tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 296

Subiect: Regional ''Ziua Națională AmaTur - Cupa Tel George Jr.'', Ploiești - 07.09.2019 (Zona 4)

  1. #1
    organizator turnee

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vrstă
    36
    Postări
    2.686
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248

    Regional ''Ziua Națională AmaTur - Cupa Tel George Jr.'', Ploiești - 07.09.2019 (Zona 4)

    Turneu A+ Regional: Zona 4 (Prahova, Dambovita, Ialomita, Buzau, Calarasi) PLOIESTI - Tel George Junior – SAMBATA 07.09.2019

    LOCALITATEA: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lngă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Trgoviște;
    DATA: SAMBATA 07.09.2019
    CATEGORII: A+I+O+E (4 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: INCEPATORI 60 - AVANSATI 66 – OPEN 42 - ELITE 24
    ORA DE NCEPERE:
    INCEPATORI + AVANSATI: 08.00 – 08.30 – validare nscrieri, la 9.00 ncep meciurile;
    OPEN+ELITE: 13.30-14.00 – validare nscrieri, la 14.30 ncep meciurile;

    SALA: Tel George Junior;

    INDICAȚII DE ACCES:




    LOGISTICĂ: 21 mese (Donic Waldner 25);Mese arbitraj+Scorere.
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp(9.5x5.5m/masa)
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 14 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere:conform Clasament Amatur la zi;
    - Ultima retragere: Joi 05.09.2019 ora 21.00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 6 (5) jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 4(3) jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 6 (5) jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 4(3) jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 6(5) jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 4(3) jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 6(5) jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 4(3) jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    Se asigura: minge oficiala 3*, apa plata;

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana VINERI 06.09.2019, ora 21.00, pentru toate cele 4 categorii;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!


    Vă așteptăm cu drag !
    Ultima modificare făcută de ADN; 22.08.2019 la 17:33.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  2. #2
    organizator turnee

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vrstă
    36
    Postări
    2.686
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Inscrieri Finale:

    Inscrieri Incepatori - on 9/8/2019 at 00:47:14

    1. Moldovan Mircea, Campina, 2018 - 9.05 - I
    2. Sezciuc Codrin, Slobozia, 793 - 8.69 - I
    3. Constantin Filip, Sinaia, 850 - 8.2 - I
    4. Lungu Mihai, Targoviste, 820 - 8.13 - I
    5. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 1564 - 7.95 - I
    6. Stoian Rares, Filipestii de Targ, 1498 - 7.75 - I
    7. Nedelcu Mihai, Azuga, 857 - 7.33 - I
    8. Rusu Andrei, Strejnicu, 1674 - 6.8 - I
    9. Popescu Horia, Sinaia, 1041 - 6.65 - I
    10. Radu Sergiu, Comarnic, 1937 - 6.5 - I
    11. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 997 - 6.39 - I
    12. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1277 - 5.82 - I
    13. Irimia Marian, Ploiesti, 1341 - 5.48 - I
    14. Ialama Marinel, Urleta, 3103 - 5.45 - I
    15. Vrasti Iulian, Ploiesti, 2306 - 5.35 - I
    16. Nedelcu Marian, Sinaia, 1506 - 5.23 - I
    17. Georgescu Cristian, Ploiesti, 2865 - 5.2 - I
    18. Negulescu Cristi, Sinaia, 1417 - 5.1 - I
    19. Vasile Gabriel, Sinaia, 1808 - 5.1 - I
    20. Danila Albert, Filipestii de Targ, 2295 - 5 - I
    21. Stoica Petre, Pietrosani, 3146 - 5 - I
    22. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 3713 - 5 - I
    23. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1017 - 4.82 - IF
    24. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1698 - 4.8 - IH
    25. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1207 - 4.18 - I
    26. Marias Robert, Ploiesti, 3152 - 4 - I
    27. Gherase Andrei, Ploiesti, 3814 - 4 - I
    28. Vasioiu Toader, Comarnic, 3879 - 4 - I
    29. Calinescu Bogdan, Boldesti, 2213 - 0
    30. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3943 - 0
    31. Voicu Ovidiu, Ploiesti, 5001 - 0
    32. Camenita Alexandru Dan, Ploiesti, 5002 - 0
    33. Nuta Horia, Targoviste, 5005 - 0
    34. Grigorescu Dan, Ploiesti, 5006 - 0
    35. Nicolescu Constantin, Buzau, 5007 - 0
    36. Ezaru Radu, Breaza, 5008 - 0
    37. Ezaru Tudor, Breaza, 5009 - 0

    Inscrieri Avansati - on 9/8/2019 at 00:47:28

    1. Miron Liviu, Campina, 1047 - 19.9 - AW
    2. Botoc Ovidiu, Paulesti, 365 - 18.9 - A
    3. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 561 - 18.8 - A
    4. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1137 - 18.7 - A
    5. Codreanu Laurentiu, Buzau, 462 - 18.59 - A
    6. Bivolaru Stelian, Targoviste, 261 - 18.55 - A
    7. Ene Florin, Ploiesti, 292 - 18.06 - A
    8. Nitu Serban, Paulesti, 293 - 17.82 - AW
    9. Dinu Adrian, Darmanesti, 439 - 17.7 - A
    10. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 621 - 17.5 - A
    11. Lazar Dumitru, Mizil, 318 - 17.12 - A
    12. Delimart Alexiana, Targoviste, 450 - 16.75 - AF
    13. Acriva Marian, Mizil, 336 - 16.69 - A
    14. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 902 - 15.74 - A
    15. Panait Constantin, Mizil, 684 - 15.24 - A
    16. Dumitru George, Targoviste, 394 - 14.46 - A
    17. Franculescu Marius, Sinaia, 1355 - 14.27 - A
    18. Banuta Dumitru, Ploiesti, 449 - 13.97 - A
    19. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1070 - 13.9 - A
    20. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 549 - 13.72 - A
    21. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1363 - 13.67 - A
    22. Costache Laurentiu, Buzau, 1150 - 13.38 - A
    23. Piperea Florin, Campina, 1314 - 13.27 - A
    24. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1189 - 12.98 - A
    25. Munteanu Constantin, Ramnicu Sarat, 2219 - 12.85 - A
    26. Gheorghita Vasile, Buzau, 776 - 12.28 - A
    27. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 642 - 11.72 - A
    28. Boaca Danut, Buzau, 2303 - 11.4 - A
    29. Marinescu Nelu, Targoviste, 545 - 10.51 - A
    30. Mos Florin, Filipestii de Targ, 2985 - 0 - A
    31. Adam Teodor, Buzau, 3350 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 9/8/2019 at 00:47:38

    1. Retegan Cosmin, Plopeni, 179 - 32.4 - O
    2. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 43 - 32.27 - OW
    3. Dracea Gabriel, Sinaia, 115 - 31.04 - O
    4. Corbu Darius, Valenii de Munte, 127 - 30.46 - O
    5. Avram Nicolae, Nedelea, 72 - 29.95 - O
    6. Sorescu Mircea, Paulesti, 71 - 29.62 - OW
    7. Marian Bogdan, Ploiesti, 126 - 29.38 - OW
    8. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 70 - 29.29 - O
    9. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 1126 - 29.25 - O
    10. Laur Boro, Sinaia, 414 - 29.1 - O
    11. Orac Teodor, Slobozia, 105 - 27.52 - O
    12. Ivan Valentin, Campina, 249 - 27.49 - OW
    13. Darmaz Ion, Targoviste, 103 - 27.38 - OW
    14. Panait Genu, Teisani, 251 - 27.03 - O
    15. Bratescu Adrian, Targoviste, 143 - 27.01 - OW
    16. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 123 - 26.58 - O
    17. Plaiasu Ion, Plopeni, 207 - 24.25 - O
    18. Brulea Petre, Paulesti, 271 - 23.7 - OW
    19. Sarbu Dan, Ploiesti, 280 - 23.59 - OW
    20. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 506 - 23.5 - O
    21. Cucu Cristin, Targoviste, 231 - 22.32 - OW
    22. Cobeanu Marius, Breaza, 1488 - 22.1 - O
    23. Margescu Bogdan, Campina, 1283 - 21.95 - O
    24. Nitescu Horia, Ploiesti, 1745 - 21.15 - O
    25. Coman Emil, Breaza, 494 - 20.09 - O
    26. Babus Liviu, Ploiesti, 297 - 19.75 - AW
    27. Rusea Gheorghe, Breaza, 652 - 16.92 - A

    Inscrieri Elite - on 9/8/2019 at 00:47:49

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 144 - 48.27 - EL
    2. Fratila Robert, Baicoi, 6 - 45.22 - E
    3. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 569 - 45.2 - EMF
    4. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.39 - EL
    5. Iancu George, Ploiesti, 227 - 41.57 - EW
    6. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 28 - 36.49 - EW
    7. Gheorghe Dragos, Boldesti, 183 - 35.48 - E
    8. Sencu Victor, Targoviste, 57 - 35.22 - E
    9. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 34.75 - EW
    10. Suditu Andrei, Campina, 1509 - 33.9 - E
    11. Totpal Marius, Busteni, 150 - 33.33 - E
    12. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 33.15 - E
    13. Mihaila Nicolae, Breaza, 146 - 30.35 - OW
    14. Potarniche Bianca, Buzau, 152 - 30.19 - OLJF
    15. Chiru Sorin, Campina, 640 - 29.9 - OW
    Ultima modificare făcută de ADN; 08.09.2019 la 01:48.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  3. mi place PaliHR, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vrstă
    36
    Postări
    2.686
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Clasament Incepatori

    1. Calinescu Bogdan - Boldesti
    2. Negulescu Cristi - Sinaia
    3 -- 4
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Lungu Mihai - Targoviste
    5 -- 8
    Constantin Filip - Sinaia
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Stoian Rares - Filipestii de Targ
    9 -- 14
    Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Moldovan Mircea - Campina
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Vrasti Iulian - Ploiesti
    15 -- 2v gr.sup.
    Popescu Horia - Sinaia
    16 -- 21 1v gr.sup.
    Radu Sergiu - Comarnic
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Georgescu Cristian - Ploiesti
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Voicu Ovidiu - Ploiesti
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Ialama Marinel - Urleta
    Vasile Gabriel - Sinaia
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Marias Robert - Ploiesti
    Vasioiu Toader - Comarnic
    Grigorescu Dan - Ploiesti
    29 -- 2v gr.inf.
    Rusu Andrei - Strejnicu
    30 -- 31 1v gr.inf.
    Stoica Petre - Pietrosani
    Nicolescu Constantin - Buzau
    32 -- 37 0v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Gherase Andrei - Ploiesti
    Vrasti Ioan - Ploiesti
    Nuta Horia - Targoviste
    Ezaru Radu - Breaza
    Ezaru Tudor - Breaza

    Absent N:Grigore Madalin-Cocorastii Mislii.

    Clasament Avansati

    1. Botoc Ovidiu - Paulesti
    2. Mos Florin - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Piperea Florin - Campina
    Costache Laurentiu - Buzau
    5 -- 8
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    9 -- 16
    Miron Liviu - Campina
    Lazar Dumitru - Mizil
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Acriva Marian - Mizil
    Ene Florin - Ploiesti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    17 -- 1v gr.sup.
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Dumitru George - Targoviste
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Marinescu Nelu - Targoviste
    25 -- 30 1v gr.inf.
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Franculescu Marius - Sinaia
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Boaca Danut - Buzau
    Adam Teodor - Buzau
    31 -- 0v gr.inf.
    Panait Constantin - Mizil

    Absenti N:
    -Ioana Costin-Campina
    -Cornita Mario-Campina

    Clasament Open

    1. Dracea Gabriel - Sinaia
    2. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    3 -- 4
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    5 -- 8
    Ivan Valentin - Campina
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    Laur Boro - Sinaia
    9 -- 10
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Margescu Bogdan - Campina
    11 -- 2v gr.sup.
    Darmaz Ion - Targoviste
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Avram Nicolae - Nedelea
    Orac Teodor - Slobozia
    Cucu Cristin - Targoviste
    Nitescu Horia - Ploiesti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Panait Genu - Teisani
    Cobeanu Marius - Breaza
    Babus Liviu - Ploiesti
    21 -- 2v gr.inf.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Coman Emil - Breaza
    26 -- 27 0v gr.inf.
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Brulea Petre - Paulesti

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Fratila Robert - Baicoi
    3 -- 4
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    5 -- 8
    Totpal Marius - Busteni
    Sencu Victor - Targoviste
    Caloianu Iuliana - Ploiesti
    Iancu George - Ploiesti
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Grigore Alexandru - Campina
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Potarniche Bianca - Buzau
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Suditu Andrei - Campina
    15 -- 0v gr.inf.
    Chiru Sorin - Campina
    Ultima modificare făcută de ADN; 08.09.2019 la 01:52.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  5. #4
    junior
    Avatarul lui Fratila Robert
    Data nscrierii
    23.12.2015
    Locație
    Filipeștii de trg
    Postări
    139
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 8 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    630
    Fratila Robert-Baicoi-Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, GeluBv, Johnny Plaiasu, waves, B.Liviu, shogun le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    junior
    Avatarul lui Fratila Robert
    Data nscrierii
    23.12.2015
    Locație
    Filipeștii de trg
    Postări
    139
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 8 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    630
    Mocanu Luca-Filipestii de Trg -Avansați


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, waves, B.Liviu, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data nscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vrstă
    32
    Postări
    131
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    28 z 7 h 9 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    554
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  10. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, B.Liviu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    cadet
    Data nscrierii
    28.02.2019
    Locație
    Sinaia
    Vrstă
    38
    Postări
    35
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 19 h 3 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    48
    Se inscriu de la Sinaia: Constantin Filip, Popescu Horia, Negulescu Cristi, Nedelcu Marian - Incepatori. Multumesc !
    Blade Jhang Jike ALC
    FH Victas 15 Extra
    BH Dignics 05

  12. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vrstă
    36
    Postări
    2.686
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Botoc Ovidiu-Paulesti-Avansati
    Marias Robert-Ploiesti-Incepatori.

  14. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, Johnny Plaiasu, Fratila Robert, waves le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    maestru

    Data nscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vrstă
    54
    Postări
    1.038
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4302
    Rusea Gheorghe- Breaza- avansati

  16. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Johnny Plaiasu, Fratila Robert, waves, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    junior

    Data nscrierii
    09.10.2015
    Locație
    Baicoi
    Vrstă
    24
    Postări
    95
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 h 5 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    324
    Bozga Razvan-Open

  18. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Fratila Robert, waves, B.Liviu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior

    Data nscrierii
    03.06.2006
    Locație
    Ploiesti
    Vrstă
    43
    Postări
    317
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 51 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    404
    Horia Nitescu, Ploiești, open
    Nicolae ANDREI, Ploiești, open
    Mihai Bălan, Ploiești, open

  20. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, B.Liviu, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vrstă
    36
    Postări
    2.686
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Florea Marin-Filipestii de Targ-Avansati.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  22. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, Fratila Robert, waves, B.Liviu, MariusF261 le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    maestru

    Data nscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vrstă
    54
    Postări
    1.038
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4302
    Brulea Petre- Paulesti- open

  24. #14
    organizator turnee

    Data nscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vrstă
    36
    Postări
    2.686
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Adam Alexandru-Ploiesti-Incepatori.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  25. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, Fratila Robert, MariusF261 le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data nscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vrstă
    43
    Postări
    820
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    51 z 22 h 1 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    3201
    - Plaiasu Ion, Plopeni, open...
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 215
    Ultimul post: 16.09.2019, 12:37
  2. Răspunsuri: 278
    Ultimul post: 14.09.2019, 01:19
  3. Răspunsuri: 278
    Ultimul post: 10.09.2019, 10:45
  4. Răspunsuri: 306
    Ultimul post: 10.09.2019, 10:05
  5. Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 08.09.2019, 11:57

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •