vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 41 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 604

Subiect: "Cupa de la poalele Tâmpei", Brașov - 03/04.08.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646

    "Cupa de la poalele Tâmpei", Brașov - 03/04.08.2019

    Turneu A "Cupa de la poalele Tâmpei", Brașov - 03 și 04 August 2019

    LOCALITATEA:
    Brasov
    SALA:
    Sala Sporturilor Brasov
    INDICAȚII DE ACCES:
    Brasov, Bulevardul Garii, nr 9 (Cum se iese din gara, se face stanga 200 m);
    CATEGORII:
    Open + Elite: Sâmbăta - 03.08.2019;
    Avansați + Începători: Duminică - 04.08.2019;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Open: (Sâmbăta) 08.30 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    Elite: (Sâmbăta) 13.30 - 13.45 – înscrieri, la 14.00 incep meciurile;
    Avansați: (Duminică) 08.15 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    Incepători: (Duminică) 13.30 - 13.45 – înscrieri, la 14.00 incep meciurile;

    LOGISTICĂ:
    20 mese ITTF, mingi***
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, aer conditionat, etc.;

    TAXA:
    - Adulți - 40 Lei;
    - Copii sub 14 ani - 30 lei;
    - Persoane cu dizabilităţi - fără taxă;
    - Un leu de participant se va dona către AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 (doua locuri 3) – cupa + medalie + diplomă;
    Locurile 5÷8 – diplomă;
    Se asigură apă plată – 2 litri, sandwich consistent;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    -- pe forum --
    Prioritate la înscriere, in ordinea inscrierilor.[/B]

    Ultima retragere: Vineri 02.08.2019, respectiv Sâmbătă 03.08.2019;
    - retragere după termen = absență nemotivată (N);
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    CATEGORIILE:

    ÎNCEPĂTORI
    - poate participa orice jucator cu media de până la 9,99 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 50 (48 + 2 Wild Card-uri)
    - mese alocate = 10 buc., grupe inferioare de 5;

    AVANSAȚI
    - poate participa orice jucator cu media între 0 și 19,99 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 100 (98 + 2 Wild Card-uri)
    - mese alocate = 20 buc., grupe inferioare de 5; grupe superioare 10 mese (2 grupe/masă)

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media cuprinsă între 10 și 32,99 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 100 (98 + 2 Wild Card-uri);
    - mese alocate = 20 buc., grupe inferioare de 5; grupe superioare 10 mese (2 grupe/masă)

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media mai mare de 20 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 50 (48 + 2 Wild Card-uri);
    - mese alocate = 10 buc., grupe inferioare de 5; Fără grupe superioare

    SISTEM DE DESFASURARE:
    Categoriile Open, Avansati si Incepători:
    - grupe inferioare: 5 jucători în functie de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita întâlnirea mai multor jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimbă). Se califică primii 4;
    - grupe superioare de 4 jucatori, se califica primii 2;
    - tabloul eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joacă finala mică;
    Categoria Elite:
    - fără grupe superioare;

    Alte informații:
    - Pentru incasări (partea fiscală) se face un proces verbal după închiderea înscrierilor (Vineri seara) se emite o factură și o chitanță, toate documentele vor fi afișate la sală, taxa de inscriere se achită înainte de începerea meciurilor;

    ORGANIZATORI:
    - Alex Bondoc, tel. 0743 086 313
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    -Tokos Pali 0742257995
    - Vladoiu Gelu, tel. 0722.315.757

    Materiale de specialitate, stand prezent EMI TT (Joola, Gewo)
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 14.07.2019 la 20:25.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Inscrieri Elite - 50 de locuri, sambata 14:00 - on 8/2/2019 at 1:18:49 PM

    1. Roman Iulian, Brasov, 79 - 46.6 - EMW
    2. Simon Csaba, Targu Mures, 6 - 46.16 - E
    3. Muntean Diana, Medias, 1703 - 44.3 - ELF
    4. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.02 - EL
    5. Chiscop Bogdan, Galati, 5 - 42.71 - E
    6. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 31 - 42.35 - EM
    7. Radu Costica, Galati, 30 - 41.11 - E
    8. Ditu Daniel, Onesti, 458 - 40.78 - E
    9. Corcoz Costin, Focsani, 17 - 40.34 - EM
    10. Wischegg Robert, Galati, 181 - 39.95 - E
    11. Macovei Liviu, Brasov, 550 - 39.55 - E
    12. Constantin Teodor, Bucuresti, 10 - 38.4 - E
    13. Pavunev Dan, Bucuresti, 22 - 38.25 - E
    14. Sufletel Radu, Alba Iulia, 13 - 38.07 - EW
    15. Boeriu Cezara, Targu Mures, 213 - 37.96 - ELF
    16. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1005 - 37.2 - E
    17. Arion Costel, Galati, 215 - 36.33 - E
    18. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 725 - 36.3 - EJ
    19. Pintilie Nela, Galati, 754 - 36.3 - EF
    20. Cuesdean Rares, Reghin, 158 - 35.54 - EJ
    21. Vlase Gheorghe, Slobozia, 35 - 34.3 - EW
    22. Grigore Alexandru, Campina, 42 - 33.75 - E
    23. Totpal Marius, Busteni, 179 - 33.74 - E
    24. Iancu Sorin, Sibiu, 292 - 33.52 - E
    25. Galiu Mihai, Brasov, 320 - 32.88 - O
    26. Damian Alin, Campia Turzii, 913 - 31.83 - O
    27. Migea Cornel, Sibiu, 75 - 30.08 - OW
    28. Dumitrescu Adrian, Constanta, 460 - 28.9 - O
    29. Potarniche Bianca, Buzau, 168 - 28.87 - OLJF
    30. Micuda Mihai, Bucuresti, 139 - 28.07 - O
    31. Nicula Florin, Constanta, 413 - 22 - OW
    32. Marica Florin, Brasov, 4145 - 0 - E
    33. Toth Beatrice, Medias, 4178 - 0 - EF
    34. Botezatu Onelus, Galati, 4202 - 0 - O


    Inscrieri Open - 100 de locuri, sambata 9:00 - on 8/2/2019 at 1:19:41 PM

    1. Dumbrava Daniel, Focsani, 71 - 32.09 - OLW
    2. Stefan Patrick, Brasov, 49 - 32.06 - O
    3. Dumbrava Doru, Bucuresti, 347 - 31.41 - OW
    4. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 291 - 31.07 - OW
    5. Fratea Aurel, Constanta, 53 - 31.05 - OW
    6. Motorga Dorin, Targu Mures, 72 - 30.79 - O
    7. Bondoc Alexandru, Brasov, 409 - 30.76 - O
    8. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 400 - 30.58 - O
    9. Dracea Gabriel, Sinaia, 136 - 30.52 - O
    10. Cinca Daniel, Craiova, 190 - 29.99 - O
    11. Matei Mirel, Brasov, 737 - 29.85 - O
    12. Sorescu Mircea, Paulesti, 65 - 29.8 - OW
    13. Bolea Catalin, Bucuresti, 744 - 29.8 - O
    14. Szalay Liviu, Oradea, 85 - 29.52 - O
    15. Jichici Svetozar, Timisoara, 96 - 28.97 - OW
    16. Frunza Alexandru, Timisoara, 162 - 28.71 - O
    17. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 728 - 28.65 - OJ
    18. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 240 - 28.48 - O
    19. Istrate Cristian, Bucuresti, 86 - 28.31 - OW
    20. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 90 - 28.2 - O
    21. Lacatis Ghita, Arad, 233 - 28.2 - O
    22. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 132 - 27.95 - O
    23. Trocan Nicolae, Mioveni, 122 - 27.78 - OW
    24. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 27.73 - O
    25. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 189 - 27.7 - O
    26. Padurariu Costel, Brasov, 105 - 27.56 - O
    27. Nagy Iosif, Arad, 149 - 27.5 - OW
    28. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 648 - 27.35 - OJ
    29. Darmaz Ion, Targoviste, 100 - 27.18 - OW
    30. Stolearenco Igor, Galati, 191 - 27.06 - O
    31. Pralea Marius Dan, Botosani, 114 - 27.01 - O
    32. Campean Adrian, Bucuresti, 113 - 26.97 - OW
    33. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 147 - 26.95 - O
    34. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 545 - 26.8 - O
    35. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 236 - 26.74 - O
    36. Babics Tamas, Gheorgheni, 472 - 26.74 - O
    37. Ivan Catalin, Fagaras, 960 - 26.7 - O
    38. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 166 - 26.63 - O
    39. Trocaru Remus, Tulcea, 284 - 26.55 - O
    40. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 173 - 26.44 - OW
    41. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 582 - 26.32 - OW
    42. Vladoiu Gelu, Brasov, 112 - 26.19 - OW
    43. Zavricescu George, Curtea de Arges, 157 - 26.04 - OW
    44. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 202 - 26.02 - OW
    45. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 491 - 25.92 - O
    46. Balla Peter, Toplita, 2233 - 25.9 - O
    47. Jurescu Sorin, Timisoara, 138 - 25.88 - OW
    48. Balaban Catalin, Bucuresti, 387 - 25.53 - O
    49. Visan Bogdan, Targoviste, 209 - 25.51 - O
    50. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25.22 - OW
    51. Barac Marius, Sibiu, 312 - 24.99 - OW
    52. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 232 - 23.96 - O
    53. Antal Denes, Brasov, 269 - 23.81 - OW
    54. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 529 - 23.62 - O
    55. Popa Mircea, Brasov, 180 - 22.35 - OW
    56. Munteanu Octavian, Tecuci, 462 - 22.12 - OW
    57. Beltechi Dumitru, Victoria, 1311 - 22.1 - O
    58. Nicola Marian, Constanta, 194 - 22.09 - O
    59. Cecan Vasile, Timisoara, 199 - 22 - O
    60. Serban Liviu, Onesti, 280 - 21.65 - O
    61. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 251 - 21.61 - O
    62. Comsa Dan, Sibiu, 418 - 21.51 - O
    63. Dospinescu George, Bucuresti, 203 - 21.34 - OW
    64. Babus Liviu, Ploiesti, 314 - 20.43 - OW
    65. Bucur Dan, Cisnadie, 426 - 20.34 - O
    66. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 264 - 19.95 - A
    67. Vera Esteban, Sibiu, 628 - 19.44 - A
    68. Radu Constantin, Sibiu, 290 - 18.86 - AW
    69. Bacanu Paulian, Brasov, 997 - 18.8 - A
    70. Socaci Sorin, Panciu, 373 - 17.92 - AW
    71. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1142 - 17.87 - A
    72. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 520 - 17.7 - AW
    73. Manitiu Florin, Sibiu, 499 - 16.92 - A
    74. Salavastru Petru, Botosani, 354 - 15.77 - AW
    75. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1716 - 14.6 - ALJF
    76. Barbu Tiberiu, Deva, 636 - 14.57 - A
    77. Stoica Mihai, Mioveni, 416 - 12.81 - AW
    78. Olteanu Mihai, Brasov, 4420 - 0 - A
    79. Belemet Minica, Brasov, 5003 - 0 - O



    Inscrieri Avansati - 100 de locuri, duminica 9:00 - on 8/2/2019 at 1:20:39 PM

    1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 238 - 19.26 - A
    2. Docan Cristian, Bucuresti, 244 - 19.2 - A
    3. Fekete Istvan, Arad, 272 - 19.12 - A
    4. Dior Dorin, Iasi, 255 - 19.11 - A
    5. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1279 - 19 - A
    6. Sterczer Sandor, Sanzieni, 304 - 18.63 - A
    7. Nitu Serban, Paulesti, 270 - 18.62 - AW
    8. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 1083 - 18.43 - A
    9. Cuna Gheorghe, Buzau, 709 - 18.4 - A
    10. Ilie Octavian Marius, Brasov, 258 - 18.33 - A
    11. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 498 - 18.24 - A
    12. Veris Dumitru, Brasov, 1055 - 18.07 - A
    13. Botoc Ovidiu, Paulesti, 360 - 17.99 - A
    14. Loghin Florin, Brasov, 257 - 17.87 - A
    15. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 278 - 17.82 - A
    16. Balau Laurentiu, Falticeni, 556 - 17.77 - AW
    17. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 367 - 17.67 - AW
    18. Bozosan Petre, Sibiu, 303 - 17.61 - A
    19. Constantin Cristina, Bucuresti, 306 - 17.61 - AF
    20. Amarinei Sorin, Galati, 475 - 17.53 - AW
    21. Ene Florin, Ploiesti, 317 - 17.52 - A
    22. Kis Istvan, Brasov, 295 - 17.33 - AW
    23. Lazar Dumitru, Mizil, 296 - 17.27 - A
    24. Bedo Jozsef, Suseni, 378 - 17.22 - A
    25. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 883 - 17.18 - A
    26. Heja Zoltan, Ditrau, 394 - 17.03 - A
    27. Sandu Andrei, Sibiu, 398 - 17.03 - AJ
    28. Matei Dumitru, Deva, 341 - 16.88 - AW
    29. Lazar Catalin, Brasov, 1925 - 16.5 - A
    30. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 2014 - 16.5 - A
    31. Acriva Marian, Mizil, 362 - 16.18 - A
    32. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 504 - 16.04 - A
    33. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 329 - 16.03 - AW
    34. Petre Cristian, Pitesti, 415 - 16 - A
    35. Lazar Eva, Craiova, 1800 - 15.9 - AF
    36. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 430 - 15.83 - A
    37. Covataru Loredan, Brasov, 1140 - 15.65 - A
    38. Cristescu Cristian, Bucuresti, 345 - 15.46 - AW
    39. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1015 - 15.17 - A
    40. Baltatu Marius, Pitesti, 540 - 15.14 - AW
    41. Subtirelu Marius, Onesti, 528 - 14.98 - A
    42. Cobzaru Radu, Deva, 1420 - 14.9 - A
    43. Mitrofan Petrica, Brasov, 644 - 14.55 - AW
    44. Franculescu Marius, Sinaia, 1555 - 14.3 - A
    45. Iancu Marius, Brasov, 1658 - 14.2 - A
    46. Mihaila George, Bucuresti, 474 - 13.97 - A
    47. Raileanu Raissa, Bucuresti, 1460 - 13.8 - AF
    48. Florea Cristian, Constanta, 1596 - 13.7 - A
    49. Vajeu Ionut, Busteni, 538 - 13.46 - A
    50. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1433 - 12.87 - A
    51. Tutoveanu Razvan, Brasov, 2167 - 12.8 - AW
    52. Caraus Sorin, Deva, 492 - 12.74 - A
    53. Marica Dan, Brasov, 1273 - 12.7 - A
    54. Costache Marian, Brasov, 1589 - 12.6 - A
    55. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 586 - 12.45 - A
    56. Nandrean Dan, Fagaras, 2114 - 12.25 - A
    57. Lungu Lucian, Onesti, 819 - 12.22 - A
    58. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 824 - 12.12 - A
    59. Pitac Ovidiu, Brasov, 1548 - 12 - AW
    60. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1224 - 11.7 - A
    61. Mija Gheorghe, Fagaras, 1266 - 11.67 - A
    62. Ghitu Liviu, Onesti, 537 - 11.57 - A
    63. Movileanu Neculae, Brasov, 558 - 11.39 - A
    64. Coclea Ionel, Braila, 1103 - 11.37 - AW
    65. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 1651 - 11.3 - A
    66. Ciobanu Adrian, Brasov, 1287 - 11.23 - A
    67. Marinescu Nelu, Targoviste, 541 - 11.16 - A
    68. Tirlea Gheorghe, Brasov, 732 - 10.7 - A
    69. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 2335 - 10.7 - A
    70. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1147 - 10.6 - A
    71. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 746 - 10.57 - A
    72. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 909 - 10.38 - AF
    73. Sterczer Zalan, Sanzieni, 881 - 10.09 - A
    74. Dumitrescu Sorin, Brasov, 842 - 9.79 - I
    75. Matei Mircea, Targoviste, 604 - 9.58 - IW
    76. Sarcani Andrei, Targu Mures, 925 - 9.16 - IW
    77. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 1461 - 9.1 - I
    78. Contiu Mircea, Brasov, 1281 - 9.07 - I
    79. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 844 - 8.88 - I
    80. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1218 - 8.45 - I
    81. Pralea Constantin, Alba Iulia, 726 - 8.35 - IW
    82. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 987 - 8.31 - I
    83. Sezciuc Codrin, Slobozia, 811 - 8.25 - I
    84. Boer Anita, Sfantu Gheorghe, 2106 - 8.2 - IF
    85. Pascu Gabriel, Braila, 780 - 7.96 - IW
    86. Lungu Mihai, Targoviste, 852 - 7.83 - I
    87. Varbanescu Radu, Bucuresti, 934 - 6.55 - I
    88. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 2310 - 6.2 - I
    89. Kovacs Attila, Covasna, 2993 - 6.2 - I
    90. Balan Claudia, Brasov, 2289 - 6 - IF
    91. Balaban Daniel, Bucuresti, 1175 - 5.96 - I
    92. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1194 - 5.81 - I
    93. Sporea Sebastian, Bucuresti, 2026 - 5.65 - I
    94. Korodi Daniel, Aita Mare, 2825 - 4 - I
    95. Korodi Krisztian, Aita Mare, 2826 - 4 - I
    96. Denes Anna, Sfantu Gheorghe, 3847 - 4 - IF
    97. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 3871 - 4 - IF
    98. Diplas Adrian, Sfantu Gheorghe, 3239 - 0
    99. Aldea Eduard, Buzau, 4472 - 0 - I
    100. Nagy Karoly, Capeni, 5003 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Moca Vasile, Bucuresti, 1122 - 11.65 - A
    2. Huica Petre, Bucuresti, 371 - 16.43 - A
    3. Rosoga Ana, Constanta, 981 - 8.96 - IF



    Inscrieri Incepatori - 50 de locuri, duminica 14:00 - on 8/2/2019 at 1:21:29 PM

    1. Malene Petru, Fagaras, 837 - 9.34 - I
    2. Butunoiu Dorin, Brasov, 1117 - 9.06 - I
    3. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1646 - 9 - I
    4. Creta Petru, Luna CJ, 777 - 8.84 - I
    5. Ionita Adrian, Brasov, 1777 - 8.75 - I
    6. Angi Zoltan, Gheorgheni, 756 - 8.6 - I
    7. Constantin Filip, Sinaia, 863 - 8.48 - I
    8. Stanciulescu Ninel, Brasov, 2346 - 8.4 - I
    9. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 873 - 8.3 - I
    10. Korodi Csaba, Aita Mare, 1193 - 7.84 - I
    11. Nedelcu Mihai, Azuga, 871 - 7.34 - I
    12. Baciu Stefan, Mioveni, 817 - 7.11 - I
    13. Babes Razvan, Brasov, 999 - 7.07 - I
    14. Caranfilian Migo, Bucuresti, 788 - 6.8 - I
    15. Radu Ciprian, Brasov, 1198 - 6.73 - I
    16. Popescu Horia, Sinaia, 1160 - 6.57 - I
    17. Buksa Ioan Sorin, Brasov, 1609 - 6.4 - IW
    18. Saulea Bogdan, Brasov, 2208 - 6.4 - I
    19. Drobota Robert, Brasov, 2581 - 6.4 - I
    20. Benedek Alex, Gheorgheni, 1897 - 6.2 - I
    21. Popescu Radu, Arad, 1505 - 6.07 - I
    22. Toader Petru, Bucuresti, 1049 - 6.01 - I
    23. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1778 - 6 - I
    24. Pica Horia, Fagaras, 2357 - 6 - I
    25. Macri Florin, Brasov, 2359 - 6 - I
    26. Ferenczi Robert, Suseni, 1445 - 5.8 - I
    27. Dovlecel Vlad, Brasov, 3676 - 5.6 - I
    28. Craja Gina Alexandra, Bucuresti, 2041 - 5.57 - I
    29. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 2322 - 5.5 - I
    30. Veris Amalia, Brasov, 3707 - 5.4 - IF
    31. Nedelcu Marian, Sinaia, 1650 - 5.25 - I
    32. Negulescu Cristi, Sinaia, 1514 - 5.13 - I
    33. Canea Kocsis Abigel, Targu Secuiesc, 2517 - 5 - IF
    34. Vrasti Iulian, Ploiesti, 3292 - 5 - I
    35. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1250 - 4.17 - I
    36. Voinea Sorin, Brasov, 3803 - 4 - I
    37. Butunoiu Antony, Brasov, 5001 - 0
    38. Neagu Vlad, Brasov, 5002 - 0
    39. Croitoru Alin, Brasov, 5003 - 0
    40. Greceanu Leonard, Brasov, 5004 - 0
    41. Drapac Gheorghe, Brasov, 5005 - 0
    42. Francu Marius, Brasov, 5006 - 0
    43. Mihai Costel, Brasov, 5007 - 0
    44. Percep Diana, Brasov, 5008 - 0
    45. Maftei Robert, Brasov, 5009 - 0
    46. Chelaru Gabriel, Brasov, 5010 - 0
    47. Beldean Andrei, Brasov, 5011 - 0
    48. Giuroiu Calin, Brasov, 5012 - 0
    49. Frimu Cosmin, Brasov, 5013 - 0
    50. Damian Tiberiu, Arad, 5015 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Csibi Arpad, Ditrau, 1791 - 6.4 - I
    2. Marias Robert, Ploiesti, 2827 - 4 - I
    3. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1432 - 4.53 - I
    4. Gyerko Peter, Brasov, 4626 - 0 - I
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 02.08.2019 la 13:23.

  3. Mulțumesc patrickstefan125 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.487
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 16 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15217
    Rezervat clasamente:

    Clasament Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Simon Csaba - Targu Mures
    Roman Iulian - Brasov
    5 -- 8
    Potarniche Bianca - Buzau
    Wischegg Robert - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    Marica Florin - Brasov
    9 -- 16
    Pintilie Nela - Galati
    Radu Costica - Galati
    Cuesdean Rares - Reghin
    Corcoz Costin - Focsani
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Ditu Daniel - Onesti
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Pavunev Dan - Bucuresti
    17 -- 24
    Muntean Diana - Medias
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Arion Costel - Galati
    Macovei Liviu - Brasov
    Galiu Mihai - Brasov
    Dumitrescu Adrian - Constanta
    Toth Beatrice - Medias
    Botezatu Onelus - Galati
    25 -- 26 1v gr.inf.
    Marton Adam - Sfantu Gheorghe
    Grigore Alexandru - Campina
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Totpal Marius - Busteni
    Migea Cornel - Sibiu
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Nicula Florin - Constanta

    Clasament Open

    1. Bondoc Alexandru - Brasov
    2. Motorga Dorin - Targu Mures
    3 -- 4
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Dracea Gabriel - Sinaia
    5 -- 8
    Stefan Patrick - Brasov
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Ivan Catalin - Fagaras
    9 -- 16
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Nagy Iosif - Arad
    Visan Bogdan - Targoviste
    17 -- 30
    Padurariu Costel - Brasov
    Fratea Aurel - Constanta
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Matei Mirel - Brasov
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Antal Denes - Brasov
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Szalay Liviu - Oradea
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Gecse Alpar - Chibed
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    Lacatis Ghita - Arad
    Darmaz Ion - Targoviste
    Dumbrava Daniel - Focsani
    31 -- 2v gr.sup.
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    32 -- 48 1v gr.sup.
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Stolearenco Igor - Galati
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Trocaru Remus - Tulcea
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Barac Marius - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Comsa Dan - Sibiu
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    49 -- 60 0v gr.sup.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Popa Mircea - Brasov
    Dospinescu George - Bucuresti
    Vera Esteban - Sibiu
    Socaci Sorin - Panciu
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Barbu Tiberiu - Deva
    Olteanu Mihai - Brasov
    61 -- 65 1v gr.inf.
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Beltechi Dumitru - Victoria
    Cecan Vasile - Timisoara
    Bacanu Paulian - Brasov
    Belemet Minica - Brasov
    66 -- 76 0v gr.inf.
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Nicola Marian - Constanta
    Serban Liviu - Onesti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Bucur Dan - Cisnadie
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Radu Constantin - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Salavastru Petru - Botosani
    Stoica Mihai - Mioveni

    Clasament Avansati

    1. Ilie Octavian Marius - Brasov
    2. Ene Florin - Ploiesti
    3 -- 4
    Bozosan Petre - Sibiu
    Lazar Eva - Craiova
    5 -- 8
    Docan Cristian - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Fekete Istvan - Arad
    Sandu Andrei - Sibiu
    9 -- 16
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Subtirelu Marius - Onesti
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Cobzaru Radu - Deva
    Petre Cristian - Pitesti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    17 -- 32
    Lazar Dumitru - Mizil
    Aldea Eduard - Buzau
    Loghin Florin - Brasov
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Iancu Marius - Brasov
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Amarinei Sorin - Galati
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Veris Dumitru - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Matei Mircea - Targoviste
    33 -- 40
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Nandrean Dan - Fagaras
    Huica Petre - Bucuresti
    Bedo Jozsef - Suseni
    Dior Dorin - Iasi
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    41 -- 47 2v gr.sup.
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Strugar Ioan - Deda
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Lazar Catalin - Brasov
    Baltatu Marius - Pitesti
    Franculescu Marius - Sinaia
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    48 -- 65 1v gr.sup.
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Heja Zoltan - Ditrau
    Matei Dumitru - Deva
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Covataru Loredan - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Florea Cristian - Constanta
    Vajeu Ionut - Busteni
    Caraus Sorin - Deva
    Marica Dan - Brasov
    Costache Marian - Brasov
    Lungu Lucian - Onesti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Coclea Ionel - Braila
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Lungu Mihai - Targoviste
    66 -- 80 0v gr.sup.
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Ghitu Liviu - Onesti
    Profiroiu Dorel - Sfantu Gheorghe
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Ardelean Ionut - Sfantu Gheorghe
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    Contiu Mircea - Brasov
    Rosoga Ana - Constanta
    Balan Claudia - Brasov
    81 -- 83 1v gr.inf.
    Mihaila George - Bucuresti
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Balaban Daniel - Bucuresti
    84 -- 100 0v gr.inf.
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Boer Anita - Sfantu Gheorghe
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Kovacs Attila - Covasna
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Marinescu Crenguta - Onesti
    Sporea Sebastian - Bucuresti
    Korodi Daniel - Aita Mare
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    Denes Anna - Sfantu Gheorghe
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Diplas Adrian - Sfantu Gheorghe
    Nagy Karoly - Capeni

    Clasament Incepatori

    1. Croitoru Alin - Brasov
    2. Butunoiu Dorin - Brasov
    3 -- 4
    Mihai Costel - Brasov
    Ionita Adrian - Brasov
    5 -- 8
    Babes Razvan - Brasov
    Baciu Stefan - Mioveni
    Macri Florin - Brasov
    Radu Ciprian - Brasov
    9 -- 16
    Pica Horia - Fagaras
    Popescu Horia - Sinaia
    Drobota Robert - Brasov
    Popescu Radu - Arad
    Malene Petru - Fagaras
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Saulea Bogdan - Brasov
    17 -- 20
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Dovlecel Vlad - Brasov
    Stanciulescu Ninel - Brasov
    Drapac Gheorghe - Brasov
    21 -- 2v gr.sup.
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    22 -- 32 1v gr.sup.
    Creta Petru - Luna CJ
    Constantin Filip - Sinaia
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Csibi Arpad - Ditrau
    Toader Petru - Bucuresti
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Canea Kocsis Abigel - Targu Secuiesc
    Vrasti Iulian - Ploiesti
    Greceanu Leonard - Brasov
    Giuroiu Calin - Brasov
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Buksa Ioan Sorin - Brasov
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Butunoiu Antony - Brasov
    Maftei Robert - Brasov
    Chelaru Gabriel - Brasov
    41 -- 50 0v gr.inf.
    Ferenczi Robert - Suseni
    Veris Amalia - Brasov
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Voinea Sorin - Brasov
    Neagu Vlad - Brasov
    Francu Marius - Brasov
    Percep Diana - Brasov
    Beldean Andrei - Brasov
    Frimu Cosmin - Brasov
    Damian Tiberiu - Arad
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 04.08.2019 la 22:01.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. #4
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    216
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    887
    Constantin Cristina, București, open

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Ultima modificare făcută de Tzupy; 14.07.2019 la 12:10. Motiv: Avansati -> Open

  6. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  7. #5
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data înscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vârstă
    33
    Postări
    986
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 11 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1364
    Se înscriu Ilie Octavian Marius, Brașov,
    Isar Stefanel, Sf Gheorghe,
    Ambii la Avansați

    https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

    https://www.facebook.com/309680636343003

  8. #6
    junior

    Data înscrierii
    13.06.2017
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    41
    Postări
    58
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    71
    Babes Razvan, Brasov, incepatori.
    Multumesc.

  9. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  10. #7
    junior
    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    55
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 21 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    45
    Toader Petru, Bucuresti, începători


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  12. #8
    cadet
    Data înscrierii
    26.09.2017
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    36
    Postări
    12
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    22
    Ciobanu Adrian-Brasov-avansați

  13. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 52 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628
    Fekete Istvan Arad avansați

  15. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  16. #10
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 10 h 43 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1711
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Open

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Ultima modificare făcută de Constantin Sursilov; 14.07.2019 la 11:46.

  17. Mulțumesc PaliHR, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Ștefan Patrick-Open
    Movileanu Neculae-Avansați
    Apopei Rareș Gabriel-Învepători
    Toți din Brașov


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, Tamas Vivien, remy, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Popa Mircea
    Antal Denes
    Padurariu Costel
    Open - Brasov

  21. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  22. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Brasov

    Elite
    Roman Iulian
    Macovei Liviu
    Galiu Mihai

    Open
    Bacanu Paulian
    Vladoiu Gelu
    Matei Mirel


    Amatori
    Mitrofan Petrica
    Pitac Ovidiu
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 14.07.2019 la 13:12.

  23. #14
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 14 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin ...AVANSATI...Brasov

  24. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    cadet
    Data înscrierii
    08.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    48
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 13 h 34 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    65
    Se inscrie Contiu Mircea din Brasov la Avansati.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  26. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 19:59
  2. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 346
    Ultimul post: 30.01.2019, 11:17
  3. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 23.06.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 322
    Ultimul post: 26.06.2018, 14:32
  4. Răspunsuri: 350
    Ultimul post: 28.08.2014, 23:34
  5. Răspunsuri: 437
    Ultimul post: 16.09.2013, 22:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •