pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 244

Subiect: "Cupa Delta Dunării", Luncavița (Tl.) - 15/16.06.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data înscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    41
    Postări
    1.731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 4 h 53 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    3012

    "Cupa Delta Dunării", Luncavița (Tl.) - 15/16.06.2019

    Turneu A "Delta Dunării" editia a - III - a, Lucavița - jud. Tulcea - Sâmbătă/Duminică 15/16 iunie 2019 - Incepatori, Avansati, Open si Elite

    Organizatori:
    - Club Tenis de masa Iberom
    - Asociatia Club Sportiv Tenis de Masa "Delta Dunării"
    - AmaTur România
    - DJST Tulcea
    - Primăria Comunei Luncavița


    LOCALITATEA: Luncavița, jud.Tulcea;
    DATA: Sâmbătă 15 iunie 2019 - Open si Elite;
    Duminica 16 iunie 2019 - Avansati si Incepatori;
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati si Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sambata - Open - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Sambata - Elite - 13.30 - 13.45 validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    Duminica - Avansati - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Duminica - Incepatori - 13.30 - 13.45 validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;

    SALA: Sala Sporturilor Teoharie Coca Cozma, Luncavița/Tulcea;


    LOGISTICĂ: 12 mese (Andro, Cornileau) aprobate ITTF, mingi plastic*** Andro;
    SPAȚIU DE JOC: 1460 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Covor PVC Sport;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 35 Lei, copii 20 Lei, persoane cu dizabilități 0 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori + Amatori: Locurile 1÷4 cupe + tricouri + diplome, 5-8 medalii + diplome + tricouri;
    - Open + Elite: Locurile 1÷4 cupe + tricouri + diplome, 5-8 medalii + diplome + tricouri;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 14.06.2019, ora 21,00 pentru Open/Elite;
    - ultima retragere Sambata 15.06.2019, ora 21,00 pentru Avansati/Incepatori;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Open
    - Număr maxim de participanţi: 72;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 32;

    Elite
    - Număr maxim de participanţi: 24;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE LA ELITE
    - Tablou eliminatoriu de 16;

    Avansati
    - Număr maxim de participanţi: 72;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 32;

    Incepatori
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8/16;

    Sistemul de joc poate suferi modificari in functie de numarul de jucatori inscrisi si va fi anuntat in timp util.

    ORGANIZATORI:
    - Manea Mihaita, tel. 0744.482.488;
    - Luca Octavian
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gherasim Iulian, tel. 0729.309.155;

    AFIȘUL TURNEULUI



    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://web.facebook.com/magazinonlinetenisdemasa/
    0766.544.295

    PARTENERI/SPONSORI:
    IVAR ROMANIA


    PARTENERI MEDIA:
    RADIO DELTA
    ZIARUL DELTA
    ZIARUL TULCEA NOASTRA ONLINE

    CAZARE:
    Pensiunea Drumul Teilor Luncavita
    http://pensiuneadrumulteilor.ro/
    Telefon mobil: 0756.078.316

    Miniaturi atașate Miniaturi atașate sigla iberom png.jpg   sigla asociatieh.jpg   amatur-sigla.jpg   djts-tulcea.jpg   primaria-luncavita-300x180.jpg  

    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 14.06.2019 la 00:58.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data înscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    41
    Postări
    1.731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 4 h 53 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    3012
    Informatii utile:
    Sala Sporturilor din Luncavita



    Sala este curata, bine luminata (proiectoarele functioneaza bine), ferestrele vor fi acoperite pentru a nu patrunde razele soarelui, instalatia de aer este functionala, locuri de parcare suficiente.
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 27.05.2019 la 21:46.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data înscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    41
    Postări
    1.731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 4 h 53 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    3012
    Inscrieri Elite - on 12.06.2019 at 20:20:02

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 42,82 - EL
    2. Macarenco Andrei, Bucuresti, 9 - 42,04 - EL
    3. Chiscop Bogdan, Galati, 4 - 41,51 - E
    4. Corcoz Costin, Focsani, 18 - 40 - EM
    5. Radu Costica, Galati, 24 - 39,91 - E
    6. Neculai Alexandru, Tulcea, 47 - 39,21 - E
    7. Tiganisteanu Adrian, Constanta, 559 - 37,3 - E
    8. Zarinschi Catalin, Galati, 25 - 36,71 - E
    9. Stoica Iuri, Moldova, 1043 - 35,6 - E
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 29 - 35,05 - EW
    11. Taranu Nicusor, Tulcea, 621 - 35 - E
    12. Buta Radu, Bucuresti, 145 - 32,85 - O
    13. Barsa Ioan, Moinesti, 220 - 30,56 - O
    14. Gherasim Iulian, Tulcea, 76 - 29,08 - O
    15. Nicula Florin, Constanta, 438 - 20,74 - OW

    Inscrieri Open - on 13.06.2019 at 19:02:22

    1. Manea Mihaita, Tulcea, 352 - 32,82 - O
    2. Baiburi Levent, Tulcea, 125 - 31,61 - O
    3. Dumbrava Daniel, Focsani, 73 - 31,34 - OLW
    4. Fratea Aurel, Constanta, 53 - 31,21 - OW
    5. Mitrea Silviu, Navodari, 91 - 30,3 - OW
    6. Rasid Aihan, Constanta, 285 - 28,89 - O
    7. Zainescu Corneliu, Galati, 414 - 28,74 - OW
    8. Alexeev Alexandru, Moldova, 1303 - 28,7 - O
    9. Leolea Andrei, Constanta, 92 - 28,52 - OW
    10. Capus Giani, Galati, 108 - 28,01 - O
    11. Samoila Ion, Babadag, 167 - 27,81 - O
    12. Voinea Emil, Braila, 775 - 27,8 - OW
    13. Stolearenco Igor, Galati, 161 - 27,47 - O
    14. Luca Octavian, Tulcea, 456 - 27,36 - O
    15. Trocaru Remus, Tulcea, 199 - 26,63 - O
    16. Buruiana Mihai, Marasesti, 454 - 26,62 - OW
    17. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 406 - 26,2 - O
    18. Osman Metin, Tulcea, 134 - 26,19 - O
    19. Orac Teodor, Slobozia, 116 - 26,09 - O
    20. Gutu Victor, Galati, 1582 - 26 - OW
    21. Caminschi Vladimir, Moldova, 1415 - 25,4 - O
    22. Sindrinschi Victor, Moldova, 1440 - 25,1 - O
    23. Peiu Cosmin, Babadag, 206 - 25,01 - O
    24. Iordache Eugen, Braila, 540 - 24,65 - O
    25. Toader Nicolae, Tulcea, 916 - 24,6 - O
    26. Ciurusnuc Costel, Galati, 928 - 24,6 - O
    27. Gaitan Tiberiu, Braila, 273 - 24,58 - OW
    28. Nicola Marian, Constanta, 183 - 22 - O
    29. Anghele Cristinel, Galati, 986 - 21,5 - OW
    30. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 294 - 21,45 - OW
    31. Petenchi Edmond, Roman, 553 - 20,58 - OW
    32. Evtei Vasile, Tulcea, 895 - 19,47 - A
    33. Morari Dumitru, Moldova, 1441 - 18,6 - A
    34. Lemnaru Victoria, Moldova, 1520 - 18,4 - AF
    35. Mitu Manuel, Galati, 1047 - 17,75 - A
    36. Budescu Marian, Galati, 558 - 14,94 - A
    37. Dumitrache Mircea, Tulcea, 1611 - 12 - A
    38. Stoica Maxim, Moldova, 3235 - 0
    39. Kranoschek Alexandru, Moldova, 5001 - 0

    Inscrieri Avansati - on 13.06.2019 at 18:59:40

    1. Durac Viorel, Constanta, 295 - 19,88 - AW
    2. Pana Remus, Tulcea, 1285 - 19,4 - AW
    3. Carata Catalin, Tulcea, 428 - 18,9 - AW
    4. Visan Victor, Slobozia, 398 - 18,43 - A
    5. Stoica Emanuel, Mangalia, 934 - 18,2 - A
    6. Panait Adrian, Braila, 409 - 16,66 - AW
    7. Zbant Mihai, Tulcea, 473 - 16,6 - A
    8. Amarinei Sorin, Galati, 509 - 16,59 - AW
    9. Chirica Alexandru, Bucuresti, 901 - 16,23 - A
    10. Apostu Laurentiu, Focsani, 1796 - 16,2 - A
    11. Stoian Nicolae, Braila, 1273 - 16,1 - A
    12. Socaci Marian, Braila, 935 - 16,03 - A
    13. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 321 - 15,87 - AW
    14. Danalache Daniel, Navodari, 942 - 15,77 - A
    15. Dumitru Silviu, Constanta, 972 - 15,63 - A
    16. Hutanu Adrian, Slobozia, 663 - 15,49 - A
    17. Glavan Niculae, Constanta, 741 - 15,42 - AW
    18. Nechifor Constantin, Navodari, 953 - 14,77 - A
    19. Hulpan Cristian, Galati, 550 - 14,54 - A
    20. David Marian, Braila, 1533 - 14,4 - A
    21. Cotet Nicolae, Braila, 534 - 13,89 - AW
    22. Anton Cristian, Tulcea, 1176 - 13,4 - A
    23. Coclea Ionel, Braila, 909 - 13,13 - AW
    24. Manole Dan, Braila, 1123 - 13 - A
    25. Timofei Valentin, Tulcea, 908 - 12,97 - A
    26. Giosan Marcel, Galati, 657 - 12,88 - A
    27. Pancrat Cristian, Tulcea, 1046 - 12,47 - A
    28. Gheorghe Daniel, Braila, 639 - 10,66 - A
    29. Boboc Viorel, Slobozia, 694 - 10,41 - A
    30. Bizga Romeo, Galati, 724 - 10,38 - A
    31. Bran Florin, Tulcea, 811 - 9,64 - I
    32. Pascu Gabriel, Braila, 725 - 8,18 - IW
    33. Stirbu Daniel, Braila, 1696 - 8,1 - I
    34. Pavel Nicolae, Braila, 1506 - 8 - I
    35. Botea Mihai, Braila, 1341 - 6,97 - I
    36. Ciocirlan Mircea, Tulcea, 1570 - 6,85 - I
    37. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1035 - 5,54 - I
    38. Avram Razvan, Focsani, 3096 - 5 - I
    39. Istrate Lucretiu, Galati, 2297 - 0
    40. Blefoianu Laurentiu, Galati, 2739 - 0

    Inscrieri Incepatori - on 13.06.2019 at 18:57:57

    1. Mardale Radu, Galati, 1896 - 9,8 - I
    2. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 2273 - 9,6 - I
    3. Tanasov Marius, Bucuresti, 1053 - 9,53 - I
    4. Popa Sandu, Slobozia, 1109 - 9 - I
    5. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 2016 - 8,9 - I
    6. Plesoianu Stefan, Constanta, 863 - 8,83 - IW
    7. Fedot Valentin, Tulcea, 1192 - 8,6 - I
    8. Mihai Gabriel, Galati, 2270 - 7,7 - I
    9. Portase Daria, Galati, 995 - 7,26 - IJF
    10. Stoian Mihaita Cezar, Navodari, 2172 - 7 - I
    11. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 2452 - 7 - I
    12. Nitu Florin, Slobozia, 1922 - 6,9 - I
    13. Portase Raluca, Galati, 1087 - 6,41 - IJF
    14. Caranfilian Migo, Bucuresti, 839 - 6,3 - I
    15. Arama Gicu, Braila, 1557 - 6,26 - IW
    16. Jecu Marian, Niculitel, 2579 - 6,1 - I
    17. Budea Andra, Galati, 1119 - 6,09 - IJF
    18. Calota Cristian, Tulcea, 2232 - 5,9 - I
    19. Enache Adrian, Tulcea, 1497 - 5,7 - I
    20. Dutu Constantin, Galati, 1234 - 5,54 - I
    21. Marinescu Crenguta, Onesti, 2315 - 5,4 - IF
    22. Urdes Florentina Ruxandra, Tulcea, 1973 - 5,25 - IF
    23. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1748 - 5 - I
    24. Popa Florin, Slobozia, 2152 - 5 - I
    25. Popa Silviu, Slobozia, 1758 - 4,64 - I
    26. Caraivan Bogdan, Tulcea, 1849 - 4,6 - I
    27. Nani Adrian, Tulcea, 2131 - 4,5 - I
    28. Geileanu Rares, Tulcea, 3354 - 4 - I
    29. Scutaru Marius, Constanta, 2752 - 0
    30. Zane Ionel, Constanta, 3045 - 0
    31. Raizi Lucian, Tulcea, 3230 - 0
    32. Marin Ionut, Galati, 3389 - 0
    33. Dicu Razvan, Galati, 3412 - 0
    34. Casian Rares, Tulcea, 5001 - 0
    35. Tatu Ion, Ramnicu Sarat, 5003 - 0
    36. Untea Costel, Ramnicu Sarat, 5004 - 0
    37. Tataru Dumitrel, Tulcea, 5005 - 0
    38. Breazu Gheorghe, Macin, 5006 - 0
    39. Grigore Sandu, Macin, 5007 - 0
    40. Abdula Ghiunai, Macin, 5008 - 0
    41. Iordan Andrei, Tulcea, 5009 - 0
    42. Staicu Vasile, Cernavoda, 5011 - 0
    43. Ciocea Loredana Elena, Tulcea, 5012 - 0
    44. Mogos Ionut, Vacareni, 5014 - 0
    45. Bentoi Stefan, Vacareni, 5015 - 0
    46. Burta Vasile, Luncavita, 5017 - 0
    47. Costeanu Remus, Constanta, 5018 - 0
    48. Ilie Stefan, Luncavita, 5019 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Iorgu Dorin, Galati, 2544 - 0
    2. Munteanu Dan, Tulcea, 3510 - 6 - I

    Clasament Open

    1. Alexeev Alexandru - Moldova
    2. Iordache Eugen - Braila
    3 -- 4
    Baiburi Levent - Tulcea
    Dumbrava Daniel - Focsani
    5 -- 8
    Manea Mihaita - Tulcea
    Ciurusnuc Costel - Galati
    Zainescu Corneliu - Galati
    Evtei Vasile - Tulcea
    9 -- 16
    Trocaru Remus - Tulcea
    Peiu Cosmin - Babadag
    Fratea Aurel - Constanta
    Orac Teodor - Slobozia
    Samoila Ion - Babadag
    Voinea Emil - Braila
    Leolea Andrei - Constanta
    Mitrea Silviu - Navodari
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Capus Giani - Galati
    Lemnaru Victoria - Moldova
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Stolearenco Igor - Galati
    Luca Octavian - Tulcea
    Buruiana Mihai - Marasesti
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Nicola Marian - Constanta
    Petenchi Edmond - Roman
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Osman Metin - Tulcea
    Anghele Cristinel - Galati
    27 -- 30 1v gr.inf.
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Budescu Marian - Galati
    Stoica Maxim - Moldova
    31 -- 34 0v gr.inf.
    Morari Dumitru - Moldova
    Mitu Manuel - Galati
    Dumitrache Mircea - Tulcea
    Kranoschek Alexandru - Moldova

    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Radu Costica - Galati
    3 -- 4
    Chiscop Bogdan - Galati
    Neculai Alexandru - Tulcea
    5 -- 8
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Stoica Iuri - Moldova
    Corcoz Costin - Focsani
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    9 -- 12
    Zarinschi Catalin - Galati
    Buta Radu - Bucuresti
    Barsa Ioan - Moinesti
    Tiganisteanu Adrian - Constanta
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Toader Nicolae - Tulcea
    Nicula Florin - Constanta

    Clasament AVANSATI

    1. Carata Catalin - Tulcea
    2. Visan Victor - Slobozia
    3 -- 4
    Amarinei Sorin - Galati
    Danalache Daniel - Navodari
    5 -- 8
    Dumitru Silviu - Constanta
    David Marian - Braila
    Pana Remus - Tulcea
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    9 -- 16
    Cotet Nicolae - Braila
    Boboc Viorel - Slobozia
    Glavan Niculae - Constanta
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Manole Dan - Braila
    Blefoianu Laurentiu - Galati
    Istrate Lucretiu - Galati
    Gheorghe Daniel - Braila
    17 -- 20
    Anton Cristian - Tulcea
    Bizga Romeo - Galati
    Socaci Marian - Braila
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    21 -- 23 1v gr.sup.
    Durac Viorel - Constanta
    Zbant Mihai - Tulcea
    Botea Mihai - Braila
    24 -- 30 0v gr.sup.
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Nechifor Constantin - Navodari
    Hulpan Cristian - Galati
    Timofei Valentin - Tulcea
    Bran Florin - Tulcea
    Stirbu Daniel - Braila
    Pavel Nicolae - Braila
    31 -- 34 1v gr.inf.
    Stoian Nicolae - Braila
    Coclea Ionel - Braila
    Pancrat Cristian - Tulcea
    Ciocirlan Mircea - Tulcea
    35 -- 38 0v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Pascu Gabriel - Braila
    Pancrat Adrian - Tulcea
    Verbanescu Radu - Bucureștii

    Clasament Incepatori

    1. Popa Sandu - Slobozia
    2. Budea Andra - Galati
    3 -- 4
    Tatu Ion - Ramnicu Sarat
    Nitu Florin - Slobozia
    5 -- 8
    Portase Daria - Galati
    Portase Raluca - Galati
    Radu Fanel - Ramnicu Sarat
    Tanasov Marius - Bucuresti
    9 -- 16
    Mihai Gabriel - Galati
    Fedot Valentin - Tulcea
    Mardale Radu - Galati
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Dicu Razvan - Galati
    Untea Costel - Ramnicu Sarat
    Danila Marius - Galati
    Popa Silviu - Slobozia
    17 -- 22
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Nani Adrian - Tulcea
    Staicu Vasile - Cernavoda
    Enache Adrian - Tulcea
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Popa Florin - Slobozia
    23 -- 24 1v gr.sup.
    Dutu Constantin - Galati
    Zane Ionel - Constanta
    25 -- 33 0v gr.sup.
    Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
    Jecu Marian - Niculitel
    Marinescu Crenguta - Onesti
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Geileanu Rares - Tulcea
    Iorgu Dorin - Galati
    Scutaru Marius - Constanta
    Breazu Gheorghe - Macin
    Ilie Stefan - Luncavita
    34 -- 41 1v gr.inf.
    Munteanu Dan - Tulcea
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Caraivan Bogdan - Tulcea
    Casian Rares - Tulcea
    Tataru Dumitrel - Tulcea
    Iordan Andrei - Tulcea
    Bentoi Stefan - Vacareni
    Costeanu Remus - Constanta
    42 -- 47 0v gr.inf.
    Raizi Lucian - Tulcea
    Grigore Sandu - Macin
    Abdula Ghiunai - Macin
    Ciocea Loredana Elena - Tulcea
    Mogos Ionut - Vacareni
    Burta Vasile - Luncavita
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 17.06.2019 la 17:44.

  4. Îmi place metinicu, nick20mks le-a plăcut acest mesaj
  5. #4
    senior

    Data înscrierii
    26.03.2014
    Locație
    TULCEA
    Vârstă
    47
    Postări
    208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 h 41 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    438
    IVAN ADRIAN -TULCEA -avansați !

  6. Mulțumesc FaneBaciu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place metinicu, nick20mks, remy, manea mihaita, Adi Panait le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    cadet
    Data înscrierii
    10.08.2017
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    47
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    12
    Bogdan Caraivan - Tulcea, începători

    Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

  8. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place metinicu, manea mihaita le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    23.05.2016
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    43
    Postări
    79
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 4 h 22 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    217
    Baiburi Levent - Tulcea - open

  10. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place metinicu, nick20mks, Adi Panait, shogun le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    junior
    Avatarul lui metinicu
    Data înscrierii
    09.02.2016
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    48
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 11 h 22 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    247
    Osman Metin Tulcea Open

  12. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    junior

    Data înscrierii
    12.03.2015
    Locație
    tulcea
    Vârstă
    55
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 12 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    119
    fedot valentin tulcea incepatori

  14. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nick20mks, Baiburi Levent, metinicu, remy, manea mihaita le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    06.05.2015
    Locație
    galati
    Vârstă
    51
    Postări
    665
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 26 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    714
    Portase Daria , Budea Andra , Portase Raluca din Galati la incepatori

  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    26.03.2014
    Locație
    TULCEA
    Vârstă
    47
    Postări
    208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 h 41 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    438
    BRAN FLORIN -Tulcea -avansați !
    TIMOFEI VALENTIN -Tulcea -avansați !

  17. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nick20mks, metinicu, remy, manea mihaita le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    45
    Postări
    204
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 19 h 5 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    311
    Orac Teodor, Slobozia, open

  19. Mulțumesc Iulian Gherasim, manea mihaita au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place metinicu le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Corcoz Costin
    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Focșani
    Vârstă
    40
    Postări
    2.135
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    122 z 18 h 42 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    4741
    Corcoz Costin/Elite si Dumbravă Daniel la Open, din Focșani.

  21. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place metinicu, manea mihaita le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    junior
    Avatarul lui Octavian Luca
    Data înscrierii
    07.02.2016
    Locație
    tulcea
    Vârstă
    38
    Postări
    109
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    290
    Luca Octavian open Tulcea


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. Mulțumesc manea mihaita, Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nick20mks, metinicu, remy, Adi Panait, shogun le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    junior

    Data înscrierii
    22.06.2016
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    17
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    147
    Neculai Alexandru-Elite
    Mihai Zbant-Avansati

  25. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nick20mks, metinicu le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui catalincrt
    Data înscrierii
    14.01.2014
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    49
    Postări
    345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 1 h 29 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    583
    Carata Catalin avansați Tulcea
    Giani Capus open Galați
    Peiciu Vasile începători Tulcea
    Anton Cristian Avansați Tulcea
    Ultima modificare făcută de catalincrt; 27.05.2019 la 14:35.

  27. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nick20mks, metinicu, remy, manea mihaita, Adi Panait, shogun le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Borșului de Pește", Luncavița - 12.10.2019
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 237
    Ultimul post: 18.10.2019, 00:07
  2. Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 08.09.2019, 11:57
  3. Turneu B "Cupa Calea Verde", Luncavița (Tl.) - 20.07.2019
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 96
    Ultimul post: 21.07.2019, 11:22
  4. Turneu B "Cupa Delta Dunării", Tulcea - 04.08.2018
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 49
    Ultimul post: 06.08.2018, 12:22
  5. Turneu A "Delta Dunării", Tulcea - 13.08.2016
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 215
    Ultimul post: 17.08.2016, 17:25

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •