tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 230

Subiect: "The End - TTA", București - 03/04.08.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    "The End - TTA", București - 03/04.08.2019

    Turneu B " The End - TTA", București 3 și 4 August 2019

    VA ASTEPT IN NUMAR CAT MAI MARE PENTRU A PARTICIPA LA ULTIMUL TURNEU ORGANIZAT IN ACEASTA SALA, URMAND CA DIN LUNA SEPTEMBRIE SA CONTINUI CU ORGANIZAREA CONCURSURILOR IN CADRUL CLUBULUI CSTA BUCURESTI ( BANEASA ).

    VA MULTUMIM ca ne-ati fost alaturi in toti acesti, aproape, 9 ani , timp in care s-au legat prietenii si s-au creat amintiri pe care nu le vom uita. Sper ca odata cu mutarea turneelor in Baneasa , sa luam o parte din frumoasa atmosfera creata aici. ( O aduc si pe Gabriela ))))))). )
    Va asteptam!


    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,00 - 21,00 ; Duminica: 9,00 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Open 48 - Elite 36 Avansati 60 - Incepatori 60 , în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 16 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Andro 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 2 August ora 21,00 Open respectiv Sambata 3 ora 11 pentru Avansati ; Sambata ora 21,00 pentru Elite si Duminica ora 11.00 pentru Incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur. Se asigura apa plata – 2 L.
    SAMBATA:
    - Open: ora 9,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Avansati: ora 14,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    DUMINICA:
    - Elite: ora 09,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Incepatori: ora 14,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Vineri 2.08.2019, ora 21,00 pentru Open/Avansati și Sambata 3.08.2019, ora 21.00 pentru Elite/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 48 participanți – Sambata, ora 9,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Avansați maxim 60 participanți – Sambata ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ELITE maxim 36 participanți – Duminica, ora 09,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți – Duminica ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Parc, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Mulțumesc marcelgiosan, MariusMC, dr.Toma au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112
    Inscrieri Elite - on 8/3/2019 at 9:09:15 PM

    1. Boaca Valentin, Bucuresti, 1368 - 44.4 - E
    2. Panea Ovidiu, Bucuresti, 326 - 40.7 - E
    3. Navacioiu Marian, Bucuresti, 101 - 40.52 - EW
    4. Trohonel Daniel, Bucuresti, 768 - 39.85 - E
    5. Ursu Teodor, Bucuresti, 804 - 39.85 - E
    6. Buzatu Vasile, Buftea, 8 - 39.38 - EW
    7. Ropotan Iulian, Bucuresti, 83 - 38.63 - EW
    8. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 38.47 - ELH
    9. Tepelea Ioana, Bucuresti, 587 - 37.45 - EF
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 28 - 37.14 - E
    11. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 34 - 34.61 - EW
    12. Buta Radu, Bucuresti, 66 - 34.39 - E
    13. Megan Alexandra, Bucuresti, 714 - 34.3 - EF
    14. Grigore Alexandru, Campina, 42 - 33.75 - E
    15. Bolea Catalin, Bucuresti, 744 - 29.8 - O
    16. Stancu Sorin, Bucuresti, 1086 - 28.8 - O
    17. Istrate Cristian, Bucuresti, 86 - 28.31 - OW
    18. Acsinte Oana, Bucuresti, 634 - 27.37 - OF
    19. Craciun David Mihai, Bucuresti, 131 - 27.09 - OJ
    20. Radu Nelu, Bucuresti, 950 - 26.4 - O
    21. Papacu Bejoli, Bucuresti, 159 - 25.87 - OW
    22. Marcu Nicolae, Bucuresti, 625 - 24.9 - O
    23. Vitan Andrei, Giurgiu, 802 - 23.15 - O
    24. Dinca Raducu, Bucuresti, 658 - 22.3 - O
    25. Boroleanu Robert, Bucuresti, 431 - 22.14 - O
    26. Maciuca Andrei, Bucuresti, 5001 - 0

    Inscrieri Incepatori - on 8/3/2019 at 9:10:57 PM

    1. Fusca Georgian, Targoviste, 590 - 9.78 - I
    2. Cioriceanu Bogdan, Bucuresti, 2204 - 9.7 - I
    3. Sapunaru Gabriel, Bucuresti, 1768 - 9.6 - I
    4. Constantin Eduard, Bucuresti, 686 - 9.46 - I
    5. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 905 - 9.4 - I
    6. Enache Vivian, Bucuresti, 1088 - 9.36 - I
    7. Ionescu Daniel, Bucuresti, 2253 - 7.9 - I
    8. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1118 - 7.62 - I
    9. Dragomir Dan, Bucuresti, 1416 - 7.55 - I
    10. Filipoiu Valentin, Bucuresti, 1657 - 7.3 - I
    11. Holbia Cosmin, Bucuresti, 2536 - 7 - I
    12. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1163 - 6.62 - I
    13. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 949 - 6.35 - IW
    14. Tolan Ilie, Bucuresti, 2117 - 6 - I
    15. Dinu Radu Gabriel, Bucuresti, 2474 - 5.6 - I
    16. Toth Narcis, Bucuresti, 2714 - 5.6 - I
    17. Vitan Victor, Giurgiu, 1763 - 5.3 - I
    18. Radu Cristian, Bucuresti, 2590 - 5.2 - I
    19. Matea Aurelian, Bucuresti, 1856 - 5 - I
    20. Lucsor Bogdan, Bucuresti, 3735 - 5 - I
    21. Soarece Marius, Bucuresti, 1378 - 4.91 - I
    22. Cimpeanu Cristina, Craiova, 2828 - 4 - IF
    23. Velcea George, Bucuresti, 3010 - 4 - I
    24. Tical Nicusor, Bucuresti, 2849 - 0 - I
    25. Uzoma Ogbonna, Bucuresti, 2850 - 0 - IF
    26. Cornea Bogdan, Bucuresti, 2859 - 0
    27. Clondir Radu, Bucuresti, 2871 - 0
    28. Claudiu Cozmin, Bucuresti, 3088 - 0
    29. Aldea Bogdan, Bucuresti, 3341 - 0
    30. Sorescu Ina, Bucuresti, 3571 - 0
    31. Ababei Isabella, Bucuresti, 3980 - 0 - F
    32. Caloian George, Bucuresti, 3984 - 0
    33. Oprea David, Bucuresti, 3988 - 0
    34. Spaiuc Florin, Bucuresti, 5002 - 0
    35. Irava Razvan, Bucuresti, 5003 - 0
    36. Drumea Razvan, Bucuresti, 5004 - 0
    37. David Sergiu Danut, Bucuresti, 5005 - 0
    38. SANDER EVA KARLA, Bucuresti, 5006 - 0
    39. Boteanu Nicu, Bucuresti, 5007 - 0
    40. DINU VLADIMIR, Bucuresti, 5008 - 0
    41. IGNAT ALEXANDRU, Bucuresti, 5009 - 0
    42. Sperloiu Ioana, Bucuresti, 5010 - 0
    43. Buciu Cristina, Bucuresti, 5011 - 0
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 03.08.2019 la 21:11.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112
    Clasament Open

    1. Rosioara Razvan - Alexandria
    2. Udrea Valentin - Bucuresti
    3 -- 4
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Brezae Vlad - Bucuresti
    5 -- 8
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    9 -- 16
    Orac Teodor - Slobozia
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Campean Adrian - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    17 -- 18 1v gr.sup.
    ON HO - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Balasa Ion - Bucuresti
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Plop Adrian - Bucuresti
    Marin Marian - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Trevor Hirth - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti

    Clasament Avansati

    1. Baceanu Constantin - Buzau
    2. Dobre Titus - Bucuresti
    3 -- 4
    Voinea Marius - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    5 -- 8
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Chivu Octav - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    9 -- 16
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Tiosea Niculae - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Ianos Vlad - Bucuresti
    Popescu George - Bucuresti
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Popa Vlad - Bucuresti
    Dobre Ionel - Braila
    Tauru Romica - Bucuresti
    25 -- 29 1v gr.inf.
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    30 -- 34 0v gr.inf.
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Serban Marius - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Patrascu Dorin - Pitesti

    Absente N - Avansati
    Dragos Marian - Bucuresti
    Milciu Florin - Bucuresti
    Hoinaru Mihai - Bucuresti
    Patrascu Dorin - Pitesti

    Clasament Elite

    1. Boaca Valentin - Bucuresti
    2. Buzatu Vasile - Buftea
    3 -- 4
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    5 -- 8
    Stancu Sorin - Bucuresti
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    9 -- 10
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    11 -- 2v gr.sup.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Nicolae Paul - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Vitan Andrei - Giurgiu
    21 -- 3v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Radu Nelu - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Maciuca Andrei - Bucuresti

    Clasament Incepatori

    1. Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
    2. Holbia Cosmin - Bucuresti
    3 -- 4
    Dragomir Dan - Bucuresti
    Buciu Cristina - Bucuresti
    5 -- 8
    Filipoiu Valentin - Bucuresti
    Clondir Radu - Bucuresti
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Tical Nicusor - Bucuresti
    9 -- 16
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Toth Narcis - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Cioriceanu Bogdan - Bucuresti
    Spaiuc Florin - Bucuresti
    17 -- 2v gr.sup.
    Matea Aurelian - Bucuresti
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Fusca Georgian - Targoviste
    Sapunaru Gabriel - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Tolan Ilie - Bucuresti
    Dinu Radu Gabriel - Bucuresti
    Cornea Bogdan - Bucuresti
    Ababei Isabella - Bucuresti
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Radu Cristian - Bucuresti
    Lucsor Bogdan - Bucuresti
    Sorescu Ina - Bucuresti
    Caloian George - Bucuresti
    David Sergiu Danut - Bucuresti
    IGNAT ALEXANDRU - Bucuresti
    Sperloiu Ioana - Bucuresti
    33 -- 2v gr.inf.
    Vitan Victor - Giurgiu
    34 -- 35 1v gr.inf.
    SANDER EVA KARLA - Bucuresti
    DINU VLADIMIR - Bucuresti
    36 -- 41 0v gr.inf.
    Soarece Marius - Bucuresti
    Cimpeanu Cristina - Craiova
    Velcea George - Bucuresti
    Aldea Bogdan - Bucuresti
    Oprea David - Bucuresti
    Irava Razvan - Bucuresti

    Absente N - Incepatori
    Claudiu Cozmin - Bucuresti
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 04.08.2019 la 21:25.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112
    Moasa Gabriel - avansati si Ursu Teodor elite
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  7. #5
    junior

    Data înscrierii
    26.01.2016
    Locație
    Bucureşti
    Postări
    106
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 4 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    253
    Pantelimon Andi open

  8. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, vasile.moca, Bogdan_RD, Dan V le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    942
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    1822
    Buzatu Vasile
    Șalariu Adrian
    Radu Daniel Cristache George toți elite

  10. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    52
    Postări
    942
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    1822
    Dumitrescu Cornel-elite..... Ca sa fie toată echipa!

  12. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 21 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    151
    Craciunas Bogdan - Avansati, Bucuresti

  14. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna seara,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  16. #10
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Avansati - 60 jucatori, incep la 14.30h.
    Open - 48 jucatori, incep la 9.00.


    Puteti confima? Sa nu cumva sa fie invers. Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  17. Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    junior

    Data înscrierii
    19.03.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    50
    Postări
    60
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 2 h 5 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    124
    Badulescu Rafael - Giurgiu - avansati

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
    Lemn - Donic Waldner AR
    FH - Focus Snipe III
    BH - MilkyWay-Neptune

  19. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ficles, Cristian Istrate, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Dena Corneliu
    Caldararu Mihai Florentin

    Giurgiu - Open

  21. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, Brulea Petre, Dan V, Doru 72 le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    junior

    Data înscrierii
    30.03.2014
    Locație
    giurgiu
    Vârstă
    47
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    149
    Ficleanu Gabriel - avansați - Giurgiu. Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

  23. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Rafael, spintactic, Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    cadet Avatarul lui Balasa Ion
    Data înscrierii
    17.04.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 23 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    31
    Balasa Ion Bucuresti Open

  25. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius Avansati București

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  27. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa TTA", București - 20/21.04.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 22.04.2019, 16:06
  2. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 07.04.2019 (E+O)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 11.04.2019, 22:15
  3. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 06.04.2019 (A+Î)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 07.04.2019, 13:26
  4. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 15:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •