număr maxim de participanţi: 22+2 wildcarduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    Organizatori: VIJAICA Florin: 0784 152 052; DRAGHICI Dumitru tel 0747 304 553

    Organizator Tehnic: TOMA Florin: 0748 204 733

    In functie de numarul participantilor, orele de desfasurare precum si locurile disponibile fiecarei categorii pot suferi modificari.
    Vom anunta in timp util.



    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747


    Vă așteptăm cu drag !
    Ultima modificare făcută de florin toma; 07.05.2019 la 15:51.

  2. Mulțumesc marcelgiosan, Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.567
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 23 h 8 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4291
    Clasament INCEPATORI

    1. Dedyszyn Cristian - Drobeta Tr Severin
    2. Marinescu Marius - Craiova
    3 -- 4
    Popa Alin - Drobeta Tr Severin
    Frinculescu Mihai - Drobeta Tr Severin
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Dumitru Florin - Bals
    Udrea Raluca - Drobeta Tr Severin
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Novac Brani - Drobeta Tr Severin
    Morar Patricia - Drobeta Tr Severin
    9 -- 2v gr.inf.
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    10 -- 1v gr.inf.
    Croitoru Carli - Craiova
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Blendea David Stefan - Drobeta Tr Severin


    Clasament AVANSATI

    1. Petcu Daniel Florin - Drobeta Tr Severin
    2. Cioveie Bogdan - Oravita
    3 -- 4
    Tamsa Titus - Resita
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    5 -- 8
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Fota Alexandra - Drobeta Tr Severin
    Mares Geani - Drobeta Tr Severin
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Fekete Istvan - Arad
    Botanel Eduard - Rovinari
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Pop Ioan - Timisoara
    Boruga Alex - Drobeta Tr Severin
    Tanase Marian - Drobeta Tr Severin
    17 -- 2v gr.inf.
    Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    18 -- 22 1v gr.inf.
    Craiovan Victor - Resita
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Botanel Grigore - Rovinari
    Tambura Constantin - Plenita-Dolj
    Jac Dalibor - Drobeta Tr Severin
    23 -- 0v gr.inf.
    Popescu Cezar Andrei - Drobeta Tr Severin

    Clasament OPEN

    1. Cinca Daniel - Craiova
    2. Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    Degianschi Obrad - Resita
    5 -- 8
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Cretu Marian - Craiova
    Secu Virgil - Drobeta Tr Severin
    9 -- 10
    Buciu Catalin - Bals
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    11 -- 2v gr.sup.
    Demian Daniel - Arad
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Balmez Dorel - Oravita
    Nagy Iosif - Arad
    Cioboiu Dan - Craiova
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin
    Ticu Sorin - Lugoj
    Istrate Samir - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Valcea Daniel - Pitesti
    21 -- 2v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    Csaky Tiberiu - Resita
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Tuca Cristi - Slatina
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Bradea Lucian - Arad
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Mica Costel - Drobeta Tr Severin
    Calciu Vasile - Craiova



    Clasament ELITE

    1. Avram Victor - Arad
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3 -- 4
    Dondera Marius - Targu Jiu
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    5 -- 2v gr.sup.
    Roman Bogdan - Arad
    6 -- 1v gr.sup.
    Verdet Adrian - Timisoara
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Put Gabriel - Oravita
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Ultima modificare făcută de florin toma; Ieri la 21:34.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.217
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    379 z 6 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 h 58 m
    Reputație
    7794
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

  6. Mulțumesc Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place gicu_licu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    12.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    42
    Postări
    443
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 10 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    459
    Se inscriu din Craiova Cinca Daniel ,Cioboiu Dan,Stancalie Doru ,Cretu Marian ,Marin Puiu ,Popescu Dan la open
    Se inscriu Chivu Cornel ,Popa Cezar la avansati

  8. Îmi place gicu_licu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    618
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 20 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1152
    Puț Gabriel,Oravita, Elite
    Drinceanu Lilian, Oravița, Open
    Lungu Marius, Oravița, Open
    Creinicean Liviu, Oravița, Open
    Vereș Francisc, Oravița, Open
    Murgu Ioan, Oravița, Open
    Cioveie Marian, Oravița,Amatori
    Cioveie Bogdan, Oravița,Amatori
    Ambruș Narcis, Oravița, Incepatori.

  10. Îmi place gicu_licu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vârstă
    50
    Postări
    184
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 7 h 28 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    154
    Din Reșița la Open : Csaky Tiberiu, Turburan Ion, Degianschi Obrad.

  12. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place gicu_licu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vârstă
    50
    Postări
    184
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 7 h 28 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    154
    Craiovan Victor și Tamşa Titus din Reșița la Avansați.

  14. Îmi place gicu_licu le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    37
    Postări
    3.478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 1 h 15 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    1987
    Roman Bogdan - elite
    Ciochina Gabriel - open
    Istrate Samir - open
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  16. Îmi place gicu_licu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui gicu_licu
    Data înscrierii
    27.02.2013
    Locație
    drobeta-turnu-severin
    Vârstă
    64
    Postări
    419
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    60 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    1064
    La categoria avansati, Vijaica Paul. Multumesc.
    Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
    FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
    BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

  18. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    618
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 20 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1152
    Citat Postat în original de pedrosyto Vezi post
    Puț Gabriel,Oravita, Elite
    Drinceanu Lilian, Oravița, Open
    Lungu Marius, Oravița, Open
    Creinicean Liviu, Oravița, Open
    Vereș Francisc, Oravița, Open
    Murgu Ioan, Oravița, Open
    Cioveie Marian, Oravița,Avansați
    Cioveie Bogdan, Oravița,Avansati
    Ambruș Narcis, Oravița, Incepatori.

  19. Îmi place cara le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    29
    Postări
    928
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 5 h 46 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1171
    Din Arad - Avram Victor - Elite

  21. Îmi place gicu_licu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    12.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    42
    Postări
    443
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 10 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    459
    Se inscrie Raducan Bogdan din Craiova la elite

  23. Mulțumesc Bogdan Raducan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place gicu_licu le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    TG-JIU
    Vârstă
    43
    Postări
    99
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    54
    Se inscrie Dondera Marius la Elite din TG-JIU

  25. Îmi place gicu_licu le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    TG-JIU
    Vârstă
    43
    Postări
    99
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    54
    Se inscrie Botanel Grigore la Avansati din Moi

  27. Îmi place gicu_licu le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    boboc
    Data înscrierii
    24.02.2019
    Locație
    Timis
    Postări
    9
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 h 55 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    5
    frunza alexandru open timisoara

  29. Îmi place gicu_licu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 06.04.2019, 16:12
  2. Turneu B Drobeta-Turnu Severin - 24.02.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 38
    Ultimul post: 26.02.2018, 17:37
  3. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 15.01.2017, 11:19
  4. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 02.09.2015, 17:24
  5. tenis de masa Drobeta Turnu Severin?
    De cristimusashi în forumul Parteneri de antrenament
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 22.07.2009, 12:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •