tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 10181920
Rezultate 286 la 297 din 297

Subiect: "SUN PLAZA", București - 21.07.2019

  1. #286
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT BAICOI
    2 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    4 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    5 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    6 VITAN ANDREI GIURGIU
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALIN MIHAI BARLAD
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    4 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
    5 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    6 MUSAT CATALIN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    4 TOMA IULIAN BRAILA
    5 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    6 VOIN DORU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SUMANARU CATALIN IASI
    2 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    3 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    4 RADU DANIEL BUCURESTI
    5 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    6 SIMA VLAD GIURGIU

  2. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  3. #287
    boboc
    Data înscrierii
    02.02.2019
    Postări
    4
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 h 36 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    2
    Buna ziua, Cristian Stamate, am intarziat 5 minute la confirmare(8:50) si nu m-ati mai inscris in concurs. Sincer intarzierea nu a fost intentionata, pur si simplu nu am gasit sala din sun plaza(nu am mai fost niciodata). Vroiam sa va rog sa fiti un pic mai intelegator, mai ales in cazul micilor intarzieri neintentionate.

  4. #288
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Citat Postat în original de CristiS Vezi post
    Buna ziua, Cristian Stamate, am intarziat 5 minute la confirmare(8:50) si nu m-ati mai inscris in concurs. Sincer intarzierea nu a fost intentionata, pur si simplu nu am gasit sala din sun plaza(nu am mai fost niciodata). Vroiam sa va rog sa fiti un pic mai intelegator, mai ales in cazul micilor intarzieri neintentionate.
    Daca ati fi dat un telefon sa spuneti ca intarziati v-am fi bagat in grupe si puteati intarzia linistit o jumatate de ora. Nu aveam de unde sa stim ca intarziati numai 3 minute.

  5. Îmi place MrTed le-a plăcut acest mesaj
  6. #289
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 4 h 28 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    2996
    Hai Prahova!
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

  7. Îmi place Doru 72 le-a plăcut acest mesaj
  8. #290
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    51
    Postări
    277
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 9 h 55 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    806
    Desi nu este pe lista org., Cornel acorda ajutorul . Felicitari !

  9. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  10. #291
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.611
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    180 z 7 h 11 m
    Timp online pe zi
    1 h 23 m
    Reputație
    10606
    Citat Postat în original de adilazaroiu Vezi post
    Desi nu este pe lista org., Cornel acorda ajutorul . Felicitari !
    Multumesc lui Cornel pentru amabilitatea de a cordona impreuna acest turneu. Dorinta mea este de a gasi cat mai multe ocazii sa colaboram, astfel incat turneele noastre sa fie cat mai bune pentru multumirea participantilor.

  11. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Doru 72, spintactic, gpopescu, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  12. #292
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Gr.inferioara nr. 1 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ONTOIU CATALIN PITESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    3 BACIU STEFAN MIOVENI
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    0-3
    4
    3
    4 SOARECE MARIUS BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    5 MATEA AURELIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    6 TURTUREANU MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SCUTARU MARIUS CONSTANTA
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 VILCU DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 CARANFILIAN EDUARD BUCURESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6 BUSTIUC VICTOR BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CORBU IONUT PITESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    2
    2 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    3
    3 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    4
    4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    4
    1
    6 DUMITRESCU ROBERT BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VASILE GICA VULCANA BAI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 TOADER PETRU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 ION ANA STEFANIA PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 LUCSOR BOGDAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 STAICU VASILE CONSTANTA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
    3 BAICU CLAUDIU BUCURESTI
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    4 CIOBANU MARIUS BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    5 VELCEA GEORGE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BONTOI MIHAI ALEXANDRIA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 6 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 CRETA PETRU LUNA CJ
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    3 OROSANU ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 IRIMIA SILVIU MARIUS CERNAVODA
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 BUGA MIHAI ALEXANDRIA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 STOICUTA MARIUS HUNEDOARA
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1


    Gr.superioara nr. 1 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    3 STAICU VASILE CONSTANTA
    Gr.superioara nr. 2 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
    2 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    3 OROSANU ALEXANDRU PITESTI
    Gr.superioara nr. 3 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
    2 VILCU DRAGOS BUCURESTI
    3 CRETA PETRU LUNA CJ
    Gr.superioara nr. 4 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASILE GICA VULCANA BAI
    2 BACIU STEFAN MIOVENI
    3 CIOBANU MARIUS BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 5 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
    2 TURTUREANU MIHAI BUCURESTI
    3 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 6 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    2 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    3 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 7 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IRIMIA SILVIU MARIUS CERNAVODA
    2 CORBU IONUT PITESTI
    3 SCUTARU MARIUS CONSTANTA
    Gr.superioara nr. 8 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONTOI MIHAI ALEXANDRIA
    2 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
    3 ONTOIU CATALIN PITESTI

  13. #293
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT BAICOI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    4 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    5 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    6 VITAN ANDREI GIURGIU
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALIN MIHAI BARLAD
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    4 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    5 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    3-1
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    6 MUSAT CATALIN BUCURESTI
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 TOMA IULIAN BRAILA
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 VOIN DORU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SUMANARU CATALIN IASI
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    1-3
    4
    1
    4 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6 SIMA VLAD GIURGIU
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1


    Gr.superioara nr. 1 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT BAICOI
    2 SUMANARU CATALIN IASI
    3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    4 MUSAT CATALIN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 2 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
    2 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    Gr.superioara nr. 3 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    4 RADU DANIEL BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 4 - ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    4 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI

  14. #294
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    2 BALTATU MARIUS PITESTI
    3 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
    4 PATRASCU TRAIAN BUCURESTI
    5 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    6 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NICOARA OVIDIU CURTEA DE ARGES
    2 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    3 CONSTANTIN SANDU BUCURESTI
    4 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    5 TANASOV MARIUS BUCURESTI
    6 CIOCAN ADRIAN BRASOV
    Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    2 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    3 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
    4 TATARU TIBERIU TARGU JIU
    5 MOCA VASILE BUCURESTI
    6 BECLEANU OCTAVIAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TEODORESCU RADU BUCURESTI
    2 GULUTA FLORIN BUCURESTI
    3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    4 MELNEROVICI DANIEL STEFANESTI ARGES
    5 SILVIU NICULAE BUCURESTI
    6 SPOREA SEBASTIAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    2 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
    3 DRAGOS MARIAN BUCURESTI
    4 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
    5 MORARU MARIUS BUCURESTI
    6 VARBANESCU RADU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
    2 PETRE CRISTIAN PITESTI
    3 IPATE VIRGIL BUCURESTI
    4 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    5 SIMA BENIAMIN GIURGIU
    6 BALABAN DANIEL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANOS VLAD BUCURESTI
    2 MIHU FLORIN PITESTI
    3 GHIURUTAN RAZVAN BUCURESTI
    4 OLTEANU GABRIEL VASLUI
    5 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    6 HODIVOIANU MARIUS BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
    2 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3 STOICA MIHAI MIOVENI
    4 BUCUR MARIO BUCURESTI
    5 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    6 CHIVU OCTAV BUCURESTI

  15. #295
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    2-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-2
    1-3
    0-3
    2-3
    1
    3 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 TUTA RADU IONUT PITESTI
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4
    5 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PETROV DAN BUCURESTI
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 MINICA RARES GIURGIU
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MITREA SILVIU NAVODARI
    3-0
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3
    3
    2 DENA CORNELIU GIURGIU
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    3-2
    3-2
    3-2
    1-3
    1-3
    3
    2
    4 BRULEA PETRE PAULESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5 BREZAE VLAD BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    2-3
    4
    1
    6 TANASESCU FLORIN BUFTEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    1-3
    3
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
    3 LITA GABRIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 PRESURA EUGEN SLOBOZIA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 BALASA ION BUCURESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MIHAESCU NICOLA PITESTI
    3-1
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 DURAC VIOREL CONSTANTA
    6 BADULESCU RAFAEL GIURGIU
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-2
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
    2 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 MOISE MIHAI ALEXANDRIA
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    4 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    5 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
    3-1
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    6 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    1-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 7 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    3
    2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    4 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 ENE FLORIN PLOIESTI
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    3-0
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    3
    2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    3 ORAC TEODOR SLOBOZIA
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 DARMAZ ION TARGOVISTE
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    6 PLOP ADRIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0


    Gr.superioara nr. 1 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    2 LITA GABRIEL BUCURESTI
    3 MITREA SILVIU NAVODARI
    4 PETROV DAN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 2 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    2 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    3 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    4 TANASESCU FLORIN BUFTEA
    Gr.superioara nr. 3 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BREZAE VLAD BUCURESTI
    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI
    4 PRESURA EUGEN SLOBOZIA
    Gr.superioara nr. 4 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHAESCU NICOLA PITESTI
    2 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    3 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    4 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 5 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    2 ORAC TEODOR SLOBOZIA
    3 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    4 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 6 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOISE MIHAI ALEXANDRIA
    2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    4 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 7 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    4 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    Gr.superioara nr. 8 - OPEN
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DARMAZ ION TARGOVISTE
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    3 MINICA RARES GIURGIU
    4 TUTA RADU IONUT PITESTI

  16. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  17. #296
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    49
    Postări
    307
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 22 h 15 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    389
    clasament gresit la gr.inf.4-open

  18. #297
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4778
    Gr.superioara nr. 1 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0
    3 STAICU VASILE CONSTANTA
    3-2
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 2 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0
    3 OROSANU ALEXANDRU PITESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    0
    2 VILCU DRAGOS BUCURESTI
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 CRETA PETRU LUNA CJ
    3-1
    2-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASILE GICA VULCANA BAI
    2-3
    3-1
    1
    1
    2 BACIU STEFAN MIOVENI
    3-2
    1-3
    1
    3 CIOBANU MARIUS BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 5 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 TURTUREANU MIHAI BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IRIMIA SILVIU MARIUS CERNAVODA
    3-0
    0-3
    1
    2 CORBU IONUT PITESTI
    0-3
    3-0
    1
    1
    3 SCUTARU MARIUS CONSTANTA
    3-0
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 8 - INCEPATORI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONTOI MIHAI ALEXANDRIA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 LUNGU MIHAI TARGOVISTE
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 ONTOIU CATALIN PITESTI
    0-3
    2-3
    0


    Eliminatorii INCEPATORI

    1. Staicu Vasile
    -------------------- -
    16. Creta Petru
    ----------------------------------- -
    9. Mocanu Luca
    -------------------- -
    8. Bontoi Mihai
    -------------------------------------------------- -
    5. Fusca Georgian
    -------------------- -
    12. Scutaru Marius
    ----------------------------------- -
    13. Orosanu Alexandru
    -------------------- -
    4. Vasile Gica

    ----------------------------------------------------------------- -

    3. Vilcu Dragos
    -------------------- -
    14. Ficleanu Gabriel
    ----------------------------------- -
    11. Lungu Mihai
    -------------------- -
    6. Constantin Mihaela
    -------------------------------------------------- -
    7. Corbu Ionut
    -------------------- -
    10. Turtureanu Mihai
    ----------------------------------- -
    15. Ciobanu Marius
    -------------------- -
    2. Baltatu Eduard Laurentiu

Subiecte similare

  1. ANULAT "SUN PLAZA", București - 20.07.2019
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 145
    Ultimul post: 08.07.2019, 15:33
  2. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 07.04.2019 (E+O)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 11.04.2019, 22:15
  3. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 06.04.2019 (A+Î)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 07.04.2019, 13:26
  4. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  5. Cupa București - Dublu Mixt Ed. a III-a - 02.03.2019
    De TopTenisArena în forumul Competiții
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 02.03.2019, 13:38

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •