Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Lacurilor Sărate", Ocna Sibiului - 15.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări câștigătorilor! Felicitări Fulop Attila!

    Comentariu


    • Ma bucur din suflet pentru castigatorii de ieri de la toate categoriile si-i felicit an Susman,Fulop Attila,Mitzea Alex si ,nu in ultimul rand pe acest "gigant" al amaturului Simon Csaba (pentru mine-inegalabil).Ii felicit pe organizatori pentru tot efortul pe care l-au depus ca noi,sa ne simtim bine.Si ne-am simtit.Va multumesc !

      Comentariu


      • Mulțumim organizatorilor! Felicitări castigatorilor: Sandu și Esteban! Scuzele mele pentru reacțiile din timpul jocului, lui Daniel Ciobanu.... dar îmi mențin părerea ca joaca cu o " musama"... [emoji12]. Abia aștept revanșa! [emoji112][emoji112][emoji112]

        Mr. Tomahawk

        Comentariu


        • .

          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
            Scuzele mele pentru reacțiile din timpul jocului, lui Daniel Ciobanu.... dar îmi mențin părerea ca joaca cu o " musama"... . Abia aștept revanșa!
            der-materialspezialist MEGA-BLOCK ,o musama neinterzisa,neprelucrata.
            Problema e ca joaca pe langa musama si cu mana,dar mai ales cu capul

            Comentariu


            • Postat în original de Mitzi Vezi post
              Frumos turneu....căldura mare condens
              Trebuie să menționez fair play-ul d-lui Jurescu care a repetat un punct în setul 5...mingea era ura.
              Nu era obisnuit sa faca asa ceva. Inseamna ca a invatat ceva din experientele anterioare...

              Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Felicitari
                Organizatorilor,participanților și premiantilor.
                Vom reveni cu plăcere.

                Comentariu


                • Multumesc si felicit revenirea in circuit a acestei frumoase locatii, în care spiritul și pasiunea sunt mai fierbinți decât caldura de afară!

                  Comentariu


                  • Intradevar caldura de afara sa simtit si in sala,asta pana dupamasa cand sa racorit din cauza ploii.
                    Domnilor...Multumesc. Multumiri speciale se duc catre minunatul Adonis,care ireprosabil a gestionat turneul ajutandul indeaproape Marius Barac,Daneliuc,Nelutu Negrean,Dan,Darian,Radu,Dan..de fapt toate echipa de la Sibiu.Multumim sponsorilor si in special participantilor.
                    O intrevedere intre prieteni mia facut foarte mare placere,pe care din pacate nu am mai avut placerea sa i revad de foarte mult timp,fiind accidentat.
                    Totodata as vrea sai salut si sa le multumesc pt prezenta tuturor participantilor si in special prietenilor Costi(buc),Pisti(bv),Nelutu si Fulop(aiud),dar si mai noii prieteni, baietii de la Mizil.
                    Felicitari invingatorilor cat si invinsilor. La buna vedere domnilor.
                    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                    Pe spate: Tenergy 80
                    Pe fata.: Tenergy 64

                    Comentariu


                    • Cateva imagini de la turneu :



















































































                      Comentariu














                      • Comentariu


                        • O Localitate frumoasa cu oameni care te ajuta si te fac sa te simti bine

                          ACEASTA este OCNA SIBIULUI cu ale ei LACURI SĂRATE care aduc bucurie sanatate și distractie

                          Multumim OCNA SIBIULUI


                          Multumesc tuturor participantilor - ati rezistat la caldura din sala

                          Multumesc tuturor celor fara de care acest turneu nu ar fi avut loc:

                          Gabi daneliuc, Barac Marius, Fratila Dan, Negrean Ioan, Banu Nicolae, Timaru Ilie, Comsa Dan, Decean Darian, Barbulescu Dan, Anton Calin, Bozosan Petre, Dancila Tudor

                          Primariei Ocna Sibiului, Casa Timaru, firmelor Andro gir, Kendrion, Decathlon, Nanil


                          Felicitari castigatorilor

                          Comentariu


                          • Mulțumesc ptr apreciere domnule Mitzea, inclusiv eu sint sint bucuros ca ceea ce v-am spus cind am fost deacord sa repet punctul s-a adeverit și nu m-am inselat în privința dvs. Felicitari ptr cistigarea turneului.

                            Comentariu


                            • Comentariu


                              • Bună ! Finala Open se postează ?

                                Comentariu


                                • Finala avansati se posteaza ?

                                  Comentariu


                                  • Comentariu


                                    • Comentariu


                                      • Felicitari Esteban:

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X