tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 277

Subiect: "Cupa Sucevei", Suceava - 15/16.06.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Adrian's
    Data înscrierii
    01.04.2011
    Locație
    Suceava, Romania
    Vârstă
    47
    Postări
    1.200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 22 h 32 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1558

    "Cupa Sucevei", Suceava - 15/16.06.2019

    Turneu A, Cupa ”SUCEVEI", Ediţia a IV-a, Suceava – 15/16 iunie 2019
    LOCALITATEA: Suceava
    DATA: Sâmbătă 15 IUNIE şi duminică 16 IUNIE 2019;

    CATEGORII: Elite, Open, Avansați, Începători şi DUBLU.

    ORA DE ÎNCEPERE:
    SÂMBĂTĂ - 08.30 - 09.00 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile pentru:
    - Open şi Avansaţi – maxim 96 de participanţi repartizaţi pe aceste două categorii în funcţie de dinamica inscrierii.

    SÂMBĂTĂ - 08.30 - 13.00 validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile pentru:
    - ELITE – maxim 24 de participanţi.

    DUMINICĂ - 08.30 - 09.00 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile pentru:
    - Incepători – maxim 60 de participanți
    - Dublu – maxim 24 de echipe (E+A/I, O+A/I, A+A/I, I+I)

    *Pentru fiecare categorie se vor aloca 2 wild carduri.


    INDICAȚII DE ACCES:
    Sala de Sport a Colegiului Național “Ștefan cel Mare” Suceava (lângă autogară);

    https://www.google.com/maps/place/Sa....2569447?hl=ro

    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp.
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    SE ASIGURĂ: apă plată/minerală/cafea

    MINGEA OFICIALA A TURNEULUI OFERITA DE EMI TT:


    TAXA: 40 Lei
    - doamnele/domnisoarele şi copiii pănă la 14 ani – 20 lei;
    - persoane cu dizabilitati – fără taxă
    - 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – cupe, medalii, diploma (nu se joacă finala mică);
    Locurile 5-8 – diplome;
    Premii speciale: fair-play.


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima retragere vineri 14.06.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat problem referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - în momentul înscrierii va rog să specificați dacă doriți să jucați la o categorie superioară față de cea la care vă califică media după următorul criteriu:

    „Elite” - toți participanții cu media mai mare de 33, inclusiv;
    „Open” - toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv;
    „Avansați” - toți participanții cu media cuprinsă între 10 și 19,99 inclusiv;
    „Începători” - toți participanții cu media de până la 9,99 inclusiv.

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    *La categoria ELITE nu se vor juca grupe superioare!

    ORGANIZATORI:
    Asociaţia Sportivă “Ştefan cel Mare” Suceava - Adrian Cojocaru – 0742127919

    Emi TT - Dl. Dumitru Beltechi, va fi prezent cu un stand de materiale sportive specifice tenisului de masă.

    Dacă mai sunt şi alte personae fizice sau juridice care doresc să sprijine turneul sunt rugate să mă contacteze pentru a stabili detaliile colaborării!
    Ultima modificare făcută de Adrian's; 11.06.2019 la 16:41.

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Adrian's
    Data înscrierii
    01.04.2011
    Locație
    Suceava, Romania
    Vârstă
    47
    Postări
    1.200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 22 h 32 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1558
    START LIST:

    Elite - on 15.06.2019 at 16:14:54

    1. Hasna Cosmin, Straja, 140 - 42,71 - EL
    2. Galban Calin, Viseu, 38 - 41,78 - E
    3. Sumanaru Catalin, Iasi, 5 - 41,38 - EM
    4. Epure George, Botosani, 805 - 41 - E
    5. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 854 - 40,4 - E
    6. Ursulean Florin, Straja, 166 - 40,04 - E
    7. Nemtoi Gabriel, Suceava, 1032 - 39,5 - E
    8. Onufrei Ciprian, Botosani, 146 - 38,5 - E
    9. Cozma Catalin, Falticeni, 19 - 38,4 - EW
    10. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 31 - 37,3 - E
    11. Morosanu Vasile, Suceava, 51 - 36,95 - EW
    12. Ilies Ioan, Radauti, 411 - 36,95 - E
    13. Dabija Razvan, Iasi, 1562 - 34,6 - E
    14. Ticala Vasile Jr, Viseu, 410 - 34,43 - E
    15. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 46 - 34,35 - E
    16. Rojnita Sebastian, Bacau, 606 - 33,6 - E
    17. Carpovici Boris, Falticeni, 667 - 31,93 - OW
    18. Duceac Catalin, Botosani, 232 - 31,26 - O
    19. Atomei Armand, Piatra Neamt, 223 - 31,09 - OW
    20. Plamada Lucian, Iasi, 286 - 29,53 - O
    21. Mahu Bogdan, Pascani, 308 - 24,31 - O
    22. Zvinko Andrii, Cernauti, 5001 - 0


    Open - on 15.06.2019 at 16:13:40

    1. Ungureanu Adrian, Suceava, 1241 - 30,55 - O
    2. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 357 - 30,44 - OW
    3. Polocoser Cristian, Suceava, 235 - 29,45 - O
    4. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 218 - 29,37 - OW
    5. Golovaci Marin, Ucraina, 1487 - 29,1 - O
    6. Braniste George, Bacau, 118 - 29,09 - O
    7. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 448 - 28,86 - OW
    8. Macovei Cristi, Iasi, 78 - 28,48 - O
    9. Ursulean Vasile, Straja, 121 - 28,47 - O
    10. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 83 - 28,33 - OW
    11. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 82 - 28,22 - O
    12. Ticu Dorin, Bacau, 126 - 27,86 - OW
    13. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 207 - 27,38 - O
    14. Morosan Marian, Suceava, 229 - 27,1 - O
    15. Pralea Marius Dan, Botosani, 120 - 26,41 - O
    16. Pinzar Alin, Suceava, 144 - 26,39 - O
    17. Ursulescu Ioan, Bacau, 441 - 26,22 - OW
    18. Karp Victor, Cernauti, 2212 - 26,2 - O
    19. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 322 - 26,1 - OF
    20. Munteanu Silviu, Suceava, 762 - 25,97 - OW
    21. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 194 - 25,63 - O
    22. Corneanu Sorin, Botosani, 158 - 25,4 - OW
    23. Pascu Marius, Campulung Mold, 477 - 25,08 - O
    24. Colesniuc Romeo, Botosani, 155 - 25,03 - OW
    25. Ungureanu Florin, Suceava, 1145 - 23,9 - O
    26. Stroe Ionel, Bacau, 287 - 23,6 - O
    27. Grigoriu Vlad, Suceava, 2304 - 23,6 - O
    28. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 476 - 23,59 - OJF
    29. Lovin Eusebiu, Comanesti, 252 - 23,22 - OW
    30. Volostiuc Catalin, Suceava, 1347 - 22,7 - O
    31. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 692 - 22,53 - O
    32. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 375 - 20,93 - O
    33. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 316 - 20,38 - OW
    34. Dior Dorin, Iasi, 259 - 18,96 - A
    35. Kurennoi Andrei, Moldova, 551 - 17,53 - A
    36. Ticala Vasile, Viseu, 1462 - 16,45 - A
    37. Salavastru Petru, Botosani, 365 - 15,32 - AW
    38. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 623 - 14,7 - A
    39. Popescu Doru Viorel, Botosani, 881 - 13,9 - AW
    40. Stasescu Vasile, Cernauti, 5001 - 0
    41. Romaniuc Ilie, Cernauti, 5002 - 0
    42. Muntean Dumitru, Cernauti, 5003 - 0


    Avansati - on 15.06.2019 at 16:15:24

    1. Vieru Costica, Botosani, 306 - 19,8 - AW
    2. Iacob Gabriel, Iasi, 261 - 19,73 - AW
    3. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 1036 - 19,7 - A
    4. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 231 - 19,25 - A
    5. Pavlenko Iustina Cristina, Ucraina, 898 - 19,03 - AF
    6. Fotia Iulian, Bacau, 280 - 18,77 - A
    7. Arseniuc Alexandru, Campulung Mold, 810 - 18,6 - A
    8. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 568 - 18,26 - A
    9. Cotoara Toader, Suceava, 1194 - 17,9 - A
    10. Balau Laurentiu, Falticeni, 607 - 17,85 - AW
    11. Rauh Andrei, Moldova, 1222 - 17,8 - A
    12. Mihalea Lucian, Suceava, 1281 - 17,7 - A
    13. Lucic Corneliu, Suceava, 336 - 17,62 - AWH
    14. Sofian Corneliu, Suceava, 397 - 17,31 - AW
    15. Pomirleanu Radu, Iasi, 1505 - 17,3 - A
    16. Aldea Nelu, Falticeni, 651 - 17 - A
    17. Ianos Vlad, Bucuresti, 1213 - 16,55 - A
    18. Ianos Valentin, Suceava, 1059 - 16,5 - A
    19. Tanase Gabi, Suceava, 710 - 16,24 - A
    20. Lupu Cristian, Botosani, 868 - 16,23 - A
    21. Morosan Ionel, Granicesti, 700 - 16,1 - A
    22. Gagea Marian, Botosani, 638 - 15,73 - A
    23. Ujeniuc Dan, Suceava, 1733 - 15,7 - A
    24. Albu Constantin, Suceava, 776 - 15,68 - AW
    25. Morosan Mihai, Granicesti, 1189 - 15,45 - A
    26. Zepciuc Marius, Granicesti, 827 - 15,44 - A
    27. Subtirelu Marius, Onesti, 580 - 15,36 - A
    28. Danila Anton, Campulung Mold, 1488 - 13,9 - A
    29. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1282 - 13,8 - AJF
    30. Simionese Ovidiu, Granicesti, 631 - 13,5 - A
    31. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 2129 - 13,3 - AF
    32. Olteanu Gabriel, Vaslui, 851 - 12,43 - A
    33. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 767 - 11,65 - A
    34. Croitoru Alexandru, Iasi, 1615 - 11,4 - A
    35. Mita Augustin, Dorohoi, 721 - 10,81 - A
    36. Dan Popa, Tecuci, 993 - 10,36 - A
    37. Ghitu Liviu, Onesti, 555 - 10,33 - A
    38. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1431 - 10,18 - AJF
    39. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1661 - 9,65 - I
    40. Plamada Aurelian, Botosani, 1152 - 7,95 - I
    41. Robu Valentin, Botosani, 1337 - 7,36 - IW
    42. Deac Valentin, Viseu, 1612 - 4 - I


    DUMINICA, 16 iunie:

    Incepatori - on 16.06.2019 at 11:45:14

    1. Spircu Alexandru, Botosani, 825 - 9,93 - I
    2. Baciu Adrian, Pascani, 2305 - 9,6 - I
    3. Ionescu Aurelian, Campulung Mold, 1655 - 9,4 - I
    4. Antal Ionut, Targu Neamt, 1869 - 9,4 - I
    5. Marin Doru, Iasi, 1294 - 9,05 - I
    6. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1515 - 9,05 - I
    7. Grusca Narcis, Gura Humorului, 747 - 8,71 - IW
    8. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 754 - 8,54 - I
    9. Ojog Petrisor, Bacau, 1125 - 8,52 - I
    10. Minca Paul, Comanesti, 1430 - 8,43 - I
    11. Zamfirache Ioan, Botosani, 656 - 8,16 - IW
    12. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 1991 - 7,5 - I
    13. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1775 - 7,27 - IJ
    14. Maciuc Razvan, Suceava, 1586 - 7 - I
    15. Lazaroff Toma, Suceava, 1701 - 7 - I
    16. Luca Ioan, Piatra Neamt, 952 - 6,98 - I
    17. Pascariu Vasile, Suceava, 1718 - 6,95 - I
    18. Rogin Florin, Piatra Neamt, 1894 - 6,85 - I
    19. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei, 2498 - 6,5 - I
    20. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1517 - 6,03 - I
    21. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1840 - 6 - IJF
    22. Cojocaru Ilie, Baisesti, 2488 - 5,95 - I
    23. Batir Ionut, Botosani, 1841 - 5,9 - I
    24. Popa Romica, Pascani, 2165 - 5,9 - I
    25. Lazaroff Filip, Suceava, 1728 - 5,7 - I
    26. Ciobanu David Florin, Suceava, 1808 - 5,7 - IJ
    27. Savina Dan, Piatra Neamt, 1049 - 5,58 - I
    28. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1091 - 5,55 - IJ
    29. Arhip George, Botosani, 1790 - 5,4 - I
    30. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 1828 - 5,4 - I
    31. Iurea Marian, Botosani, 3673 - 5,4 - I
    32. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1485 - 5,38 - I
    33. Apetroaei Mircea, Suceava, 1307 - 5,27 - IJ
    34. Amoraritei Tudor, Suceava, 2524 - 5,25 - IJ
    35. Bustiuc Razvan, Iasi, 2178 - 5,2 - I
    36. Mocanu Alexandru, Suceava, 2154 - 5 - I
    37. Galateanu Sorin, Suceava, 3724 - 5 - I
    38. Sahlean Alexandru Silvestru, Partestii de Jos, 2410 - 4,6 - I
    39. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1296 - 4,57 - I
    40. Bors Vlad Cristian, Botosani, 1926 - 4 - I
    41. Chitan Emanuele, Suceava, 3147 - 0 - A
    42. Iasinschi Daniel, Suceava, 4503 - 0 - I
    43. Rosu Livia, Suceava, 4613 - 0 - IF
    44. Andronic Ilie Cristian, Partestii de Jos, 5001 - 0
    45. Venin Constantin, Suceava, 5002 - 0
    46. Rauh Victor, Moldova, 5003 - 0
    47. Aldea Iulian, Falticeni, 5004 - 0
    48. Piersic Daria, Vatra Dornei, 5005 - 0
    49. Piersic Amalia, Vatra Dornei, 5006 - 0
    50. Ghetau Paul, Suceava, 5007 - 0
    51. Namuleac Ilie, Vatra Dornei, 5009 - 0
    52. Grosu Gabriel, Suceava, 5010 - 0
    53. Cuzenco Andrei, Suceava, 5011 - 0
    Ultima modificare făcută de Adrian's; 16.06.2019 la 12:47.

  4. Îmi place ivisuc, Catalin Sumanaru, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    maestru
    Avatarul lui PRIZA TOK
    Data înscrierii
    30.11.2008
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    61
    Postări
    1.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    133 z 8 h 5 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    1879
    Ciobanu Gabriel-open Cluj.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

  6. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    709
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 3 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    182
    La elite:
    Galban Calin
    Open:
    Ticala Vasile
    Amatori:
    Moldovan Ioan
    Deac Valentin
    Sechel Vasile
    Ivascu Gavrila

  8. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Catalin Sumanaru le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    709
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 3 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    182
    Începătorii de la Vișeu se înscriu la avansați pt ca nu putem merge și duminica, doar sambata

  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    76 z 2 h 49 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4320
    Corneanu Sorin - elite
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  11. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PRIZA TOK, Bubucrys, Nicu Constantin le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui gabriel1962
    Data înscrierii
    20.11.2012
    Locație
    iasi
    Vârstă
    57
    Postări
    484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 14 h 45 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1399
    Iacob Gabriel - Avansati - Iasi
    Blade : Spinlord Ultracarbon Def
    FH : Spinlord Degu 2.1 mm
    BH : Spinlord Sternenfall OX

  13. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place RaduAndrei, Bubucrys, Nicu Constantin, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui RaduAndrei
    Data înscrierii
    03.06.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    29
    Postări
    159
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    236
    Andrei Radu Alexandru - Iasi - Avansati

  15. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place FinalDestiny, Nicu Constantin le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    709
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 3 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    182
    Mihalca Mihai-Bistrița-Elite

  17. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 14 h 57 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3277
    Marcu Vasile,Muraru Ioana- open
    Pintescu Teodora,Vieru Teodora,Enea Andreea,-avansati
    Pintescu Emilia,Vaideanu Fabiana,Vrasmas Ilinca,Pardau Adina,Piersic Daria,Piersic Amalia
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  19. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PRIZA TOK, Bubucrys, sorin_client, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 5 h 31 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    1195
    Piatra Neamț:
    Bubulac Cristi -open
    Savina Dan -începători
    Rogin Florin -incepatori
    Mulțumim.
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  21. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PRIZA TOK, sorin_client, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior

    Data înscrierii
    11.11.2014
    Locație
    IASI
    Vârstă
    40
    Postări
    73
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 37 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    104
    Se inscrie Vlad Pintilie din Iasi la avansati.
    Multumesc !

  23. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 5 h 31 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    1195
    Piatra Neamț:
    Buruiana Petru- open
    Mulțumim.
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  25. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    596
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 3 h 17 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    897
    Pinzar Alin la open
    Andro TP-Ligna CI
    Andro Hexer Powergrip SFX
    Andro Hexer Powergrip SFX

  27. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place FinalDestiny, PRIZA TOK le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    junior
    Avatarul lui GabrielD
    Data înscrierii
    16.03.2018
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    29
    Postări
    124
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 47 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    146
    Se inscriu din Botosani Spircu Alexandru la incepatori si Gagea Marian la avansati. Va multumim!
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"

    https://www.youtube.com/watch?v=KcG_uPnxeZ4 - un mesaj despre cel mai important lucru in viata

  29. Mulțumesc Adrian's au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Bucovinei", Suceava - 30.11/01.12.2019
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 269
    Ultimul post: 02.12.2019, 01:47
  2. Turneu B "Cupa S-SUCCES", Suceava - 26.10.2019
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 28.10.2019, 06:24
  3. Turneu A "Cupa UPGRADE Suceava", Suceava - 02.02.2019
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 04.02.2019, 17:02
  4. Turneu A "Cupa Sucevei", Suceava – 23.06.2018
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 178
    Ultimul post: 25.06.2018, 13:25
  5. Turneu A "Cupa Sucevei", Suceava - 24,25.06.2017
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 206
    Ultimul post: 27.06.2017, 10:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •