Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ionuț Iftimoaie", Comănești - 18.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Din păcate trebuie să mă retrag, nu pot ajunge în timp util la turneu. Dragan Petru Ioan din Iași, Open.

    Comentariu


    • Se retrage ilies ioan
      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
      FH: Tenergy 05 FX
      BH: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • Cu parere de rau trebuie sa ma retrag. Nicolaiciuc Ovidiu - Iași - Open. Succes tuturor sa aveti un turneu reusit ca de fiecare data!

        Comentariu


        • Bună seara! Deși s-au retras mai mulți de la open încă sunt pe lista de așteptare. E bună o actualizare...... intenționez sa vin de la peste 300 de km. Mulțumesc și o seara frumoasă vă doresc !!!!!

          Comentariu


          • Postat în original de Baiburi Levent Vezi post
            Bună seara! Deși s-au retras mai mulți de la open încă sunt pe lista de așteptare. E bună o actualizare...... intenționez sa vin de la peste 300 de km. Mulțumesc și o seara frumoasă vă doresc !!!!!
            Nu e actualizată de Marcel...dar sunteți pe listă...puteți veni liniștit!!!

            Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Postat în original de nicusor bulubasa Vezi post
              Nu e actualizată de Marcel...dar sunteți pe listă...puteți veni liniștit!!!

              Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk
              Mulțumesc !!!!!

              Comentariu


              • Dacă e posibil se transfera Isac Daniel de la începători la Avansați. Multumim !

                Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Din cauza unor probleme medicale, de ultima ora, o mica luxatie, sunt nevoit doar sa privesc frumoasa manifestare de la Comănești. Succes tuturor participantilor!
                  Blade: Timo Boll Spirit FL
                  FH: Tenergy05
                  BH: Tenergy05

                  Comentariu


                  • Grupe inferioare Open
                    1 Baiburi Levent Corbu Darius Ticu Dorin Nistor Florin Nistor Iosif
                    2 Dumbrava Daniel Macovei Cristi Marola Dan Fancsali Kalman Peiu Cosmin
                    3 Lakatos Zsolt Rosu Gabriel Vlaisan Vasile Pralea Marius Dan Dan Andrei
                    4 Barsa Ioan Trandafir Vasile Filip Dan Nicu Constantin Stroe Ionel Ticu Mihai
                    5 Irimia Sorin Jr Bulubasa Nicusor Trocaru Remus Laszlo Levente Leteanu Marius Dirdala Catalin
                    6 Pizlaru Ionel Braniste George Samoila Ion Szakali Csaba Petenchi Edmond Munteanu Octavian
                    7 Ciobanu Gabriel Gherasim Iulian Ursulescu Ioan Bubulac Cristi Serban Liviu Szanto Lajos
                    8 Plamada Lucian Ursulean Vasile Chetronie Liviu Buruiana Mihai Postelnicu Mihai Oancea Marian
                    Blade: Xiom Strato
                    FH: Tenergy 05
                    BH: Tenergy 05

                    Comentariu


                    • Grupe inferioare Avansați
                      1 Pintilie Vlad Sterczer Sandor Halbedel Marcel Anastasiu Constantin Codreanu George
                      2 Vicovanu Petru Dimitriu Vasile Panait Adrian Lupascu Dan Darie Gabriel
                      3 Burghelea Florin Acriva Marian Negrea Petrut Moisa Costel Tarcau Tiberiu
                      4 Fotia Iulian Kis Istvan Astefanoaie Vasile Zaharia Catalin Sterczer Zalan
                      5 Munteanu Diana Lazar Dumitru State Constantin Bucurel Claudiu Tarcau Andrei
                      6 Florea Gigi Loghin Florin Manea Dorinel Olteanu Gabriel Catana Vasile Sebestin Delia
                      7 Bejan Alexandru Dodu Costica Constantin Ionut Adorjan Zoltan Sisca Nicusor Gheorghitoi Alexandra
                      8 Donisan Costel Stoica Sandel Ilie Aurelian Ailioaie Gheorghe Lungu Lucian Mihai Denis
                      9 Iordachi Adrian Imecs F Attila Ionica Marius Apostu Laurentiu Isaic Radu Calin Alexandru
                      10 Nitu Serban Tobosaru Gheorghe Maftei Catalin Doru Dirlau Ionut Bordas Laszlo Stancu Maricel
                      11 Ene Florin Cristofor Razvan Subtirelu Marius Bucurel Ion Isac Daniel Stinga Ovidiu
                      12 Popescu Apreotesei Mihai Socaci Sorin Ciubotariu Mihaela Tirdea Ionut Iordache Catalin Negoita Gheorghe
                      Blade: Xiom Strato
                      FH: Tenergy 05
                      BH: Tenergy 05

                      Comentariu


                      • .

                        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • .

                          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                            Grupe inferioare Open
                            1 Baiburi Levent Corbu Darius Ticu Dorin Nistor Florin Nistor Iosif
                            2 Dumbrava Daniel Macovei Cristi Marola Dan Fancsali Kalman Peiu Cosmin
                            3 Lakatos Zsolt Rosu Gabriel Vlaisan Vasile Pralea Marius Dan Dan Andrei
                            4 Barsa Ioan Trandafir Vasile Filip Dan Nicu Constantin Stroe Ionel Ticu Mihai
                            5 Irimia Sorin Jr Bulubasa Nicusor Trocaru Remus Laszlo Levente Leteanu Marius Dirdala Catalin
                            6 Pizlaru Ionel Braniste George Samoila Ion Szakali Csaba Petenchi Edmond Munteanu Octavian
                            7 Ciobanu Gabriel Gherasim Iulian Ursulescu Ioan Bubulac Cristi Serban Liviu Szanto Lajos
                            8 Plamada Lucian Ursulean Vasile Chetronie Liviu Buruiana Mihai Postelnicu Mihai Oancea Marian
                            Vă salut dl rogerpustiu.
                            Eu Trocaru Remus m-am retras în data de 12.05.2019 de la acest concurs.
                            Nu am cum să apar în grupa a-5-a.
                            Puteți verifica.
                            Cu deosebit respect.

                            Comentariu


                            • Postat în original de remy Vezi post
                              Se retrage Trocaru Remus din Tulcea - Open.
                              Mult succes tuturor participanților!!!
                              Aici.

                              Comentariu


                              • .

                                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Postat în original de remy Vezi post
                                  Vă salut dl rogerpustiu.
                                  Eu Trocaru Remus m-am retras în data de 12.05.2019 de la acest concurs.
                                  Nu am cum să apar în grupa a-5-a.
                                  Puteți verifica.
                                  Cu deosebit respect.
                                  Stai liniștit Remus, se va remedia eroarea și bineînțeles nu vei fi penalizat
                                  ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                  Comentariu


                                  • Pana reusesc baietii de la Comănești sa iasă din catacombele tehnologiei, dau un spoiler cu ceaunul. [emoji39]

                                    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Poza de grup








                                      Ultima editare de puiu; 18.mai.2019, 20:46.

                                      Comentariu


                                      • Servirea mesei







                                        Ultima editare de puiu; 18.mai.2019, 20:49.

                                        Comentariu


                                        • Cateva imagini din timpul turneului














                                          Ultima editare de puiu; 18.mai.2019, 21:07.

                                          Comentariu




                                          • Finala open,

                                            Corbu Darius vs. "doctore, ce tanar esti" Ciobanu Gabriel.
                                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                            Tel : 0742 257 995

                                            Comentariu


                                            • .

                                              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de PaliHR Vezi post


                                                Finala open,

                                                Corbu Darius vs. "doctore, ce tanar esti" Ciobanu Gabriel.
                                                Bine, Darius, bravo, felicitari maxime!!!

                                                Comentariu



                                                • Comentariu


                                                  • Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X