vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 256

Subiect: "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 10/11.08.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.206
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    73 z 21 h 35 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4169

    "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 10/11.08.2019

    Turneu A - "Cupa Dornelor" - Vatra Dornei - 10-11.08.2019

    LOCALITATEA:
    • Vatra Dornei, Calea Transilvaniel 32-46;


    DATA:
    • Sambata 10 august 2019; - Elite, Open, Avansati
    • Duminica 11 august 2019 - Incepatori + Copii

    SALA:
    • Sala de sport a Municipiului Vatra Dornei;
    • Sala de gimnastica a liceului Ion Luca.

    CATEGORII:
    • Elite, Open, Avansați, Începători;


    ORA DE ÎNCEPERE:
    • 09.30


    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ:
    • 16 mese (Joola), mingi platic 3*; (12 mese in Sala de sport a municipiului Vatra Dornei; 4 mese in Sala de gimnastica a liceului Ion Luca)

    SPAȚIU DE JOC:
    • 800 mp

    SUPRAFAȚA DE JOC:
    • Pardoseală multistrat;

    FACILITĂȚI:
    • Vestiare, etc.;

    TAXA:
    • Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    • Se asigură apă plată – 2 litri, cafea;


    MATERIALE DE PREMIERE:
    • Locurile 1÷3 – cupe + medalii + diplome;
    • Locurile 4÷8 – medalii + diplome;
    • Se joaca pentru locul 3.


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    • pe forum sau telefonic;
    • prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    • ultima retragere Joi 08.08.2018, ora 20,00;
    • retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    • retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    • absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    • organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:
    • Elite – maxim 24 participanți;
    • Open – maxim 36 participanți;
    • Avansați – maxim 48 participanți;
    • Începători – maxim 48 participanți;
    • Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    • Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    • Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    • Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    • Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    • Tablou eliminatoriu
    • Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
      In functie de dinamica inscrierilor numarul de locuri va fi redistribuit de la o categorie la alta.


    ORGANIZATOR:
    • Marcu Vasile, tel. 0756.258169;


    ORGANIZATOR TEHNIC:
    • Corneanu Sorin


    ASISTENT MEDICAL:
    • Marcu Tatiana, Boicu Gabriel.


    FACEBOOK:

    Mesele și mantinele vor fi asigurate de către EMI-TT
    MULTUMESC FOARTE MULT PE ACEASTA CALE PENTRU SPRIJIN IN DESFASURAREA CONCURSULUI CU MATERIALE DE CEA MAI BUNA CALITATE OFERITE DE EMI-TT.

    Posibilitati de cazare:
    • CASA BUCOVINEANA
    • VILA
    • MAESTRO



    VA ASTEPT CU MULT DRAG !






    Pentru inscrieri la "Cupa Dornelor Junior" - duminica 11 august 2019 (copii avansati si incepatori) apasa aici


    Turneul adresat copiilor de pe data de 11 august se anuleaza.
    Multumim pentru intelegere.
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 25.07.2019 la 20:36.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  2. Mulțumesc marcelgiosan, PaliHR, marcu vasile, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.206
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    73 z 21 h 35 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4169
    Rezervat inscrieri:


    Inscrieri Elite - on 8/9/2019 at 9:02:44 PM

    1. Hasna Cosmin, Straja, 93 - 43.2 - EL
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 25 - 42.49 - EW
    3. Galban Calin, Viseu, 37 - 41.66 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 19 - 41.49 - E
    5. Ursulean Florin, Straja, 89 - 40.72 - E
    6. Firu Marian, Vatra Dornei, 390 - 40 - E
    7. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 463 - 39.1 - E
    8. Savu Cristian, Oradea, 12 - 38.77 - E
    9. Blaga Marius, Cluj Napoca, 41 - 37.93 - EMH
    10. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 43 - 37.89 - E
    11. Cojocaru Stefan, Suceava, 118 - 37.74 - E
    12. Simion Boby, Cluj Napoca, 351 - 37.48 - ELH
    13. Morosanu Vasile, Suceava, 45 - 37.36 - EW
    14. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 109 - 36.87 - E
    15. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 62 - 36.54 - E
    16. Ticala Vasile Jr, Viseu, 262 - 35.65 - E
    17. Mican Nicolae, Dej, 58 - 34.18 - E
    18. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 382 - 33.72 - E
    19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 76 - 32.68 - O
    20. Berila Radu, Bacau, 694 - 31.4 - O
    21. Calenciuc Dumitru, Radauti, 821 - 30.8 - O
    22. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 609 - 29.15 - O



    Inscrieri Open - on 8/9/2019 at 9:03:38 PM

    1. Duceac Catalin, Botosani, 246 - 31.85 - O
    2. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 422 - 31.1 - OW
    3. Polocoser Cristian, Suceava, 252 - 30.81 - O
    4. Ursulean Vasile, Straja, 110 - 30.7 - O
    5. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 172 - 30.35 - OW
    6. Grapina Florin, Roman, 1008 - 28.05 - O
    7. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 277 - 27.19 - O
    8. Meszar Razvan, Arad, 521 - 26.53 - O
    9. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 602 - 26.48 - OJF
    10. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 293 - 26.33 - OF
    11. Mahu Bogdan, Pascani, 275 - 26.09 - O
    12. Balla Peter, Toplita, 2233 - 25.9 - O
    13. Grosu Alexandru, Botosani, 406 - 25.33 - O
    14. Corneanu Sorin, Botosani, 153 - 25.13 - OW
    15. Miclos Andrei, Dej, 324 - 24.51 - O
    16. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 1549 - 22.9 - O
    17. Hrituleac Claudiu, Bucuresti, 1475 - 22.45 - O
    18. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 300 - 21.42 - OW
    19. Petenchi Edmond, Roman, 489 - 21.09 - OW
    20. Iacob Gabriel, Iasi, 231 - 20.2 - OW
    21. Sofian Corneliu, Suceava, 424 - 18.51 - AW
    22. Damian Mircea, Bistrita, 309 - 18.45 - A
    23. Mihalea Lucian, Suceava, 1379 - 17.7 - A
    24. Salavastru Petru, Botosani, 354 - 15.77 - AW
    25. Zavaski Ioan, Dej, 1167 - 15.1 - AW
    26. Morosan Ionel, Granicesti, 797 - 14.5 - A
    27. Gherman Romulus, Arad, 447 - 14.49 - A
    28. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 670 - 14.41 - A
    29. Simionese Ovidiu, Granicesti, 712 - 12.69 - A
    30. Spircu Alexandru, Botosani, 786 - 11.01 - A
    31. Lacatus Nicusor, Poiana Stampei, 3939 - 0 - A
    32. Goleanu Remus, Marginea, 4021 - 0
    33. Stelian Nicolae, Bucuresti, 4310 - 0 - OW



    Inscrieri Avansati - on 8/9/2019 at 9:04:00 PM

    1. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 285 - 19.72 - A
    2. Gheorghitoi Alexandra, Moinesti, 2455 - 19.7 - AF
    3. Spaller Tiberiu, Nasaud, 342 - 19.25 - A
    4. Barbuta Ioan, Dej, 464 - 19.11 - A
    5. Joldes Adrian, Bistrita, 516 - 19.11 - A
    6. Gagea Marian, Botosani, 484 - 18.54 - A
    7. Garaz Mircea, Bistrita, 411 - 18.24 - AW
    8. Donisan Costel, Pascani, 502 - 18.03 - AW
    9. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 533 - 18.02 - A
    10. Vass Sandor, Beclean, 450 - 17.7 - AW
    11. Chirica Alexandru, Bucuresti, 565 - 17.47 - A
    12. Panait Adrian, Braila, 369 - 16.61 - AW
    13. Mihu Florin, Pitesti, 297 - 16.59 - A
    14. Cotoara Toader, Suceava, 1292 - 16.23 - A
    15. Albu Constantin, Suceava, 654 - 16.1 - AW
    16. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 329 - 16.03 - AW
    17. Bal Adrian, Gherla, 610 - 15.93 - A
    18. Ilie Aurelian, Botosani, 524 - 15.12 - A
    19. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1132 - 14.6 - AJF
    20. Hales Teodor, Bistrita, 2410 - 14.5 - A
    21. Danila Anton, Campulung Mold, 1114 - 14.23 - A
    22. Barabas Claudiu, Bistrita, 1107 - 14.1 - AW
    23. Ianos Valentin, Suceava, 1188 - 14.1 - A
    24. Schimbeschi Marian, Tulcea, 1481 - 14 - A
    25. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 968 - 13.55 - A
    26. Barbos Florin, Bistrita, 696 - 13.3 - A
    27. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 903 - 12.98 - A
    28. Baciu Adrian, Pascani, 1591 - 11.3 - A
    29. Suciu Andrei, Borsec, 651 - 11.24 - A
    30. Duman Iulian, Halaucesti, 1903 - 10.7 - AW
    31. Balan Viorel, Bistrita, 1337 - 10.55 - A
    32. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1298 - 9.5 - I
    33. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1471 - 9.37 - IJF
    34. Zamfirache Ioan, Botosani, 697 - 8.85 - IW
    35. Damian Vasile, Nasaud, 1184 - 8.76 - I
    36. Pralea Constantin, Alba Iulia, 726 - 8.35 - IW
    37. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1240 - 7.78 - IF
    38. Cristea Samuel, Bistrita, 1488 - 7.17 - IJ
    39. Sticlet Doru, Bistrita, 1354 - 7 - IW
    40. Stavarache Florentin, Pascani, 1204 - 6.9 - I
    41. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1016 - 6.59 - IJ
    42. Cristea Daniel, Bistrita, 1765 - 5.93 - IJ
    43. Moldovan Ioan, Viseu, 1473 - 4.75 - I
    44. Buraciuc Ema, Nasaud, 2361 - 4 - IF
    45. Capra Arthur, Vatra Dornei, 4355 - 0 - AH
    46. Mireuta Darius, Moinesti, 4405 - 0 - A
    47. Tocaciu Septimiu, Beclean, 5001 - 0
    48. Horvat Viorel, Arad, 5002 - 0



    Duminica 11 august 2019 - Incepatori



    Inscrieri Avansati - on 8/11/2019 at 10:30:03 AM

    1. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1510 - 9.9 - IJF
    2. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1471 - 9.37 - IJF
    3. Creta Petru, Luna CJ, 777 - 8.84 - I
    4. Ionescu Aurelian, Campulung Mold, 1412 - 8.65 - I
    5. Angi Zoltan, Gheorgheni, 756 - 8.6 - I
    6. Calin Alexandru, Moinesti, 3360 - 8 - I
    7. Rogin Florin, Piatra Neamt, 1367 - 7.98 - I
    8. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1689 - 7.85 - IJ
    9. Baciu Stefan, Mioveni, 817 - 7.11 - I
    10. Luca Ioan, Piatra Neamt, 954 - 7.09 - I
    11. Csibi Arpad, Ditrau, 1791 - 6.4 - I
    12. Portariuc Gheorghe, Botosani, 991 - 6.34 - I
    13. Sandu Vasilica, Moinesti, 2471 - 6.3 - I
    14. Mihai Denis, Moinesti, 3523 - 6 - I
    15. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2265 - 5.9 - IJF
    16. Ferenczi Robert, Suseni, 1445 - 5.8 - I
    17. Galateanu Sorin, Suceava, 2063 - 5.75 - I
    18. Tibirna Andrei, Iasi, 3725 - 5.2 - I
    19. Pardau Adina, Vatra Dornei, 3295 - 5 - I
    20. Sandu Ion, Moinesti, 3777 - 5 - I
    21. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 2360 - 4.33 - IJF
    22. Illyes Elemer, Ditrau, 2258 - 4 - I
    23. Nica Alexandru, Iasi, 2547 - 4 - I
    24. Morosan Dana, Vatra Dornei, 3892 - 4 - IF
    25. Namuleac Ilie, Vatra Dornei, 3895 - 4 - I
    26. Piersic Amalia, Vatra Dornei, 3905 - 4 - IF
    27. Piersic Daria, Vatra Dornei, 3906 - 4 - IF
    28. Rogojan Titus Andrei, Cosna, 4781 - 0 - I
    29. Hognogi Dorel, Bistrita, 5003 - 0
    30. Casuneanu Briana, Moinesti, 5004 - 0
    31. Tudoriu Vlad, Vatra Dornei, 5006 - 0
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 11.08.2019 la 10:30.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  4. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    05.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.206
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    73 z 21 h 35 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4169
    Rezervat clasamente:




    Clasament Elite

    1. Hasna Cosmin - Straja
    2. Roman Bogdan - Arad
    3. Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    4. Cojocaru Stefan - Suceava
    5 -- 8
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Ursulean Florin - Straja
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    9 -- 2v gr.sup.
    Savu Cristian - Oradea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Mican Nicolae - Dej
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Galban Calin - Viseu
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Berila Radu - Bacau
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca




    Clasament Open

    1. Stelian Nicolae - Bucuresti
    2. Polocoser Cristian - Suceava
    3. Duceac Catalin - Botosani
    4. Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Grapina Florin - Roman
    Grosu Alexandru - Botosani
    9 -- 12
    Goleanu Remus - Marginea
    Corneanu Sorin - Botosani
    Ursulean Vasile - Straja
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Meszar Razvan - Arad
    Mahu Bogdan - Pascani
    Balla Peter - Toplita
    Miclos Andrei - Dej
    Vaculisteanu Ionut - Suceava
    Hrituleac Claudiu - Bucuresti
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Zavaski Ioan - Dej
    Morosan Ionel - Granicesti
    Gherman Romulus - Arad
    Spircu Alexandru - Botosani
    25 -- 26 1v gr.inf.
    Petenchi Edmond - Roman
    Sofian Corneliu - Suceava
    27 -- 32 0v gr.inf.
    Iacob Gabriel - Iasi
    Damian Mircea - Bistrita
    Mihalea Lucian - Suceava
    Salavastru Petru - Botosani
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti




    Clasament Avansati

    1. Dinu Gheorghe - Bucuresti
    2. Mireuta Darius - Moinesti
    3. Gagea Marian - Botosani
    4. Joldes Adrian - Bistrita
    5 -- 8
    Vass Sandor - Beclean
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Barbuta Ioan - Dej
    9 -- 16
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Tocaciu Septimiu - Beclean
    Garaz Mircea - Bistrita
    Cotoara Toader - Suceava
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Donisan Costel - Pascani
    Gheorghitoi Alexandra - Moinesti
    17 -- 2v gr.sup.
    Panait Adrian - Braila
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Bal Adrian - Gherla
    Ilie Aurelian - Botosani
    Ianos Valentin - Suceava
    Pop Sabin - Targu Mures
    Barbos Florin - Bistrita
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Baciu Adrian - Pascani
    Balan Viorel - Bistrita
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Hales Teodor - Bistrita
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Schimbeschi Marian - Tulcea
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    Duman Iulian - Halaucesti
    Damian Vasile - Nasaud
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    33 -- 39 1v gr.inf.
    Albu Constantin - Suceava
    Suciu Andrei - Borsec
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Cristea Samuel - Bistrita
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Moldovan Ioan - Viseu
    Horvat Viorel - Arad
    40 -- 46 0v gr.inf.
    Cristea Daniel - Bistrita
    Danila Anton - Campulung Mold
    Buraciuc Cornel - Nasaud
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Sticlet Doru - Bistrita
    Stavarache Florentin - Pascani
    Buraciuc Ema - Nasaud



    Clasament Incepatori

    1. Baciu Stefan - Mioveni
    2. Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
    3. Mihai Denis - Moinesti
    4. Buzila Robert - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Calin Alexandru - Moinesti
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Sandu Vasilica - Moinesti
    Casuneanu Briana - Moinesti
    9 -- 12
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Tibirna Andrei - Iasi
    Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
    Hognogi Dorel - Bistrita
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Csibi Arpad - Ditrau
    Ferenczi Robert - Suseni
    Nica Alexandru - Iasi
    Rogojan Titus Andrei - Cosna
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Creta Petru - Luna CJ
    Ionescu Aurelian - Campulung Mold
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Galateanu Sorin - Suceava
    Illyes Elemer - Ditrau
    Namuleac Ilie - Vatra Dornei
    25 -- 1v gr.inf.
    Tudoriu Vlad - Vatra Dornei
    26 -- 31 0v gr.inf.
    Pardau Adina - Vatra Dornei
    Sandu Ion - Moinesti
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei
    Morosan Dana - Vatra Dornei
    Piersic Amalia - Vatra Dornei
    Piersic Daria - Vatra Dornei




    Absente:

    Simion Boby - Cluj (elite)
    Lacatus Nicusor - Poiana Stampei (open)
    Mihu Florin - Pitesti (avansati)
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 11.08.2019 la 20:27.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    junior Avatarul lui Floryyyn
    Data înscrierii
    25.08.2017
    Locație
    Clujnapoca
    Vârstă
    45
    Postări
    75
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    32
    Țigăroi Florin avansați
    Cluj napoca

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  8. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ovidiu t, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 20 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  10. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ovidiu t, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 20 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se inscrie la incepatori Odverean Claudiu din Luna Cluj. Jucator nou. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    620
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    91 z 4 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    169
    Din Vișeu:
    Elite:
    Galban Calin
    Ticala Vasile Jr
    Open:
    Andreica Daniel
    Andreica Iulian
    Ticala Vasile
    Avansați:
    Ivascu Cosmin
    Moldovan ioan
    Deac Valentin
    Burnar Ioan
    Ivascu Gavrila

  14. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    06.05.2016
    Locație
    toplita
    Vârstă
    41
    Postări
    187
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 1 h 39 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    123
    Balla peter Toplita op.

  16. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client, jocobedo, Adi Panait le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    620
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    91 z 4 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    169
    Mihalca Mihai-Bistrița-Elite

  18. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    238
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 15 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    498
    Neagoe Costin - București - Elite

  20. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    maestru
    Avatarul lui PRIZA TOK
    Data înscrierii
    30.11.2008
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    61
    Postări
    1.408
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 19 h 45 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    1846
    Subsemnatul C.G. ma deplasez de la CLUJ, pentru a onora prezentul concurs la categoria OPEN.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

  22. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    25.11.2008
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    26
    Postări
    747
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 19 h 43 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    623
    Din Botosani Portariuc Gheorghe-incepatori

  24. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client, Adi Panait le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.505
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 18 h 23 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3255
    la incepatori
    VRASMAS ILINCA,VAIDEANU FABIANA,PARDAU ADINA,PINTESCU EMILIA,
    LA AVANSATI
    ENEA ANDREEA,PINTESCU TEODORA,
    LA OPEN
    BUTNARU MADALINA , MURARU IOANA
    LA ELITE
    HAGATIS ANDREI , MARCU VASILE
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  26. Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.505
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 18 h 23 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3255
    La incepatori
    buzila robert
    la avansati
    vieru carmen,vieru teodora
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  28. Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    maestru
    Avatarul lui remy
    Data înscrierii
    22.12.2010
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    44
    Postări
    1.013
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    89 z 8 h 35 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    1194
    Trocaru Remus, Tulcea - Open. Mulțumesc.

  30. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. "Cupa Dornelor Junior", Vatra Dornei - 11.08.2019
    De sorin_client în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 23.07.2019, 13:08
  2. "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 09.06.2019
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 09.06.2019, 15:56
  3. Turneu B "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 08.06.2019
    De marcu vasile în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 09.06.2019, 07:56
  4. Turneu Mini-AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 23.02.2019
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 24.02.2019, 22:44
  5. Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - Copii 16.07.2017
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 17.07.2017, 20:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •