tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 284

Subiect: "Ziua Orașului", Fălticeni - 13.07.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.528
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    190 z 22 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    4978

    "Ziua Orașului", Fălticeni - 13.07.2019

    [/B]LOCALITATE: Fălticeni;
    DATA: Sambata 13.07.2019;
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați / Începători;
    ORA DE INCEPER Avansati,Incepatori,Elite-9,30 Open-13.30

    SALA 1: Sala Sporturilor "Gabriel Udisteanu", str. Teilor - Începători,Avansati,Open
    Sala dispune de protectie contra soarelui,instalatie de recirculare a aerului si tun suplimentar pentru recirculare


    SALA 2: Sala de Sport a Colegiului "Mihai Bacescu", str. Nicu Gane - Elite
    Sala dispune de protectie contra soarelui 100% si de tun de recirculare a aerului



    LOGISTICA: Sala Gabriel Udisteanu -16 mese ITTF;
    Sala Bacescu: 6 mese dintre care 4 ITTF Donic Waldner 25 si 2 Active ranforsate (mingea sare OK ),mingi Joola 3 stele si Gewo 3 stele(de alea bune,set de 3) ;
    TAXA: -40 lei adultii,
    ..........-10 lei elevii sub 14 ani,
    ...........-0 lei eventualii participanti din Moldova, Ucraina ,doamnele/domnisoarele si persoanle cu dizabilitati;
    SE ASIGURA: Apa Aqua Carpatica-, alune,dulciuri afinata (destulă)
    ...........Platitorii de taxa integrala vor primi la inscriere cate o minge similara cu cele de concurs(Joola 3 st sau Gewo 3 st,dupa caz)
    ..........Platitorii de taxa integrala vor primi un nr de aproximativ 60 de tricouri,distribuite prin tragere la sorti

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4: cupe, medalii,diplome, si posibil alte premii-surpriza;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 12.07.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPATORI: Sala "Gabriel Udișteanu"
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 10;
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 sau 4 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4; .
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu,se vor juca grupe superioare si eliminatorii
    AVANSATI: Sala "Gabriel Udisteanu"
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20, de preferat între limitele de MP 10-20;
    - Număr maxim de participanţi: 48
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu,se vor juca grupe superioare si eliminatorii
    OPEN - Sala Gabriel Udisteanu;
    - Participă jucătorii cu MP mai mic de 33, au prioritate cei cu MP intre 20 si 33;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -.In functie de rapiditatea desfasurarii gr inf,vom vedea daca este timp si pt gr superioare sau trecem la eliminatorii

    ELITE- Sala Mihai Bacescu
    -Participa jucatori cu MP>33;
    -Nr maxim de participanti: 24;
    ..Concursul se va desfasura cu sau fara grupe superioare,in functie de optiunea participantilor
    -Propun si desfasurarea unui concurs de dublu,mp cumulat > 50 sau 60,premiat cu cupe si diplome,fara taxe suplimentare,daca tot avem sala la dispozitie


    In functie de dinamica inscrierilor pot surveni modificari in desfasurarea celor patru concursuri.Acestea vor fi anuntate in timp util
    Este posibil ca la unele sectiuni concursul sa se desfasoare fara grupe superioare,asa dupa cum am specificat mai sus,in functie de nr de concurenti si de conditiile din salile de concurs.
    In imediata apropiere a salii "Udisteanu' functioneaza un complex modern Spa dotat cu bazin acoperit,doua bazine in aer liber,tiroliana.

    ORGANIZATOR:
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    -Cozma pt Udisteanu..Mosneagu Mihnea pt Bacescu
    Dotarea de la sala Udisteanu va fi asigurata de Sebi Rojnita(10 mese + mantinele) si Emi(6 mese+mantinele)

    EMITT-GEWO va fi prezent la Sala Polivlenta cu un stand complet
    Ultima modificare făcută de cata_60; 10.07.2019 la 16:25.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.528
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    190 z 22 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    4978
    Clasament Elite

    1. Hasna Cosmin - Straja
    2. Ursulean Florin - Straja
    3 -- 4
    Opincaru Marius - Piatra Neamt
    Mosneagu Marius - Falticeni
    5 -- 8
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Galban Calin - Viseu
    Albu Vlad - Iasi
    9 -- 2v gr.sup.
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Barsa Ioan - Moinesti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Ciubotariu Ioan - Preutesti
    Morosanu Vasile - Suceava
    Carpovici Boris - Falticeni
    17 -- 1v gr.inf.
    Ursan Viorel - Radauti
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Nemtoi Gabriel - Suceava
    Macovei Cristi - Iasi
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Mosneagu Mihnea - Falticeni


    Clasament Open

    1. Karp Victor - Cernauti
    2. Bulubasa Nicusor - Comanesti
    3 -- 4
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Mahu Bogdan - Pascani
    5 -- 8
    Morosan Marian - Suceava
    Munteanu Ion - Comanesti
    Grosu Alexandru - Botosani
    Ticu Dorin - Bacau
    9 -- 16
    Grigoriu Vlad - Suceava
    Macovei Bogdan - Suceava
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Braniste George - Bacau
    Petrescu Claudiu - Putna
    Leteanu Marius - Bacau
    17 -- 32
    Oancea Marian - Bacau
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Colcer Nicolae - Toplita
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Baisan Paul - Roman
    Munteanu Silviu - Suceava
    Sofian Corneliu - Suceava
    Corneanu Sorin - Botosani
    Dirlea Ioan - Aiud
    Marola Dan - Bacau
    Golovaci Marin - Ucraina
    Pogorevici Mircea - Gura Humorului
    Pinzar Alin - Suceava
    33 -- 2v gr.inf.
    Dirlau Ionut - Bacau
    34 -- 38 1v gr.inf.
    Rusu Radu - Falticeni
    Stroe Ionel - Bacau
    Hetriuc Petrica - Suceava
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Pohaci Claudiu - Dorohoi
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Andreica Daniel - Viseu
    Iacob Gabriel - Iasi
    Simon Gheorghe - Roman
    Mita Augustin - Dorohoi
    Aungurencei Miruna - Iasi
    Volostiuc Marian - Suceava


    Clasament Avansati

    1. Fotia Iulian - Bacau
    2. Gagea Marian - Botosani
    3 -- 4
    Dior Dorin - Iasi
    Vaculisteanu Ionut - Suceava
    5 -- 8
    Constantinica Silviu - Botosani
    Ursulean Daniel - Straja
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Balau Laurentiu - Falticeni
    9 -- 16
    Subtirelu Marius - Onesti
    Tanase Gabi - Suceava
    Ilie Aurelian - Botosani
    Albu Constantin - Suceava
    Lungu Lucian - Onesti
    Morosan Ionel - Granicesti
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Ivascu Cosmin - Viseu
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Aldea Nelu - Falticeni
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    20 -- 23 1v gr.sup.
    Pomirleanu Radu - Iasi
    Calancea Dragos - Siret
    Plamada Aurelian - Botosani
    Salavastru Petru - Botosani
    24 -- 31 0v gr.sup.
    Donisan Costel - Pascani
    Lucic Corneliu - Suceava
    Danila Anton - Campulung Mold
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Florea Cristian - Constanta
    Darie Gabriel - Comanesti
    Croitoru Alexandru - Iasi
    Barabancea Lili - Iasi
    32 -- 3v gr.inf.
    Cirstean Paul - Cluj Napoca
    33 -- 2v gr.inf.
    Ianos Valentin - Suceava
    34 -- 39 1v gr.inf.
    Nastase Gheorghita - Falticeni
    Baciu Adrian - Pascani
    Panzariu Teodor - Botosani
    Spircu Alexandru - Botosani
    Bucure Ion - Comanesti
    Ghitu Liviu - Onesti
    40 -- 44 0v gr.inf.
    Cotoara Toader - Suceava
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Brandusan Lucian - Straja
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Nita Alexandru - Iasi


    Clasament Incepatori

    1. Miron Sara - Prelipca
    2. Nistor Andreea - Botosani
    3 -- 4
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Robu Valentin - Botosani
    Oghinciuc Cristi - Tisauti
    Panzariu Flavius - Falticeni
    Ojog Petrisor - Bacau
    9 -- 16
    Barba Gabriel - Siret
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Prajinariu Gabi - Botosani
    Filip Cristi - Comanesti
    Musat Viorel - Bacau
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    Arhip George - Botosani
    17 -- 2v gr.sup.
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    18 -- 24 1v gr.sup.
    Ivisuc Teofil - Poiana Stampei
    Minca Paul - Comanesti
    Prajinariu Giulia - Botosani
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Stavarache Florentin - Pascani
    Galateanu Sorin - Suceava
    Titiliuc Alesia - Dersca
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Purdila Andrei - Falticeni
    Moise Viorel - Braila
    Lazar Lavinia - Salcea
    Marinescu Crenguta - Onesti
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Cimpanu Calin - Botosani
    Pintilescu Dorin - Falticeni
    33 -- 37 1v gr.inf.
    Hrab Bogdan - Botosani
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    Moldovan Ioan - Viseu
    Aparaschive Paul - Botosani
    Lozniceru Constantin - Falticeni
    38 -- 45 0v gr.inf.
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Boicu Ciubotariu Beatrice - Botosani
    Batir Ionut - Botosani
    Stoian Marius - Comanesti
    Miron Ruben - Prelipca
    Cimpanu Horia - Botosani
    Prajinariu Natalia - Botosani
    Prodan Paul - Bistrita
    Ultima modificare făcută de cata_60; 14.07.2019 la 01:32.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  3. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    cadet
    Data înscrierii
    09.01.2019
    Locație
    Iași
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 h 24 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    21
    Croitoru Alexandru, Iasi. Avansati

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  5. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place macocco le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui nicusor bulubasa
    Data înscrierii
    17.10.2011
    Locație
    comanesti
    Vârstă
    51
    Postări
    162
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 23 h 48 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    224
    Bulubașa Nicușor - Comănești - Open

    Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

  7. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.077
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    163 z 7 h 10 m
    Timp online pe zi
    1 h 45 m
    Reputație
    14688
    Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / Open.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  9. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bubucrys, sorin_client, macocco, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.528
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    190 z 22 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    4978
    Fotia Iulian-Bacau-avansati
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  11. Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.528
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    190 z 22 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    4978
    Galateanu Sorin,sv-incepatori
    Oghinciuc Cristi,Lazar Lavinia,Burdujoc Andrei-Incepatori
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  13. #8
    junior

    Data înscrierii
    31.10.2014
    Locație
    iasi
    Vârstă
    29
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 4 h 22 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    134
    dorin dior - iasi - avansati

  14. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    senior
    Avatarul lui Ma Rola
    Data înscrierii
    08.05.2014
    Locație
    Bacau, Romania, Romania
    Vârstă
    16
    Postări
    808
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 1 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    857
    Marola Mihai - Bacau - Elite

    Marola Dan-Bacau-Open

    Dîrlău Ionuț - Bacau-Avansati

  16. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    706
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    38 z 8 h 6 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    887
    Bubulac Cristi -open
    Savina Dan
    Rogin Florin
    Ungureanu Adrian- toti incepatori
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  18. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Minca Paul, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    521
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 2 h 53 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    787
    Pinzar Alin open (cu toate ca nu sunt 100% sigur ca o sa fiu liber)
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzm Tech

  20. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Bubucrys le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    cadet Avatarul lui Petrișor Ojog
    Data înscrierii
    21.03.2018
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    45
    Postări
    16
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 8 h 50 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    29
    Petrișor Ojog la Începători din Bacău

  22. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    550
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    83 z 3 h 6 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    144
    Rămânem toți de la Vișeu care am fost înscriși inițial pentru data de 20.07

  24. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    maestru
    Avatarul lui adi catri
    Data înscrierii
    19.07.2010
    Locație
    Baia Mare
    Vârstă
    43
    Postări
    1.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    164 z 12 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 h 16 m
    Reputație
    253
    catriciccau adrian - open

    daca intervine ceva in 13 am sa anunt!

  26. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pinzar Alin, Bubucrys le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    junior
    Avatarul lui Nistor Andreea Bianca
    Data înscrierii
    05.02.2018
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    16
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 2 h 40 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    95
    -Din Botosani:
    Constantinica Silviu - avansati
    Spircu Alexandru - avansati
    Pauca Cosmin - incepatori
    Nistor Andreea - incepatori

  28. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. ANULAT "Ziua Orașului", Fălticeni - 20.07.2019
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 79
    Ultimul post: 02.07.2019, 14:36
  2. Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 02.04.2019, 18:00
  3. Turneu B Fălticeni - 17.02.2019
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 18.02.2019, 22:37
  4. Turneu A "Zilele Orașului", Fălticeni - 21.07.2018
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 186
    Ultimul post: 24.07.2018, 15:02
  5. Răspunsuri: 191
    Ultimul post: 07.08.2017, 10:13

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •