tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 317

Subiect: "Cupa Munteniei", Târgoviște - 06.07.2019

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.709
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    72 z 23 h N/A
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6829

    "Cupa Munteniei", Târgoviște - 06.07.2019

    Turneu A Targoviste - "Cupa MUNTENIEI" - SAMBATA 06.07.2019


    LOCALITATEA: Targoviste, strada Moldovei, nr. 3


    DATA: SAMBATA 06.07.2019


    CATEGORII: A+I+O&E (3 categorii)


    NUMAR PARTICIPANTI*:

    - Incepatori 36 (34 + 2 Wild Card)
    - Avansati 60 (58 + 2 Wild Card)
    - Open&Elite 48 (46 + 2 Wild Card)


    ORA DE ÎNCEPERE
    :

    Sambata 06.07.2019:
    - Avansati: 08:00 - 08:45 validare înscrieri, la 9:00 încep meciurile
    - Incepatori: 08:00 - 08:45 validare înscrieri, la 9:00 încep meciurile
    - Open&Elite: 13:00 - 13:45 validare înscrieri, la ​14:00 încep meciurile;


    SALA: Sala de Sport a Scolii Gimnaziala "Profesor Paul Banica", Targoviste



    INDICAȚII DE ACCES:





    LOGISTICA: 16 mese (Donic Waldner 25, Donic Persson 25)


    SPATIU DE JOC: 800 mp


    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet


    Contributie jucatori: Adulți - 30 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei; persoanele cu dizabilitati au intrare gratuita
    - 1 leu/participant va fi donat în contul AmaTur.


    Se asigură apă plată, 2 litri, mingea de joc andro SPEEDBALL 3S *** 40+


    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1÷4 pentru fiecare categorie – Cupe, medalii si diplome;

    Prin amabilitatea Domnului Director al Casei Tineretului din Targoviste, Matei Mircea, se vor oferi castigatorilor celor 3 categorii trofee personalizate, unice, demne de afisat in panoplia oricarui jucator.


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR
    :

    - pe forum sau telefonic
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - Ultima retragere: Vineri 05.07.2019, ora 21:00

    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.)





    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI :

    - participa jucatorii cu MP≤9.99.
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - grupe superioare de 3/4 jucatori, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, ordinea in grupele eliminatorii fiind data de clasamentului grupelor inferioare; tablou eliminatoriu automat


    AVANSATI:
    - participa jucatorii cu MP cuprinsa intre 10 si 19.99, dar si jucatorii din categoria "Incepatori" care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - grupe superioare de 3/4 jucatori, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, ordinea in grupele eliminatorii fiind data de clasamentului grupelor inferioare; tablou eliminatoriu automat


    OPEN&ELITE:
    - participa jucatorii cu MP ≥ 20, dar si jucatorii din categoria "Avansati" care sunt rugati sa-si exprime din timp aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - fara grupe superioare
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; tablou eliminatoriu automat


    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorii isi rezerva dreptul de a face modificari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util pana Joi 04.07.2019, ora 21:00.



    ORGANIZATORI:


    - Darmaz Ion: 0724 249 253
    - Lazaroiu Adrian: 0733 920 481


    Putina coordonare tehnica:
    - Visan Bogdan: 0729 983 041



    ECHIPAMENT SPORTIV:


    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.






    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa





    Va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 26.06.2019 la 13:21.

  2. Mulțumesc adilazaroiu, darmaz ion, Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, sterczer sandor, ClaudiuManoiu, ivisuc, Dan V le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.709
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    72 z 23 h N/A
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6829
    Inscrieri Incepatori - 36 locuri - on 04-Jul-19 at 20:45:15

    1. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 596 - 9.27 - I
    2. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 978 - 9.15 - I
    3. Fusca Georgian, Targoviste, 610 - 9.03 - I
    4. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1019 - 8.53 - I
    5. Creta Petru, Luna CJ, 732 - 8.46 - I
    6. Enache Vivian, Bucuresti, 1259 - 8.45 - I
    7. Lungu Mihai, Targoviste, 844 - 7.76 - I
    8. Rusu Andrei, Strejnicu, 2192 - 7.75 - I
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 760 - 7.38 - IW
    10. Nedelcu Mihai, Azuga, 928 - 7.35 - I
    11. Patrascu Dorin, Pitesti, 1431 - 7.2 - I
    12. Sima Daniel, Mioveni, 1334 - 6.95 - I
    13. Baciu Stefan, Mioveni, 887 - 6.92 - I
    14. Mitu Nicolae, Pitesti, 1126 - 6.83 - I
    15. Caranfilian Migo, Bucuresti, 779 - 6.77 - I
    16. Tudose Ilariu, Dragasani, 1171 - 6.4 - I
    17. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 1005 - 6.23 - I
    18. Serbanica Eugen, Targoviste, 2214 - 6 - I
    19. Toader Petru, Bucuresti, 1186 - 5.93 - I
    20. Craja Gina Alexandra, Bucuresti, 2390 - 5.85 - I
    21. Zamfirescu Dan, Bucuresti, 3076 - 5.7 - I
    22. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1862 - 5.4 - I
    23. Tudorache Alexandra Mihaela, Targoviste, 1824 - 5.2 - IF
    24. Marin Catalin, Targoviste, 1971 - 5.2 - I
    25. Soarece Marius, Bucuresti, 1488 - 5.08 - I
    26. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1545 - 4.8 - I
    27. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1090 - 4.67 - IF
    28. Grigore Denisa, Targoviste, 1501 - 4.6 - IF
    29. Voicu Alexandra, Targoviste, 1929 - 4.5 - IF
    30. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1238 - 4.33 - I
    31. Stefanescu Radu Adrian, Targoviste, 3242 - 0
    32. Andrei Marian, Targoviste, 5001 - 0
    33. Ionescu Marius, Bucuresti, 5002 - 0
    34. Ionescu Mihai, Bucuresti, 5003 - 0
    35. Radu Razvan, Bucuresti, 5004 - 0
    36. Stan Constantin, Tragoviste, 5005 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Baicu Claudiu, Bucuresti, 2270 - 6.15 - I
    2. Raileanu Raissa, Bucuresti, 2456 - 7.3 - IF


    Inscrieri Avansati - 60 locuri - on 04-Jul-19 at 20:45:25

    1. Alexandru Marius, Bucuresti, 295 - 19.71 - A
    2. Tuca Cristi, Slatina, 468 - 19.51 - A
    3. Bejan Alexandru, Tecuci, 253 - 19.29 - A
    4. Codreanu Laurentiu, Buzau, 482 - 19.25 - A
    5. Ene Florin, Ploiesti, 256 - 19.17 - A
    6. Nitu Serban, Paulesti, 292 - 18.04 - AW
    7. Constantin Cristina, Bucuresti, 303 - 17.82 - AF
    8. Dinu Adrian, Darmanesti, 572 - 17.74 - A
    9. Lazar Eva, Craiova, 2202 - 17.6 - AF
    10. Stanciu Marian, Dragasani, 711 - 17.55 - A
    11. Lazar Dumitru, Mizil, 305 - 17.5 - A
    12. Hutanu Adrian, Slobozia, 641 - 16.97 - A
    13. Ilie Octavian Marius, Brasov, 304 - 16.9 - A
    14. Delimart Alexiana, Targoviste, 466 - 16.86 - AF
    15. Sterczer Sandor, Sanzieni, 346 - 16.53 - A
    16. Mihu Florin, Pitesti, 313 - 16.38 - A
    17. Acriva Marian, Mizil, 360 - 16.36 - A
    18. Mihaescu Nicola, Pitesti, 916 - 16.15 - ALF
    19. Petre Cristian, Pitesti, 432 - 16.01 - A
    20. Pitac Ovidiu, Brasov, 1677 - 16 - AW
    21. Panait Constantin, Mizil, 682 - 15.81 - A
    22. Grumeza Lucian, Bucuresti, 381 - 15.57 - A
    23. Oancea Vasile, Buzau, 650 - 15.13 - A
    24. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 356 - 14.89 - AW
    25. Dumitru George, Targoviste, 383 - 14.73 - A
    26. Mitrofan Petrica, Brasov, 695 - 14.62 - AW
    27. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 580 - 14.41 - A
    28. Banuta Dumitru, Ploiesti, 457 - 14.05 - A
    29. Dragos Marian, Bucuresti, 502 - 13.81 - A
    30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 545 - 13.57 - A
    31. Tatu Ion, Ramnicu Sarat, 2878 - 13.5 - A
    32. Stoica Mihai, Mioveni, 395 - 13.48 - AW
    33. Eftimie Gabriel, Pucioasa, 1797 - 13.1 - A
    34. Dragu Fanel, Slobozia, 876 - 12.99 - A
    35. Stanescu Tiberiu, Slatina, 574 - 12.6 - A
    36. Bistreanu Armand, Bucuresti, 530 - 12.49 - AW
    37. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 526 - 12.17 - A
    38. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 797 - 12 - A
    39. Patrascu Traian, Bucuresti, 1163 - 11.65 - A
    40. Boboc Viorel, Slobozia, 643 - 11.61 - A
    41. Movileanu Neculae, Brasov, 529 - 11.5 - A
    42. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 986 - 11.05 - A
    43. Radu Dragos, Targoviste, 689 - 10.76 - A
    44. Tirlea Gheorghe, Brasov, 815 - 10.69 - A
    45. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 1906 - 10.55 - A
    46. Moca Vasile, Bucuresti, 1569 - 10.07 - A
    47. Gheorghita Vasile, Buzau, 1183 - 10 - A
    48. Matei Mircea, Targoviste, 589 - 9.38 - IW
    49. Neagu Costin, Targoviste, 945 - 8.88 - I
    50. Ionita Adrian, Brasov, 2102 - 8.75 - I
    51. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 972 - 8.74 - I
    52. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 1865 - 8.6 - I
    53. Ontoiu Catalin, Pitesti, 746 - 7.11 - IW
    54. Chivu Octav, Bucuresti, 1951 - 7 - I
    55. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 2259 - 6.75 - I
    56. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1287 - 6.43 - I
    57. Orosanu Alexandru, Pitesti, 1432 - 6.03 - I
    58. Varbanescu Radu, Bucuresti, 950 - 5.83 - I
    59. Ion Ana Stefania, Pitesti, 1976 - 4 - IF
    60. Grigore Cosmin, Slatina, 5001 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Chirica Alexandru, Bucuresti, 640 - 16.48 - A
    2. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 422 - 17.04 - A
    3. Loghin Florin, Brasov, 258 - 17.87 - A
    4. Barca George, Pitesti, 284 - 19.67 - A
    5. Florea Marian, Filipestii de Targ, 5002 - 0


    Inscrieri Elite/Open - 48 locuri - on 04-Jul-19 at 20:45:36

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 115 - 46.04 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 43.43 - EL
    3. Toma Florin, Pitesti, 6 - 41.41 - EW
    4. Navacioiu Marian, Bucuresti, 158 - 39.52 - EW
    5. Buzatu Vasile, Buftea, 9 - 39.03 - EW
    6. Neagoe Costin, Bucuresti, 23 - 38.43 - E
    7. Dinca Daniel, Bucuresti, 21 - 38.35 - ELH
    8. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 165 - 37.8 - E
    9. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 30 - 37.4 - E
    10. Dobrin Adrian, Targoviste, 412 - 36.55 - E
    11. Pascal Raul, Targoviste, 251 - 35.75 - EW
    12. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 35.52 - EW
    13. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 191 - 35.18 - EJ
    14. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 67 - 34.31 - E
    15. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 199 - 33.72 - EJ
    16. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 33.66 - E
    17. ON HO, Bucuresti, 265 - 32.96 - O
    18. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 49 - 32.6 - OW
    19. Bozga Razvan, Baicoi, 93 - 32.47 - O
    20. Ciuca Dan, Pitesti, 51 - 32.11 - OW
    21. Sinita Eugen, Bucuresti, 474 - 30.53 - O
    22. Pantelimon Andi, Bucuresti, 111 - 30.28 - O
    23. Sorescu Mircea, Paulesti, 73 - 28.82 - OW
    24. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 76 - 28.33 - OW
    25. Gavrila Aurel, Bucuresti, 145 - 28.25 - OWH
    26. Pascu Razvan, Magureni, 211 - 28.25 - O
    27. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 80 - 28.06 - O
    28. Trocan Nicolae, Mioveni, 131 - 27.12 - OW
    29. Istrate Cristian, Bucuresti, 96 - 27.09 - OW
    30. Bratescu Adrian, Targoviste, 129 - 26.84 - OW
    31. Balaban Catalin, Bucuresti, 343 - 26.67 - O
    32. Darmaz Ion, Targoviste, 118 - 26.33 - OW
    33. Campean Adrian, Bucuresti, 130 - 26.31 - OW
    34. Visan Bogdan, Targoviste, 252 - 25.96 - O
    35. Papacu Bejoli, Bucuresti, 159 - 25.81 - OW
    36. Doba Vasile, Pitesti, 334 - 24.33 - OW
    37. Stingaciu Alexandru, Vulcana Bai, 829 - 23.93 - O
    38. Noragiu Paul, Targoviste, 1166 - 23.4 - O
    39. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 229 - 21.38 - O
    40. Stancalie Doru, Craiova, 349 - 21.09 - OW
    41. Buciu Catalin, Bals, 835 - 20.57 - O
    42. Lazar Ion, Bucuresti, 552 - 20.48 - O
    43. Dinca Raducu, Bucuresti, 833 - 20.43 - O
    44. Manoiu Claudiu, Fieni, 749 - 19.75 - A
    45. Docan Cristian, Bucuresti, 239 - 19.56 - A
    46. Bivolaru Stelian, Targoviste, 261 - 18.41 - A
    47. Gheorghe Daniel, Braila, 595 - 11.34 - A
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 04.07.2019 la 20:46.

  4. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.709
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    72 z 23 h N/A
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6829
    Clasament Incepatori - 36 locuri

    1. Bondila Adrian - Targoviste
    2. Pralea Constantin - Alba Iulia
    3 -- 4
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    5 -- 8
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Mitu Nicolae - Pitesti
    9 -- 12
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Fusca Georgian - Targoviste
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Creta Petru - Luna CJ
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Toader Petru - Bucuresti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Marin Catalin - Targoviste
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Tudorache Alexandra Mihaela - Targoviste
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Radu Razvan - Bucuresti
    Stan Constantin - Tragoviste
    25 -- 2v gr.inf.
    Lungu Mihai - Targoviste
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Baciu Stefan - Mioveni
    Craja Gina Alexandra - Bucuresti
    Zamfirescu Dan - Bucuresti
    Ionescu Marius - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Sima Daniel - Mioveni
    Soarece Marius - Bucuresti
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Voicu Alexandra - Targoviste
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Andrei Marian - Targoviste


    Clasament Avansati - 60 locuri

    1. Sterczer Sandor - Sanzieni
    2. Ilie Octavian Marius - Brasov
    3 -- 4
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    5 -- 8
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Grigore Cosmin - Slatina
    Tuca Cristi - Slatina
    9 -- 16
    Acriva Marian - Mizil
    Boboc Viorel - Slobozia
    Mihu Florin - Pitesti
    Dragu Fanel - Slobozia
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Nitu Serban - Paulesti
    17 -- 20
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    21 -- 2v gr.sup.
    Alexandru Marius - Bucuresti
    22 -- 33 1v gr.sup.
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Lazar Eva - Craiova
    Stanciu Marian - Dragasani
    Lazar Dumitru - Mizil
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Oancea Vasile - Buzau
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Dragos Marian - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Radu Dragos - Targoviste
    34 -- 39 0v gr.sup.
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Eftimie Gabriel - Pucioasa
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    40 -- 43 2v gr.inf.
    Dumitru George - Targoviste
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    44 -- 51 1v gr.inf.
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Panait Constantin - Mizil
    Radu Fanel - Ramnicu Sarat
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Chivu Octav - Bucuresti
    Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    52 -- 58 0v gr.inf.
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Movileanu Neculae - Brasov
    Neagu Costin - Targoviste
    Ionita Adrian - Brasov
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Ion Ana Stefania - Pitesti

    Clasament Elite/Open - 48 locuri

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    5 -- 8
    Ciuca Dan - Pitesti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Bozga Razvan - Baicoi
    9 -- 16
    Stingaciu Alexandru - Vulcana Bai
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    17 -- 32
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Grigore Alexandru - Campina
    Pascu Razvan - Magureni
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Pascal Raul - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Noragiu Paul - Targoviste
    Trocan Nicolae - Mioveni
    33 -- 38 2v gr.inf.
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    ON HO - Bucuresti
    Visan Bogdan - Targoviste
    Doba Vasile - Pitesti
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Buciu Catalin - Bals
    39 -- 43 1v gr.inf.
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Gheorghe Daniel - Braila
    44 -- 48 0v gr.inf.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Stancalie Doru - Craiova
    Lazar Ion - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 06.07.2019 la 21:46.

  6. Mulțumesc Johnny Plaiasu, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 23 h 4 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1778
    Raul Pascal din Târgoviște la Elite

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  8. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data înscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vârstă
    32
    Postări
    919
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 21 h 32 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    1263
    Ilie Octavian Marius, Avansati, Brașov
    Ultima modificare făcută de Oktaw Marius; 14.06.2019 la 20:55.

  10. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Mihai905, tobyas69, Tzupy, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 17 h 13 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    665
    Apopei Rares Gabriel la incepatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69 le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    cadet
    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 h 19 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    36
    - Avramescu Bogdan, Bucuresti - Incepatori

  14. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    junior

    Data înscrierii
    19.05.2017
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    50
    Postări
    86
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 20 h 27 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    212
    Se inscriu la Avansati :
    Stoica Mihai - Mioveni
    Mihu Florin - Pitesti
    Multumesc!

  16. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    junior
    Avatarul lui Migo
    Data înscrierii
    18.04.2018
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 6 h 43 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    313
    Salutare tuturor,
    Raspund prezent la convocator:
    Caranfilian Migo - Bucuresti, incepatori
    Caranfilian Eduard - Bucuresti, incepatori
    Multumesc

  18. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    senior
    Avatarul lui Tronic
    Data înscrierii
    03.01.2014
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    59
    Postări
    174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 6 h 11 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    461
    Trocan open

  20. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69, MARIUS67, Cristian Istrate, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui kdt123
    Data înscrierii
    12.03.2008
    Locație
    Topoloveni
    Vârstă
    50
    Postări
    605
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    71 z 4 h 41 m
    Timp online pe zi
    32 m
    Reputație
    757
    Gorum Adrian din Topoloveni, la Open.
    T05-ALC-T05
    Adrian Gorum

  22. Îmi place MARIUS67, Cristian Istrate, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 20 h 5 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1016
    Din Campina la elite GRIGORE ALEXANDRU

  24. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
  25. #13
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    50
    Postări
    486
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 4 h 47 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1655
    Nitu Serban ......Paulesti
    Ene Florin.....Ploiesti
    Lazar Dumitru....Mizil
    Acriva Marian.........Mizil
    Toti la avansati

  26. #14
    cadet
    Data înscrierii
    17.08.2018
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    29
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 2 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    23
    Vilcu Dragos, Incepatori, Bucuresti

  27. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    44
    Postări
    188
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 21 h 47 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    290
    Orac Teodor, Slobozia, open

  29. Mulțumesc darmaz ion au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sebyy, Brulea Petre, MARIUS67, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Munteniei", Târgoviște - 02/03.03.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 493
    Ultimul post: 28.06.2019, 12:47
  2. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 26.05.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 87
    Ultimul post: 27.05.2019, 13:17
  3. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 10.02.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 148
    Ultimul post: 12.02.2019, 15:05
  4. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 05.01.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 181
    Ultimul post: 07.01.2019, 10:16

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •