pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 269

Subiect: "Cupa Lacurilor Sărate", Ocna Sibiului - 15.06.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818

    "Cupa Lacurilor Sărate", Ocna Sibiului - 15.06.2019

    TURNEU A "Cupa LACURILOR SARATE Ed I", Ocna Sibiului - 15.06.2019

    LOCALITATEA: OCNA SIBIULUI

    DATA: 15 Iunie 2019, Ziua Sâmbătă

    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE

    SALA: SALA DE SPORT SCOALA GENERALA

    ADRESA: Str. Avram Iancu nr. 1

    INDICAȚII DE ACCES:

    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, DONIC, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 126
    - 30 la INCEPATORI
    - 48 la AVANSATI
    - 48 la OPEN
    – 18 la ELITE

    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 13.06.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich

    Parteneri

    PRIMARIA OCNA SIBIULUI
    http://www.primariaocnasibiului.ro/

    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html

    KENDRION
    https://www.kendrion.com/group-services/en/


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro


    DECATHLON http://www.decathlon.ro/


    COMTINA SRL https://www.facebook.com/20richie2018/

    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile pe forum până în data de 14.06.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 15.06.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou ELIMINATORIU;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-16, Nr. de mese pentru eliminatorii - 8


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare 8


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Danelic Gabriel - 0787620718
    - Barac Marius – 0763607729
    - Fratila Dan - 0744297241
    - Filea Adonis - 0747297093

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,

    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace, sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vor fi eliminati din listele de inscriere)

    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!

    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html
    Timaru Ilie - 0754923592


    Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de adof; 12.06.2019 la 18:53. Motiv: Modificare nr de mese, adaugare partener

  2. Îmi place cule le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818

    Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro



    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Elite - 14.06.2019 17:51

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Simon Csaba - 32 - Targu Mures - MS - 45,23
    2 . Moldovan Horvath Csaba - 33 - Targu Mures - MS - 42,52
    3 . Craciun Calin - 160 - Oradea - BH - 38,94
    4 . Bauer Lajos - 157 - Targu Mures - MS - 38,64
    5 . Sufletel Radu - 13 - Alba Iulia - AB - 38,00
    6 . Daneliuc Gabi - 17 - Selimbar - SB - 37,79
    7 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 37,56
    8 . Crainic Adrian - 685 - Orastie - HD - 37,00
    9 . Aron Darie - 123 - Sibiu - SB - 36,27
    10 . Lazaroiu Adrian - 27 - Targoviste - DB - 35,78
    11 . Oprea Adrian - 44 - Lugoj - TM - 35,09
    12 . Boeriu Cezara - 154 - Targu Mures - MS - 33,19
    13 . Cuesdean Rares - 165 - Reghin - MS - 32,80
    14 . Iancu Sorin - 370 - Sibiu - SB - 32,50
    15 . Georgescu Constantin - 222 - Orastie - HD - 31,36
    16 . Ambrus Szilard - 230 - Ludus - MS - 29,27
    17 . Todarcea Ioan - 885 - Sibiu - SB - 27,85

    Clasament 01-iun-2019

    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Open - 15.06.2019 01:30

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Tipser Gabriel - 869 - Sighisoara - MS - 32,35
    2 . Birtalan Robert - 452 - Oradea - BH - 32,06
    3 . Motorga Dorin - 98 - Targu Mures - MS - 29,25
    4 . Mitzea Alexandru - 270 - Sibiu - SB - 29,15
    5 . Toader George - 699 - Agnita - SB - 28,97
    6 . Migea Cornel - 89 - Sibiu - SB - 28,94
    7 . Jichici Svetozar - 110 - Timisoara - TM - 28,38
    8 . Beches Andrei - 233 - Sibiu - SB - 28,19
    9 . Gecse Alpar - 114 - Chibed - MS - 27,94
    10 . Negrean Ioan - 151 - Sibiu - SB - 26,93
    11 . Ciobanu Daniel - 96 - Blaj - AB - 26,92
    12 . Dirlea Ioan - 112 - Aiud - AB - 26,56
    13 . Jurescu Sorin - 142 - Timisoara - TM - 25,04
    14 . Ivan Catalin - 904 - Fagaras - BV - 24,90
    15 . Decean Darian - 228 - Sibiu - SB - 24,85
    16 . Birtalan Laszlo - 192 - Oradea - BH - 24,44
    17 . Weiss Simona - 467 - Cisnadie - SB - 24,42
    18 . Timaru Ilie - 594 - Ocna Sibiului - SB - 24,33
    19 . Antal Denes - 250 - Brasov - BV - 24,04
    20 . Barac Marius - 367 - Sibiu - SB - 23,38
    21 . Stancalie Doru - 265 - Craiova - DJ - 22,93
    22 . Kromek Iulian - 425 - Cugir - AB - 22,90
    23 . Barbulescu Dan - 263 - Sibiu - SB - 22,89
    24 . Comsa Dan - 574 - Sibiu - SB - 22,84
    25 . Popa Mircea - 169 - Brasov - BV - 22,36
    26 . Balla Peter - 791 - Toplita - HR - 22,00
    27 . Dospinescu George - 208 - Bucuresti - B - 21,56
    28 . Bucur Dan - 527 - Cisnadie - SB - 21,02
    29 . Nedescu Adrian - 570 - Ramnicu Valcea - VL - 20,93
    30 . Cecan Vasile - 251 - Timisoara - TM - 20,71
    31 . Vaida Gheorghe - 1323 - Sibiu - SB - 20,70
    32 . Susan Mircea - 1466 - Alba Iulia - AB - 19,70
    33 . Toader Valentin - 880 - Agnita - SB - 19,37
    34 . Zdrenghea Mircea - 1129 - Orastie - HD - 19,05
    35 . Lupsa Bogdan - 276 - Ramnicu Valcea - VL - 18,17
    36 . Morariu Marius - 468 - Sibiu - SB - 17,87
    37 . Bozosan Petre - 302 - Sibiu - SB - 17,71
    38 . Radu Constantin - 420 - Sibiu - SB - 16,93
    39 . Cristea Virgil - 613 - Cugir - AB - 16,10
    40 . Ciky Cornel - 419 - Fagaras - BV - 15,89
    41 . Fulop Laszlo - 382 - Targu Mures - MS - 15,29
    42 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,45

    Lista de asteptare Open
    1 . Orha Andrei - 518 - Targu Mures - MS - 24,10

    Clasament 01-iun-2019



    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 15.06.2019 01:37

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Ene Florin - 269 - Ploiesti - PH - 19,12
    2 . Fulop Attila - 264 - Aiud - AB - 18,81
    3 . Sursilov Constantin - 288 - Bucuresti - B - 18,81
    4 . Manitiu Florin - 695 - Sibiu - SB - 17,76
    5 . Stoian Sorin - 333 - Curtea de Arges - AG - 17,67
    6 . Benyovski Bela - 458 - Sibiu - SB - 17,56
    7 . Minzat Mircea - 1082 - Saliste - SB - 17,50
    8 . Lazar Dumitru - 314 - Mizil - PH - 17,48
    9 . Vera Esteban - 586 - Sibiu - SB - 17,45
    10 . Acriva Marian - 393 - Mizil - PH - 17,04
    11 . Sabau Gheorghe - 484 - Tarnaveni - MS - 16,98
    12 . Bardas Ioan - 521 - Dumbraveni SB - SB - 16,93
    13 . Preda Nicolae - 584 - Curtea de Arges - AG - 16,81
    14 . Kis Istvan - 327 - Brasov - BV - 16,66
    15 . Banu Nicolae - 1355 - Ocna Sibiului - SB - 16,55
    16 . Stoica Mihai - 688 - Hateg - HD - 16,27
    17 . Mihu Florin - 315 - Pitesti - AG - 16,19
    18 . Gusan Boris - 957 - Turda - CJ - 15,67
    19 . Gipsy King - 910 - Hunedoara - HD - 15,45
    20 . Filea Adonis - 902 - Sibiu - SB - 15,37
    21 . Onet Nicolae - 1322 - Sighisoara - MS - 14,85
    22 . Banea Radu - 974 - Sibiu - SB - 14,47
    23 . Bardas Patrick - 753 - Dumbraveni SB - SB - 14,2
    24 . Sabau Mircea - 581 - Tarnaveni - MS - 13,91
    25 . Prodan Iosif - 1762 - Tarnaveni - MS - 12,90
    26 . Chibulcutean Ioan - 691 - Tarnaveni - MS - 12,54
    27 . Faraian Alexandru - 598 - Aiud - AB - 12,38
    28 . Sandu Andrei - 643 - Sibiu - SB - 12,37
    29 . Tofeni Ovidiu - 1354 - Cluj Napoca - CJ - 12,35
    30 . Moldoveanu Sorin Florian - 1427 - Hunedoara - HD - 10,30
    31 . Fratila Dan - 954 - Ocna Sibiului - SB - 10,08
    32 . Ispas Emil - 2459 - Alba Iulia - AB - 9,55
    33 . Muntean Atila - 1541 - Hunedoara - HD - 9,00
    34 . Megyes Andras - 1908 - Sovata - MS - 8,85
    35 . Birtalan Levente - 1708 - Sovata - MS - 8,50
    36 . Birtalan Bence - 2215 - Sovata - MS - 8,10
    37 . Kondort Dan - 1235 - Sibiu - SB - 7,53
    38 . Suciu Sergiu - 940 - Turda - CJ - 7,10
    39 . Fier Mircea - 3775 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00
    40 . Stanciucu Filip - 3783 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00
    41 . Tenea Cosmin - 2549 - Sighisoara - MS - 0,00
    42 . Mailat Nicolae - Nou - Gura Raului - - Nou

    Clasament 01-iun-2019


    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 15.06.2019 01:39

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Tirlea Gheorghe - 1003 - Brasov - BV - 9,87
    2 . Anton Calin - 1017 - Sibiu - SB - 9,78
    3 . Rotariu Andrei - 2306 - Sibiu - SB - 9,6
    4 . Malene Petru - 850 - Fagaras - BV - 9,23
    5 . Susman Dan - 1297 - Alba Iulia - AB - 8,73
    6 . Brasoveanu Vali - 1764 - Sibiu - SB - 8,65
    7 . Sarcani Andrei - 971 - Targu Mures - MS - 8,61
    8 . Creta Petru - 789 - Luna CJ - CJ - 7,95
    9 . Cirstea Toni - 1207 - Targu Jiu - GJ - 7,31
    10 . Pralea Constantin - 804 - Alba Iulia - AB - 6,70
    11 . Dragomir Ioan - 2340 - Cristian SB - SB - 5,75
    12 . Cioca Sergiu - 2565 - Agnita - SB - 5,50
    13 . Plavet Andrei Alexandru - 2230 - Sibiu - SB - 5,45
    14 . Moldovan Cristian - 1596 - Alba Iulia - AB - 5,43
    15 . Tetcu Rares - 3094 - Blaj - AB - 5,00
    16 . Catana Albert - 2386 - Cisnadie - SB - 4,50
    17 . Pralea David Constantin - 1384 - Alba Iulia - AB - 4,42
    18 . Nistor Mirela - 2223 - Cisnadie - SB - 4,00
    19 . Costache David - 2798 - Cisnadie - SB - 4,00
    20 . Flesariu Mihai - 3161 - Agnita - SB - 4,00
    21 . Virlanovici David - 3786 - Dumbraveni SB - SB - 4,00
    22 . Duda Daniel - 3827 - Dumbraveni SB - SB - 4,00
    23 . Porumb Alexandru - 2748 - Sibiu - SB - 0,00
    24 . Vioreanu Cristian - 2831 - Dumbraveni SB - SB - 0,00
    25 . Bardas Mark - 2951 - Dumbraveni SB - SB - 0,00
    26 . Ionita Adrian - 3317 - Brasov - BV - 0,00
    27 . Cojocariu Dan - Nou - Ocna Sibiului - SB - Nou
    28 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian SB - SB - Nou
    29 . Matei Claudiu - Nou - Cristian SB - SB - Nou
    30 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian SB - SB - Nou

    Clasament 01-iun-2019
    Ultima modificare făcută de adof; 15.06.2019 la 01:39.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818

    Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro

    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Toate categoriile - 15.06.2019 00:56

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Sursilov Constantin - 288 - Bucuresti - B - 18,81 - A - Avansati
    2 . Filea Adonis - 902 - Sibiu - SB - 15,37 - A - Avansati
    3 . Fratila Dan - 954 - Ocna Sibiului - SB - 10,08 - A - Avansati
    4 . Anton Calin - 1017 - Sibiu - SB - 9,78 - IW - Incepatori
    5 . Kondort Dan - 1235 - Sibiu - SB - 7,53 - I - Avansati
    6 . Benyovski Bela - 458 - Sibiu - SB - 17,56 - AW - Avansati
    7 . Rotariu Andrei - 2306 - Sibiu - SB - 9,60 - I - Incepatori
    8 . Plavet Andrei Alexandru - 2230 - Sibiu - SB - 5,45 - I - Incepatori
    9 . Decean Darian - 228 - Sibiu - SB - 24,85 - O - Open
    10 . Negrean Ioan - 151 - Sibiu - SB - 26,93 - O - Open
    11 . Barbulescu Dan - 263 - Sibiu - SB - 22,89 - OW - Open
    12 . Barac Marius - 367 - Sibiu - SB - 23,38 - OW - Open
    13 . Timaru Ilie - 594 - Ocna Sibiului - SB - 24,33 - O - Open
    14 . Comsa Dan - 574 - Sibiu - SB - 22,84 - O - Open
    15 . Bozosan Petre - 302 - Sibiu - SB - 17,71 - A - Open
    16 . Daneliuc Gabi - 17 - Selimbar - SB - 37,79 - EW - Elite
    17 . Mitzea Alexandru - 270 - Sibiu - SB - 29,15 - O - Open
    18 . Cojocariu Dan - Nou - Ocna Sibiului - SB - Nou - - Incepatori
    19 . Banu Nicolae - 1355 - Ocna Sibiului - SB - 16,55 - A - Avansati
    20 . Morariu Marius - 468 - Sibiu - SB - 17,87 - A - Open
    21 . Iancu Sorin - 370 - Sibiu - SB - 32,50 - O - Elite
    22 . Radu Constantin - 420 - Sibiu - SB - 16,93 - AW - Open
    23 . Vaida Gheorghe - 1323 - Sibiu - SB - 20,70 - O - Open
    24 . Manitiu Florin - 695 - Sibiu - SB - 17,76 - A - Avansati
    25 . Migea Cornel - 89 - Sibiu - SB - 28,94 - OW - Open
    26 . Weiss Simona - 467 - Cisnadie - SB - 24,42 - OF - Open
    27 . Bucur Dan - 527 - Cisnadie - SB - 21,02 - O - Open
    28 . Tofeni Ovidiu - 1354 - Cluj Napoca - CJ - 12,35 - A - Avansati
    29 . Popa Mircea - 169 - Brasov - BV - 22,36 - OW - Open
    30 . Antal Denes - 250 - Brasov - BV - 24,04 - OW - Open
    31 . Cirstea Toni - 1207 - Targu Jiu - GJ - 7,31 - I - Incepatori
    32 . Todarcea Ioan - 885 - Sibiu - SB - 27,85 - O - Elite
    33 . Fulop Attila - 264 - Aiud - AB - 18,81 - AW - Avansati
    34 . Ciobanu Daniel - 96 - Blaj - AB - 26,92 - OW - Open
    35 . Beches Andrei - 233 - Sibiu - SB - 28,19 - O - Open
    36 . Bardas Ioan - 521 - Dumbraveni SB - SB - 16,93 - A - Avansati
    37 . Bardas Patrick - 753 - Dumbraveni SB - SB - 14,20 - AJ - Avansati
    38 . Bardas Mark - 2951 - Dumbraveni SB - SB - 0,00 - - Incepatori
    39 . Virlanovici David - 3786 - Dumbraveni SB - SB - 4,00 - I - Incepatori
    40 . Vioreanu Cristian - 2831 - Dumbraveni SB - SB - 0,00 - I - Incepatori
    41 . Duda Daniel - 3827 - Dumbraveni SB - SB - 4,00 - I - Incepatori
    42 . Georgescu Constantin - 222 - Orastie - HD - 31,36 - O - Elite
    43 . Tipser Gabriel - 869 - Sighisoara - MS - 32,35 - OW - Open
    44 . Onet Nicolae - 1322 - Sighisoara - MS - 14,85 - A - Avansati
    45 . Tenea Cosmin - 2549 - Sighisoara - MS - 0,00 - - Avansati
    46 . Dospinescu George - 208 - Bucuresti - B - 21,56 - OW - Open
    47 . Costache David - 2798 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
    48 . Catana Albert - 2386 - Cisnadie - SB - 4,50 - I - Incepatori
    49 . Ene Florin - 269 - Ploiesti - PH - 19,12 - A - Avansati
    50 . Lazar Dumitru - 314 - Mizil - PH - 17,48 - A - Avansati
    51 . Acriva Marian - 393 - Mizil - PH - 17,04 - A - Avansati
    52 . Stoica Mihai - 688 - Hateg - HD - 16,27 - A - Avansati
    53 . Muntean Atila - 1541 - Hunedoara - HD - 9,00 - I - Avansati
    54 . Sufletel Radu - 13 - Alba Iulia - AB - 38,00 - EW - Elite
    55 . Mihu Florin - 315 - Pitesti - AG - 16,19 - A - Avansati
    56 . Kis Istvan - 327 - Brasov - BV - 16,66 - AW - Avansati
    57 . Gusan Boris - 957 - Turda - CJ - 15,67 - AW - Avansati
    58 . Gipsy King - 910 - Hunedoara - HD - 15,45 - AW - Avansati
    59 . Aron Darie - 123 - Sibiu - SB - 36,27 - EW - Elite
    60 . Vera Esteban - 586 - Sibiu - SB - 17,45 - A - Avansati
    61 . Oprea Adrian - 44 - Lugoj - TM - 35,09 - E - Elite
    62 . Dirlea Ioan - 112 - Aiud - AB - 26,56 - OH - Open
    63 . Nistor Mirela - 2223 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
    64 . Dragomir Ioan - 2340 - Cristian SB - SB - 5,75 - IW - Incepatori
    65 . Boeriu Cezara - 154 - Targu Mures - MS - 33,19 - ELF - Elite
    66 . Crainic Adrian - 685 - Orastie - HD - 37,00 - E - Elite
    67 . Zdrenghea Mircea - 1129 - Orastie - HD - 19,05 - A - Open
    68 . Stancalie Doru - 265 - Craiova - DJ - 22,93 - OW - Open
    69 . Motorga Dorin - 98 - Targu Mures - MS - 29,25 - O - Open
    70 . Kromek Iulian - 425 - Cugir - AB - 22,90 - O - Open
    71 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 37,56 - EW - Elite
    72 . Pralea Constantin - 804 - Alba Iulia - AB - 6,70 - IW - Incepatori
    73 . Pralea David Constantin - 1384 - Alba Iulia - AB - 4,42 - I - Incepatori
    74 . Porumb Alexandru - 2748 - Sibiu - SB - 0,00 - - Incepatori
    75 . Chibulcutean Ioan - 691 - Tarnaveni - MS - 12,54 - A - Avansati
    76 . Sabau Gheorghe - 484 - Tarnaveni - MS - 16,98 - A - Avansati
    77 . Sabau Mircea - 581 - Tarnaveni - MS - 13,91 - A - Avansati
    78 . Prodan Iosif - 1762 - Tarnaveni - MS - 12,90 - A - Avansati
    79 . Ciky Cornel - 419 - Fagaras - BV - 15,89 - AW - Open
    80 . Malene Petru - 850 - Fagaras - BV - 9,23 - I - Incepatori
    81 . Ivan Catalin - 904 - Fagaras - BV - 24,90 - O - Open
    82 . Sandu Andrei - 643 - Sibiu - SB - 12,37 - A - Avansati
    83 . Suciu Sergiu - 940 - Turda - CJ - 7,10 - IW - Avansati
    84 . Susan Mircea - 1466 - Alba Iulia - AB - 19,70 - A - Open
    85 . Susman Dan - 1297 - Alba Iulia - AB - 8,73 - I - Incepatori
    86 . Ispas Emil - 2459 - Alba Iulia - AB - 9,55 - I - Avansati
    87 . Bauer Lajos - 157 - Targu Mures - MS - 38,64 - EW - Elite
    88 . Simon Csaba - 32 - Targu Mures - MS - 45,23 - E - Elite
    89 . Moldovan Horvath Csaba - 33 - Targu Mures - MS - 42,52 - EM - Elite
    90 . Jurescu Sorin - 142 - Timisoara - TM - 25,04 - OW - Open
    91 . Moldovan Cristian - 1596 - Alba Iulia - AB - 5,43 - I - Incepatori
    92 . Moldoveanu Sorin Florian - 1427 - Hunedoara - HD - 10,30 - A - Avansati
    93 . Ionita Adrian - 3317 - Brasov - BV - 0,00 - - Incepatori
    94 . Brasoveanu Vali - 1764 - Sibiu - SB - 8,65 - IW - Incepatori
    95 . Banea Radu - 974 - Sibiu - SB - 14,47 - A - Avansati
    96 . Tetcu Rares - 3094 - Blaj - AB - 5,00 - I - Incepatori
    97 . Birtalan Laszlo - 192 - Oradea - BH - 24,44 - OW - Open
    98 . Birtalan Robert - 452 - Oradea - BH - 32,06 - O - Open
    99 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,45 - A - Open
    100 . Fulop Laszlo - 382 - Targu Mures - MS - 15,29 - A - Open
    101 . Birtalan Levente - 1708 - Sovata - MS - 8,50 - I - Avansati
    102 . Megyes Andras - 1908 - Sovata - MS - 8,85 - I - Avansati
    103 . Birtalan Bence - 2215 - Sovata - MS - 8,10 - I - Avansati
    104 . Nedescu Adrian - 570 - Ramnicu Valcea - VL - 20,93 - O - Open
    105 . Toader George - 699 - Agnita - SB - 28,97 - O - Open
    106 . Toader Valentin - 880 - Agnita - SB - 19,37 - A - Open
    107 . Cioca Sergiu - 2565 - Agnita - SB - 5,50 - I - Incepatori
    108 . Flesariu Mihai - 3161 - Agnita - SB - 4,00 - I - Incepatori
    109 . Cecan Vasile - 251 - Timisoara - TM - 20,71 - O - Open
    110 . Jichici Svetozar - 110 - Timisoara - TM - 28,38 - OW - Open
    111 . Tirlea Gheorghe - 1003 - Brasov - BV - 9,87 - I - Incepatori
    112 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian SB - SB - Nou - - Incepatori
    113 . Matei Claudiu - Nou - Cristian SB - SB - Nou - - Incepatori
    114 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian SB - SB - Nou - - Incepatori
    115 . Balla Peter - 791 - Toplita - HR - 22,00 - O - Open
    116 . Ambrus Szilard - 230 - Ludus - MS - 29,27 - OJ - Elite
    117 . Creta Petru - 789 - Luna CJ - CJ - 7,95 - I - Incepatori
    118 . Sarcani Andrei - 971 - Targu Mures - MS - 8,61 - IW - Incepatori
    119 . Lazaroiu Adrian - 27 - Targoviste - DB - 35,78 - EW - Elite
    120 . Gecse Alpar - 114 - Chibed - MS - 27,94 - O - Open
    121 . Stoian Sorin - 333 - Curtea de Arges - AG - 17,67 - A - Avansati
    122 . Craciun Calin - 160 - Oradea - BH - 38,94 - E - Elite
    123 . Minzat Mircea - 1082 - Saliste - SB - 17,50 - A - Avansati
    124 . Lupsa Bogdan - 276 - Ramnicu Valcea - VL - 18,17 - A - Open
    125 . Preda Nicolae - 584 - Curtea de Arges - AG - 16,81 - AW - Avansati
    126 . Cuesdean Rares - 165 - Reghin - MS - 32,80 - OJ - Elite
    127 . Faraian Alexandru - 598 - Aiud - AB - 12,38 - AJ - Avansati
    128 . Cristea Virgil - 613 - Cugir - AB - 16,10 - A - Open
    129 . Mailat Nicolae - Nou - Gura Raului - - Nou - - Avansati
    130 . Orha Andrei - 518 - Targu Mures - MS - 24,10 - O - Open
    131 . Fier Mircea - 3775 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00 - I - Avansati
    132 . Stanciucu Filip - 3783 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00 - I - Avansati

    Clasament 01-iun-2019
    Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
    Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
    Listele pe categorii vor fi afisate in postul nr. 2





    Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de adof; 15.06.2019 la 00:57.

  5. Îmi place Tzupy, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 11 h 53 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1711
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  7. Îmi place cule, spintactic, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Filea Adonis - Sibiu - Avansati
    Fratila Dan - Ocna Sibiului - Avansati
    Anton Calin - Sibiu - Avansati
    Kondort Dan - Sibiu - Avansati
    Benyovski Bela - Sibiu - Avansati
    Rotariu Andrei - Sibiu - Incepatori
    Plavet Alexandru - Sibiu - Incepatori

    Decean Darian - Sibiu - Open
    Negrean Ioan - Sibiu - Open
    Barbulescu Dan - Sibiu - Open
    Barac Marius - Sibiu - Open
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
    Comsa Dan - Sibiu - Open
    Bozosan Petre - Sibiu - Open
    Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
    Mitzea Alexandru - Sibiu - Open
    Cojocariu Dan - Ocna Sibiului - Incepatori
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului - Avansati

  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 19 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Morariu Marius - Sibiu - Open. mersi!

    Mr. Tomahawk

  10. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius Avansati București

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 15 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    228
    Iancu Sorin - elite
    Mitzea Alexandru, Radu Constantin, Vaida Gheorghe - Open
    Benyovski Bela si Manitiu Florin - avansati

  14. Mulțumesc Sorin Iancu, adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Manitiu Florin le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior
    Avatarul lui Sorin Iancu
    Data înscrierii
    02.03.2008
    Locație
    Sibiu, Romania
    Vârstă
    35
    Postări
    333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 8 h 11 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    85
    Sorin Iancu - ELITE
    Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
    DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
    Just do it !

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    senior
    Avatarul lui coco68
    Data înscrierii
    11.02.2011
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 3 h 44 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    429
    Migea Cornel, din Sibiu, la open.

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    cadet
    Data înscrierii
    05.04.2018
    Locație
    Cisnadie
    Vârstă
    24
    Postări
    25
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 h 19 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    16
    Se înscriu din Cisnadie:
    Groza Alexandru -Open
    Somlea Darian- Open
    Weiss Simona - Open
    Bucur Dan- Open
    Ultima modificare făcută de Alex.G; 31.05.2019 la 21:39.

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    senior
    Avatarul lui ovidiu t
    Data înscrierii
    14.07.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    234
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 20 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    163
    Tofeni Ovidiu, Cluj-Napoca, avansati
    Asteleanu Lucian, Cluj-Napoca, avansati

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    POPA Mircea
    ANTAL Denes
    PADURARIU Costel
    Brasov - open

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    cadet
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    37
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 34 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    39
    Cirstea Toni
    Martoiu Gabriel incepatori Tg Jiu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  27. #15
    cadet
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    37
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 34 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    39
    Bradusca Cornel OPEN SAU avansati in functie de clasament. Momentum la open. Tg Jiu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  28. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 259
    Ultimul post: 04.07.2017, 11:55
  2. Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 13.07.2016, 09:31
  3. Răspunsuri: 239
    Ultimul post: 19.07.2015, 11:34
  4. Răspunsuri: 268
    Ultimul post: 17.07.2014, 18:24
  5. Turneu "A" Ocna Sibiului - 20 iul 2013
    De cule în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 23.07.2013, 21:19

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •