vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 428

Subiect: "Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 14/15.09.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.088
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 37 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2662

    "Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 14/15.09.2019

    TURNEU A Targu Mures 14-15 septembrie 2019 E/O/A/I - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures - editia a IX-a

    LOCALITATEA: Targu Mures jud.Mures
    Turneul se va desfasura pe 4 categorii (E+O) – Sambata 14 septembrie și (A+I) – Duminica 15 septembrie
    DATA:
    14 septembrie 2019 ORA: 9.30 Elite si Open
    15 septembrie 2019 ORA: 9.30 Avansati si Incepatori
    SALA: SALA Sporturilor Targu Mures.
    ADRESA + INDICATII ACCES: Sala Sporturilor Targu Mures - Aleea Parcul Sportivilor 1, Târgu Mureș, Romania.
    Parcarea este libera in fata salii.
    Logistica:
    NR. MESE: 20 ITTF
    20 de scorere, mese de arbitraj
    Mingile de joc : Butterfly *** S40+.
    SPATIU DE JOC: parchet.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - pana se termina
    PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 8:30 !!!
    CATEGORIA E+O si A+I - Ora inceperii: 09:30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI:
    36 Elite + 84 Open
    72 Avansati + 48 Incepatori
    SISTEMUL DE JOC: Se vor juca grupe inferioare de 6 jucatori din care se vor califica 4, grupe superioare de 4 jucatori din care se califica 2, tablou eliminatoriu completat automat.


    TAXA PARTICIPARE: - 40 lei / jucator + 25 lei / copil sub 14 ani (1 leu catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
    + 15 lei masa de pranz. Masa de pranz se va servi la restaurantul Everest din apropierea salii.
    Meniu: sambata 14.09.2019 - Pulpa de pui la tava, piure de cartofi si salata,
    duminica 15.09.2019 - Friptura din cotlet de porc, orez cu legume (mexican), salata.
    Se asigura apa minerala si fiecarui participant cate o cafea.
    MATERIALUL DE PREMIERE: toate categoriile
    Locul 1 cupa + diploma,
    Locul 2 cupa + diploma,
    Locurile 3-4 cupa + diploma,
    Locurile 5-8 medalie + diploma.
    INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR: obligatoriu pe forum, inscrieri termen limita vineri 13 septembrie ora 16, retrageri termen limita Vineri 13 Septembrie ora 21.00 pentru concursul de sambata 14 septembrie si
    inscrieri termen limita sambata 14 septembrie ora 16, retrageri termen limita Sambata 14 septembrie ora 21.00 pentru concursul de duminica 15 septembrie . Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.
    - retragerile după termen/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    La inscriere va rugam sa treceti numele corect, categoria la care doriti sa participati (se va lua in considerare clasamentul valabil din 1 septembrie) si localitatea.
    ORGANIZATORI: Ovidiu 0749332170 si Andrei 0744503789 www.adial.ro.
    Va asteptam cu drag.

    Cu sprijinul Directiei Judetene pentru Sport si Tineret Mures.http://www.djstmures.ro/

    Cazare Targu Mures : http://www.turistinfo.ro/targu_mures...rgu_mures.html
    https://www.google.ro/search?q=via%2...E,lf:1,lf_ui:6

    Canal youtube. Vizionati si subscrieti.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A

    Echipament: Firma ANDRO GIR Bucuresti, reprezentata prin Irina & Gelu Popescu va fi prezenta cu un stand bogat de articole sportive!!! Doritorii de articole sportive pot contacta reprezentantii pentru comenzi. Tel: 0728747067
    Asistenta medicala va fi asigurata de un cadru de specialitate.

    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Tur...cs=Targu+Mures
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 14.09.2019 la 17:08.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  2. Mulțumesc marcelgiosan, Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, mateidumitru, Space, adof, Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.088
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 37 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2662
    Rezervat inscrieri Sambata 14 Septembrie 2019



    Inscrieri Elite - on 9/13/2019 at 2:26:14 PM

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 1115 - 47.3 - EM
    2. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 46.63 - E
    3. Hasna Cosmin, Straja, 44 - 44.28 - EL
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 9 - 43.48 - EM
    5. Farkas Gabor, Targu Mures, 172 - 42.8 - EW
    6. Sumanaru Catalin, Iasi, 35 - 42.17 - EM
    7. Nistor Dorel, Bistrita, 133 - 41.74 - EM
    8. Petrus Florin, Zalau, 577 - 41 - E
    9. Ursulean Florin, Straja, 51 - 40.67 - E
    10. Boeriu Cezara, Targu Mures, 190 - 39.21 - ELF
    11. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 288 - 38.98 - E
    12. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 59 - 38.14 - E
    13. Sufletel Radu, Alba Iulia, 19 - 38.07 - EW
    14. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 29 - 38.02 - E
    15. Pop Sorin, Bistrita, 1832 - 38 - E
    16. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 73 - 37.9 - E
    17. Daneliuc Gabi, Selimbar, 22 - 37.71 - EW
    18. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 27 - 37.59 - E
    19. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 415 - 37.5 - E
    20. Irsai Istvan, Targu Mures, 147 - 37.06 - EW
    21. Aron Darie, Sibiu, 185 - 36.66 - EW
    22. Apian Florin, Bistrita, 42 - 36.43 - E
    23. Zidar Victor, Reghin, 153 - 36.35 - E
    24. Carpaci Alexandru, Ludus, 269 - 35.65 - EW
    25. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 806 - 35.1 - E
    26. Oprea Adrian, Lugoj, 37 - 35.03 - E
    27. Daniel Zsombor, Targu Mures, 1346 - 33.95 - E
    28. Damian Alin, Campia Turzii, 683 - 33.45 - E
    29. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 33.15 - E
    30. Barsa Ioan, Moinesti, 53 - 32.36 - O
    31. Parnica Leonid, Moinesti, 848 - 31.05 - OW
    32. Cinca Daniel, Craiova, 162 - 29.63 - O
    33. Trandafir Vasile, Targu Mures, 110 - 28.55 - O
    34. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 722 - 26.8 - O
    35. Hidisan Lucian, Campia Turzii, 4094 - 0 - E
    36. Surdu Marcel, Iasi, 4280 - 0 - O



    Inscrieri Open - on 9/13/2019 at 10:07:23 PM

    1. Denes Ferenc, Praid, 134 - 32.52 - OW
    2. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32.36 - O
    3. Butura Vasile, Alba Iulia, 259 - 32.16 - O
    4. Husa Gelu, Zalau, 734 - 32 - O
    5. Ambrus Szilard, Ludus, 284 - 31.76 - OJ
    6. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 347 - 31.55 - OW
    7. Motorga Dorin, Targu Mures, 67 - 31.4 - O
    8. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 155 - 31.28 - OW
    9. Ursulean Vasile, Straja, 65 - 31.11 - O
    10. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 404 - 30.98 - O
    11. Migea Cornel, Sibiu, 78 - 29.7 - OW
    12. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 81 - 29.66 - O
    13. Parcalab Mihai, Bistrita, 863 - 29.5 - OW
    14. Preda Ionut, Moinesti, 1382 - 28.9 - O
    15. Babics Tamas, Gheorgheni, 276 - 28.43 - O
    16. Orha Andrei, Targu Mures, 306 - 28.35 - O
    17. Gecse Alpar, Chibed, 108 - 27.89 - O
    18. Beches Andrei, Sibiu, 420 - 27.78 - O
    19. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 130 - 27.68 - O
    20. Kincses Jozsef, Praid, 350 - 27.5 - O
    21. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 477 - 27.2 - O
    22. Majai Lehel, Sovata, 1710 - 27.1 - O
    23. Farkas Bence, Targu Mures, 517 - 27.08 - O
    24. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 26.94 - OW
    25. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 171 - 26.81 - OW
    26. Groza Florin, Cluj Napoca, 1328 - 26.8 - OW
    27. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 267 - 26.77 - OF
    28. Pralea Marius Dan, Botosani, 118 - 26.74 - O
    29. Janosi Attila, Targu Mures, 128 - 26.39 - O
    30. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 145 - 26.28 - OW
    31. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 177 - 25.12 - OW
    32. Chira Angel, Baia Mare, 1151 - 25 - OW
    33. Decean Darian, Sibiu, 384 - 24.91 - O
    34. Barac Marius, Sibiu, 366 - 24.82 - OW
    35. Cindea Cristian, Medias, 1000 - 24.55 - OJ
    36. Chira Camelia, Baia Mare, 745 - 24.13 - OJF
    37. Peta Octavian, Cluj Napoca, 358 - 24.04 - OW
    38. Veres Janos, Targu Mures, 325 - 23.52 - OW
    39. Urzica Ioan, Toplita, 1217 - 23.2 - O
    40. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 224 - 22.96 - O
    41. Barbulescu Dan, Sibiu, 191 - 22.81 - OW
    42. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 360 - 22.53 - O
    43. Comsa Dan, Sibiu, 352 - 22.52 - O
    44. Weiss Simona, Cisnadie, 435 - 22.06 - OF
    45. Dospinescu George, Bucuresti, 216 - 21.65 - OW
    46. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 273 - 21.64 - O
    47. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 252 - 21.24 - OW
    48. Kovaci Richard, Tarnaveni, 1760 - 21.1 - O
    49. Feher Robert, Turda, 800 - 20.9 - O
    50. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1394 - 20.75 - O
    51. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 258 - 20.53 - O
    52. Joldes Adrian, Bistrita, 585 - 20.42 - O
    53. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 551 - 20.36 - O
    54. Spaller Tiberiu, Nasaud, 342 - 20.09 - O
    55. Bucur Dan, Cisnadie, 424 - 20.05 - O
    56. Fulop Attila, Aiud, 268 - 19.9 - AW
    57. Susan Mircea, Alba Iulia, 1009 - 19.47 - A
    58. Radu Constantin, Sibiu, 296 - 19.3 - AW
    59. Chiriac Marius, Botosani, 635 - 18.6 - A
    60. Morariu Marius, Sibiu, 396 - 17.93 - A
    61. Manitiu Florin, Sibiu, 538 - 17.05 - A
    62. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1039 - 15.9 - ALJF
    63. Sicoe Ioan, Turda, 391 - 15.63 - AW
    64. Grif Maria, Targu Mures, 1640 - 15.05 - AF
    65. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 2138 - 15 - A
    66. Marginean Mihai, Luna CJ, 873 - 12.56 - A
    67. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 750 - 11.5 - A
    68. Boicu Liviu, Vatra Dornei, 1918 - 0 - A
    69. Stefan Andrei, Tarnaveni, 4277 - 0 - O
    70. Daniel Istvan , Targu Mures, 5001 - 0
    71. Roman Sabin Adrian, Targu Mures, 5002 - 0
    72. Nemes Mihai, Targu Mures, 5003 - 0
    73. Nemes Dan, Targu Mures, 5004 - 0



    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Surdu Marcel - Iasi
    5 -- 8
    Hasna Cosmin - Straja
    Ursulean Florin - Straja
    Hidisan Lucian - Campia Turzii
    Petrus Florin - Zalau
    9 -- 16
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Pop Sorin - Bistrita
    Nistor Dorel - Bistrita
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Aron Darie - Sibiu
    Daniel Zsombor - Targu Mures
    Parnica Leonid - Moinesti
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    25 -- 2v gr.inf.
    Barsa Ioan - Moinesti
    26 -- 32 1v gr.inf.
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Apian Florin - Bistrita
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Damian Alin - Campia Turzii
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Zidar Victor - Reghin
    Oprea Adrian - Lugoj
    Grigore Alexandru - Campina
    Cinca Daniel - Craiova

    Clasament Open

    1. Kaposta Victor - Arad
    2. Orha Andrei - Targu Mures
    3 -- 4
    Migea Cornel - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    5 -- 8
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Beches Andrei - Sibiu
    9 -- 16
    Daniel Istvan - Targu Mures
    Groza Florin - Cluj Napoca
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Denes Ferenc - Praid
    Preda Ionut - Moinesti
    Majai Lehel - Sovata
    Kincses Jozsef - Praid
    17 -- 24
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Pall Jozsef Attila - Sanpaul
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Janosi Attila - Targu Mures
    25 -- 2v gr.sup.
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    26 -- 40 1v gr.sup.
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Husa Gelu - Zalau
    Ambrus Szilard - Ludus
    Ursulean Vasile - Straja
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Gecse Alpar - Chibed
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Decean Darian - Sibiu
    Cindea Cristian - Medias
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Comsa Dan - Sibiu
    Weiss Simona - Cisnadie
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Radu Constantin - Sibiu
    Boicu Liviu - Vatra Dornei
    41 -- 48 0v gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Barac Marius - Sibiu
    Chira Camelia - Baia Mare
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Manitiu Florin - Sibiu
    Sicoe Ioan - Turda
    49 -- 62 1v gr.inf.
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Veres Janos - Targu Mures
    Urzica Ioan - Toplita
    Dospinescu George - Bucuresti
    Feher Robert - Turda
    Joldes Adrian - Bistrita
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Bucur Dan - Cisnadie
    Susan Mircea - Alba Iulia
    Chiriac Marius - Botosani
    Morariu Marius - Sibiu
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    Grif Maria - Targu Mures
    63 -- 71 0v gr.inf.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Chira Angel - Baia Mare
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Fulop Attila - Aiud
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Roman Sabin Adrian - Targu Mures
    Nemes Mihai - Targu Mures
    Nemes Dan - Targu Mures

    Absenti N : Kovaci Richard -Tarnaveni
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Ultima modificare făcută de mandelafree; 14.09.2019 la 22:12.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.088
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 37 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2662
    Rezervat inscrieri Duminica 15 Septembrie 2019


    Inscrieri Avansati - on 9/13/2019 at 10:09:34 PM

    1. Bumbu Pavel, Razboieni, 322 - 19.75 - A
    2. Bendris Nicu, Reghin, 1821 - 19.7 - A
    3. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 406 - 19.5 - A
    4. Ilie Octavian Marius, Brasov, 241 - 19.39 - A
    5. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 1174 - 19.2 - A
    6. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 374 - 19.03 - AW
    7. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 710 - 18.58 - A
    8. Damian Mircea, Bistrita, 324 - 18.45 - A
    9. Vass Sandor, Beclean, 430 - 18.36 - AW
    10. Bozosan Petre, Sibiu, 299 - 18.25 - A
    11. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 448 - 18.16 - A
    12. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 468 - 18.15 - A
    13. Ene Florin, Ploiesti, 292 - 18.06 - A
    14. Vajda Erno, Reghin, 362 - 18.03 - AW
    15. Garaz Mircea, Bistrita, 327 - 17.96 - AW
    16. Loghin Florin, Brasov, 262 - 17.95 - A
    17. Szakacs Attila, Targu Mures, 989 - 17.95 - A
    18. Stoica Mihai, Hateg, 527 - 17.86 - A
    19. Nitu Serban, Paulesti, 293 - 17.82 - AW
    20. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 323 - 17.73 - AW
    21. Strugar Ioan, Deda, 503 - 17.49 - A
    22. Kis Istvan, Brasov, 311 - 17.35 - AW
    23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 521 - 17.2 - A
    24. Birtalan Levente, Sovata, 1141 - 17.2 - A
    25. Heja Zoltan, Ditrau, 343 - 17.17 - A
    26. Bedo Jozsef, Suseni, 351 - 16.99 - A
    27. Tocaciu Septimiu, Beclean, 2001 - 16.8 - A
    28. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 471 - 16.72 - A
    29. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16.57 - A
    30. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1254 - 16.53 - A
    31. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16.5 - A
    32. Raduly Ovidiu, Fantanele, 641 - 16.21 - A
    33. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 608 - 16.16 - A
    34. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16.09 - AW
    35. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1625 - 16 - AW
    36. Valea Claudiu, Targu Mures, 1308 - 15.75 - AW
    37. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 594 - 15.66 - AW
    38. Cir Florin, Razboieni, 512 - 15.57 - A
    39. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 1558 - 15.1 - A
    40. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1188 - 15 - A
    41. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 513 - 14.93 - A
    42. Oltean Octavian, Targu Mures, 1172 - 14.85 - A
    43. Derzsi Lorand, Targu Mures, 1469 - 14.75 - A
    44. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1563 - 14.73 - AW
    45. Filea Adonis, Sibiu, 1015 - 14.7 - A
    46. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 885 - 14.67 - AJ
    47. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 681 - 14.34 - A
    48. Pasca Lucian, Targu Mures, 654 - 14.2 - A
    49. Kovari Odon, Targu Mures, 2251 - 13.5 - A
    50. Sabau Mircea, Tarnaveni, 700 - 13.25 - A
    51. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 695 - 13.22 - AF
    52. Pop Sabin, Targu Mures, 573 - 13.03 - AW
    53. Lupescu Nicolae, Reghin, 550 - 12.82 - A
    54. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1089 - 12.46 - A
    55. Boariu Timofte Danut, Borsec, 796 - 12.21 - AW
    56. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1812 - 12 - A
    57. Vass Attila, Targu Mures, 2957 - 12 - A
    58. Suciu Andrei, Borsec, 619 - 11.85 - A
    59. Todoran Gabriel, Reghin, 2347 - 11.7 - A
    60. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 884 - 11.6 - A
    61. Tirlea Gheorghe, Brasov, 679 - 11.58 - A
    62. Susman Dan, Alba Iulia, 952 - 10.78 - A
    63. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 969 - 10.77 - A
    64. Marian Ioan, Alba Iulia, 1159 - 10.45 - AW
    65. Birtalan Bence, Sovata, 1590 - 10.1 - A
    66. Sarcani Andrei, Targu Mures, 726 - 9.78 - IW
    67. Ilea Radu, Cluj Napoca, 1966 - 9.05 - I
    68. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1549 - 8.7 - I
    69. Varbanescu Radu, Bucuresti, 860 - 6.57 - I
    70. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 3045 - 5.75 - IF
    71. Pap Gyula, Gheorgheni, 1896 - 5.65 - I
    72. Illes Kalman , Targu Mures, 5003 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Onet Nicolae, Sighisoara, 1486 - 14.3 - A
    2. Barna Andrei, Targu Mures, 3470 - 6 - I





    Inscrieri Incepatori - on 9/14/2019 at 8:15:17 PM

    1. Damian Vasile, Nasaud, 1125 - 9.84 - I
    2. Ripan Vasile, Targu Mures, 2870 - 9 - I
    3. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1908 - 8.4 - I
    4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 725 - 8.28 - IW
    5. Creta Petru, Luna CJ, 765 - 8.09 - I
    6. Korodi Csaba, Aita Mare, 1094 - 7.84 - I
    7. Cristea Samuel, Bistrita, 1426 - 7.83 - IJ
    8. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1029 - 7.81 - IF
    9. Babes Razvan, Brasov, 924 - 7.52 - I
    10. Cserei Gabor, Sovata, 1653 - 7.4 - I
    11. Kondort Dan, Sibiu, 1315 - 6.73 - I
    12. Csiki Ioan, Targu Mures, 1136 - 6.47 - I
    13. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 1529 - 6.44 - I
    14. Cristea Daniel, Bistrita, 1714 - 6 - IJ
    15. Tamas Csaba Karoly, Targu Mures, 2385 - 6 - I
    16. Korodi Daniel, Aita Mare, 2404 - 6 - I
    17. Korodi Krisztian, Aita Mare, 2405 - 6 - I
    18. Mic Mara, Targu Mures, 3465 - 6 - IF
    19. Benedek Alex, Gheorgheni, 1736 - 5.9 - I
    20. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 2149 - 5.7 - I
    21. Duda Daniel, Dumbraveni SB, 2448 - 5.55 - I
    22. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 2457 - 5 - I
    23. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1207 - 4.18 - I
    24. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1916 - 4 - I
    25. Monu Claudiu, Tarnaveni, 3153 - 4 - I
    26. Vida Alexandru, Targu Mures, 3158 - 4 - I
    27. Vass Levente, Targu Mures, 3332 - 4 - I
    28. Voinea Sorin, Brasov, 3336 - 4 - I
    29. Mikk Gheorghe, Borsec, 3337 - 4 - I
    30. Costea Stefan, Tarnaveni, 2830 - 0
    31. Aisner Imre, Ludus, 4465 - 0 - I
    32. Musoiu Marius , Dumbraveni SB, 5001 - 0
    33. Marian Florin Cornel, Targu Mures, 5002 - 0
    34. Bejenaru Marian, Targu Mures, 5004 - 0
    35. Birtalan Hunor, Sovata, 5007 - 0
    36. Andrea Simion, Cluj Napoca, 5009 - 0
    37. Oroian Gelu, Targu Mures, 5010 - 0
    38. Medesan Gheorghe, Bagaciu, 5011 - 0
    39. Varga Petru, Bagaciu, 5012 - 0
    40. Grif Horatiu, Targu Mures, 5013 - 0
    41. Daniel Istvan Sr, Targu Mures, 5014 - 0
    42. Florea Mihai, Ludus, 5016 - 0
    43. Pamfilie Horatiu, Ludus, 5017 - 0
    44. Andrei Vasile Ilie, Ludus, 5019 - 0
    45. Rusu Denis, Ludus, 5020 - 0
    46. Sentonoi Ionut, Targu Mures, 5021 - 0
    47. Cocoara Ovidiu, Targu Mures, 5022 - 0
    48. Fagyura Leonardo, Tarnaveni, 5023 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 3314 - 8.2 - I
    2. Nagy Sophia, Tarnaveni, 3588 - 0 - F
    3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 742 - 8.45 - I
    4. Ferenczi Robert, Suseni, 1334 - 5.37 - I
    5. Prodan Daniel, Tarnaveni, 2078 - 8.75 - I
    6. Catana Albert, Cisnadie, 1985 - 5.55 - I


    Clasament Avansati

    1. Ciurca Sorin - Tarnaveni
    2. Sandulescu Adrian - Targu Mures
    3 -- 4
    Nitu Serban - Paulesti
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    5 -- 8
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Vajda Erno - Reghin
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Pasca Lucian - Targu Mures
    9 -- 16
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Garaz Mircea - Bistrita
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Matei Dumitru - Deva
    Bendris Nicu - Reghin
    Cir Florin - Razboieni
    17 -- 24
    Dumitru Ovidiu - Tarnaveni
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Szakacs Attila - Targu Mures
    Heja Zoltan - Ditrau
    Ene Florin - Ploiesti
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Stoica Mihai - Hateg
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    28 -- 40 1v gr.sup.
    Bedo Jozsef - Suseni
    Vass Sandor - Beclean
    Loghin Florin - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Strugar Ioan - Deda
    Tocaciu Septimiu - Beclean
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    Oltean Octavian - Targu Mures
    Kovari Odon - Targu Mures
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Bozosan Petre - Sibiu
    41 -- 48 0v gr.sup.
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Kis Istvan - Brasov
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Pop Sabin - Targu Mures
    Vass Attila - Targu Mures
    Birtalan Bence - Sovata
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Cobzaru Radu - Deva
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    52 -- 62 1v gr.inf.
    Damian Mircea - Bistrita
    Birtalan Levente - Sovata
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Filea Adonis - Sibiu
    Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni
    Suciu Andrei - Borsec
    Susman Dan - Alba Iulia
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Pascu Gabriel - Cluj Napoca
    Gyorgy Nicolett - Targu Mures
    Pap Gyula - Gheorgheni
    63 -- 72 0v gr.inf.
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Bardas Mark - Dumbraveni SB
    Todoran Gabriel - Reghin
    Vladescu Adrian - Cluj Napoca
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Ilea Radu - Cluj Napoca
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Illes Kalman - Targu Mures



    Clasament Incepatori

    1. Marian Florin Cornel - Targu Mures
    2. Babes Razvan - Brasov
    3 -- 4
    Tenea Cosmin - Sighisoara
    Kondort Dan - Sibiu
    5 -- 8
    Daniel Istvan Sr - Targu Mures
    Radu Ciprian - Brasov
    Varga Petru - Bagaciu
    Ripan Vasile - Targu Mures
    9 -- 16
    Fagyura Leonardo - Tarnaveni
    Kovacs Zsolt Peter - Gheorgheni
    Tamas Csaba Karoly - Targu Mures
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Bejenaru Marian - Targu Mures
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Barna Andrei - Targu Mures
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Creta Petru - Luna CJ
    Grif Horatiu - Targu Mures
    19 -- 26 1v gr.sup.
    Damian Vasile - Nasaud
    Cristea Samuel - Bistrita
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Vass Levente - Targu Mures
    Aisner Imre - Ludus
    Medesan Gheorghe - Bagaciu
    Florea Mihai - Ludus
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Cserei Gabor - Sovata
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Cristea Daniel - Bistrita
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    Voinea Sorin - Brasov
    Pamfilie Horatiu - Ludus
    33 -- 43 1v gr.inf.
    Mic Mara - Targu Mures
    Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
    Zsigmond Tamas - Gheorgheni
    Monu Claudiu - Tarnaveni
    Vida Alexandru - Targu Mures
    Musoiu Marius - Dumbraveni SB
    Birtalan Hunor - Sovata
    Andrea Simion - Cluj Napoca
    Oroian Gelu - Targu Mures
    Andrei Vasile Ilie - Ludus
    Sentonoi Ionut - Targu Mures
    44 -- 48 0v gr.inf.
    Korodi Daniel - Aita Mare
    Duda Daniel - Dumbraveni SB
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Mikk Gheorghe - Borsec
    Rusu Denis - Ludus
    Ultima modificare făcută de mandelafree; 16.09.2019 la 16:08.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  6. Îmi place PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    15.06.2012
    Locație
    Tirgu Mures
    Vârstă
    42
    Postări
    180
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 22 h 49 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    131
    Bucur Alin Adrian, avansați

  8. #5
    cadet
    Data înscrierii
    04.09.2017
    Locație
    Clij-Napoca
    Vârstă
    35
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    Adrian Vladescu, Cluj-Napoca, avansati
    Razvan Puscas, Cluj-Napoca, avansati
    Vasile Lupu, Cluj-Napoca, incepatori

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  9. Îmi place ovidiu t le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.088
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 12 h 37 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2662
    Sarcani Andrei - Targu Mures - Avansati, Ciurca Ovidiu - Targu Mures - Avansati, Simon Csaba - Targu Mures - Elite
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  11. #7
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2010
    Locație
    Turda, jud. Cluj
    Vârstă
    56
    Postări
    94
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 10 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    84
    Gusan Boris, open, Turda

  12. #8
    senior

    Data înscrierii
    10.06.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    57
    Postări
    278
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 18 h 37 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    156
    Korabian Tamas,Cluj Napoca,elite

    Peta Octavian,Cluj Napoca,open

  13. Îmi place ovidiu t le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.487
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 16 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15217
    Laszlo Levente / Miercurea Ciuc / Open,
    Fancsali Kalman / Miercurea Ciuc / Open,
    Tamas Szilard / Miercurea Ciuc / Open,
    Szanto Lajos / Miercurea Ciuc / Open.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  15. Mulțumesc weiszuka, Tamas Vivien au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    354
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 7 h 49 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Damian Alin-Câmpia Turzii elite Ciobanu Daniel Blaj open Fulop Attila - Aiud open Damian Mircea - Bistrița avansați Bumbu Pavel - Războieni - avansați Cir Florin - Războieni avansați Cristea Daniel - Bistrița începători Cristea Samuel - Bistrița începători Piper Petru - Luna avansați
    Ultima modificare făcută de jacsonn; 03.09.2019 la 06:37.

  17. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 21 h 38 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  19. #12
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 35 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Bardas Ioan avansati Dumbraveni
    Bardas Patrick avansati Dumbraveni
    Bardas Mark avansati Dumbraveni
    Duda Daniel incepatori Dumbraveni
    Vioreanu Cristian incepatori Dumbraveni.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  20. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.505
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 18 h 41 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3255
    Marcu Vasile-Open-Vatra Dornei
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  21. #14
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 35 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Tipser Gabriel open Sighisoara
    Toader George open Agnita

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  22. #15
    senior
    Avatarul lui PGI
    Data înscrierii
    22.10.2016
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    52
    Postări
    189
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 7 h 22 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    68
    Se inscriu la avansati Pascu Gabriel si Ilea Radu din Cluj Napoca.
    multumesc.

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Adial", Târgu Mureș - 13.07.2019
    De mandelafree în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 14.07.2019, 21:50
  2. Turneu A "Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 15.09.2018
    De mandelafree în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 268
    Ultimul post: 18.09.2018, 20:26
  3. Turneu A "Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017
    De mandelafree în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 269
    Ultimul post: 27.09.2017, 21:49
  4. Răspunsuri: 201
    Ultimul post: 16.04.2016, 02:28
  5. Răspunsuri: 180
    Ultimul post: 01.07.2015, 07:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •