tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 727

Subiect: Pitești/Topoloveni - 22.06.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.793
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 15 h 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4578

    Pitești/Topoloveni - 22.06.2019

    LOCALITATEA: TOPOLOVENI + PITESTI
    DATA: Sâmbătă 22 iunie 2019;

    CATEGORII: ....
    La TOPOLOVENI...ÎNCEPATORI + AVANSATI
    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AVANSATI: 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    INCEPATORI: 13.00 - 13.30 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile.
    SALA: Sala de sport a liceului Ion Mihalache


    La PITESTI...OPEN + ELITE
    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF
    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN: 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    ELITE: 13.00 - 13.30 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile.
    SALA: Sala Sporturilor din Pitesti



    TAXA: adulți 40 Lei, copii (<18 ani) 10 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă plată
    - mingii de plastic 3*
    - asistenta medicala
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători, Avansati : Locurile 1-4 – cupe + medalii +diplome
    - Open, Elite: Locurile 1-4 – cupe +medalii+ diplome

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    Prioritate la înscriere, cei mai bine clasați (fiecare din categoria din care face parte) în clasamentul AmaTur din 01.06.2019.

    Ultima înscriere conform clasamentului AmaTur va fi Luni, 17.06.2019, ora 21:00! După aceasta dată înscrierea se va face după modelul primul venit, primul servit!
    - ultima retragere Joi 20.06.2019, ora 21.00;
    - retragere după termen = absență nemotivată (N);
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;
    Număr maxim participanți Începători - 58 + 2 Wildcarduri;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;
    Număr maxim participanți avansati - 118 + 2 WildCarduri;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    Open
    - Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 32,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 118 + 2 WildCarduri;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 33, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 32,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    Număr maxim de participanti 58 + 2 WildCarduri
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4(3) jucători – se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu;

    ORGANIZATORI:
    La Pitesti: - TOMA Florin, tel. 0748 204 733;
    La Topoloveni: - BOTIRCA Sorin tel. 0723 336 455


    ANUNT IMPORTANT!!!

    Pentru cei ce vor sa-si schimbe garderoba de lemne si fete, in fiecare locatie vor fi cu standuri bogate in echipamente de tenis de masa, urmatoarele firme:

    La TOPOLOVENI...

    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;




    La PITESTI.....

    Va fi alături de noi George Durdun cu standul de echipament de tenis de masă ANDRO.


    George Durdun
    reprezentant andro Romania


    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747

    NU EZITATI: NICI LA CUMPARATURI SI NICI LA ANTRENAMENTE..

    VA ASTEPTAM CU DRAG!!


    ANUNT IMPORTANT!!!

    Pentru jucatorii de la Sala Polivalenta din Pitesti, conducerea m-a rugat sa le transmit urmatorul mesaj:

    Este interzis consumul de bauturi alcoolice in interiorul Salii Polivalente.
    Cei ce vor fi vazuti/prinsi, vor fi exclusi din turneu, fara nici-un alt avertisment

    Eu ca si organizator, risc o amenda foarte mare din partea jandarmilor pentru asemenea fapte.

    Voi anunta si la microfon, inainte de anuntarea grupelor acest mesaj, dar e bine sa stiti dinainte, ca sa nu avem discutii.
    Ultima modificare făcută de florin toma; 10.06.2019 la 23:11.

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.793
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 15 h 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4578
    Clasament OPEN

    1. Panaitescu Stefan - Izvoarele
    2. Bulubasa Nicusor - Comanesti
    3 -- 4
    Buta Radu - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    5 -- 8
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Kaposta Victor - Arad
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    9 -- 16
    Pandele Ionel - Giurgiu
    Stefan Patrick - Brasov
    Bozga Razvan - Baicoi
    Voin Doru - Bucuresti
    Rada Florin - Pitesti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Ciuca Dan - Pitesti
    17 -- 32
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Avram Nicolae - Nedelea
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Creinicean Liviu - Oravita
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Gecse Alpar - Chibed
    Iordache Eugen - Braila
    Macarie Alexandru - Mioveni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Birtalan Robert - Oradea
    33 -- 40
    Dirlea Ioan - Aiud
    Orac Teodor - Slobozia
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Mitrea Silviu - Navodari
    41 -- 61 1v gr.sup.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Migea Cornel - Sibiu
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Negrean Ioan - Sibiu
    Ivan Valentin - Campina
    Osman Metin - Tulcea
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Degianschi Obrad - Resita
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Lungu Marius - Oravita
    Butoi Aurel - Caracal
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Dospinescu George - Bucuresti
    Popescu Andrei - Constanta
    Dinca Raducu - Bucuresti
    62 -- 80 0v gr.sup.
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Macovei Cristi - Iasi
    Luta Petre - Bucuresti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Musat Catalin - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Staicu Dan - Constanta
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Corneanu Sorin - Botosani
    Orha Andrei - Targu Mures
    Doba Vasile - Pitesti
    Veres Adrian - Timisoara
    Barac Marius - Sibiu
    Stancalie Doru - Craiova
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Tudor Florian - Bucuresti
    Nicola Marian - Constanta
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    81 -- 86 2v gr.inf.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Cioboiu Dan - Craiova
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Cucu Cristin - Targoviste
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Buciu Catalin - Bals
    87 -- 100 1v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Moise Mihai - Alexandria
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Brulea Petre - Paulesti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Postelnicu Mihai - Focsani
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Nicula Florin - Constanta
    Cecan Vasile - Timisoara
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Negrila Cristian - Caracal
    101 -- 114 0v gr.inf.
    Nagy Iosif - Arad
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Janosi Attila - Targu Mures
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Valcea Daniel - Pitesti
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Comsa Dan - Sibiu
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Ene Florin - Ploiesti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Iliescu Dan - Pitesti


    Clasament ELITE

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Fratila Robert - Baicoi
    3 -- 4
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Iana Remus - Timisoara
    5 -- 8
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Glisa Valentin - Timisoara
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Toma Florin - Pitesti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Durdun George - Bucuresti
    17 -- 20
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Macovei Liviu - Brasov
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Banescu Dragos - Pitesti
    Savu Cristian - Oradea
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Cristache George - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Toma Iulian - Braila
    Curut Gabriel - Timisoara
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Put Gabriel - Oravita
    Raducan Bogdan - Craiova
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Marola Mihai - Bacau
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Hutanu Alin - Brasov
    Barsa Ioan - Moinesti
    41 -- 43 2v gr.inf.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Sencu Victor - Targoviste
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    44 -- 52 1v gr.inf.
    Iancu George - Ploiesti
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Tigau Dan - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Cinca Daniel - Craiova
    Visan Bogdan - Targoviste
    53 -- 58 0v gr.inf.
    Temelie Dragos - Selimbar
    Grigore Alexandru - Campina
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    ON HO - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Ultima modificare făcută de florin toma; 23.06.2019 la 00:50.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dorin Patrascu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 21 h 18 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3955
    Inscrieri INCEPATORI - on 22/06/2019 at 13:58:17

    1. Dobinda Alexandru, Arad, 654 - 9.83 - IW
    2. Constantin Mihaela, Bucuresti, 883 - 9.74 - IF
    3. Tanasov Marius, Bucuresti, 1053 - 9.53 - I
    4. Suciu Dragos, Constanta, 858 - 9.39 - I
    5. Enache Vivian, Bucuresti, 1632 - 9.35 - I
    6. Malene Petru, Fagaras, 850 - 9.23 - I
    7. Silviu Niculae, Bucuresti, 1175 - 9.2 - IW
    8. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 687 - 9.16 - I
    9. Constantin Eduard, Bucuresti, 772 - 9.14 - I
    10. Popa Sandu, Slobozia, 1109 - 9 - I
    11. Moraru Marius, Bucuresti, 991 - 8.96 - I
    12. Lambru Iustinian, Ploiesti, 884 - 8.95 - I
    13. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1074 - 8.72 - I
    14. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 744 - 8.71 - I
    15. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 922 - 8.71 - I
    16. Barabancea Lili, Iasi, 820 - 8.64 - IF
    17. Sarcani Andrei, Targu Mures, 971 - 8.61 - IW
    18. Fusca Georgian, Targoviste, 677 - 8.57 - I
    19. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 754 - 8.54 - I
    20. Enciu Marcel, Bucuresti, 719 - 8.34 - IW
    21. Matei Mircea, Targoviste, 682 - 8.32 - IW
    22. Lungu Mihai, Targoviste, 990 - 7.69 - I
    23. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1116 - 7.54 - I
    24. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1207 - 7.31 - I
    25. Patrascu Dorin, Pitesti, 1727 - 7.3 - I
    26. Babes Razvan, Brasov, 945 - 7.14 - I
    27. Ontoiu Catalin, Pitesti, 779 - 7 - IW
    28. Mitu Nicolae, Pitesti, 1117 - 6.95 - I
    29. Rogin Florin, Piatra Neamt, 1894 - 6.85 - I
    30. Pralea Constantin, Alba Iulia, 804 - 6.7 - IW
    31. Baciu Stefan, Mioveni, 1037 - 6.7 - I
    32. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1143 - 6.6 - IF
    33. Radu Ciprian, Brasov, 1271 - 6.49 - I
    34. Caranfilian Migo, Bucuresti, 839 - 6.3 - I
    35. Tudose Ilariu, Dragasani, 1219 - 6.24 - I
    36. Toader Petru, Bucuresti, 1550 - 6.2 - I
    37. Balaban Daniel, Bucuresti, 1401 - 5.95 - I
    38. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1357 - 5.93 - I
    39. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1366 - 5.7 - I
    40. Savina Dan, Piatra Neamt, 1049 - 5.58 - I
    41. Orosanu Alexandru, Pitesti, 1595 - 5.5 - I
    42. Grigore Denisa, Targoviste, 1600 - 5.2 - IF
    43. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1467 - 5.18 - I
    44. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1748 - 5 - I
    45. Voicu Alexandra, Targoviste, 1980 - 5 - IF
    46. Popa Florin, Slobozia, 2152 - 5 - I
    47. Movileanu Adrian, Brasov, 1621 - 4.87 - I
    48. Popa Silviu, Slobozia, 1758 - 4.64 - I
    49. Vlad Gabriel, Pitesti, 2135 - 4.6 - I
    50. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1184 - 4.49 - IF
    51. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1478 - 4.3 - I
    52. Ion Ana Stefania, Pitesti, 2188 - 4 - IF
    53. Geileanu Rares, Tulcea, 3354 - 4 - I
    54. Matei Alexandru, Pitesti, 2328 - 0 - I
    55. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 3367 - 0
    56. Lazar Eva, Craiova, 4523 - 0 - IF
    57. Nandrean Dan, Fagaras, 5002 - 0

    Clasament INCEPATORI

    1. Lazar Eva - Craiova
    2. Dobinda Alexandru - Arad
    3 -- 4
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Matei Mircea - Targoviste
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    9 -- 16
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Nandrean Dan - Fagaras
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Popa Sandu - Slobozia
    17 -- 20
    Moraru Marius - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Suciu Dragos - Constanta
    21 -- 33 1v gr.sup.
    Malene Petru - Fagaras
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Barabancea Lili - Iasi
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Lungu Mihai - Targoviste
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Babes Razvan - Brasov
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Baciu Stefan - Mioveni
    Radu Ciprian - Brasov
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    41 -- 47 1v gr.inf.
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Toader Petru - Bucuresti
    Popa Florin - Slobozia
    Popa Silviu - Slobozia
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Ariciu George - Cocorastii Mislii
    48 -- 57 0v gr.inf.
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Grigore Denisa - Targoviste
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Voicu Alexandra - Targoviste
    Movileanu Adrian - Brasov
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Geileanu Rares - Tulcea
    Matei Alexandru - Pitesti

    Inscrieri Avansati (sortare dupa MP):

    Nr. Nume si prenume Localitate Loc MP Cat
    1 COMAN EMIL Breaza 462 19.74 A
    2 IACOB GABRIEL Iasi 261 19.73 AW
    3 DOCAN CRISTIAN Bucuresti 262 19.73 A
    4 ALEXANDRU MARIUS Bucuresti 301 19.71 A
    5 HANCIG MIRCEA Timisoara 274 19.66 A
    6 DUMITRU FLORIN Arad 318 19.63 A
    7 TUCA CRISTI Slatina 445 19.51 A
    8 BRADUSCA CORNEL Targu Jiu 350 19.48 AW
    9 CATANA CLAUDIU Bucuresti 344 19.35 A
    10 POPESCU APREOTESEI MIHAI Straoane 374 19.15 A
    11 DIOR DORIN Iasi 259 18.96 A
    12 BEJAN ALEXANDRU Tecuci 267 18.94 A
    13 SURSILOV CONSTANTIN Bucuresti 288 18.81 A
    14 MATEESCU OCTAVIAN Slatina 969 18.33 A
    15 NITU SERBAN Paulesti 292 18.07 AW
    16 SOCACI SORIN Panciu 421 17.98 AW
    17 MORARIU MARIUS Sibiu 468 17.87 A
    18 FEKETE ISTVAN Arad 346 17.83 A
    19 LOGHIN FLORIN Brasov 271 17.78 A
    20 MANITIU FLORIN Sibiu 695 17.76 A
    21 DINU ADRIAN Darmanesti 576 17.73 A
    22 BOZOSAN PETRE Sibiu 302 17.71 A
    23 TOBOSARU GHEORGHE Brasov 416 17.68 AW
    24 STOIAN SORIN Curtea de Arges 333 17.67 A
    25 MODORAN CRISTIAN Bucuresti 1656 17.6 A
    26 CONSTANTIN CRISTINA Bucuresti 296 17.59 AF
    27 BENYOVSKI BELA Sibiu 458 17.56 AW
    28 CRISTOFOR RAZVAN Moinesti 298 17.48 AW
    29 LAZAR DUMITRU Mizil 314 17.48 A
    30 SZIVERY ADRIAN Arad 447 17.28 A
    31 CHIVU CORNEL Craiova 353 17.24 A
    32 CHIRIAC MARIUS Botosani 552 17.21 A
    33 BOTOC OVIDIU Paulesti 417 17.19 A
    34 TRIF FLORIN Cocorastii Mislii 727 17.12 A
    35 ACRIVA MARIAN Mizil 393 17.04 A
    36 RADU CONSTANTIN Sibiu 420 16.93 AW
    37 RUSEA GHEORGHE Breaza 616 16.92 A
    38 MATEI DUMITRU Deva 310 16.87 AW
    39 PREDA NICOLAE Curtea de Arges 584 16.81 AW
    40 SIMION SILVIU Cocorastii Mislii 693 16.76 A
    41 GRIGORE MARIAN Ramnicu Valcea 334 16.66 A
    42 PANAIT ADRIAN Braila 409 16.66 AW
    43 STANCIU MARIAN Dragasani 714 16.62 A
    44 AMARINEI SORIN Galati 509 16.59 AW
    45 DRAMBA DANIEL DUMITRU Bucuresti 522 16.56 A
    46 BOTANEL EDUARD Rovinari 524 16.45 A
    47 ILIE OCTAVIAN MARIUS Brasov 324 16.39 A
    48 MITAR MARIUS TIBERIU Sannicolau Mare 345 16.37 A
    49 HUICA PETRE Bucuresti 386 16.28 A
    50 MIHAESCU NICOLA Pitesti 988 16.25 ALF
    51 CHIRICA ALEXANDRU Bucuresti 901 16.23 A
    52 MIHU FLORIN Pitesti 315 16.19 A
    53 STERCZER SANDOR Sanzieni 387 16.11 A
    54 VERIS DUMITRU Brasov 1025 16.1 A
    55 CRISTESCU CRISTIAN Bucuresti 331 15.92 AW
    56 DINU GHEORGHE Bucuresti 321 15.87 AW
    57 ISAR STEFANEL Sfantu Gheorghe 1614 15.7 A
    58 GUSAN BORIS Turda 957 15.67 AW
    59 SICOE IOAN Turda 413 15.5 AW
    60 BURLAN CATALIN Dragasani 848 15.5 A
    61 DICA DANUT Caracal 989 15.5 A
    62 SALAVASTRU PETRU Botosani 365 15.32 AW
    63 ILEANU BOGDAN Bucuresti 498 15.31 A
    64 FULOP LASZLO Targu Mures 382 15.29 A
    65 GULUTA FLORIN Bucuresti 429 15.18 A
    66 CIOVEIE MARIAN Oravita 573 14.65 A
    67 NUTA MARIO Pitesti 1018 14.65 A
    68 HULPAN CRISTIAN Galati 550 14.54 A
    69 GRUMEZA LUCIAN Bucuresti 451 14.47 A
    70 DUMITRU GEORGE Targoviste 463 14.33 A
    71 OLAH REMUS Arad 742 14.33 A
    72 CALIN ANISOARA Bucuresti 2132 14.1 AF
    73 CRACIUNAS BOGDAN Bucuresti 561 13.98 A
    74 ANESCU ANDU Dragasani 925 13.86 A
    75 IPATE VIRGIL Bucuresti 526 13.76 A
    76 VLASCEANU VALENTIN Darmanesti 646 13.55 A
    77 MIHAILA GEORGE Bucuresti 523 13.48 A
    78 BUCUR MARIO Bucuresti 505 13.45 A
    79 BOTEA MARIAN Fieni 1820 13.4 A
    80 DRAGOS MARIAN Bucuresti 520 13.33 A
    81 STOICA MIHAI Mioveni 392 13.17 AW
    82 GHIURUTAN RAZVAN Bucuresti 1266 12.9 A
    83 GIOSAN MARCEL Galati 657 12.88 A
    84 CHISCAN BOGDAN Arad 582 12.77 A
    85 MOCANU GEORGIAN Filipestii de Targ 1050 12.73 A
    86 FARAIAN ALEXANDRU Aiud 598 12.38 AJ
    87 SANDU ANDREI Sibiu 643 12.37 A
    88 STANESCU TIBERIU Slatina 579 12.3 A
    89 VAJEU IONUT Busteni 565 12.27 A
    90 MOCA VASILE Bucuresti 1964 12.1 A
    91 BISTREANU ARMAND Bucuresti 548 12.05 AW
    92 MELNEROVICI DANIEL Stefanesti Arges 617 11.84 A
    93 MOVILEANU NECULAE Brasov 611 11.18 A
    94 RADU DRAGOS Targoviste 774 10.98 A
    95 BOTANEL GRIGORE Rovinari 833 10.68 A
    96 MARINESCU NELU Targoviste 562 10.67 A
    97 ZISU CRISTIAN Bucuresti 849 10.65 A
    98 ASMARANDEI PETRU Constanta 665 10.59 AW
    99 BIZGA ROMEO Galati 724 10.38 A
    100 FICLEANU GABRIEL Giurgiu 668 9.55 I
    101 GITA DAN Sfantu Gheorghe 951 8.76 I
    102 CARANDA ALEXANDRU Bucuresti 2080 8.35 I
    103 POPOVICI MIRCEA Caracal 802 8.09 I
    104 RIZESCU GHEORGHE Mioveni 1217 6.5 IW
    105 IRIMIA MARIAN Ploiesti 1325 5.73 I
    106 VARBANESCU RADU Bucuresti 1035 5.54 I
    107 MARINESCU CRENGUTA Onesti 2315 5.4 IF
    108 IONITA ADRIAN Brasov 3317 0

    Clasament AVANSATI

    1. Catana Claudiu - Bucuresti
    2. Stoian Sorin - Curtea de Arges
    3 -- 4
    Sandu Andrei - Sibiu
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    5 -- 8
    Guluta Florin - Bucuresti
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Fekete Istvan - Arad
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    9 -- 16
    Radu Constantin - Sibiu
    Iacob Gabriel - Iasi
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Veris Dumitru - Brasov
    Chiriac Marius - Botosani
    Botanel Grigore - Rovinari
    Szivery Adrian - Arad
    Nitu Serban - Paulesti
    17 -- 32
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Chivu Cornel - Craiova
    Mihu Florin - Pitesti
    Tuca Cristi - Slatina
    Sicoe Ioan - Turda
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Hancig Mircea - Timisoara
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Dior Dorin - Iasi
    Dumitru Florin - Arad
    Bozosan Petre - Sibiu
    Stanciu Marian - Dragasani
    Coman Emil - Breaza
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Dica Danut - Caracal
    Loghin Florin - Brasov
    33 -- 40
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Chiscan Bogdan - Arad
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Acriva Marian - Mizil
    41 -- 44 2v gr.sup.
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Dumitru George - Targoviste
    45 -- 66 1v gr.sup.
    Docan Cristian - Bucuresti
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Benyovski Bela - Sibiu
    Lazar Dumitru - Mizil
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Botanel Eduard - Rovinari
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Gusan Boris - Turda
    Burlan Catalin - Dragasani
    Salavastru Petru - Botosani
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Cotet Nicolae - Braila
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Bizga Romeo - Galati
    67 -- 80 0v gr.sup.
    Mateescu Octavian - Slatina
    Hoinaru Mihai - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Nuta Mario - Pitesti
    Anescu Andu - Dragasani
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Mihaila George - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Giosan Marcel - Galati
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Zisu Cristian - Bucuresti
    81 -- 83 2v gr.inf.
    Manitiu Florin - Sibiu
    Cioveie Marian - Oravita
    Movileanu Neculae - Brasov
    84 -- 96 1v gr.inf.
    Morariu Marius - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Hulpan Cristian - Galati
    Olah Remus - Arad
    Calin Anisoara - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Rusea Ionut - Breaza
    Vajeu Ionut - Busteni
    Radu Dragos - Targoviste
    Asmarandei Petru - Constanta
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    97 -- 108 0v gr.inf.
    Huica Petre - Bucuresti
    Botea Marian - Fieni
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Faraian Alexandru - Aiud
    Moca Vasile - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Popovici Mircea - Caracal
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Irimia Marian - Ploiesti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Marinescu Crenguta - Onesti
    Ionita Adrian - Brasov


    Au beneficiat de Wildcard din partea organizatorilor urmatorii:

    la Incepatori:
    Voicu Alexandra Targoviste
    Ursu Carol Bucuresti

    la Avansati:
    Caranda Alexandru Bucuresti
    Calin Anisoara Bucuresti

    La Open:
    Buciu Catalin Bals
    Luta Petre Bucuresti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 24.06.2019 la 12:19.

  5. Mulțumesc dr.Toma, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bubucrys, mihais mioveni, Dan2, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui iahim
    Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    30
    Postări
    476
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 11 h 15 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    546
    Micuda Mihai, Bucuresti, Open
    Blade: Viscaria
    FH: Tenergy05
    BH: Tenergy05

  7. Îmi place Tzupy le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    26.10.2016
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    52
    Postări
    93
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 h 29 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    101
    Nicula Florin,open,Constanta,sper sa prind loc

  9. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    260
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 19 h 22 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    530
    Neagoe Costin - București - Elite

  11. #7
    cadet Avatarul lui Georgescu Cristian
    Data înscrierii
    10.12.2017
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    66
    Postări
    48
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 h 45 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    54
    Se inscrie Daniel Melnerovici din Stefanesti Arges la AVANSATI. Multumesc.

  12. Îmi place MARIUS67, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    cadet
    Data înscrierii
    03.07.2018
    Postări
    31
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 25 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    32
    Ciobanu Marius - Bucuresti - Incepatori
    Avramescu Bogdan - Bucuresti - Incepatori

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  14. Îmi place Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    cadet
    Data înscrierii
    07.12.2018
    Locație
    Galati
    Postări
    23
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 h 39 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    17
    Se inscrie MARDALE RADU - Galati - Incepatori

  16. #10
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    413
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  17. Îmi place - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    junior
    Avatarul lui Leonard Serban
    Data înscrierii
    27.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    52
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    140
    Leonard Șerban, București, avansați.
    Multumesc

    Sent from my ONEPLUS using Tapatalk
    Blade: XIOM ICE CREAM AZX
    Fh: XIOM OMEGA 7 PRO
    Bh: XIOM OMEGA 7 PRO

  19. #12
    senior

    Data înscrierii
    05.12.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    51
    Postări
    181
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 23 h N/A
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    297
    Mutrescu Eugen, Timisoara, elite
    Iana Remus, Timisoara, elite
    Costache-Rosioru Cristian, Timisoara, open
    Mihalescu Dinu, Timisoara, elite

  20. Îmi place lulciuc.dumitru, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    senior

    Data înscrierii
    30.03.2016
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    30
    Postări
    159
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 7 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    247
    Bejan Alexandru din Tecuci la Avansați. Mulțumesc

    Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

  22. Îmi place - Marcel -, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    junior
    Avatarul lui remusvasilescu
    Data înscrierii
    30.06.2009
    Locație
    Curtea de Arges
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 10 h N/A
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    75
    La categoria Open din Curtea de Arges se inscriu: Stan Catalin, Zavricescu George, Vasilescu Remus
    Din Pitesti tot la Open se inscrie Rada Florin.
    BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
    FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
    BH: Tibhar super defence 40

  24. Îmi place Johnny Plaiasu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 10 h 10 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    977
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati
    Constantin Teodor, Bucuresti, elite

Subiecte similare

  1. Turneu B Pitești - 20.10.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 77
    Ultimul post: 23.10.2019, 01:09
  2. Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 - Ediţia a I-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 27.09.2019, 07:32
  3. Turneu B Pitești - 15.09.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 19.09.2019, 18:34
  4. Turneu B Pitești - 17.03.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 87
    Ultimul post: 19.03.2019, 14:24
  5. Turneu A+ "Topoloveni & Pitești" - 08.07.2017
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 425
    Ultimul post: 11.07.2017, 20:51

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •