Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pitești/Topoloveni - 22.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Albeback Vezi post
    ... Dar albeback...

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Te rog, nu!
    Cel putin nu cu astfel de comentarii si propuneri!

    Si daca nu reusesti sa-ti gasesti bucuria in acest sport si in aceasta comunitate, lasa-te! Sau revino peste vreo 5-10 ani... Poate atunci Amaturul o sa corespunda exigentelor tale! Pana atunci, lasa-i pe oamenii astia sa incerce sa faca ceva...

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Andro Treiber H
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

    Comentariu


    • Postat în original de - Marcel - Vezi post
      Sunt curios, cum vor putea organizatorii (sau Comitetul Director, de ce nu?!..), să âmbunătățească nivelul jocurilor din faza finală a competiției?!..
      Pai ce... nu ai văzut ca s-au âmbunătățit. Vezi cine câștiga finalele la elite!

      Comentariu


      • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
        Te rog, nu!
        Cel putin nu cu astfel de comentarii si propuneri!

        Si daca nu reusesti sa-ti gasesti bucuria in acest sport si in aceasta comunitate, lasa-te! Sau revino peste vreo 5-10 ani... Poate atunci Amaturul o sa corespunda exigentelor tale! Pana atunci, lasa-i pe oamenii astia sa incerce sa faca ceva...

        Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
        Bănuiesc că pe tine nu te 'afectează' fazele finale. Dar crezi că ești în măsura să ?i pui la punct pe alții. în plus părerea exprimată de mine aici nu e doar a mea. Sunt mai mulți colegi care consideră că ar trebui scurtate pe cât posibil turneele.

        Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

        Comentariu


        • Postat în original de Albeback Vezi post
          Văd că inteligenți sunteți... Is curios dacă așa tari sunteți și la tenis. Poate stilul vostru nu e obositor...

          Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
          Ups... E elitist!

          Alooo ... Elita... De ce l-ati suparat pe baiatul asta sambata? Ce ati avut cu el? [emoji23] [emoji23] [emoji23]

          Pai daca si tu te plangi de conditii care ai jucat la Pitești si mai esti si tanar, mai bine te invitam la sauna la Topoloveni sa fi jucat semifinala cu mine la 22.45... Poate te pacaleam cumva [emoji38][emoji38][emoji38]

          Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
          Blade: Andro Treiber H
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

          Comentariu


          • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
            Pai ce... nu ai văzut ca s-au âmbunătățit. Vezi cine câștiga finalele la elite!
            Eu zic că ar trebui să ne bucuram ca e așa.

            Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

            Comentariu


            • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
              Ups... E elitist!

              Alooo ... Elita... De ce l-ati suparat pe baiatul asta sambata? Ce ati avut cu el? [emoji23] [emoji23] [emoji23]

              Pai daca si tu te plangi de conditii care ai jucat la Pitești si mai esti si tanar, mai bine te invitam la sauna la Topoloveni sa fi jucat semifinala cu mine la 22.45... Poate te pacaleam cumva [emoji38][emoji38][emoji38]

              Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
              Ma ?ndoiesc că poți sa mă păcălești.

              Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

              Comentariu


              • Domnule Welcome back; la mine sunt scurte turneele nici nu ies din inferioare la Open.

                Sunt un strambaci ineficient si ma bucur de asta pentru ca ies odihnit din sala.

                Daca esti elitist nu te mai vaita de durata turneelor,fii tu sportiv,noi ceilalti care suntem doar etilisti , ce sa mai spunem

                Comentariu


                • Nu mă vait. Exprimam o părere. Voi ați sărit aiurea să dați dume.
                  Ma retrag din discuția asta că nu are sens.

                  Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de Albeback Vezi post
                    Nu mă vait. Exprimam o părere. Voi ați sărit aiurea să dați dume.
                    Ma retrag din discuția asta că nu are sens.

                    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
                    Succes mai departe! [emoji4]

                    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                    Blade: Andro Treiber H
                    Fh: Nittaku Fastarc G-1
                    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                    Comentariu


                    • Si acum, ca si concluzie, rog conducerea Amatur sa ia nota pentru lipsa conditiilor speciale de care au nevoie noii elitisti... Foarte posibil ca noi amatorii sa nu ne putem ridica la nivelul exigentelor lor...

                      Dar asta e... Cum zice un prieten drag: "Mai e si la anu'!". [emoji38]

                      Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                      Blade: Andro Treiber H
                      Fh: Nittaku Fastarc G-1
                      Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                      Comentariu


                      • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                        Mi-am aruncat ocnii in stanga si am vazut la username Vali si 2006, adica cam de cand exista Amatur-ul (Amatour). Si username-ul Vali, simplu Vali, nu si-l putea lua decat cineva care a fost printre primii pe acest forum, din categoria Filo, Dan, Dan2. Asa ca jos palaria in fața ta si scuze de deranj.
                        Ideea era ca foarte multi dintre noi vrem sa plecam obositi acasa de la turnee, chiar foarte obositi. Mai dam jos si vreun kil doua. Cred ca cel mai mult se plang de lungimea turneelor cei noi, neobisnuiti inca cu efortul. Si eu cand am inceput prin 2011 in circuit zaceam vreo doua zile dupa un turneu desi nu ieseam din inferioare. Acum nu ma simt obosit nici daca joc finala.
                        Deci ca in orice sport inceputul este mai greu. Nu poti cere scurtarea lungimii turneului doar pentru faptul ca tu nu mai rezisti. Nu mai poti te imbraci si pleci acasa. Daca te duci la o ora de Zumba si nu mai poti nu ii ceri instructorului sa opreasca Zumba ci te duci pur si simplu la vestiar sa te schimbi.
                        Si intradevar sunt organizator de turnee dar mai intai de toate sunt participant la turnee, inca nu m-am potolit. Iar la toate turneele organizate de mine au existat grupe superioare.
                        Eu doar am replicat pentru ca e bine sa luam toate argumentele in discutie si sa aducem imbunatatiri Amaturului. Imi aduc aminte ca in urma cu ani de zile cand se punea la cale organizarea eu am fost printre cei care am fost luat in ras cand am propus sa se dea voie si legitimatilor indiferent de categorie (B, A , Superliga) sa joace in Amatur pentru ca asa se ridica nivelul. Aveam experienta jocurilor , coincidenta, chiar cu acest "elitist" care acum a generat atata pasiune si mi-am dat seama ca pentru un foarte amator cum eram eu atunci joaca cu el mi-a ridicat nivelul.
                        Acum s-a pus problema eliminarii grupelor superioare . se pot aduce argumente in favoarea pastrarii lor sau nu . In zona de vest sa- experimentat acest lucru la Elite si nimeni nu s-a suparat. In definitiv parca e garantat in Amatur disputarea a 5 meciuri , nu? Daca sunt grupe inferioare de 6 problema e rezolvata.
                        Pe de alta parte sunt concursuri la sarbi si la unguri unde ai grupe inferioare de 3 si mai departe sunt eliminatorii. Nimeni nu se eupara.

                        Dar nu foloseste la nimeni sa incepem sa ne luam la misto.Putem discuta calm si cu argumente. Inca ceva, s-a pus problema la Elite. Nimeni nu are nimic cu Amatorii sau Openistii.
                        Ultima editare de vali; 25.iun.2019, 10:11.
                        Blade DHS PG 2
                        FH: DHS Hurricane 3
                        BH: Stiga Airoc Astro M

                        Comentariu


                        • Postat în original de vali Vezi post
                          Eu doar am replicat pentru ca e bine sa luam toate argumentele in discutie si sa aducem imbunatatiri Amaturului. Imi aduc aminte ca in urma cu ani de zile cand se punea la cale organizarea eu am fost printre cei care am fost luat in ras cand am propus sa se dea voie si legitimatilor indiferent de categorie (B, A , Superliga) sa joace in Amatur pentru ca asa se ridica nivelul. Aveam experienta jocurilor , coincidenta, chiar cu acest "elitist" care acum a generat atata pasiune si mi-am dat seama ca pentru un foarte amator cum eram eu atunci joaca cu el mi-a ridicat nivelul.
                          Acum s-a pus problema eliminarii grupelor superioare . se pot aduce argumente in favoarea pastrarii lor sau nu . In zona de vest sa- experimentat acest lucru la Elite si nimeni nu s-a suparat. In definitiv parca e garantat in Amatur disputarea a 5 meciuri garantate, nu? Daca sunt grupe inferioare de 6 problema e rezolvata.
                          Pe de alta parte sunt concursuri la sarbi si la unguri unde ai grupe inferioare de 3 si mai departe sunt eliminatorii. Nimeni nu se eupara.

                          Dar nu foloseste la nimeni sa incepem sa ne luam la misto.Putem discuta calm si cu argumente.
                          Treaba asta cu grupele superioare ar trebui supusa la vot, public, pe categorii.
                          Sunt perfect de acord ca multi dintre elitisti sunt fosti sau actuali jucatori profesionisti si nu le este deloc usor sa joace multe meciuri.
                          Dar noi, restul, suntem amatori si venim sa jucam tenia de masa pt. distractie, socializare iar daca mai si impuscam cate o cupa in urma unui culoar favorabil, atunci si mai bine! [emoji4]
                          Dar corect ar fi cate un "pool" public pentru fiecare categorie si aflat parerea tuturor... Apoi sa vina luarea unei decizii definitive...

                          Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                          Blade: Andro Treiber H
                          Fh: Nittaku Fastarc G-1
                          Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                          Comentariu


                          • Imi cer scuze daca am lezat pe cineva in ultimele postari! Nu asta a fost intentia mea!

                            Poate moderatorii ar trebui sa mute aceste ultime postari intr-o alta zona de pe site...

                            Este pacat sa ne batem joc de toata straduinta organizatorilor care au facut tot ce le-a stat in putere sa ne ofere un A+ puternic... Si chiar asa mi s-a parut ca a fost!

                            Inca odata:
                            Felicitari invingatorilor, cinste invinsilor!!!
                            Multumim ORGANIZATORILOR! [emoji4]

                            Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                            Blade: Andro Treiber H
                            Fh: Nittaku Fastarc G-1
                            Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                            Comentariu


                            • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                              Treaba asta cu grupele superioare ar trebui supusa la vot, public, pe categorii.
                              Sunt perfect de acord ca multi dintre elitisti sunt fosti sau actuali jucatori profesionisti si nu le este deloc usor sa joace multe meciuri.
                              Dar noi, restul, suntem amatori si venim sa jucam tenia de masa pt. distractie, socializare iar daca mai si impuscam cate o cupa in urma unui culoar favorabil, atunci si mai bine! [emoji4]
                              Dar corect ar fi cate un "pool" public pentru fiecare categorie si aflat parerea tuturor... Apoi sa vina luarea unei decizii definitive...

                              Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                              Suna mult mai bine !
                              Total de acord, pentru cei mai jos de Elite e ok sa joace cat mai multe meciuri , asta a fost ideea Amatourului la inceputuri - sa ne intalnim intre noi si sa schimbam experiente sa jucam cat mai multe meciuri cu parteneri diversi .
                              Pe de alta parte la elite sunt jucatorii cei mai valorosi care nu prea au nevoie de meciuri in plus ca sa isi imbogateaqsca experienta. E suficient sa dea direct eliminatorii dupa grupe. Pe ei nu ii intereseaza sa joace cat mai multe meciuri ca noi ceilalti care mai avem de invatat.
                              Blade DHS PG 2
                              FH: DHS Hurricane 3
                              BH: Stiga Airoc Astro M

                              Comentariu


                              • 10x
                                Ideea este foarte buna si in spiritul competitiei; exact de aceea venim de la distanta si batem atata drum, sa avem sansa sa jucam cat mai multe meciuri (nu neaparat finale).

                                Votat.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                                  Treaba asta cu grupele superioare ar trebui supusa la vot, public, pe categorii.
                                  Sunt perfect de acord ca multi dintre elitisti sunt fosti sau actuali jucatori profesionisti si nu le este deloc usor sa joace multe meciuri.
                                  Dar noi, restul, suntem amatori si venim sa jucam tenia de masa pt. distractie, socializare iar daca mai si impuscam cate o cupa in urma unui culoar favorabil, atunci si mai bine! [emoji4]
                                  Dar corect ar fi cate un "pool" public pentru fiecare categorie si aflat parerea tuturor... Apoi sa vina luarea unei decizii definitive...

                                  Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                                  Corect! La nivel de incepatori/avansati de ce sa se scoata grupele superioare! La vot e cel mai corect!!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                    Corect! La nivel de incepatori/avansati de ce sa se scoata grupele superioare! La vot e cel mai corect!!
                                    Atentie!

                                    Propunerea mea a fost lansata in ideea de a afla odata si pt totdeauna parerea Amaturistilor legata de superioare si a se putea lua o decizie cat mai corecta...
                                    Asta nu inseamna ca ar trebui sa se limiteze optiunea organizatorilor de a elimina superioarele acolo unde logistica chiar nu permite... [emoji4]

                                    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                                    Blade: Andro Treiber H
                                    Fh: Nittaku Fastarc G-1
                                    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                                    Comentariu


                                    • Eu zic sa mergem pe mana celor care au la activ zeci de concursuri organizate si mult mai multa experienta. Eventual sa dam posibilitate organizatorilor, ca in caz de forta majora (caldura excesiva, condens etc.) sa-i intrebe pe participantii din sala daca vor sa renunte sau nu la superioare. Hai sa avem incredere in oamenii care ne aduc turnee in fiecare an. Putem eventual sa venim cu sugestii cand se va face un topic in toamna pentru anul competitional urmator. Cred ca totusi s-a deviat prea mult de la subiect la fel cum si la turneul de la Fundata s-a deviat prea mult discutia cu privire la mingi. Eu sunt sigur ca s-a inteles problema. Iar certurile, ironiile si mistourile nu-si au locul aici deoarece pun in umbra munca unei echipe care a muncit sa organizeze un turneu, care nu poate fi considerat, in ansamblul sau, altfel, decat reusit.
                                      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                      FH: Butterfly Dignics 05
                                      BH: Tibhar Grass D.TecS

                                      Comentariu


                                      • Fara superioare... Multi participanti , unii bucurosi ca au loc prins, altii care se considera defavorizati ca li se limiteaza drastic oxigenul... Lasati subiectul - organizatori. Cine doreste - lupta chiar sa intre in arena : distanta, cazare, nesomn, transport tren cls. II-a, etc. Cine vine si carteste, ori se crede valoare insuficient apreciata, ori nu prea stie pe ce lume se afla ! Indiferent de varsta, pasiunea iti da aripi !

                                        Comentariu


                                        • Dragi colegi si prieteni,jucati tenis de masă si bucurativa de acest frumos sport,socializati si lasati lucrurile marunte(condens.mingi,locatie,mese,masa de pranz,grupe superioare sau nu,ETC)sa treaca pe langa d-stra(Eu unul m-am bucurat sa-l vad pe BUBU,prietenul meu din Moldova si ceilalti prieteni din toata tara(Oravitenii au prieteni peste tot)imi pare rau ca nu ne-am putut revedea cu Dan Petrov sa bem o rachie din Banat,poate la urmatorul turneu!!Lasati pe Organizatori sa-si faca treaba..si sa stiti ca nu e usor deloc(fiind 1 dintre ei,stiu ce spun).Si precum am mai spus,grupele superioare sa ramana la latitudinea Organizatorilor in functie de nr de participanti si locatie!!Meciuri frumoase si voie buna!!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                                            Dragi colegi si prieteni,jucati tenis de masă si bucurativa de acest frumos sport,socializati si lasati lucrurile marunte(condens.mingi,locatie,mese,masa de pranz,grupe superioare sau nu,ETC)sa treaca pe langa d-stra(Eu unul m-am bucurat sa-l vad pe BUBU,prietenul meu din Moldova si ceilalti prieteni din toata tara(Oravitenii au prieteni peste tot)imi pare rau ca nu ne-am putut revedea cu Dan Petrov sa bem o rachie din Banat,poate la urmatorul turneu!!Lasati pe Organizatori sa-si faca treaba..si sa stiti ca nu e usor deloc(fiind 1 dintre ei,stiu ce spun).Si precum am mai spus,grupele superioare sa ramana la latitudinea Organizatorilor in functie de nr de participanti si locatie!!Meciuri frumoase si voie buna!!
                                            Si eu m-am bucurat enorm sa te revăd pacat ca nu am stat la un șpriț de vară, ai dreptate frate pedro bucuria este când revezi oameni dragi , poate ne mai revedem pana la TC din noiembrie,( așa este in spatele fiecărui turneu este o muncă titanica) cu respect Pedro să ne vedem sănătoși.
                                            Ultima editare de Bubucrys; 25.iun.2019, 20:08.
                                            Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                            fh tenergy 05
                                            bh rakza 7 soft

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                                              Dragi colegi si prieteni,jucati tenis de masă si bucurativa de acest frumos sport,socializati si lasati lucrurile marunte(condens.mingi,locatie,mese,masa de pranz,grupe superioare sau nu,ETC)sa treaca pe langa d-stra(Eu unul m-am bucurat sa-l vad pe BUBU,prietenul meu din Moldova si ceilalti prieteni din toata tara(Oravitenii au prieteni peste tot)imi pare rau ca nu ne-am putut revedea cu Dan Petrov sa bem o rachie din Banat,poate la urmatorul turneu!!Lasati pe Organizatori sa-si faca treaba..si sa stiti ca nu e usor deloc(fiind 1 dintre ei,stiu ce spun).Si precum am mai spus,grupele superioare sa ramana la latitudinea Organizatorilor in functie de nr de participanti si locatie!!Meciuri frumoase si voie buna!!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Oktaw Marius Vezi post
                                                Bună ziua! Deoarece au fost destule comentarii în legătură cu acest turneu, majoritatea referitoare la condițiile de joc, m-am decis (cu greu) să îmi exprim și eu părerea.
                                                Am jucat la Topoloveni, dar nu vreau sa critic despre ce am amintit mai sus, așa cum au făcut-o alții.
                                                Problema noastră este, de fapt, în calitatea umană. Nu știm să apreciem și să păstrăm ce avem, dar ne place să distrugem, prin critici.
                                                Referitor la condiții, doar jucătorii noi au dreptul să comenteze și data viitoare să aleagă dacă vor participa sau nu. Restul... știm că așa este vara și ne asumăm.
                                                Revenind la problema principală, calitatea umană, din nou sunt dezamăgit de un jucător care nu face cinste acestui frumos circuit. Am mai primit o lecție, și anume să strig scorul după fiecare punct. Ulterior am aflat ca respectivul a mai avut antecedente cu alți jucători. Poate pare amuzant [emoji28], dar eu aș ?nființa Cazier AmaTur.
                                                Nu cred că trebuie tolerați la infinit și să strice ziua jucătorilor corecți. Așa cum este rubrica "neserioși" la vânzare-cumpărare... poate ar trebui ?nființată una pentru cei care servesc din m?nă (am glumit [emoji2], aici ar fi deja și dintre cunoscuți), alături de cei care "fura" la scor (unii seturi întregi)
                                                Aceste cuvinte ma "doare"... ai dat "greu" la cativa... din pacate dragii mei acel paragraf e esential aproape definitoriu in socetatea de astazi, nu mai stim sa ne bucuram, nu mai stim sa fim aproape unul de celalalt, nu mai stim sa intindem o mana cand cel de langa noi are o problema, nu mai stim sa deosebim binele de rau, si nu numai in sport in toate domeniile. de ce s-a ajuns aici ? cand cineva speculeaza intr-un anumit moment slabiciunile noastre in directia dorita de unii devenim fragili si refulam in unele momente necontrolat. Eu zic sa fim mai toleranti im primul rand cu noi si apoi cu cei din jur, face bine la "mansarda" si il degreveaza pe interlocutorul si amicul nostru de multe batai de cap.

                                                In rest si acesta a fost un turneu reusit, vrei racoare... investeste, cumpara-ti ceva care te poate racorii atunci cand ai nevoie ... tati n-are tot ce-ti doresti pentru ca acestea sunt conditiile deocamdata, bine ca ne putem intalnii, juca tenis si socializa... toata apreciare pentru organizatorii turneelor oriunde va aflati... cu prietenie salutari tuturor...
                                                Ultima editare de Bogdan V; 26.iun.2019, 15:35.

                                                Comentariu


                                                • [QUOTE=Cristian Istrate;488369]
                                                  Postat în original de Oktaw Marius Vezi post
                                                  Bună ziua! Deoarece au fost destule comentarii în legătură cu acest turneu, majoritatea referitoare la condițiile de joc, m-am decis (cu greu) să îmi exprim și eu părerea.
                                                  Am jucat la Topoloveni, dar nu vreau sa critic despre ce am amintit mai sus, așa cum au făcut-o alții.
                                                  Problema noastră este, de fapt, în calitatea umană. Nu știm să apreciem și să păstrăm ce avem, dar ne place să distrugem, prin critici.
                                                  Referitor la condiții, doar jucătorii noi au dreptul să comenteze și data viitoare să aleagă dacă vor participa sau nu. Restul... știm că așa este vara și ne asumăm.
                                                  Revenind la problema principală, calitatea umană, din nou sunt dezamăgit de un jucător care nu face cinste acestui frumos circuit. Am mai primit o lecție, și anume să strig scorul după fiecare punct. Ulterior am aflat ca respectivul a mai avut antecedente cu alți jucători. Poate pare amuzant [emoji28], dar eu aș ?nființa Cazier AmaTur.
                                                  Nu cred că trebuie tolerați la infinit și să strice ziua jucătorilor corecți. Așa cum este rubrica "neserioși" la vânzare-cumpărare... poate ar trebui ?nființată una pentru cei care servesc din m?nă (am glumit [emoji2], aici ar fi deja și dintre cunoscuți), alături de cei care "fura" la scor (unii seturi întregi)


                                                  Aceste cuvinte ma "doare"... ai dat "greu" la cativa... din pacate dragii mei acel paragraf e esential aproape definitoriu in socetatea de astazi, nu mai stim sa ne bucuram, nu mai stim sa fim aproape unul de celalalt, nu mai stim sa intindem o mana cand cel de langa noi are o problema, nu mai stim sa deosebim binele de rau, si nu numai in sport in toate domeniile. de ce s-a ajuns aici ? cand cineva speculeaza intr-un anumit moment slabiciunile noastre in directia dorita de unii devenim fragili si refulam in unele momente necontrolat. Eu zic sa fim mai toleranti im primul rand cu noi si apoi cu cei din jur, face bine la "mansarda" si il degreveaza pe interlocutorul si amicul nostru de multe batai de cap.

                                                  In rest si acesta a fost un turneu reusit, vrei racoare... investeste, cumpara-ti ceva care te poate racorii atunci cand ai nevoie ... tati n-are tot ce-ti doresti pentru ca acestea sunt conditiile deocamdata, bine ca ne putem intalnii, juca tenis si socializa... toata apreciare pentru organizatorii turneelor oriunde va aflati... cu prietenie salutari tuturor...
                                                  salu cristi,eu inca mai cred ca te-am vazut la pitesti in sala !intradevar trebuie sa fim mai toleranti.

                                                  Comentariu


                                                  • Doar jucați tenis de masă,..si bucubucurati-vă de viata!����������������

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X