vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 285

Subiect: "Cupa Aradului", Arad - 21.09.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9186

    "Cupa Aradului", Arad - 21.09.2019

    Turneu A "Cupa Aradului", ediția a III-a, Arad - 21.09.2019

    Data: 21 septembrie 2019
    Localitatea: Arad
    Locul de desfasurare: Sala de Sport a Universitatii Vasile Goldis Arad (LOCATIE NOUA!), str. Voinicilor nr. 1A, Arad (aproape de Selgros);



    Categorii: Incepatori, Avansati, Open si Elite;
    Logistica: 16 mese ITTF, mingi plastic Andro Speedball 3S 40+;
    Validare inscrieri: 08:30-09:00 (Incepatori, Avansati), 10:00-14:15 (Open) si 10:00-15:30 (Elite);
    Ora de incepere: 9:05-9:15 (Incepatori, Avansati), 14:20-14:30 (Open) si 15:45-16:00 (Elite);
    Numărul maxim de jucători: 36 începatori, 48 avansați, 54 open, 24 elite;ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!

    SE ASIGURA:
    - cafea, apa 2L (minerala/plata);
    - ceaun+muraturi (Masterchef: Tisza Iosif si Burcau Petru);

    Materiale de premiere:
    - cupe, medalii si diplome (la primele patru locuri);

    Facilitati: vestiare si dusuri;

    Taxa de participare:
    40 ron (adulti);
    25 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere Vineri, 20 septembrie 2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 34+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori (in principiu grupe de 6) in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori (in principiu grupe de 3) dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 46+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori (in principiu de 6) in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori (in principiu de 3) dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    Numar maxim de jucatori: 52+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 14:15
    Ora de incepere: 14:20 - 14:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    Numar maxim de jucatori: 22+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 15:30
    Ora de incepere: 15:45 - 16:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - fara grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare;

    ORGANIZATORI:
    Lăcătiș Ghiță, tel. 0758.923.908
    Neamț Doru, tel. 0749.244.202

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu: 0726.487.357;

  2. Mulțumesc ghitza, alandala au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, xyz1992 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9186
    SALA DE SPORT A UNIVERSITATII DE VEST VASILE GOLDIS DIN ARAD





  4. Mulțumesc ghitza, alandala au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9186
    Inscrieri Elite - on 21.09.2019 at 03:02:35

    1. Avram Victor, Arad, 68 - 44,12 - E
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 9 - 43,48 - EM
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 43,18 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 15 - 41,86 - E
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 16 - 41,53 - E
    6. Beca Iliesen, Timisoara, 219 - 41,04 - EL
    7. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
    8. Craciun Calin, Oradea, 283 - 38,2 - E
    9. Mitrache Simion, Timisoara, 233 - 36,63 - E
    10. Mihalescu Dinu, Timisoara, 87 - 36,61 - EW
    11. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
    12. Spatariu Daniel, Arad, 484 - 34,93 - E
    13. Mirza Sorin, Arad, 1180 - 34,2 - E
    14. Popet Doru, Timisoara, 345 - 33,92 - EW
    15. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 33,15 - E


    Inscrieri Open - on 21.09.2019 at 03:02:50

    1. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32,36 - O
    2. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
    3. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
    4. Ilia Ionicut, Oravita, 802 - 29,55 - O
    5. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
    6. Balmez Dorel, Oravita, 696 - 29,37 - O
    7. Grubacichi Marius, Timisoara, 354 - 29,27 - O
    8. Schiopulescu Ion, Lugoj, 862 - 29,13 - O
    9. Frunza Alexandru, Timisoara, 158 - 29,03 - O
    10. Rosu Adrian, Timisoara, 2108 - 28,9 - O
    11. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 900 - 28,4 - O
    12. Lacatis Ghita, Arad, 285 - 28,3 - O
    13. Kramarsic Milos, Belgrad, 632 - 27,97 - O
    14. Jichici Svetozar, Timisoara, 117 - 27,95 - OW
    15. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27,57 - OW
    16. Craiu Andreea, Arad, 1470 - 25,4 - EMF
    17. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25,09 - OW
    18. Ticu Sorin, Lugoj, 222 - 25,09 - O
    19. Demian Daniel, Arad, 518 - 24,23 - O
    20. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
    21. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24,1 - O
    22. Veres Adrian, Timisoara, 202 - 23,45 - O
    23. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
    24. Ispas Dan, Timisoara, 470 - 22,17 - O
    25. Dumitru Florin, Arad, 192 - 22,04 - O
    26. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1156 - 21,55 - O
    27. Hancig Mircea, Timisoara, 221 - 20,23 - O
    28. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
    29. Lascu Marius, Timisoara, 1024 - 13,07 - A
    30. Mihu Eugen, Arad, 4226 - 0 - O


    Inscrieri Avansati - on 21.09.2019 at 03:03:08

    1. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19,5 - A
    2. Ankar Wasim, Timisoara, 364 - 19,36 - A
    3. Cresneac Mihail, Resita, 1325 - 19,2 - A
    4. Koromi Carol, Arad, 1463 - 19,2 - AW
    5. Bozosan Petre, Sibiu, 299 - 18,25 - A
    6. Tatar Dorel, Simeria, 690 - 18,14 - AW
    7. Szivery Adrian, Arad, 319 - 18,04 - A
    8. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 380 - 17,89 - A
    9. Sandu Andrei, Sibiu, 388 - 17,63 - AJ
    10. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1639 - 17,2 - A
    11. Midvichi Alexandru, Deva, 1193 - 17 - A
    12. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16,57 - A
    13. Daroti Florin, Lipova, 498 - 16,51 - A
    14. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
    15. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16,5 - A
    16. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16,09 - AW
    17. Moldovean Valer, Calan, 746 - 15,8 - A
    18. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 370 - 15,78 - A
    19. Barbu Tiberiu, Deva, 591 - 15,6 - A
    20. Balaj Roland, Arad, 367 - 15,57 - A
    21. Gherman Romulus, Arad, 427 - 15,22 - A
    22. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 1494 - 15,2 - A
    23. Stanciu Dumitru, Simeria, 1900 - 15,1 - A
    24. Starcz Adrian, Lupeni, 1276 - 15,05 - A
    25. Herteg Dorinel, Arad, 940 - 13,75 - A
    26. Tedi Ioja, Calan, 971 - 13,58 - A
    27. Olah Remus, Arad, 875 - 13,5 - A
    28. Glavan Radu, Timisoara, 987 - 13,5 - A
    29. Szekeres Zoltan, Timisoara, 1256 - 12,95 - A
    30. Chiscan Bogdan, Arad, 618 - 12,7 - A
    31. Schiau Dan, Hunedoara, 1247 - 12,2 - A
    32. Sabau Victor, Arad, 804 - 11,43 - A
    33. Vasi Daniel, Arad, 1791 - 10,75 - A
    34. Purda Raul, Lipova, 1599 - 10,7 - A
    35. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1297 - 10,4 - A
    36. Muntean Atila, Hunedoara, 1296 - 10,3 - A
    37. Dobinda Alexandru, Arad, 528 - 10,28 - AW
    38. Kaszta Harrald, Arad, 897 - 10,15 - A
    39. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1298 - 10,15 - A
    40. Gligor Paul, Arad, 670 - 9,96 - I
    41. Mihet Alexandru, Arad, 2426 - 9,9 - I
    42. Jicarean David, Lipova, 1079 - 8,38 - I
    43. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6,4 - I


    Inscrieri Incepatori - on 21.09.2019 at 03:03:57

    1. Oprean Andrei, Deva, 886 - 9,83 - I
    2. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1526 - 9,55 - I
    3. Midvichi Daniel, Deva, 1947 - 8,4 - I
    4. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1551 - 8,3 - I
    5. Simon Razvan, Arad, 1329 - 8,25 - I
    6. Beldean Octavian, Arad, 1237 - 8,23 - I
    7. Dobinda Dinu, Arad, 832 - 8,21 - I
    8. Creta Petru, Luna CJ, 765 - 8,09 - I
    9. Aron Valentin, Zlatna, 1876 - 8 - I
    10. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
    11. Effler Stefan, Arad, 1343 - 7,45 - I
    12. Vela Gabriel, Timisoara, 949 - 7,4 - I
    13. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1587 - 7,22 - I
    14. Klepp Lucas, Lipova, 1462 - 6,95 - IJ
    15. Buie Laurentiu, Arad, 1179 - 6,82 - I
    16. Coiov Nicolae, Arad, 1337 - 6,8 - I
    17. Popescu Radu, Arad, 1406 - 6,8 - I
    18. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
    19. Burcea Daniel, Lugoj, 2503 - 6 - I
    20. Bugarin Fabian, Lugoj, 3131 - 6 - I
    21. Gherman Mihai, Lugoj, 3479 - 6 - I
    22. Goldis Marinel, Arad, 3236 - 5,7 - I
    23. Baltat Sebastian, Arad, 1715 - 5,5 - I
    24. Lebada Doru, Arad, 2125 - 5,5 - I
    25. Rakosi Istvan, Satu Mare, 2349 - 5,5 - I
    26. Leric David, Lipova, 3244 - 5,5 - I
    27. Schiau Teodora, Hunedoara, 2115 - 5,35 - IF
    28. Bayusz Zoltan, Arad, 1627 - 4,83 - I
    29. Ternauciuc Mihai, Lugoj, 3248 - 4,7 - I
    30. Klepp Mario, Lipova, 1975 - 4 - I
    31. Orban Marius, Lugoj, 3845 - 4 - I
    32. Pirv Ovidiu, Arad, 2014 - 0 - I
    33. Varga Florin, Arad, 2211 - 0 - I
    34. Gherman Ovidiu, Lugoj, 3081 - 0
    35. Pantea Robert, Lipova, 3386 - 0
    36. Urs Darius, Lipova, 3927 - 0 - I
    37. Aron Razvan, Zlatna, 3929 - 0
    38. Stanescu Paul, Lipova, 4019 - 0
    39. Matusan Florin, Timisoara, 4709 - 0 - I
    40. Varga Andrei, Lugoj, 4894 - 0 - I
    41. Chivaran Alin, Caransebes, 5001 - 0
    42. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 5004 - 0
    43. Hohoi Alessandro, Cugir, 5005 - 0
    44. Vinesiu Adrian, Arad, 5007 - 0
    45. Grosu Ionut Marius, Arad, 5009 - 0
    46. Nastasa Robert, Arad, 5011 - 0

  6. Mulțumesc alandala au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ghitza le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    304
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 19 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    188
    Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  8. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    junior
    Data înscrierii
    26.11.2018
    Postări
    67
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 h N/A
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    41
    Orban Alexandru Lugoj Avansati
    Orban Marius Lugoj Incepatori

  10. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    272
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 27 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    459
    Salut.
    Oprean Andrei, Deva, incepatori.
    Multumesc.
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  12. Îmi place alandala, xyz1992 le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9186
    Klepp Lucas, Lipova, incepatori
    Klepp Mario, Lipova, incepatori
    Pantea Robert, Lipova, incepatori
    Jicarean David, Lipova, avansati

  14. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui ghitza
    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    Arad, Arad, Romania
    Vârstă
    32
    Postări
    453
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 15 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    747
    Lacatis Ghita
    Arad-Open

  16. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    05.09.2018
    Locație
    ROMANIA, ARAD
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 5 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    136
    Herteg Dorinel- Arad , Avansați

  18. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    senior

    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 15 h 57 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    201
    Dumitru Florin-Arad-Open.

  20. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    27
    Postări
    194
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    277
    Gligor Paul - Arad - Avansati

  22. Îmi place alandala, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 15 h 57 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    201
    Balaj Roland-Arad-Avansati
    Chiscan Bogdan-Arad-Avansati
    Dobinda Alexandru-Arad-Avansati
    Dobinda Dinu-Arad-Incepatori
    Vasi Daniel-Arad-Avansati.

  24. Îmi place andreyutzu, alandala le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    cadet
    Data înscrierii
    04.09.2018
    Postări
    31
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    30
    Buie Laurentiu / Incepatori / Arad

  26. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    senior

    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 15 h 57 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    201
    Sabau Victor-Arad-Avansati.

  28. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    senior

    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 15 h 57 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    201
    Koromi Carol-Arad-Avansati .

  30. Îmi place alandala le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Moș Crăciun", Arad - 14.12.2019
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 14.12.2019, 20:24
  2. Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 10.04.2019, 11:04
  3. Turneu B "Cupa Prietenilor", Arad - 12.01.2019
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 172
    Ultimul post: 14.01.2019, 01:22
  4. Turneu A "Cupa Aradului", Arad - 22.09.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 26.09.2018, 00:55
  5. Turneu A "Cupa Aradului", Arad - 23.09.2017
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 246
    Ultimul post: 04.10.2017, 15:51

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •