Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Reșița - 07.09.2019 (Zona 7)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nu stiu cum de reusesc sa intru in tot felul clinciuri si de discutii Eu nu contest sistemul de calcul si nici deciziile unor organizatori. Nu am nimic contra niciunui concurent. Joc tenis, nu umblu cu smecherii ca sa castig puncte in timpul jocului, imi respect adversarii. Joc si la Open, nu este nici o problema. Ies meciuri mai frumoase. Nu vin focusat pentru a castiga. Vin pentru a intalnii prieteni, pt. a face un schimb frumos de mingi,pentru sanatate. Eu am fost mirat ca am primit o ,,caruta de puncte''. Poate si rezultatele din urma au contat. Nu stiu. Pe lista de inscrisi de la Simeria eu am fost pe pozitia 52 cu 0 puncte. Am primit pentru locul 3 , 23, 4 puncte. Inainte de concurs :Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	0 puncte.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	20,0 KB 
ID:	777195. Dupa concurs :Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Andrei Gheorghe.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	15,2 KB 
ID:	777196 Locul 2, Dinu Gheorghe. Inainte de concurs a avut 17.74 puncte, si dupa concurs 18.43.Nici macar un punct in plus. Inainte : Dupa concurs :Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Dinu Gheorghe.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	13,9 KB 
ID:	777198 BumbuPavel a avut inainte de concurs 19.75, si acum are 20,26, nici macar un punct in plus. Inainte : Bumbu Pavel dupa concurs :Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Bumbu Pavel.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	13,0 KB 
ID:	777199

    Comentariu


    • Postat în original de bestnr1girl Vezi post
      Nu stiu cum de reusesc sa intru in tot felul clinciuri si de discutii Eu nu contest sistemul de calcul si nici deciziile unor organizatori. Nu am nimic contra niciunui concurent. Joc tenis, nu umblu cu smecherii ca sa castig puncte in timpul jocului, imi respect adversarii. Joc si la Open, nu este nici o problema. Ies meciuri mai frumoase. Nu vin focusat pentru a castiga. Vin pentru a intalnii prieteni, pt. a face un schimb frumos de mingi,pentru sanatate. Eu am fost mirat ca am primit o ,,caruta de puncte''. Poate si rezultatele din urma au contat. Nu stiu. Pe lista de inscrisi de la Simeria eu am fost pe pozitia 52 cu 0 puncte. Am primit pentru locul 3 , 23, 4 puncte. Inainte de concurs :[ATTACH=CONFIG]15726[/ATTACH]. Dupa concurs :[ATTACH=CONFIG]15727[/ATTACH] Locul 2, Dinu Gheorghe. Inainte de concurs a avut 17.74 puncte, si dupa concurs 18.43.Nici macar un punct in plus. Inainte :[ATTACH=CONFIG]15728[/ATTACH] Dupa concurs :[ATTACH=CONFIG]15729[/ATTACH] BumbuPavel a avut inainte de concurs 19.75, si acum are 20,26, nici macar un punct in plus. Inainte :[ATTACH=CONFIG]15728[/ATTACH] Bumbu Pavel dupa concurs :[ATTACH=CONFIG]15730[/ATTACH]
      Te Salut Andrei! Calculul e corect! Ai doar un turneu A ! Turneu foarte bun! O sa vezi ca daca mai mergi la turnee si vei face fata la Open, vei creste si mai mult la medie! Daca nu vei avea rezultate bune vei reveni la avansati! Totul depinde de evolutia ta! ( turneele B te ajuta la pozitia pe Ro,nu se iau in calcul la medie!)Esti o valoare!

      Comentariu


      • Nu-i vorba de niciun clinci sau polemica . Eu ma refeream strict la punctele obtinute la Simeria iar dvs va referiti la mp-ul jucatorului. In link-ul pe care vi l-am trimis, in partea dreapta-sus, aveti modalitatea de calcul a mp-ului. Dvs avand un singur turneu, mp-ul este egal cu punctele obtinute la Simeria. Dansii avand mai multe turnee, cresterea e mult mai mica sau chiar neglijabila. Daca nu sunteti lamurit, putem sta si la un telefon .

        Comentariu


        • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
          Te Salut Andrei! Calculul e corect! Ai doar un turneu A ! Turneu foarte bun! O sa vezi ca daca mai mergi la turnee si vei face fata la Open, vei creste si mai mult la medie! Daca nu vei avea rezultate bune vei reveni la avansati! Totul depinde de evolutia ta! ( turneele B te ajuta la pozitia pe Ro,nu se iau in calcul la medie!)Esti o valoare!
          Te salut Marius ! Am facut impreuna spectacol. Salut pe aceasta cale Sannicolau Mare, Pe Iliuta cu care am facut un meci frumos, care a reusit sa intoarca scorul de la 2-2 ,si mi-a dat emotii. Il salut si pe Botas. Nu m-a interesat niciodata sa fac calcule. Organizatorul are dreptate.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X