ttmall.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate 166 la 179 din 179

Subiect: "Cupa TTA", București - 15/16.06.2019

  1. #166
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    127
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    400
    Felicitari Claudiu si Bogdan!

  2. Îmi place Unchiul Mortimar, TopTenisArena, Bogdan_RD le-a plăcut acest mesaj
  3. #167
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.735
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 6 h 44 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    990
    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAPUNARU GABRIEL BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BAICU NICOLAE CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 NEGULESCU CRISTI SINAIA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 POPA GRIGORE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SUCIU DRAGOS CONSTANTA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2 PATRASCU DORIN PITESTI
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    1
    3 MATEICA CLAUDIU BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 GULUTA TUDOR BUCURESTI
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 SOARECE MARIUS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VASILE GICA VULCANA BAI
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 NEDELCU MIHAI AZUGA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 NEDELCU MARIAN SINAIA
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5 MATEA AURELIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENACHE VIVIAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 TOADER PETRU BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 SPOREA SEBASTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 ISAILA BOGDAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
    3 COJOCARU SORIN IOAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 BOBOLEA DRAGOS BUCURESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5 UZOMA OGBONNA BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    2
    6 NITOI LUCIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 POPESCU TIBERIU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4 RADU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 VELCEA GEORGE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 CLAUDIU COZMIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    4


    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAPUNARU GABRIEL BUCURESTI
    2 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    3 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PATRASCU DORIN PITESTI
    2 NEDELCU MIHAI AZUGA
    3 RADU CRISTIAN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    2 SUCIU DRAGOS CONSTANTA
    3 CLAUDIU COZMIN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENACHE VIVIAN BUCURESTI
    2 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    3 COJOCARU SORIN IOAN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
    2 BAICU NICOLAE CLAUDIU BUCURESTI
    3 SPOREA SEBASTIAN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    2 MATEICA CLAUDIU BUCURESTI
    3 MATEA AURELIAN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
    2 VASILE GICA VULCANA BAI
    3 GULUTA TUDOR BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 UZOMA OGBONNA BUCURESTI
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    3 NEGULESCU CRISTI SINAIA
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #168
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.735
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 6 h 44 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    990
    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAPUNARU GABRIEL BUCURESTI
    3-1
    2-3
    1
    2
    2 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    1-3
    2-3
    0
    3 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA
    3-2
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PATRASCU DORIN PITESTI
    0-3
    2-3
    0
    2 NEDELCU MIHAI AZUGA
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 RADU CRISTIAN BUCURESTI
    3-2
    2-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SUCIU DRAGOS CONSTANTA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 CLAUDIU COZMIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENACHE VIVIAN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 COJOCARU SORIN IOAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 BAICU NICOLAE CLAUDIU BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 SPOREA SEBASTIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MATEICA CLAUDIU BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MATEA AURELIAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 VASILE GICA VULCANA BAI
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 GULUTA TUDOR BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 UZOMA OGBONNA BUCURESTI
    3-2
    1-3
    1
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 NEGULESCU CRISTI SINAIA
    3-1
    2-3
    1
    1


    Eliminatorii Incepatori

    1. Sezciuc Codrin
    -------------------- -
    16. Suciu Dragos
    ----------------------------------- -
    9. Radu Cristian
    -------------------- -
    8. Negulescu Cristi
    -------------------------------------------------- -
    5. Podlovschi Bogdan
    -------------------- -
    12. Mateica Claudiu
    ----------------------------------- -
    13. Vasile Gica
    -------------------- -
    4. Raileanu Raissa

    ----------------------------------------------------------------- -

    3. Vaireanu Danut Ionel
    -------------------- -
    14. Baicu Nicolae Claudiu
    ----------------------------------- -
    11. Sapunaru Gabriel
    -------------------- -
    6. Constantin Eduard
    -------------------------------------------------- -
    7. Fusca Georgian
    -------------------- -
    10. Enache Vivian
    ----------------------------------- -
    15. Toader Petru
    -------------------- -
    2. Nedelcu Mihai
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  5. #169
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    50
    Postări
    471
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 19 h 11 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1576
    2. Sterczer Sandor - Sanzieni
    Felicitari Șoni!!!
    Un mare bravo.

  6. Îmi place PaliHR, sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  7. #170
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.735
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 6 h 44 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    990
    Eliminatorii Incepatori

    1. Sezciuc Codrin
    -------------------- Suciu Dragos 3-1
    16. Suciu Dragos
    ----------------------------------- Suciu Dragos 3-1
    9. Radu Cristian
    -------------------- Radu Cristian 3-0
    8. Negulescu Cristi
    -------------------------------------------------- Podlovschi Bogdan 3-0
    5. Podlovschi Bogdan
    -------------------- Podlovschi Bogdan 3-1
    12. Mateica Claudiu
    ----------------------------------- Podlovschi Bogdan 3-0
    13. Vasile Gica
    -------------------- Raileanu Raissa 3-1
    4. Raileanu Raissa

    ----------------------------------------------------------------- Podlovschi Bogdan 3-2

    3. Vaireanu Danut Ionel
    -------------------- Baicu Nicolae Claudiu 3-1
    14. Baicu Nicolae Claudiu
    ----------------------------------- Sapunaru Gabriel 3-2
    11. Sapunaru Gabriel
    -------------------- Sapunaru Gabriel 3-2
    6. Constantin Eduard
    -------------------------------------------------- Fusca Georgian 3-2
    7. Fusca Georgian
    -------------------- Fusca Georgian 3-0
    10. Enache Vivian
    ----------------------------------- Fusca Georgian 3-0
    15. Toader Petru
    -------------------- Nedelcu Mihai 3-1
    2. Nedelcu Mihai
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  8. #171
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.735
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 6 h 44 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    990
    Clasament Incepatori

    1. Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    2. Fusca Georgian - Targoviste
    3 -- 4
    Suciu Dragos - Constanta
    Sapunaru Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Radu Cristian - Bucuresti
    Baicu Nicolae Claudiu - Bucuresti
    9 -- 16
    Mateica Claudiu - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Toader Petru - Bucuresti
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Cojocaru Sorin Ioan - Bucuresti
    Sporea Sebastian - Bucuresti
    Guluta Tudor - Bucuresti
    Matea Aurelian - Bucuresti
    Claudiu Cozmin - Bucuresti
    25 -- 2v gr.inf.
    Bobolea Dragos - Bucuresti
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Popa Grigore - Bucuresti
    Soarece Marius - Bucuresti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Velcea George - Bucuresti
    Nitoi Lucian - Bucuresti
    Isaila Bogdan - Bucuresti

    Absente N - Incepatori
    Petcana Lucian - Bucuresti
    Constantin Toni Marian - Bucuresti
    Ioan Luca - Bucuresti
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  9. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  10. #172
    junior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    137
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 15 h 23 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    386
    Felicitări Bogdan, felicitari Georgian!

  11. Îmi place Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj
  12. #173
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    469
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 3 h 43 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1565
    Felicitari lupisorilor mei Claudiu Catana si Bogdan Craciunas!!!
    Nu in ultimul rand felicitari Sandor, felicitari FUKUSHIMA!!!

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  13. Îmi place Dan V, sterczer sandor, Bogdan_RD le-a plăcut acest mesaj
  14. #174
    junior

    Data înscrierii
    22.05.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    29
    Postări
    77
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h 15 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    93
    Va multumesc mult! Felicitari si dumneavoastra! Sa ne revedem cu bine!

  15. #175
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 19 h 18 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    228
    Citat Postat în original de nitu serban Vezi post
    2. Sterczer Sandor - Sanzieni
    Felicitari Șoni!!!
    Un mare bravo.
    Multumesc domnule Nitu Serban

  16. #176
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 19 h 18 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    228
    Citat Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
    Felicitari lupisorilor mei Claudiu Catana si Bogdan Craciunas!!!
    Nu in ultimul rand felicitari Sandor, felicitari FUKUSHIMA!!!

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Multumesc Constantin Sursilov

  17. Îmi place Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  18. #177
    senior

    Data înscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vârstă
    37
    Postări
    661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 9 h 27 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    603
    Felicitari Sandor si Georgian pentru locurile 2 la avansati, respectiv incepatori. Bravo.
    Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
    FH: Butterfly Tenergy 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  19. #178
    junior

    Data înscrierii
    28.10.2012
    Locație
    Constanta, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    77
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    156
    Felicitări, Suciu Dragoș Fukushima! Make Constanța great again! Felicitări, Fusca Georgian!

  20. Îmi place Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj
  21. #179
    junior

    Data înscrierii
    26.07.2018
    Locație
    Targoviste
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 36 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    123
    Mulțumesc mult!

  22. Îmi place Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa TTA", București 18/19.05.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 293
    Ultimul post: 22.05.2019, 11:16
  2. Turneu B "Cupa TTA", București - 20/21.04.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 22.04.2019, 16:06
  3. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  4. Cupa București - Dublu Mixt Ed. a III-a - 02.03.2019
    De TopTenisArena în forumul Competiții
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 02.03.2019, 13:38
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 15:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •