vivasportshop.ro 1 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 40 din 40

Subiect: Zalău - 22.06.2019

  1. #31
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Inscrieri E/O/A/Î - on 6/21/2019 at 11:14:05 PM

    1. Petrus Florin, Zalau, 919 - 41 - E
    2. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 132 - 36 - E
    3. Ciure Alin, Baia Mare, 608 - 35.07 - E
    4. Catricicau Adrian, Baia Mare, 293 - 30.53 - O
    5. Mal Denis, Baia Mare, 454 - 26.32 - O
    6. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 435 - 19.03 - A
    7. Horotan Catalin, Baia Mare, 510 - 18.63 - A
    8. Piper Petru, Luna CJ, 314 - 17.57 - AH
    9. Husa Gelu, Zalau, 1231 - 17.3 - A
    10. Blaga Mircea, Simleu Silvaniei, 1290 - 16.7 - A
    11. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 1268 - 12.7 - A
    12. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 1032 - 10.8 - A
    13. Geiger Norbert, Baia Mare, 2282 - 7.7 - IJ
    14. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 2339 - 6 - IF
    15. Vale Nelu, Zalau, 1468 - 0 - I
    16. Breje Marin, Zalau, 1539 - 0 - I
    17. Muresan Carmen, Zalau, 1844 - 0 - IF
    18. Blaga Radu, Zalau, 1915 - 0 - I
    19. Marcus Mihai, Zalau, 2274 - 0 - I
    20. Boros Mihaly, Crasna, 2670 - 0 - I
    21. Seres Szaby, Crasna, 2723 - 0 - A
    22. Pop Stefan, Zalau, 2739 - 0 - I
    23. Draghi Dan, Zalau, 2846 - 0 - I
    24. Dimeny Alex, Crasna, 3226 - 0 - I
    25. Rakosi Istvan, Satu Mare, 3426 - 0 - I
    26. Kiss Attila, Crasna, 3617 - 0 - A
    27. Gherman Sorin, Hida SJ, 5013 - 0
    28. Pop Mihai Sorin, Somes Odorhei SJ, 5014 - 0
    29. Pop Gelu Dan, Zalau, 5017 - 0
    30. Szarvas Karoly, Satu Mare, 5018 - 0

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  2. #32
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Inscrieri E/O/A/Î - on 6/21/2019 at 11:24:23 PM

    1. Petrus Florin, Zalau, 735 - 40.1 - E
    2. Ciure Alin, Baia Mare, 443 - 35.96 - E
    3. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 106 - 35.91 - E
    4. Catricicau Adrian, Baia Mare, 191 - 31.14 - O
    5. Mal Denis, Baia Mare, 439 - 27.72 - O
    6. Horotan Catalin, Baia Mare, 503 - 19.58 - A
    7. Breje Marin, Zalau, 1327 - 19.2 - A
    8. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 391 - 18.93 - A
    9. Chira Camelia, Baia Mare, 770 - 18.68 - AJF
    10. Piper Petru, Luna CJ, 307 - 18.28 - AH
    11. Husa Gelu, Zalau, 1122 - 16.75 - A
    12. Blaga Mircea, Simleu Silvaniei, 1301 - 16.7 - A
    13. Chira Angel, Baia Mare, 949 - 14.05 - AW
    14. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 1203 - 11.95 - A
    15. Geiger Norbert, Baia Mare, 1868 - 10.85 - AJ
    16. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 1040 - 10.8 - A
    17. Muresan Carmen, Zalau, 1671 - 8.9 - IF
    18. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1957 - 6 - IF
    19. Vale Nelu, Zalau, 1519 - 0
    20. Blaga Radu, Zalau, 1623 - 0
    21. Pop Stefan, Zalau, 2073 - 0 - A
    22. Marcus Mihai, Zalau, 2159 - 0
    23. Seres Szaby, Crasna, 2160 - 0
    24. Boros Mihaly, Crasna, 2196 - 0
    25. Dimeny Alex, Crasna, 2391 - 0
    26. Draghi Dan, Zalau, 2846 - 0
    27. Rakosi Istvan, Satu Mare, 3014 - 0
    28. Kiss Attila, Crasna, 3195 - 0
    29. Gherman Sorin, Hida SJ, 5001 - 0
    30. Pop Mihai Sorin, Somes Odorhei SJ, 5002 - 0
    31. Pop Gelu Dan, Zalau, 5003 - 0
    32. Szarvas Karoly, Satu Mare, 5004 - 0

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  3. #33
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Am finalizat lista cu cei 32 de participanti.
    Va astept dimineata de la ora 09:00 - sala se deschide la 08:15
    Drum bun prieteni

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  4. #34
    senior

    Data înscrierii
    01.10.2005
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    36
    Postări
    465
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 14 h 58 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    73
    La dublu: Zamblau - Piper

    Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
    Butterfly VISCARIA
    FH Evolution MX-P
    BH Tenergy 05 FX

  5. #35
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Grupe inferioare E/O/A/Î
    1 Petrus Florin Geiger Norbert Muresan Carmen Szarvas Karoly
    2 Ciure Alin Vladescu Adrian Layis Rita Pop Gelu Dan
    3 Zamblau Ionut Chira Angel Vale Nelu Pop Mihai Sorin
    4 Catricicau Adrian Drimus Mihai Blaga Radu Gherman Sorin
    5 Mal Denis Blaga Mircea Pop Stefan Kiss Attila
    6 Horotan Catalin Husa Gelu Marcus Mihai Dimeny Alex
    7 Tintas Adrian Piper Petru Seres Szaby Draghi Dan
    8 Breje Marin Chira Camelia Boros Mihaly Rakosi Istvan

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  6. #36
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN ZALAU
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 GEIGER NORBERT BAIA MARE
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    3 MURESAN CARMEN ZALAU
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    4 SZARVAS KAROLY SATU MARE
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIURE ALIN BAIA MARE
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VLADESCU ADRIAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 POP GELU DAN ZALAU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 CHIRA ANGEL BAIA MARE
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 VALE NELU ZALAU
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 POP MIHAI SORIN SOMES ODORHEI SJ
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3
    3 BLAGA RADU ZALAU
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    4 GHERMAN SORIN HIDA SJ
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 5 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAL DENIS BAIA MARE
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 BLAGA MIRCEA SIMLEU SILVANIEI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 POP STEFAN ZALAU
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 KISS ATTILA CRASNA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2 HUSA GELU ZALAU
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3 MARCUS MIHAI ZALAU
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 DIMENY ALEX CRASNA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    1
    2 PIPER PETRU LUNA CJ
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    3 SERES SZABY CRASNA
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 DRAGHI DAN ZALAU
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 8 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BREJE MARIN ZALAU
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    2 CHIRA CAMELIA BAIA MARE
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 BOROS MIHALY CRASNA
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 RAKOSI ISTVAN SATU MARE
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  7. #37
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Eliminatorii E/O/A/Î

    1. Petrus Florin
    -------------------- Petrus Florin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- -
    17. Loc 3 Gr.X
    -------------------- Vladescu Adrian 3-0
    16. Vladescu Adrian
    -------------------------------------------------- -
    9. Seres Szaby
    -------------------- Seres Szaby 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- -
    25. Bye
    -------------------- Breje Marin 3-0
    8. Breje Marin

    ----------------------------------------------------------------- -

    5. Blaga Mircea
    -------------------- Blaga Mircea 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- -
    21. Bye
    -------------------- Horotan Catalin 3-0
    12. Horotan Catalin
    -------------------------------------------------- -
    13. Vale Nelu
    -------------------- Vale Nelu 3-0
    20. Bye
    ----------------------------------- -
    29. Bye
    -------------------- Catricicau Adrian 3-0
    4. Catricicau Adrian

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Zamblau Ionut
    -------------------- Zamblau Ionut 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- -
    19. Bye
    -------------------- Gherman Sorin 3-0
    14. Gherman Sorin
    -------------------------------------------------- -
    11. Mal Denis
    -------------------- Mal Denis 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- -
    27. Bye
    -------------------- Husa Gelu 3-0
    6. Husa Gelu

    ----------------------------------------------------------------- -

    7. Tintas Adrian
    -------------------- Tintas Adrian 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- -
    23. Bye
    -------------------- Boros Mihaly 3-0
    10. Boros Mihaly
    -------------------------------------------------- -
    15. Muresan Carmen
    -------------------- Muresan Carmen 3-0
    18. Loc 3 Gr.X
    ----------------------------------- -
    31. Bye
    -------------------- Ciure Alin 3-0
    2. Ciure Alin

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  8. #38
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Eliminatorii E/O/A/Î

    1. Petrus Florin
    -------------------- Petrus Florin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Petrus Florin 3-0
    17. Loc 3 Gr.X
    -------------------- Vladescu Adrian 3-0
    16. Vladescu Adrian
    -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
    9. Seres Szaby
    -------------------- Seres Szaby 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Breje Marin 3-0
    25. Bye
    -------------------- Breje Marin 3-0
    8. Breje Marin

    ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0

    5. Blaga Mircea
    -------------------- Blaga Mircea 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Horotan Catalin 3-1
    21. Bye
    -------------------- Horotan Catalin 3-0
    12. Horotan Catalin
    -------------------------------------------------- Catricicau Adrian 3-1
    13. Vale Nelu
    -------------------- Vale Nelu 3-0
    20. Bye
    ----------------------------------- Catricicau Adrian 3-0
    29. Bye
    -------------------- Catricicau Adrian 3-0
    4. Catricicau Adrian

    -------------------------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-1

    3. Zamblau Ionut
    -------------------- Zamblau Ionut 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Zamblau Ionut 3-0
    19. Bye
    -------------------- Gherman Sorin 3-0
    14. Gherman Sorin
    -------------------------------------------------- Zamblau Ionut 3-0
    11. Mal Denis
    -------------------- Mal Denis 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Husa Gelu 3-2
    27. Bye
    -------------------- Husa Gelu 3-0
    6. Husa Gelu

    ----------------------------------------------------------------- Zamblau Ionut 3-0

    7. Tintas Adrian
    -------------------- Tintas Adrian 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Tintas Adrian 3-0
    23. Bye
    -------------------- Boros Mihaly 3-0
    10. Boros Mihaly
    -------------------------------------------------- Ciure Alin 3-0
    15. Muresan Carmen
    -------------------- Muresan Carmen 3-0
    18. Loc 3 Gr.X
    ----------------------------------- Ciure Alin 3-0
    31. Bye
    -------------------- Ciure Alin 3-0
    2. Ciure Alin

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  9. #39
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Finala mica - E/O/A/Î

    Catricicau Adrian
    -------------------- Ciure Alin 3-1
    Ciure Alin

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  10. #40
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Finala - E/O/A/Î

    Petrus Florin
    -------------------- Petrus Florin 3-1
    Zamblau Ionut

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  11. Îmi place ovidiu t le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 10:54
  2. World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 130
    Ultimul post: 31.05.2019, 09:37
  3. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07
  4. Festival tenis de masa Albena 2019 -20 iulie-4 august 2019
    De Dan Tigau în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 11.02.2019, 11:55
  5. Seamaster 2019 ITTF World Tour HUNGARIAN OPEN, Budapest: 15-20 January 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.02.2019, 18:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •