tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 23

Subiect: Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398

    Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019

    Cupa Municipiului Pitești - 18.05 2019

    Ediţia a V-a 18 Mai 2019


    Continuăm GRAND PRIX-ul : Octombrie – Iunie 2019
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.

    După fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează ( dacă promovează de 2 ori la aceeași categorie, în luni diferite se scad câte 2 puncte ) iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradează la grupa superioară sau inferioară

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2018-2019.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: SÂMBĂTĂ 18 Mai 2019
    ORA: 14.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 14.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Începători
    Avansați
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuți între anii 2012 - 2000

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Continuăm și cu turneul de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La înscriere vă rog sa precizați la ce categorie joacă

    Vă așteptăm cu drag!

  2. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc II – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    Loc IV – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    5 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    6. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct

    Începători :
    Loc I – Rareş Ceauşescu - Şc Gim „M. Basarab” – 10 pct
    Loc II. Ianis Ticu – Piteşti – 9 pct
    Loc III – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 8 pct
    Loc IV – Ştefania Vlad – Şc Gim „M. Basarab” – 7 pct
    5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    6 – Alexia Marineci – Piteşti – 5 pct
    7. Andrei David – Piteşti – 4 pct
    8. Patricia Grigore (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 3 pct
    9. Andrei Popescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    10. Carina Marineci - Piteşti – 2 pct


    Avansaţi :
    Loc I - Daniel Sima – CS Mioveni - 10 pct
    Loc II. Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 9 pct
    Loc III – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
    Loc IV – David Bădărău – CS Mioveni – 7 pct
    5, Ioana Stoenescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 6 pct
    6. Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 5 pct
    7. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 4 pct
    8. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    9. Laurenţiu Petre - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    10. Andrei Niță – Pitesti – 2 pct

    Open :
    Loc I – Alexandru Macarie – CS Mioveni - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 8 pct
    Loc IV - Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 7 pct
    5. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab” – FC Argeş) - 6 pct
    6. Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 5 pct


    La următoarea ediţie , primii doi urcă la categoria superioară
    Ultimii doi de la Avansaţi retrogradează la categoria inferioară

    CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ... + ediţia a V-a

    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 48 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 30 pct
    Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 14 pct

    5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    9 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct
    9 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    9 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    9 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    9 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    18 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    18 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    18 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

    5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    7. Andrei David – Piteşti – 4 pct
    10. Carina Marineci - Piteşti – 2 pct

    Începători :
    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 33 pct
    Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 31 pct
    Loc III – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 26 pct
    Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
    5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 15 pct
    5. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
    7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
    8 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
    9. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
    10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 6 pct
    11. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
    11. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    11. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    11. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 32 pct
    Loc II - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 30 pct
    Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 24 pct
    Loc IV – Sima Daniel – Mioveni – 22 pct
    5. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 19 pct
    6 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    7. Niță Andrei – Pitesti – 15 pct
    7 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
    9. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
    9 Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 11 pct
    11 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    12 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    12 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    14 – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
    15 – Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
    15 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    17. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    17. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    19 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    20. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    21. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    22. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    22. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    22. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 48 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 37 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 36 pct
    Loc IV. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 31 pct
    5 Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    6 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 24 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    8. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 20 pct
    8. Macarie Alexandru – Mioveni – 20 pct
    10 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gim „N. Iorga” ) = 17 pct
    11. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 11 pct
    12 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    13 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    13. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    15. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    16. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
    16. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    18. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    19. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
    19. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    21. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    22. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    22. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 18.05.2019 la 22:48.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Din Pitești la Open :
    Sebastian Pribeagu

    La Începători:
    Bianca Pribeagu

  5. #4
    junior Avatarul lui Daniel SIMA
    Data înscrierii
    01.10.2018
    Locație
    Mioveni / Argeș
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 35 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    42
    Bună seara!

    Pentru înscriere, vă rugăm : Alexandru MACARIE/Mioveni la Open și Daniel SIMA/Mioveni la Avansați.

    Mulțumim!

    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Din Pitești la Open :
    Mario Nuță

  7. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Open :
    Dima Alexia

  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Începători:
    Vlad Ștefania
    Grigore Patricia

    Avansați
    Vlad Gabriel

  9. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Începători
    Ceaușescu Rareș

    Avansați
    Petre Laurențiu

  10. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Open :
    Cosmin Corbu
    Oroșanu Alexandru

  11. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Open :
    Nicola Mihăescu

  12. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Începători :
    1 – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ )
    2. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti
    3 Tudoraș Soledad – Pitesti

  13. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Începători :
    1. Ticu Ianis – Pitesti
    2 – Alexia Marineci – Piteşti
    3 - Carina Marineci - Pitesti

  14. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Începători :
    1. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) Pitesti
    2. Bododea Mihnea - - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti

  15. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Avansati :

    1 - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’
    2. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” )
    3. Niță Andrei – Pitesti

  16. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Avansati :

    1. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” )
    2. Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 5 pct
    3. Saloman David - Pitesti

Subiecte similare

  1. Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 10.03.2019, 23:14
  2. Cupa Municipiului Pitești - 20.01.2019 - Anulat!
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 09.01.2019, 14:52
  3. Cupa Municipiului Pitești - 28.10.2018 (Ed. I)
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 28.10.2018, 19:12
  4. Cupa Municipiului Pitești - 20.05.2018 - Editia a IX-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 20.05.2018, 23:00
  5. Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 20.05.2017, 18:29

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •