tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 222

Subiect: "Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 2 h 3 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4767

    "Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019

    TURNEU A "Cupa PERPETUUM ACTIV Ed I", Sibiu - 18.05.2019

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 18 Mai 2019, Ziua Sâmbătă
    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE
    SALA: SALA DE SPORT LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    ADRESA: Str. Oştirii nr 5, Sibiu 55726
    INDICAȚII DE ACCES:
    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, DONIC, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 144
    - 24 la INCEPATORI
    - 48 la AVANSATI
    - 42 la OPEN
    – 30 la ELITE

    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 16.05.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich

    Parteneri
    LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN

    DECATHLON http://www.decathlon.ro/




    www.pingpongshop.ro | official [B]andro - DHS

    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/


    ACS ALICLA DUMBRAVENI




    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile pe forum până în data de 17.05.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 17.05.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou ELIMINATORIU;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-16, Nr. de mese pentru eliminatorii - 8


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare 8


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com
    - Holom Dorin

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    Intre 13:50 - 14:00 se va aerisi SALA
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vorfi eliminati din listele de inscriere)

    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea liceului.

    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.




    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima modificare făcută de adof; 07.05.2019 la 18:58. Motiv: adaugare partener

  2. Mulțumesc marcelgiosan, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dan comsa, mihais mioveni, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 2 h 3 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4767
    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Elite - 17.05.2019 23:09

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Simon Csaba - 30 - Targu Mures - MS - 44,73
    2 . Daneliuc Gabi - 14 - Selimbar - SB - 37,84
    3 . Petrus Florin - 550 - Alba Iulia - AB - 37,70
    4 . Moldovan Alexandru - 230 - Tarnaveni - MS - 37,46
    5 . Temelie Dragos - 490 - Selimbar - SB - 37,43
    6 . Welker Ivan - 20 - Sfantu Gheorghe - CV - 36,75
    7 . Aron Darie - 125 - Sibiu - SB - 36,02
    8 . Lazaroiu Adrian - 28 - Targoviste - DB - 35,80
    9 . Oprea Adrian - 43 - Lugoj - TM - 34,63
    10 . Georgescu Constantin - 361 - Orastie - HD - 30,15
    11 . Crainic Adrian - 1042 - Orastie - HD - 30,15
    12 . Tincu Laurentiu - 1254 - Sibiu - SB - 25,90

    Clasament 01-may-2019


    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Open - 17.05.2019 23:16

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Iancu Sorin - 362 - Sibiu - SB - 32,50
    2 . Catricicau Adrian - 293 - Baia Mare - MM - 30,53
    3 . Stefan Patrick - 62 - Brasov - BV - 30,51
    4 . Ciortescu Cristi - 60 - Iasi - IS - 30,02
    5 . Ambrus Szilard - 191 - Ludus - MS - 29,57
    6 . Mitzea Alexandru - 243 - Sibiu - SB - 29,50
    7 . Migea Cornel - 73 - Sibiu - SB - 29,48
    8 . Motorga Dorin - 91 - Targu Mures - MS - 29,19
    9 . Beches Andrei - 271 - Sibiu - SB - 28,84
    10 . Toader George - 813 - Agnita - SB - 28,45
    11 . Dirlea Ioan - 96 - Aiud - AB - 27,83
    12 . Negrean Ioan - 135 - Sibiu - SB - 27,40
    13 . Ciobanu Daniel - 95 - Blaj - AB - 27,04
    14 . Padurariu Costel - 106 - Brasov - BV - 26,62
    15 . Gecse Alpar - 139 - Chibed - MS - 25,78
    16 . Decean Darian - 216 - Sibiu - SB - 25,53
    17 . Antal Denes - 260 - Brasov - BV - 25,16
    18 . Trocan Nicolae - 162 - Mioveni - AG - 24,90
    19 . Somlea Darian - 822 - Cisnadie - SB - 24,60
    20 . Comsa Dan - 693 - Sibiu - SB - 24,03
    21 . Weiss Simona - 476 - Cisnadie - SB - 23,78
    22 . Barac Marius - 355 - Sibiu - SB - 23,45
    23 . Bora Nicolae - 1044 - Alba Iulia - AB - 23,30
    24 . Popa Mircea - 164 - Brasov - BV - 22,89
    25 . Barbulescu Dan - 257 - Sibiu - SB - 22,58
    26 . Ivan Catalin - 1084 - Fagaras - BV - 22,35
    27 . Timaru Ilie - 595 - Ocna Sibiului - SB - 22,25
    28 . Kromek Iulian - 483 - Cugir - AB - 22,04
    29 . Groza Alexandru - 750 - Cisnadie - SB - 21,25
    30 . Moldovan Flavia - 461 - Tarnaveni - MS - 18,54
    31 . Bozosan Petre - 286 - Sibiu - SB - 18,06
    32 . Serban Marian - 1613 - Orastie - HD - 18,00
    33 . Susan Mircea - 1864 - Alba Iulia - AB - 16,00
    34 . Zdrenghea Mircea - 1480 - Orastie - HD - 14,00
    35 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,31
    36 . Sabou Edmond - 1683 - Cluj Napoca - CJ - 12,50
    37 . Vaida Gheorghe - 2003 - Sibiu - SB - 0,00
    38 . Dragoi Andrei - 2644 - Azuga - PH - 0,00

    Clasament 01-may-2019





    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 17.05.2019 23:11

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Nedescu Adrian - 801 - Ramnicu Valcea - VL - 19,85
    2 . Toader Valentin - 996 - Agnita - SB - 19,40
    3 . Bumbu Pavel - 365 - Razboieni - AB - 19,23
    4 . Bucur Dan - 592 - Cisnadie - SB - 19,16
    5 . Fulop Attila - 248 - Aiud - AB - 18,81
    6 . Morariu Marius - 441 - Sibiu - SB - 18,35
    7 . Muresanu Alex - 1711 - Sibiu - SB - 18,20
    8 . Banu Nicolae - 1532 - Ocna Sibiului - SB - 18,00
    9 . Lupsa Bogdan - 281 - Ramnicu Valcea - VL - 17,88
    10 . Dragomir Mitica - 1450 - Sibiu - SB - 17,80
    11 . Bivolaru Stelian - 297 - Targoviste - DB - 17,78
    12 . Matei Dumitru - 287 - Deva - HD - 17,76
    13 . Benyovski Bela - 456 - Sibiu - SB - 17,68
    14 . Manitiu Florin - 684 - Sibiu - SB - 17,54
    15 . Vera Esteban - 620 - Sibiu - SB - 16,86
    16 . Bardas Ioan - 499 - Dumbraveni SB - SB - 16,74
    17 . Chibulcutean Bogdan - 742 - Tarnaveni - MS - 16,71
    18 . Ciobanu Cosmin - 825 - Cristian SB - SB - 16,67
    19 . Sabau Gheorghe - 507 - Tarnaveni - MS - 16,53
    20 . Horvath Mircea - 1329 - Orastie - HD - 16,05
    21 . Sicoe Ioan - 405 - Turda - CJ - 15,95
    22 . Cristea Virgil - 594 - Cugir - AB - 15,91
    23 . Ciky Cornel - 385 - Fagaras - BV - 15,90
    24 . Hrehoret Adrian - 1304 - Ramnicu Valcea - VL - 15,90
    25 . Filea Adonis - 999 - Sibiu - SB - 15,50
    26 . Duca Marius - 1553 - Sibiu - SB - 15,30
    27 . Mihu Florin - 341 - Pitesti - AG - 14,90
    28 . Banea Radu - 1054 - Sibiu - SB - 14,15
    29 . Stoica Mihai - 381 - Mioveni - AG - 13,95
    30 . Sabau Mircea - 600 - Tarnaveni - MS - 13,92
    31 . Prodan Tiberiu - 852 - Tarnaveni - MS - 13,86
    32 . Golban Nicolae - 1407 - Alba Iulia - AB - 13,35
    33 . Vrancea Markus - 1591 - Sibiu - SB - 13,10
    34 . Dumitru George - 491 - Targoviste - DB - 12,95
    35 . Chibulcutean Ioan - 695 - Tarnaveni - MS - 12,88
    36 . Petrache Radu - 780 - Blaj - AB - 12,17
    37 . Sandu Andrei - 648 - Sibiu - SB - 11,78
    38 . Cir Florin - 974 - Razboieni - AB - 11,32
    39 . Fratila Dan - 904 - Ocna Sibiului - SB - 11,02
    40 . Prodan Iosif - 2179 - Tarnaveni - MS - 10,70
    41 . Marinescu Nelu - 559 - Targoviste - DB - 10,59
    42 . Anton Calin - 973 - Sibiu - SB - 10,32
    43 . Baciu Stefan - 1071 - Mioveni - AG - 6,77
    44 . Suciu Sergiu - 1026 - Turda - CJ - 6,35
    45 . Popa Paul - 2004 - Sibiu - SB - 0,00
    46 . Stanciu Dumitru - Nou - Simeria - HD - Nou

    Clasament 01-may-2019


    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 17.05.2019 23:20

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Dragomir Ioan - 1741 - Cristian SB - SB - 9,65
    2 . Marginean Mihai - 1078 - Luna CJ - CJ - 9,27
    3 . Sarcani Andrei - 987 - Targu Mures - MS - 8,94
    4 . Susman Dan - 1380 - Alba Iulia - AB - 8,65
    5 . Sezciuc Codrin - 796 - Slobozia - IL - 8,46
    6 . Barabancea Lili - 791 - Iasi - IS - 8,11
    7 . Dumitru Ovidiu - 2319 - Tarnaveni - MS - 7,60
    8 . Muntean Atila - 1655 - Hunedoara - HD - 7,55
    9 . Creta Petru - 821 - Luna CJ - CJ - 7,22
    10 . Budihala Raul - 1568 - Hunedoara - HD - 6,65
    11 . Babes Razvan - 971 - Brasov - BV - 6,57
    12 . Marian Rares - 2631 - Reghin - MS - 6,00
    13 . Plavet Andrei Alexandru - 2397 - Sibiu - SB - 5,40
    14 . Dancila Tudor - 2577 - Sibiu - SB - 4,50
    15 . Nistor Mirela - 2341 - Cisnadie - SB - 4,00
    16 . Apopei Rares Gabriel - 2601 - Brasov - BV - 4,00
    17 . Catana Albert - 2634 - Cisnadie - SB - 4,00
    18 . Costache David - 3148 - Cisnadie - SB - 4,00
    19 . Cozma Cristian - 2769 - Cluj Napoca - CJ - 0,00
    20 . Cioca Sergiu - 2986 - Agnita - SB - 0,00
    21 . Flesariu Mihai - 3602 - Agnita - SB - 0,00
    22 . Tetcu Rares - 3669 - Blaj - AB - 0,00
    23 . Szekely Lorand - Nou - Viisoara - - Nou

    Clasament 01-may-2019
    Ultima modificare făcută de adof; 17.05.2019 la 23:20.

  4. Mulțumesc dan comsa, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 2 h 3 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4767
    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Toate categoriile - 17.05.2019 22:58

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Filea Adonis - 999 - Sibiu - SB - 15,50 - A - Avansati
    2 . Muresanu Alex - 1711 - Sibiu - SB - 18,20 - A - Avansati
    3 . Anton Calin - 973 - Sibiu - SB - 10,32 - AW - Avansati
    4 . Benyovski Bela - 456 - Sibiu - SB - 17,68 - AW - Avansati
    5 . Dancila Tudor - 2577 - Sibiu - SB - 4,50 - I - Incepatori
    6 . Plavet Andrei Alexandru - 2397 - Sibiu - SB - 5,40 - I - Incepatori
    7 . Decean Darian - 216 - Sibiu - SB - 25,53 - O - Open
    8 . Negrean Ioan - 135 - Sibiu - SB - 27,40 - O - Open
    9 . Barbulescu Dan - 257 - Sibiu - SB - 22,58 - OW - Open
    10 . Barac Marius - 355 - Sibiu - SB - 23,45 - OW - Open
    11 . Timaru Ilie - 595 - Ocna Sibiului - SB - 22,25 - O - Open
    12 . Comsa Dan - 693 - Sibiu - SB - 24,03 - O - Open
    13 . Bozosan Petre - 286 - Sibiu - SB - 18,06 - A - Open
    14 . Vaida Gheorghe - 2003 - Sibiu - SB - 0,00 - A - Open
    15 . Daneliuc Gabi - 14 - Selimbar - SB - 37,84 - EW - Elite
    16 . Somlea Darian - 822 - Cisnadie - SB - 24,60 - O - Open
    17 . Groza Alexandru - 750 - Cisnadie - SB - 21,25 - O - Open
    18 . Weiss Simona - 476 - Cisnadie - SB - 23,78 - OF - Open
    19 . Bucur Dan - 592 - Cisnadie - SB - 19,16 - A - Avansati
    20 . Mitzea Alexandru - 243 - Sibiu - SB - 29,50 - O - Open
    21 . Iancu Sorin - 362 - Sibiu - SB - 32,50 - O - Open
    22 . Dragomir Mitica - 1450 - Sibiu - SB - 17,80 - AW - Avansati
    23 . Sandu Andrei - 648 - Sibiu - SB - 11,78 - A - Avansati
    24 . Vera Esteban - 620 - Sibiu - SB - 16,86 - A - Avansati
    25 . Ciobanu Daniel - 95 - Blaj - AB - 27,04 - OW - Open
    26 . Fulop Attila - 248 - Aiud - AB - 18,81 - AW - Avansati
    27 . Nistor Mirela - 2341 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
    28 . Antal Denes - 260 - Brasov - BV - 25,16 - OW - Open
    29 . Popa Mircea - 164 - Brasov - BV - 22,89 - OW - Open
    30 . Padurariu Costel - 106 - Brasov - BV - 26,62 - O - Open
    31 . Lazaroiu Adrian - 28 - Targoviste - DB - 35,80 - EW - Elite
    32 . Dirlea Ioan - 96 - Aiud - AB - 27,83 - OH - Open
    33 . Morariu Marius - 441 - Sibiu - SB - 18,35 - A - Avansati
    34 . Bumbu Pavel - 365 - Razboieni - AB - 19,23 - A - Avansati
    35 . Cir Florin - 974 - Razboieni - AB - 11,32 - A - Avansati
    36 . Sicoe Ioan - 405 - Turda - CJ - 15,95 - AW - Avansati
    37 . Creta Petru - 821 - Luna CJ - CJ - 7,22 - I - Incepatori
    38 . Migea Cornel - 73 - Sibiu - SB - 29,48 - OW - Open
    39 . Georgescu Constantin - 361 - Orastie - HD - 30,15 - O - Elite
    40 . Zdrenghea Mircea - 1480 - Orastie - HD - 14,00 - A - Open
    41 . Petrus Florin - 550 - Alba Iulia - AB - 37,70 - E - Elite
    42 . Sufletel Radu - 15 - Alba Iulia - AB - 37,61 - EW - Elite
    43 . Crainic Adrian - 1042 - Orastie - HD - 30,15 - O - Elite
    44 . Serban Marian - 1613 - Orastie - HD - 18,00 - A - Open
    45 . Horvath Mircea - 1329 - Orastie - HD - 16,05 - A - Avansati
    46 . Oprea Adrian - 43 - Lugoj - TM - 34,63 - E - Elite
    47 . Catana Albert - 2634 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
    48 . Costache David - 3148 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
    49 . Manitiu Florin - 684 - Sibiu - SB - 17,54 - A - Avansati
    50 . Bardas Ioan - 499 - Dumbraveni SB - SB - 16,74 - A - Avansati
    51 . Chibulcutean Bogdan - 742 - Tarnaveni - MS - 16,71 - A - Avansati
    52 . Chibulcutean Ioan - 695 - Tarnaveni - MS - 12,88 - A - Avansati
    53 . Beches Andrei - 271 - Sibiu - SB - 28,84 - O - Open
    54 . Cristea Virgil - 594 - Cugir - AB - 15,91 - A - Avansati
    55 . Kromek Iulian - 483 - Cugir - AB - 22,04 - O - Open
    56 . Moldovan Flavia - 461 - Tarnaveni - MS - 18,54 - AF - Open
    57 . Sabau Gheorghe - 507 - Tarnaveni - MS - 16,53 - A - Avansati
    58 . Sabau Mircea - 600 - Tarnaveni - MS - 13,92 - A - Avansati
    59 . Dragomir Ioan - 1741 - Cristian SB - SB - 9,65 - IW - Incepatori
    60 . Fratila Dan - 904 - Ocna Sibiului - SB - 11,02 - A - Avansati
    61 . Ciobanu Cosmin - 825 - Cristian SB - SB - 16,67 - A - Avansati
    62 . Susan Mircea - 1864 - Alba Iulia - AB - 16,00 - A - Open
    63 . Temelie Dragos - 490 - Selimbar - SB - 37,43 - E - Elite
    64 . Aron Darie - 125 - Sibiu - SB - 36,02 - EW - Elite
    65 . Nedescu Adrian - 801 - Ramnicu Valcea - VL - 19,85 - A - Avansati
    66 . Mihu Florin - 341 - Pitesti - AG - 14,90 - A - Avansati
    67 . Stoica Mihai - 381 - Mioveni - AG - 13,95 - AW - Avansati
    68 . Petrache Radu - 780 - Blaj - AB - 12,17 - A - Avansati
    69 . Pralea Constantin - 787 - Alba Iulia - AB - 6,77 - IW - Incepatori
    70 . Matei Dumitru - 287 - Deva - HD - 17,76 - AW - Avansati
    71 . Stanciu Dumitru - Nou - Simeria - HD - Nou - - Avansati
    72 . Banea Radu - 1054 - Sibiu - SB - 14,15 - A - Avansati
    73 . Motorga Dorin - 91 - Targu Mures - MS - 29,19 - O - Open
    74 . Gecse Alpar - 139 - Chibed - MS - 25,78 - O - Open
    75 . Simon Csaba - 30 - Targu Mures - MS - 44,73 - E - Elite
    76 . Sarcani Andrei - 987 - Targu Mures - MS - 8,94 - IW - Incepatori
    77 . Vrancea Markus - 1591 - Sibiu - SB - 13,10 - A - Avansati
    78 . Bora Nicolae - 1044 - Alba Iulia - AB - 23,30 - O - Open
    79 . Popa Paul - 2004 - Sibiu - SB - 0,00 - AW - Avansati
    80 . Ambrus Szilard - 191 - Ludus - MS - 29,57 - OJ - Open
    81 . Ivan Catalin - 1084 - Fagaras - BV - 22,35 - O - Open
    82 . Ciky Cornel - 385 - Fagaras - BV - 15,90 - AW - Avansati
    83 . Catricicau Adrian - 293 - Baia Mare - MM - 30,53 - O - Open
    84 . Ciortescu Cristi - 60 - Iasi - IS - 30,02 - O - Open
    85 . Trocan Nicolae - 162 - Mioveni - AG - 24,90 - OW - Open
    86 . Dragoi Andrei - 2644 - Azuga - PH - 0,00 - O - Open
    87 . Baciu Stefan - 1071 - Mioveni - AG - 6,77 - I - Avansati
    88 . Prodan Tiberiu - 852 - Tarnaveni - MS - 13,86 - A - Avansati
    89 . Prodan Iosif - 2179 - Tarnaveni - MS - 10,70 - A - Avansati
    90 . Muntean Atila - 1655 - Hunedoara - HD - 7,55 - I - Incepatori
    91 . Lupsa Bogdan - 281 - Ramnicu Valcea - VL - 17,88 - A - Avansati
    92 . Hrehoret Adrian - 1304 - Ramnicu Valcea - VL - 15,90 - A - Avansati
    93 . Banu Nicolae - 1532 - Ocna Sibiului - SB - 18,00 - A - Avansati
    94 . Golban Nicolae - 1407 - Alba Iulia - AB - 13,35 - AW - Avansati
    95 . Susman Dan - 1380 - Alba Iulia - AB - 8,65 - I - Incepatori
    96 . Toader George - 813 - Agnita - SB - 28,45 - O - Open
    97 . Toader Valentin - 996 - Agnita - SB - 19,40 - A - Avansati
    98 . Flesariu Mihai - 3602 - Agnita - SB - 0,00 - A - Incepatori
    99 . Stefan Patrick - 62 - Brasov - BV - 30,51 - O - Open
    100 . Apopei Rares Gabriel - 2601 - Brasov - BV - 4,00 - I - Incepatori
    101 . Dumitru George - 491 - Targoviste - DB - 12,95 - A - Avansati
    102 . Marinescu Nelu - 559 - Targoviste - DB - 10,59 - A - Avansati
    103 . Budihala Raul - 1568 - Hunedoara - HD - 6,65 - I - Incepatori
    104 . Cioca Sergiu - 2986 - Agnita - SB - 0,00 - A - Incepatori
    105 . Tetcu Rares - 3669 - Blaj - AB - 0,00 - A - Incepatori
    106 . Bivolaru Stelian - 297 - Targoviste - DB - 17,78 - A - Avansati
    107 . Sezciuc Codrin - 796 - Slobozia - IL - 8,46 - I - Incepatori
    108 . Duca Marius - 1553 - Sibiu - SB - 15,30 - A - Avansati
    109 . Babes Razvan - 971 - Brasov - BV - 6,57 - I - Incepatori
    110 . Suciu Sergiu - 1026 - Turda - CJ - 6,35 - IW - Avansati
    111 . Marginean Mihai - 1078 - Luna CJ - CJ - 9,27 - I - Incepatori
    112 . Tincu Laurentiu - 1254 - Sibiu - SB - 25,90 - O - Elite
    113 . Moldovan Alexandru - 230 - Tarnaveni - MS - 37,46 - E - Elite
    114 . Sabou Edmond - 1683 - Cluj Napoca - CJ - 12,50 - A - Open
    115 . Cozma Cristian - 2769 - Cluj Napoca - CJ - 0,00 - I - Incepatori
    116 . Marian Rares - 2631 - Reghin - MS - 6,00 - I - Incepatori
    117 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,31 - A - Open
    118 . Welker Ivan - 20 - Sfantu Gheorghe - CV - 36,75 - E - Elite
    119 . Szekely Lorand - Nou - Viisoara - - Nou - - Incepatori
    120 . Barabancea Lili - 791 - Iasi - IS - 8,11 - IF - Incepatori
    121 . Dumitru Ovidiu - 2319 - Tarnaveni - MS - 7,60 - I - Incepatori

    Clasament 01-may-2019
    Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
    Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
    Ultima modificare făcută de adof; 17.05.2019 la 23:02.

  6. Mulțumesc dan comsa au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 2 h 3 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4767
    Filea Adonis - Sibiu - Avansati
    Muresanu Alex - Sibiu Avansati
    Anton Calin - Sibiu - Avansati
    Kondort Dan - Sibiu Avansati
    Benyovski Bela - Sibiu - Avansati
    Dancila Tudor - Sibiu - Incepatori
    Plavet Alexandru - Sibiu - Incepatori
    Decean Darian - Sibiu - Open
    Negrean Ioan - Sibiu - Open
    Barbulescu Dan - Sibiu - Open
    Barac Marius - Sibiu - Open
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
    Comsa Dan - Sibiu - Open
    Bozosan Petre - Sibiu - Open
    Vaida Gheorghe - Sibiu Open
    Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
    Roman Bogdan - Arad - Elite

  8. Mulțumesc dan comsa au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cisnadie
    Vârstă
    28
    Postări
    201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    136
    Din Cisnadie Somlea Darian, Groza Alexandru si Weiss Simona Open, Bucur Dan Avansati si Somlea Codrin Incepatori

  10. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dan comsa le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 7 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    216
    Mitzea Alexandru open și Iancu Sorin elit.Dragomir Mitică avansați.

  12. Mulțumesc Mitzi, adof au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    junior
    Data înscrierii
    20.03.2018
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    13
    Postări
    52
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 h 20 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    41
    Sandu Andrei Avansați Sibiu

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    cadet
    Data înscrierii
    02.12.2016
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 18 h 29 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    41
    Se inscrie
    Vera Esteban din Sibiu la Avansati
    Mulțumesc

    Trimis de pe al meu ferrari gt spirit folosind Tapatalk

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 2 h 3 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4767
    Citat Postat în original de darian127 Vezi post
    Somlea Codrin Incepatori
    Darian cu parere de rau pe Codrin nu il trec pe lista ar prea multe retrageri

  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    54
    Postări
    379
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 15 h 42 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1256
    Se inscriu : Stancalie Doru din Craiova la open ; Ciobanu Daniel din Blaj la open ; Fulop Attila din Aiud la avansati ; Nistor Mirela din Cisnadie la incepatori ; Antal Denes , Popa Mircea si Padurariu Costel din Brasov toti la open .

  19. Mulțumesc Antal Denes, adof au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    51
    Postări
    259
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    785
    Lazaroiu Adrian - Lucieni (DB) , elite . Multumesc !

  21. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Mitzi le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    316
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 7 h 23 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    250
    Dirlea Ioan -Aiud open

  23. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 8 h 16 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    259
    Marius Morariu - Sibiu - Avansați. mersi!

    Mr. Tomahawk

  25. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    551
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 1 h 40 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    632
    Din Rm.Valcea la open - Popescu Remus , Nastase Florin, Lupsa Bogdan si Nedescu Adrian. La incepatori - Nedescu Sorin.

  27. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    316
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 7 h 23 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    250
    Piper Petru-luna avansati Bumbu Pavel -Războieni -avansati Cir Florin-Războieni avansati Sicoe Ioan -Turda avansati Gusan Boris -Turda avansati Creta Petru -luna incepatori

  29. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019
    De adof în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 18.03.2019, 08:59
  2. Turneu B "Cupa Activ", Galați - 09/10.03.2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 10.03.2019, 20:51
  3. Turneu B "Cupa Pro Activ", Botoșani - 9.02.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 38
    Ultimul post: 09.02.2019, 22:05
  4. Turneu B "Cupa Transilvania", Sibiu - 02.02.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 82
    Ultimul post: 06.02.2019, 14:06
  5. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 30.10.2012, 19:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •