tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 209

Subiect: "Cupa Dunav", Ruse - 08/09.06.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860

    "Cupa Dunav", Ruse - 08/09.06.2019

    Turneu "A"-Cupa Dunav Ruse, 8 si 9 Iunie 2019

    Turneu "A"

    LOCALITATEA: RUSE, BULGARIA

    CATEGORIILE TURNEULUI: 4 categorii si anume Incepatori – 36 locuri, Avansati – 36 locuri, Open – 36 locuri si Elite – 36 locuri

    DATA: 8 Iunie 2019 , Ziua Sâmbătă
    Elite - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
    Incepatori - 12.00-13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;

    DATA: 9 iunie 2019 , Ziua Duminica
    Open - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
    Avansati - 12.00-13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;

    LOCUL DE DESFASURARE:
    Sala de sport din complexul sportiv City Stadium Ruse.

    INDICAȚII DE ACCES:

    https://goo.gl/maps/WzRdjmA5nvKAbUa99


    LOGISTICĂ: 12 mese aprobate ITTF

    MINGI: Andro Speedball 3S ***

    SPATIU DE JOC:
    - iluminat artificial
    - parchet
    - mantinele
    - ventilatie

    FACILITĂȚI: Vestiare.

    DONATIE: 30 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;

    INDICATII DE ACCES: Se trece vama la Giurgiu, se plateste la partea Romana 14 lei taxa de pod pentru un autoturism. Buletinul de identitate si talonul autoturismului se prezinta la partea Bulgara. Aici nu se mai plateste vreo taxa. La intoarcere se va plati taxa de pod la partea bulgara 4 leva sau 2 euro (nu se primesc lei) pentru un autoturism iar buletinul de identitate si talonul se va prezenta la partea Romana. In total vor fi 24 de lei pentru un autoturism
    Nu se plateste Vigneta daca ramaneti in Ruse.
    Exista vama separata pentru autoturisme si Tir-uri, deci cautati gheretele pentru autoturisme. Ca si timp de la Vama Romana pana la sala turneului faceti maxim 30 min, daca este mai aglomerat. Deci nu va uitati buletinul de identitate si Talonul masinii care trece granita.
    De la vama Bulgara mergeti drept inainte vreo 4-5 Km si urmati indicatiile oferite de Google map avand ca tinta „СКТМ ДУНАВ Русе”. Aveti grija sa bagati coordonatele pe telefon inainte de a trece granita pentru cei care nu au roamingul activat. Daca uitati sa faceti asta stadionul City este chiar in centrul orasului Ruse, deci puteti urma indicatorul spre Centru acolo unde puteti intreba pe cineva de locatia stadionului. Se poate parca in zona salii de sport.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;
    - Avansati: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;
    - Elite: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 07.06.2019, ora 22,00 pentru Elite si Incepatori.
    - ultima retragere Sambata 08.06.2019, ora 22,00 pentru Open si Avansati.
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - Grupele la fiecare categorie se vor face dupa inscrierea tuturor concurentilor prezenti la sala.
    - Se pot face inscrieri pana la inceperea turneului la cele 4 categorii in limita locurilor disponibile
    - Retragerile dupa orele 22:00 vor fi considerate absente nemotivate.

    SISTEMUL DE JOC:

    ELITE maxim 36 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii de Open care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile; Jucatorilor bulgari care sunt la prima participare in Amatur li se va stabili MP-ul de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu de 16
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    OPEN maxim 36 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica de 33 precum si jucatorii Avansati care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile; Jucatorilor bulgari care sunt la prima participare in Amatur li se va stabili MP-ul de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    -Tablou eliminatoriu de 16
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).



    ÎNCEPĂTORI maxim 36 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10; Jucatori bulgari care sunt la prima participare in Amatur vor fi inscrisi la aceasta categorie de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    Avansați maxim 36 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile; Jucatori bulgari care sunt la prima participare in Amatur vor fi inscrisi la aceasta categorie de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    Atentie! Ordinea meciurilor in grupele superioare formate din 4 jucatori va fi dupa cum urmeaza: 1-4;2-3; Invingatorii W1-W2; Pierzatorii L1-L2; W1-L2; W2-L1.

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Stefan Lavchiev (Club Dunav, Ruse), Tel.: 00359-886-540-887

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, Tel.: 0721225463

    Asa cum am spus sala de sport este la 200 de metri de centrul pietonal al orasului, un centru foarte frumos cum avem in Bucuresti (centrul vechi), Sibiu, Timisoara, Brasov, etc. Multe magazine, restaurante cu preturi accesibile. Haine si incaltaminte foarte frumoase si de calitate ridicata la preturi rezonabile. Va sfatuiesc sa faceti o sesiune de shopping in Ruse.

    Posibilitati de cazare:

    Hotel Izvora
    https://izvora.eu/index.php/kontakt
    <iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1qXLgR7c93rHqQUSVC4svtEJMOCo&hl=bg" width="640" height="480"></iframe>

    Hotel City House
    http://cityhouse.bg/contact/?lang=en
    https://goo.gl/maps/KvcEVFvrB7HVB3An8

    Hotel Kosmos
    http://www.hotelcosmos.bg/en/reservation/

    And of course you have the top hotels of Ruse like Ana Palace, Cosmopolitan, Danube Plaza, which can be easily found on google.

















    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 06.06.2019 la 14:55.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860

    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 07.06.2019 at 21:31:05

    1. Matei Mircea, Targoviste, 682 - 8,32 - IW
    2. Caranfilian Migo, Bucuresti, 839 - 6,3 - I
    3. Tanasov Marius, Bucuresti, 1053 - 9,53 - I
    4. Mitu Nicolae, Pitesti, 1117 - 6,95 - I
    5. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1184 - 4,49 - IF
    6. Fedot Valentin, Tulcea, 1192 - 8,6 - I
    7. Tomescu Florin, Pitesti, 1320 - 7,5 - I
    8. Toader Petru, Bucuresti, 1550 - 6,2 - I
    9. Enache Vivian, Bucuresti, 1632 - 9,35 - I
    10. Mihailescu Antonel, Slobozia, 1650 - 5 - I
    11. Rusu Andrei, Strejnicu, 2384 - 9,7 - I
    12. Craja Gina Alexandra, Bucuresti, 2767 - 5,6 - I
    13. Zamfirescu Dan, Bucuresti, 3684 - 5,3 - I
    14. Deyan Gochev, Bulgaria, 5001 - 0
    15. Borislav Bojilov, Bulgaria, 5002 - 0
    16. Toshko Angelov, Bulgaria, 5003 - 0
    17. Rumen Gabrovski, Bulgaria, 5004 - 0
    18. Dorobantu Mihai, Bucuresti, 5005 - 0
    19. Chelu Emanuel, Bucuresti, 5006 - 0
    20. Zainea Cosmin, Bucuresti, 5007 - 0
    21. Borislav Goranov, Bulgaria, 5008 - 0
    22. Baicu Claudiu, Bucuresti, 5009 - 0
    23. Nasturescu Antonio, Bucuresti, 5010 - 0
    24. Florea Gabriela Denisa, Bucuresti, 5011 - 0
    25. Dragan Andreas, Urlati, 5012 - 0
    26. Dimitar Bratoev, Bulgaria, 5013 - 0
    27. Filip Penev, Bulgaria, 5014 - 0
    28. Djaner Bekirov, Bulgaria, 5015 - 0
    29. Rumelina Ivanova, Bulgaria, 5016 - 0
    30. Victoria Ivova, Bulgaria, 5017 - 0
    31. Marian Kamarashev, Bulgaria, 5019 - 0
    32. Yordan Kamarashev, Bulgaria, 5020 - 0
    33. Dian Aleksandrov, Bulgaria, 5021 - 0


    Inscrieri Avansati - on 07.06.2019 at 21:41:38

    1. Barca George, Pitesti, 248 - 19,41 - A
    2. Nitu Serban, Paulesti, 292 - 18,07 - AW
    3. Constantin Cristina, Bucuresti, 296 - 17,59 - AF
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 321 - 15,87 - AW
    5. Cristescu Cristian, Bucuresti, 331 - 15,92 - AW
    6. Huica Petre, Bucuresti, 386 - 16,28 - A
    7. Grumeza Lucian, Bucuresti, 451 - 14,47 - A
    8. Asmarandei Petru, Constanta, 665 - 10,59 - AW
    9. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 668 - 9,55 - I
    10. Radu Dragos, Targoviste, 774 - 10,98 - A
    11. Danalache Daniel, Navodari, 942 - 15,77 - A
    12. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1035 - 5,54 - I
    13. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1064 - 14,28 - AFH
    14. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1066 - 14,63 - AF
    15. Rusea Ionut, Breaza, 1335 - 13,1 - A
    16. Chivu Octav, Bucuresti, 2257 - 7 - I
    17. Tsvetan Petrov, Bulgaria, 5001 - 0
    18. Rumen Krastev, Bulgaria, 5002 - 0
    19. Milciu Florin, Bucuresti, 5003 - 0
    20. Samson Gabriel, Bucuresti, 5004 - 0
    21. Mustafa Mustafov, Bulgaria, 5005 - 0
    22. Reihan Ismailov, Bulgaria, 5006 - 0
    23. Asko Atanasov, Bulgaria, 5007 - 0
    24. Denis Veis, Bulgaria, 5008 - 0


    Inscrieri Open - on 07.06.2019 at 21:40:47

    1. Dumbrava Doru, Bucuresti, 592 - 30,48 - OW
    2. Mitrea Silviu, Navodari, 91 - 30,3 - OW
    3. Nicolae Alin, Bucuresti, 162 - 28,37 - O
    4. Dena Corneliu, Giurgiu, 104 - 28,17 - OW
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 99 - 26,86 - OW
    6. Petrov Dan, Bucuresti, 127 - 26,81 - OW
    7. Brulea Petre, Paulesti, 245 - 25,51 - OW
    8. Jaouir Khaled, Bucuresti, 178 - 25,29 - OW
    9. Boroleanu Robert, Bucuresti, 444 - 22,93 - O
    10. Chivu Adrian, Slobozia, 2378 - 21,2 - O
    11. Sabin Cristian, Bucuresti, 658 - 20,55 - O
    12. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 634 - 19,23 - A
    13. Trevor Hirth, Bucuresti, 2977 - 12 - A
    14. Nita Vladia, Giurgiu, 2545 - 0 - F
    15. Myuren Dervishev, Bulgaria, 2784 - 0
    16. Rosen Manev, Bulgaria, 2932 - 0
    17. Hristo Kichkov, Bulgaria, 3991 - 0
    18. Djengis Ahmed, Bulgaria, 5001 - 0
    19. Djuneit Belgin, Bulgaria, 5002 - 0
    20. Monika Ivanova, Bulgaria, 5003 - 0
    21. Martin Ivanov, Bulgaria, 5004 - 0
    22. Tsanko Pavlov, Bulgaria, 5005 - 0
    23. Samedin Sabit, Bulgaria, 5006 - 0
    24. Rumen Mangov, Bulgaria, 5007 - 0
    25. Borislav Bonchev, Bulgaria, 5008 - 0


    Inscrieri Elite - on 07.06.2019 at 21:30:10

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 42,82 - EL
    2. Macarenco Andrei, Bucuresti, 9 - 42,04 - EL
    3. Oggi Todorov, Bulgaria, 1792 - 40,5 - E
    4. Varbanescu Petre, Giurgiu, 464 - 40,15 - EL
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 43 - 37,91 - E
    6. Navacioiu Marian, Bucuresti, 257 - 36 - EW
    7. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 27 - 35,78 - EW
    8. Grigore Alexandru, Campina, 36 - 35,15 - E
    9. Vlase Gheorghe, Slobozia, 29 - 35,05 - EW
    10. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 320 - 33,57 - EJ
    11. Lachezar Velkov, Bulgaria, 5001 - 0
    12. Ceco Conev, Bulgaria, 5002 - 0
    13. Emil Stanev, Bulgaria, 5003 - 0
    14. Ivailo Kosev, Bulgaria, 5004 - 0
    15. Rosen Ivanov, Bulgaria, 5006 - 0
    16. Svetomir Terziev, Bulgaria, 5007 - 0
    17. Stanislav Salamanov, Bulgaria, 5008 - 0
    18. Pavel Tsolov, Bulgaria, 5009 - 0
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 07.06.2019 la 21:42.

  3. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Petru Asmarandei, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860

    Rezervat Clasament

    Clasament Elite

    1. Pavel Tsolov - Bulgaria
    2. Macarenco Andrei - Bucuresti
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    5 -- 8
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Oggi Todorov - Bulgaria
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Ivailo Kosev - Bulgaria
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Rosen Ivanov - Bulgaria
    Svetomir Terziev - Bulgaria
    Stanislav Salamanov - Bulgaria
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Lachezar Velkov - Bulgaria
    Emil Stanev - Bulgaria


    Clasament Incepatori

    1. Yordan Kamarashev - Bulgaria
    2. Djaner Bekirov - Bulgaria
    3 -- 4
    Tomescu Florin - Pitesti
    Tanasov Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Marian Kamarashev - Bulgaria
    Fedot Valentin - Tulcea
    Mihailescu Antonel - Slobozia
    9 -- 16
    Toshko Angelov - Bulgaria
    Dimitar Bratoev - Bulgaria
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Craja Gina Alexandra - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Zamfirescu Dan - Bucuresti
    Rumelina Ivanova - Bulgaria
    Enache Vivian - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Rusu Andrei - Strejnicu
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Toader Petru - Bucuresti
    Deyan Gochev - Bulgaria
    Rumen Gabrovski - Bulgaria
    Borislav Goranov - Bulgaria
    Nasturescu Antonio - Bucuresti
    Filip Penev - Bulgaria
    Victoria Ivova - Bulgaria
    25 -- 2v gr.inf.
    Todor Savov - Bulgaria
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Chelu Emanuel - Bucuresti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Borislav Bojilov - Bulgaria
    Zainea Cosmin - Bucuresti
    Florea Gabriela Denisa - Bucuresti
    Dragan Andreas - Urlati
    Dian Aleksandrov - Bulgaria


    Clasament Open

    1. Nicolae Alin - Bucuresti
    2. Mitrea Silviu - Navodari
    3 -- 4
    Petrov Dan - Bucuresti
    Nita Vladia - Giurgiu
    5 -- 8
    Nicolay Simeonov - Bulgaria
    Trevor Hirth - Bucuresti
    Samedin Sabit - Bulgaria
    Sabin Cristian - Bucuresti
    9 -- 12
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Danalache Daniel - Navodari
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Borislav Bonchev - Bulgaria
    13 -- 14 1v gr.sup.
    Rosen Manev - Bulgaria
    Andrei Chernikov - Bulgaria
    15 -- 20 0v gr.sup.
    Brulea Petre - Paulesti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Myuren Dervishev - Bulgaria
    Tsanko Pavlov - Bulgaria
    Tsvetan Petrov - Bulgaria
    21 -- 2v gr.inf.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Hristo Kichkov - Bulgaria
    Milen Tashov - Bulgaria
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Djengis Ahmed - Bulgaria
    Djuneit Belgin - Bulgaria
    Valentin Velikov - Bulgaria
    Plamen Penchev - Bulgaria


    Clasament Avansati

    1. Mustafa Mustafov - Bulgaria
    2. Reihan Ismailov - Bulgaria
    3 -- 4
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Asko Atanasov - Bulgaria
    5 -- 8
    Barca George - Pitesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Radu Dragos - Targoviste
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Rumen Krastev - Bulgaria
    Nicolai Starov - Bulgaria
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Huica Petre - Bucuresti
    Asmarandei Petru - Constanta
    Samson Gabriel - Bucuresti
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    19 -- 1v gr.inf.
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Rusea Ionut - Breaza
    Milciu Florin - Bucuresti
    Burciu Radu - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 09.06.2019 la 23:12.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adilazaroiu le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Suciu Dragos - Constanta - Avansati

  7. Îmi place Brulea Petre, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    238
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 28 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    498
    Neagoe Costin - București - Elite

  9. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Varbanescu Petre - Giurgiu - Elite

  11. Îmi place Cristian Istrate, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Gabriela Ivanova - Bulgaria - Elite

  13. Îmi place Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.001
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4179
    Nitu Serban- Paulesti- avansati
    Brulea Petre -Paulesti-open

  15. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    563
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 14 h 52 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1808
    Ene Florin....Ploiesti....Avansati

  17. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, Tzupy, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Dena Corneliu - Giurgiu - Open

  19. #11
    senior
    Avatarul lui arjen_robben
    Data înscrierii
    11.05.2014
    Locație
    Alexandria, Teleorman
    Vârstă
    47
    Postări
    201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 16 h 19 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    167
    Dintr un județ vecin,prieten cu bulgarii vine vijelia///Moise mihai de Alexandria la open.multumesc

  20. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Varbanescu Marian - Giurgiu - Elite

  22. Îmi place Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    junior
    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    55
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 22 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    45
    Toader Petru, începători, Bucuresti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    senior

    Data înscrierii
    30.03.2016
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    30
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 5 h 7 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    235
    Se înscrie Bejan Alexandru Tecuci la Avansați. Mulțumesc

    Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

  26. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tzupy le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    216
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 21 h 1 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    887
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati

  28. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, Bejan Alexandru, meme6513, Doru 72 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 19:59
  2. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 10:54
  3. Turneu B "Cupa Mai 2019", Ploiești Indoor TT - 12.05.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 13.05.2019, 17:07
  4. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07
  5. Turneu B "Cupa Martie 2019", Ploiești - 10.03.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 11.03.2019, 13:34

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •