tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 297

Subiect: "Cupa TTA", București 13/14.07.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    "Cupa TTA", București 13/14.07.2019

    Turneu B "Cupa TTA", București 13 și 14 Iulie 2019

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,00 - 21,00 ; Duminica: 9,00 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Open 48 - Elite 30 Avansati 60 - Incepatori 60 , în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 18 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Andro 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 12 Iulie ora 21,00 Open, respectiv Sambata ora 21,00 pentru Avansati si Elite .Duminica ora 11.00 pentru Incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur. Se asigura apa plata – 2 L.
    SAMBATA:
    - Open: ora 9,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    DUMINICA:
    - Elite: ora 09,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Avansati: ora 9,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Incepatori: ora 14,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Vineri 12.07.2019, ora 21,00 pentru Open și Sambata 13.07.2019, ora 21.00 pentru Elite/Avansati/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 48 participanți – Sambata, ora 9,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ELITE maxim 30 participanți – Duminica, ora 09,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Avansați maxim 60 participanți – Duminica ora 9,00-17,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți – Duminica ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Parc, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.

    Clasament Incepatori

    1. Raileanu Raissa - Bucuresti
    2. Fusca Georgian - Targoviste
    3 -- 4
    Matei Mircea - Targoviste
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Baciu Stefan - Mioveni
    Serban Mihai - Bucuresti
    Sapunaru Gabriel - Bucuresti
    9 -- 16
    Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
    Tanasescu Alex - Bucuresti
    Cornea Bogdan - Bucuresti
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Stamate Cristian - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    17 -- 20
    Bustiuc Victor - Bucuresti
    Zamfirescu Dan - Bucuresti
    Boroica Gheorghe - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    21 -- 33 1v gr.sup.
    Stoian Rares - Filipestii de Targ
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    Matea Aurelian - Bucuresti
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Stoicuta Marius Adrian - Ploiesti
    Tical Nicusor - Bucuresti
    Serboiu Alex - Bucuresti
    Dinu Radu Gabriel - Bucuresti
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Modrisan Miruna - Filipestii de Targ
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Costea Marcel - Bucuresti
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Apostol Maria - Filipestii de Targ
    Sorescu Ina - Bucuresti
    Voicu Florin - Bucuresti
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Carnu Mirel - Buzau
    Soarece Marius - Bucuresti
    43 -- 47 1v gr.inf.
    Craja Gina Alexandra - Bucuresti
    Becleanu Octavian - Bucuresti
    Ariciu George - Cocorastii Mislii
    Virtopeanu Daniel - Bucuresti
    Botolan Vlad Alexandru - Bucuresti
    48 -- 56 0v gr.inf.
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Claudiu Cozmin - Bucuresti
    Velcea George - Bucuresti
    Oprea David - Bucuresti
    Ababei Isabella - Bucuresti
    Maracineanu Andrei - Filipestii de Targ
    Caloian George - Bucuresti
    Darstaru Mihai - Bucuresti

    Absenti: Munteanu Mihai, Vasile Gica, Ienasoaie Dragos, Radu Cristian.

    Clasament Elite

    1. Macarenco Andrei - Bucuresti
    2. Panea Ovidiu - Bucuresti
    3 -- 4
    Buzatu Vasile - Buftea
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    9 -- 12
    Petrov Dan - Bucuresti
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    13 -- 2v gr.sup.
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    14 -- 1v gr.sup.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    15 -- 20 0v gr.sup.
    Cristache George - Bucuresti
    Badulescu Mario - Giurgiu
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    21 -- 2v gr.inf.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Buta Radu - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti

    Absent: Trevor Hirth

    Clasament Avansati

    1. Calancea Corneliu - Bucuresti
    2. Acu Paul - Bucuresti
    3 -- 4
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    5 -- 8
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Tuca Cristi - Slatina
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    9 -- 16
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Chirila Robert - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Guluta Florin - Bucuresti
    Avadanoaei Petuel - Botosani
    17 -- 24
    Huica Petre - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Baltatu Marius - Pitesti
    Bruma Ovidiu - Botosani
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    25 -- 30 1v gr.sup.
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Dragomir Dan - Bucuresti
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Boroica Alex - Bucuresti
    Mihailescu Antonel - Slobozia
    Moca Vasile - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Dosoftei Traian - Mangalia
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    43 -- 45 1v gr.inf.
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Filipoiu Valentin - Bucuresti
    Sporea Sebastian - Bucuresti
    46 -- 54 0v gr.inf.
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Serban Marius - Bucuresti
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Rosoga Ana - Constanta
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Chivu Octav - Bucuresti
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Tauru Romica - Bucuresti

    Absent: Ion Radu Bogdan

    Clasament Open

    1. Rosioara Razvan - Alexandria
    2. Stefan Patrick - Brasov
    3 -- 4
    Padurariu Costel - Brasov
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    5 -- 8
    Campean Adrian - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Pascu Razvan - Magureni
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    9 -- 14
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Musat Catalin - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    ON HO - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    15 -- 22 1v gr.sup.
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Antal Denes - Brasov
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Alexandru Marius - Bucuresti
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Voin Doru - Bucuresti
    Popa Mircea - Brasov
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    29 -- 2v gr.inf.
    Balaban Catalin - Bucuresti
    30 -- 36 1v gr.inf.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Balasa Ion - Bucuresti
    Marin Marian - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    37 -- 39 0v gr.inf.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Negoita Edward - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 14.07.2019 la 22:04.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dantim, tavy le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    senior

    Data înscrierii
    12.01.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    647
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 6 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    1760
    buna dimineata.cornel dumitrescu elite.

  4. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    cadet
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    37
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 5 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    39
    Cirstea Toni incepatori Tg Jiu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    junior
    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    55
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    45
    Toader Petru, începători, Bucuresti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan V le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    216
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    887
    Constantin Cristina, București, avansați
    Velcea George, București, începători

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Ultima modificare făcută de Tzupy; 01.07.2019 la 10:16.

  10. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 21 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    151
    Craciunas Bogdan - Avansati, Bucuresti

  12. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Unchiul Mortimar, Tzupy, spintactic, - Marcel -, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius Avansati București

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  14. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bogdan_RD, Tzupy, spintactic, Cristian Istrate, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    junior
    Avatarul lui Leonard Serban
    Data înscrierii
    27.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    51
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    136
    Leonard Șerban, București, avansați.

    Sent from my ONEPLUS using Tapatalk
    Blade: XIOM ICE CREAM AZX
    Fh: XIOM OMEGA 7 PRO
    Bh: XIOM OMEGA 7 PRO

  16. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    junior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    148
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 1 h 2 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    423
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

    Mulțumesc mult!

  18. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    boboc
    Data înscrierii
    01.07.2019
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    7
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    5
    Sebastian Sporea, Bucuresti, Incepatori

    Multumesc

  20. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    410
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  22. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tzupy, Bogdan_RD, Unchiul Mortimar, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    junior

    Data înscrierii
    22.05.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    29
    Postări
    89
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    115
    Podlovschi Bogdan, Bucuresti, Incepatori.

  24. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place MariusMC, Aurelian Mihail, Dan V, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    cadet
    Data înscrierii
    03.07.2018
    Postări
    25
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 13 h 38 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    26
    Ciobanu Marius, Bucuresti, Incepatori

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  26. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, open - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  28. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  29. #15
    cadet
    Data înscrierii
    02.05.2019
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    25
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 h 1 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    25
    Baicu Nicolae Claudiu, Bucuresti - incepatori.
    Multumesc

  30. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa TTA", București - 15/16.06.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 178
    Ultimul post: 17.06.2019, 09:05
  2. Turneu A "Cupa TTA", București 18/19.05.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 293
    Ultimul post: 22.05.2019, 11:16
  3. Turneu B "Cupa TTA", București - 20/21.04.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 22.04.2019, 16:06
  4. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 15:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •