vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 216

Subiect: Regional ''Ziua Națională AmaTur", Aiud - 07.09.2019 (Zona 8)

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.932
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    547 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17857

    Regional ''Ziua Națională AmaTur", Aiud - 07.09.2019 (Zona 8)

    Turneu A+ Regional - "Ziua Nationala Amatur" - AIUD - 07 septembrie 2019

    ZONA 8: Participă jucători din județele Alba, Bistrita Nasaud, Cluj, Maramures, Satu Mare, Salaj;

    SALA DE SPORT a oraşului, str. Tribun Tudoran nr. 5 (Gym pe hartă ... nu Jox Gym)

    Indicaţii de acces:
    - dinspre Cluj se trece de benzinăria MOL, apoi prima stradă la stânga ...
    - dinspre Alba Iulia după PENI MARKET prima stradă la dreapta ...
    ... apoi pe stânga la 200 m se intră in curtea sălii de sport.

    Logistica:
    Număr de mese: 16
    Mingi de plastic

    Taxa de înscriere:
    - 45 lei
    - copii 15 lei
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    ... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur


    Materiale de premiere: cupe şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
    Se asigură apă minerală, apă plată, cafea şi gulas la ceaun.


    - ora 09.30 (ultima confirmare)

    Avansati
    - 36 - 42 jucători

    Elite
    - 24 jucători

    Open
    - 24 jucători


    - ora 13.30 (ultima confirmare)

    Incepatori
    - 36 jucători



    Mod de desfăşurare:
    - grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
    - grupe superioare de 3 sau 4, se califică primii 2
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numărul grupei, locurile 2 aranjate automat din program


    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - inscrierile se fac dupa clasament pana luni 02 septembrie ora 21.00, iar apoi in ordinea inscrierilor (pastrand listele de asteptare asa cum apar ele la ora 21.00 - daca exista);
    - clasamentul se va actualiza duminica 01 septembrie (seara) urmand a fi operate apoi schimbarile de categorie;
    - ultima retragere la termen joi 05 sep ora 21.00;
    - ultima inscriere pe forum vineri 06 sep ora 18.00;
    - jucatorii se pot inscrie doar la categoria lor, daca in ultima saptamana raman locuri pot opta pentru categoria superioara;

    Organizatori: principal - Neluțu Dîrlea 0755-057282, tehnic - Florin Apian

    Turnee Aiud: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee/Aiud

    VĂ AŞTEPTĂM!
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. Mulțumesc marcelgiosan, PaliHR, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.932
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    547 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17857
    Inscrieri Elite - on 06-Sep-19 at 19:33:35

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 1115 - 47.3 - EM
    2. Nistor Dorel, Bistrita, 133 - 41.74 - EM
    3. Galban Calin, Viseu, 39 - 41.66 - E
    4. Petrus Florin, Zalau, 577 - 41 - E
    5. Blaga Marius, Cluj Napoca, 75 - 39.84 - EMH
    6. Mihalca Mihai, Bistrita, 154 - 39.14 - E
    7. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 59 - 38.14 - E
    8. Sufletel Radu, Alba Iulia, 19 - 38.07 - EW
    9. Pop Sorin, Bistrita, 1832 - 38 - E
    10. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 73 - 37.9 - E
    11. Apian Florin, Bistrita, 42 - 36.43 - E
    12. Mican Nicolae, Dej, 40 - 34.58 - E
    13. Damian Alin, Campia Turzii, 683 - 33.45 - E
    14. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 331 - 33.35 - E
    15. Pop Zoltan, Dej, 496 - 33.17 - E
    16. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 631 - 26.95 - O


    Inscrieri Open - on 06-Sep-19 at 19:39:14

    1. Butura Vasile, Alba Iulia, 259 - 32.16 - O
    2. Husa Gelu, Zalau, 734 - 32 - O
    3. Catricicau Adrian, Baia Mare, 180 - 31.46 - O
    4. Mal Denis, Baia Mare, 361 - 29.85 - O
    5. Popa Gheorghe, Aiud, 771 - 29.1 - OW
    6. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 2134 - 28 - OF
    7. Sava Petru, Cluj Napoca, 1215 - 27.45 - O
    8. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 477 - 27.2 - O
    9. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 26.94 - OW
    10. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 722 - 26.8 - O
    11. Bora Nicolae, Alba Iulia, 853 - 25.9 - O
    12. Kromek Iulian, Cugir, 402 - 25.61 - O
    13. Chira Angel, Baia Mare, 1151 - 25 - OW
    14. Miclos Andrei, Dej, 229 - 24.89 - O
    15. Chira Camelia, Baia Mare, 745 - 24.13 - OJF
    16. Peta Octavian, Cluj Napoca, 358 - 24.04 - OW
    17. Horotan Catalin, Baia Mare, 386 - 21.4 - O
    18. Feher Robert, Turda, 800 - 20.9 - O
    19. Pop Danut, Dej, 481 - 20.61 - O
    20. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 258 - 20.53 - O
    21. Fulop Attila, Aiud, 268 - 19.9 - AW
    22. Andreica Daniel, Viseu, 441 - 19.2 - A
    23. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 594 - 15.66 - AW
    24. Marginean Mihai, Luna CJ, 873 - 12.56 - A


    Inscrieri Avansati - on 06-Sep-19 at 19:33:52

    1. Ticala Vasile, Viseu, 1313 - 19.9 - A
    2. Barbuta Ioan, Dej, 429 - 19.49 - A
    3. Susan Mircea, Alba Iulia, 1009 - 19.47 - A
    4. Piper Petru, Luna CJ, 330 - 18.61 - AH
    5. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 710 - 18.58 - A
    6. Damian Mircea, Bistrita, 324 - 18.45 - A
    7. Vass Sandor, Beclean, 430 - 18.36 - AW
    8. Garaz Mircea, Bistrita, 327 - 17.96 - AW
    9. Zavaski Ioan, Dej, 1132 - 17.5 - AW
    10. Oniga Paul, Blaj, 888 - 17.47 - A
    11. Vaduva Dan, Bistrita, 1082 - 17.4 - AW
    12. Vecian Marius, Cluj Napoca, 1448 - 16.3 - A
    13. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1467 - 16.3 - AW
    14. Luca Eugen, Aiud, 1054 - 15.65 - A
    15. Cir Florin, Razboieni, 512 - 15.57 - A
    16. Ivascu Cosmin, Viseu, 753 - 15 - A
    17. Faraian Alexandru, Aiud, 536 - 14.99 - AJ
    18. Popa Radu, Teius, 2753 - 14.9 - A
    19. Balan Viorel, Bistrita, 957 - 13.82 - A
    20. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 777 - 13.6 - A
    21. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 2061 - 13.3 - A
    22. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 825 - 13.24 - A
    23. Hales Teodor, Bistrita, 1999 - 12.95 - A
    24. Petrache Radu, Blaj, 932 - 12.44 - A
    25. Ispan Stefan, Teius, 1559 - 12 - A
    26. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 852 - 10.89 - A
    27. Ispas Emil, Alba Iulia, 1474 - 10.8 - A
    28. Susman Dan, Alba Iulia, 952 - 10.78 - A
    29. Szarvas Karoly, Satu Mare, 2348 - 10.5 - A
    30. Marian Ioan, Alba Iulia, 1159 - 10.45 - AW
    31. Orban Marc Adrian, Turda, 1229 - 10.4 - A
    32. Suciu Sergiu, Turda, 946 - 6.9 - IW
    33. Vass Alexander, Cluj Napoca, 2769 - 0 - A
    34. Urian Nicusor, Alba Iulia, 3159 - 0 - A
    35. Farcas Mihnea, Cluj Napoca, 4349 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 06-Sep-19 at 19:34:02

    1. Homana Marius, Stremt, 1164 - 9.67 - I
    2. Sirbu Vlad, Aiud, 1042 - 9.48 - I
    3. Dunka Dacian, Baia Mare, 2040 - 9.35 - I
    4. Popa Decebal, Alba Iulia, 1717 - 8.23 - I
    5. Rosa Vasile, Salciua, 2605 - 8.15 - IH
    6. Creta Petru, Luna CJ, 765 - 8.09 - I
    7. Aron Valentin, Zlatna, 1876 - 8 - I
    8. Bunea Aurel, Salciua, 3320 - 8 - I
    9. Cristea Samuel, Bistrita, 1426 - 7.83 - IJ
    10. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1029 - 7.81 - IF
    11. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1391 - 7.63 - I
    12. Pop Dan Cristian, Dej, 1267 - 7.18 - IJ
    13. Dranca David, Aiud, 1741 - 6.77 - I
    14. Cristea Daniel, Bistrita, 1714 - 6 - IJ
    15. Rakosi Istvan, Satu Mare, 2349 - 5.5 - I
    16. Hagea Andra, Aiud, 1608 - 5.4 - IJF
    17. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2007 - 5.2 - I
    18. Moldovan Ioan, Viseu, 1438 - 5 - I
    19. Bregar Dan, Alba Iulia, 2144 - 5 - I
    20. Marin Marcel, Zlatna, 3142 - 5 - I
    21. Lopadean Daria, Aiud, 3722 - 5 - IF
    22. Burnar Ioan, Viseu, 2407 - 4.75 - I
    23. Tetcu Rares, Blaj, 2296 - 4.5 - IJ
    24. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2409 - 4 - IW
    25. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 2630 - 4 - IF
    26. Negrea Catalin, Turda, 3843 - 4 - I
    27. Stanciu Patrick, Aiud, 3023 - 0
    28. Aron Razvan, Zlatna, 3929 - 0
    29. Hosoi Alessandro, Cugir, 3940 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    308
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 6 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    191
    Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  6. #4
    senior
    Avatarul lui ovidiu t
    Data înscrierii
    14.07.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    42
    Postări
    346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    356
    Din Cluj Napoca, la avansati:
    -Tofeni Ovidiu
    -Tigaroi Florin
    - Asteleanu Lucian
    - Badescu Tudor

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Ultima modificare făcută de ovidiu t; 19.08.2019 la 13:18.

  7. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    775
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 20 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h 8 m
    Reputație
    205
    elite:
    Galban Calin
    Ticala Vasile Jr
    Open:
    Andreica Iulian
    Avansați:
    Ivascu Cosmin
    Andreica Daniel
    Ivascu Gavrila
    Ticala Vasile
    Începători:
    Deac Valentin
    Moldovan Ioan

  8. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    775
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 20 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h 8 m
    Reputație
    205
    Mihalca Mihai-Bistrița-Elite

  9. #7
    cadet
    Data înscrierii
    24.01.2018
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    48
    Postări
    45
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 4 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    18
    Din Alba Iulia, Butura Vasile open, Petrus Florin elite, Aron Valentin din Zlatna la avansati. Mulțumesc

  10. #8
    junior
    Data înscrierii
    14.08.2009
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    52
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    36
    ispas emil avansati alba iulia

  11. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    cadet
    Data înscrierii
    24.01.2018
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    48
    Postări
    45
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 4 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    18
    Bora Nicolae, Alba-Iulia, open

  13. #10
    junior
    Data înscrierii
    14.08.2009
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    52
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    36
    bregar dan incepatori,decebal popa,nicu danciu, moldovan cristian ,incepatori alba iulia

  14. #11
    junior
    Data înscrierii
    14.08.2009
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    52
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    36
    nicu golban avansati alba iulia

  15. #12
    junior
    Data înscrierii
    14.08.2009
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    52
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    36
    sufletel radu elite alba iulia

  16. #13
    cadet
    Data înscrierii
    24.01.2018
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    48
    Postări
    45
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 4 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    18
    Gog Vasile, Bunea Aurel, Rosa Vasile la avansati, toti din Salciua, Alba

  17. #14
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    308
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 6 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    191
    Se inscrie la avansati Piper Petru si Marginean Mihai din Luna Cluj. Multumesc.

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  18. #15
    cadet
    Data înscrierii
    01.04.2019
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    6
    Se inscrie Țetcu Rareș din Blaj la începători. Mulțumesc!

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 228
    Ultimul post: 05.10.2019, 00:11
  2. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 07/08.09.2019 (Zona 3)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 278
    Ultimul post: 14.09.2019, 01:19
  3. Răspunsuri: 306
    Ultimul post: 10.09.2019, 10:05
  4. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Aiud - 01.09.2018 (Zona 8)
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 206
    Ultimul post: 02.09.2018, 23:22
  5. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Aiud - 02.09.2017 (Zona 8)
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 122
    Ultimul post: 04.09.2017, 14:37

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •