tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 29 din 29

Subiect: Zalău - 17.08.2019

  1. #16
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Berei Adalbert - Satu Mare

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  2. #17
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Inscrieri E/O/A/Î - on 8/16/2019 at 6:16:26 PM

    1. Petrus Florin, Zalau, 735 - 40.1 - E
    2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 325 - 32.77 - O
    3. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 717 - 28.93 - O
    4. Peta Octavian, Cluj Napoca, 282 - 22.57 - OW
    5. Breje Marin, Zalau, 1327 - 19.2 - A
    6. Husa Gelu, Zalau, 1122 - 16.75 - A
    7. Muresan Carmen, Zalau, 1671 - 8.9 - IF
    8. Creta Petru, Luna CJ, 789 - 7.95 - I
    9. Vale Nelu, Zalau, 1519 - 0
    10. Blaga Radu, Zalau, 1623 - 0
    11. Seres Szaby, Crasna, 2160 - 0
    12. Boros Mihaly, Crasna, 2196 - 0
    13. Dimeny Alex, Crasna, 2391 - 0
    14. Panczel Jozsef , Cluj Napoca, 5005 - 0
    15. Roca Claudiu , Satu Mare, 5006 - 0
    16. Berei Roland, Satu Mare, 5007 - 0
    17. Berei Adalbert, Satu Mare, 5008 - 0

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  3. #18
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Blaga Mircea - Simleu Silvaniei

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  4. #19
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Inscrieri E/O/A/Î - on 8/17/2019 at 8:36:39 AM

    1. Petrus Florin, Zalau, 735 - 40.1 - E
    2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 325 - 32.77 - O
    3. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 717 - 28.93 - O
    4. Peta Octavian, Cluj Napoca, 282 - 22.57 - OW
    5. Breje Marin, Zalau, 1327 - 19.2 - A
    6. Husa Gelu, Zalau, 1122 - 16.75 - A
    7. Blaga Mircea, Simleu Silvaniei, 1301 - 16.7 - A
    8. Muresan Carmen, Zalau, 1671 - 8.9 - IF
    9. Creta Petru, Luna CJ, 789 - 7.95 - I
    10. Vale Nelu, Zalau, 1519 - 0
    11. Blaga Radu, Zalau, 1623 - 0
    12. Seres Szaby, Crasna, 2160 - 0
    13. Boros Mihaly, Crasna, 2196 - 0
    14. Dimeny Alex, Crasna, 2391 - 0
    15. Panczel Jozsef , Cluj Napoca, 5005 - 0
    16. Roca Claudiu , Satu Mare, 5006 - 0
    17. Berei Roland, Satu Mare, 5007 - 0
    18. Berei Adalbert, Satu Mare, 5008 - 0

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  5. #20
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Birtalan Attila - Crasna

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  6. #21
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Inscrieri E/O/A/Î - on 8/17/2019 at 9:12:52 AM

    1. Petrus Florin, Zalau, 735 - 40.1 - E
    2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 325 - 32.77 - O
    3. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 717 - 28.93 - O
    4. Peta Octavian, Cluj Napoca, 282 - 22.57 - OW
    5. Breje Marin, Zalau, 1327 - 19.2 - A
    6. Husa Gelu, Zalau, 1122 - 16.75 - A
    7. Blaga Mircea, Simleu Silvaniei, 1301 - 16.7 - A
    8. Muresan Carmen, Zalau, 1671 - 8.9 - IF
    9. Creta Petru, Luna CJ, 789 - 7.95 - I
    10. Vale Nelu, Zalau, 1519 - 0
    11. Blaga Radu, Zalau, 1623 - 0
    12. Seres Szaby, Crasna, 2160 - 0
    13. Boros Mihaly, Crasna, 2196 - 0
    14. Dimeny Alex, Crasna, 2391 - 0
    15. Birtalan Attila, Crasna, 3561 - 0
    16. Panczel Jozsef , Cluj Napoca, 5005 - 0
    17. Roca Claudiu , Satu Mare, 5006 - 0
    18. Berei Roland, Satu Mare, 5007 - 0
    19. Berei Adalbert, Satu Mare, 5008 - 0

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  7. #22
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Inscrieri E/O/A/Î - on 8/17/2019 at 9:56:24 AM

    1. Petrus Florin, Zalau, 592 - 41 - E
    2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 382 - 33.72 - E
    3. Husa Gelu, Zalau, 738 - 32 - O
    4. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 735 - 28.93 - O
    5. Peta Octavian, Cluj Napoca, 325 - 23.37 - OW
    6. Blaga Mircea, Simleu Silvaniei, 1072 - 22.1 - O
    7. Breje Marin, Zalau, 1285 - 19.2 - A
    8. Boros Mihaly, Crasna, 1533 - 13 - A
    9. Dimeny Alex, Crasna, 1926 - 10.5 - A
    10. Muresan Carmen, Zalau, 1452 - 8.9 - IF
    11. Creta Petru, Luna CJ, 777 - 8.84 - I
    12. Berei Adalbert, Satu Mare, 3488 - 6 - I
    13. Berei Roland, Satu Mare, 3489 - 6 - I
    14. Vale Nelu, Zalau, 1540 - 0
    15. Seres Szaby, Crasna, 1761 - 0
    16. Blaga Radu, Zalau, 1790 - 0
    17. Birtalan Attila, Crasna, 3576 - 0
    18. Panczel Jozsef , Cluj Napoca, 5001 - 0
    19. Roca Claudiu , Satu Mare, 5002 - 0

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  8. #23
    organizator turnee
    Data înscrierii
    27.09.2011
    Locație
    Zalau
    Vârstă
    27
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    25
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN ZALAU
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CRETA PETRU LUNA CJ
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 BLAGA RADU ZALAU
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 BIRTALAN ATTILA CRASNA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BLAGA MIRCEA SIMLEU SILVANIEI
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 MURESAN CARMEN ZALAU
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
    4 SERES SZABY CRASNA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 ROCA CLAUDIU SATU MARE
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HUSA GELU ZALAU
    3-0
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    2
    2 BOROS MIHALY CRASNA
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    3
    3 BEREI ADALBERT SATU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    4 VALE NELU ZALAU
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 PANCZEL JOZSEF CLUJ NAPOCA
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O/A/Î
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BREJE MARIN ZALAU
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DIMENY ALEX CRASNA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 BEREI ROLAND SATU MARE
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4

    Nittaku Septear - ST
    Joola Rhyzm

  9. #24
    cadet
    Data înscrierii
    03.02.2017
    Locație
    Satu Mare
    Vârstă
    44
    Postări
    39
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 3 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    3
    Felicitari la toti participantii,nu am putut veni dar data viitoare o sa fiu prezent!!!🏓😁

  10. Îmi place patraulea1980 le-a plăcut acest mesaj
  11. #25
    senior
    Avatarul lui ovidiu t
    Data înscrierii
    14.07.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 9 h 21 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    96
    Cand postati clasamentul?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  12. #26
    cadet
    Data înscrierii
    15.02.2019
    Locație
    zalau
    Postări
    40
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    21
    Citat Postat în original de ovidiu t Vezi post
    Cand postati clasamentul?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk




    De la stanga la dreapta .

  13. Îmi place pferi le-a plăcut acest mesaj
  14. #27
    senior
    Avatarul lui ovidiu t
    Data înscrierii
    14.07.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 9 h 21 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    96
    Ohoo! Felicitari, domnilor: Florin, Gelu, Tavi!!!

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  15. Mulțumesc peta octavian au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place patraulea1980, pferi le-a plăcut acest mesaj
  16. #28
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.979
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 16 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32347
    Eliminatorii E/O/A/Î

    1. Petrus Florin
    -------------------- Petrus Florin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Petrus Florin 3-1
    9. Breje Marin
    -------------------- Breje Marin 3-1
    8. Blaga Radu
    -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-1
    5. Blaga Mircea
    -------------------- Blaga Mircea 3-0
    12. Boros Mihaly
    ----------------------------------- Irimia Sorin Jr 3-1
    13. Bye
    -------------------- Irimia Sorin Jr 3-0
    4. Irimia Sorin Jr

    ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-1

    3. Vale Nelu
    -------------------- Vale Nelu 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Peta Octavian 3-0
    11. Peta Octavian
    -------------------- Peta Octavian 3-1
    6. Dimeny Alex
    -------------------------------------------------- Husa Gelu 3-1
    7. Husa Gelu
    -------------------- Husa Gelu 3-0
    10. Seres Szaby
    ----------------------------------- Husa Gelu 3-1
    15. Bye
    -------------------- Korabian Tamas 3-0
    2. Korabian Tamas

    Finala mica - E/O/A/Î

    Irimia Sorin Jr
    -------------------- Peta Octavian 3-2
    Peta Octavian
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 20.08.2019 la 20:28.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  17. #29
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.979
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 16 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32347
    Clasament E/O/A/Î

    1. Petrus Florin - Zalau
    2. Husa Gelu - Zalau
    3. Peta Octavian - Cluj Napoca
    4. Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Breje Marin - Zalau
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Vale Nelu - Zalau
    Blaga Mircea - Simleu Silvaniei
    9 -- 12
    Seres Szaby - Crasna
    Dimeny Alex - Crasna
    Blaga Radu - Zalau
    Boros Mihaly - Crasna
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Creta Petru - Luna CJ
    Panczel Jozsef - Cluj Napoca
    Roca Claudiu - Satu Mare
    16 -- 19 0v gr.inf.
    Muresan Carmen - Zalau
    Berei Adalbert - Satu Mare
    Berei Roland - Satu Mare
    Birtalan Attila - Crasna
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 20.08.2019 la 20:29.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  18. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 181
    Ultimul post: Astăzi, 11:46
  2. 2019 European Universities Championships Camerino (ITA) 15-20 Jul 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18.07.2019, 20:05
  3. World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 130
    Ultimul post: 31.05.2019, 09:37
  4. Festival tenis de masa Albena 2019 -20 iulie-4 august 2019
    De Dan Tigau în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 11.02.2019, 11:55
  5. Seamaster 2019 ITTF World Tour HUNGARIAN OPEN, Budapest: 15-20 January 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.02.2019, 18:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •