tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 83

Subiect: Brașov - 14.09.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646

    Brașov - 14.09.2019

    Turneu B Brasov , 14.09.2019
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    https://goo.gl/maps/nW1Xk6xPRKzjDWh5A

    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) intra pe str. Zizinului , inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa;
    INCEPATORI AMATORI MP 0-19,99 ; ,OPEN si Elite 20^ ; Divizionarii A / SL pot participa dacă nr lor este de minim 6, chiar si impreună cu cei ce dețin media 33^, altfel cei care sunt la elite pot juca amestecat cu catg. open.

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati fara taxa;
    Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi **
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48; 
    24 Incepatori / Avansati;
    24 Open/Elite

    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, primii doi din grupele superioare trec in tabelul eliminatoriu ;

    Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare; Pozitia pe tablou se genereaza automat (fara biletzele). (nu se joaca finala mica)
    Grupele inferioare se formeaza in ordinea MP; Prioritatea locurilor se fac dupa ordinea inscrierilor;


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 09.09.2019 la 16:37.

  2. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihai mita, Oktaw Marius, Cristian Istrate, Kis Istvan, ADN, tavy le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Inscrieri Open - Elite - on 14.09.2019 at 15:25:24

    1. Bardocz Szilard, Capeni, 356 - 40,5 - E
    2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 84 - 36,41 - E
    3. Hutanu Alin, Brasov, 116 - 35,24 - E
    4. Galiu Mihai, Brasov, 199 - 33,97 - E
    5. Stefan Patrick, Brasov, 46 - 32,27 - O
    6. Bondoc Alexandru, Brasov, 338 - 32,25 - O
    7. Matei Mirel, Brasov, 736 - 29,95 - O
    8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 175 - 28,99 - O
    9. Padurariu Costel, Brasov, 95 - 28,05 - O
    10. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1312 - 27,6 - OLJF
    11. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 555 - 27,4 - OJ
    12. Anita Dorel, Brasov, 1097 - 27,35 - O
    13. Vladoiu Gelu, Brasov, 125 - 26,27 - OW
    14. Antal Denes, Brasov, 220 - 25,03 - OW
    15. Olteanu Mihai, Brasov, 2320 - 22,1 - O


    Gr.inferioara nr. 1 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    3 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 ANITA DOREL BRASOV
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    3
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 ANTAL DENES BRASOV
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HUTANU ALIN BRASOV
    3-1
    3-2
    3-2
    1-3
    3
    1
    2 GALIU MIHAI BRASOV
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    4
    5 OLTEANU MIHAI BRASOV
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    3


    Gr.superioara nr. 1 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 OLTEANU MIHAI BRASOV
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 ANTAL DENES BRASOV
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Open - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 ANITA DOREL BRASOV
    0-3
    1-3
    0



    Eliminatorii Open - Elite

    1. Welker Ivan
    -------------------- Stefan Patrick 3-2
    8. Stefan Patrick
    ----------------------------------- Stefan Patrick 3-0
    5. Hutanu Alin
    -------------------- Galiu Mihai 3-1
    4. Galiu Mihai
    -------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    3. Bardocz Szilard
    -------------------- Bokor Zoltan Jr 3-2
    6. Bokor Zoltan Jr
    ----------------------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    7. Vladoiu Gelu
    -------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    2. Bondoc Alexandru



    Clasament Open - Elite

    1. Bondoc Alexandru - Brasov
    2. Stefan Patrick - Brasov
    3 -- 4
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Galiu Mihai - Brasov
    5 -- 8
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Bardocz Szilard - Capeni
    Hutanu Alin - Brasov
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Anita Dorel - Brasov
    Antal Denes - Brasov
    Olteanu Mihai - Brasov
    13 -- 1v gr.inf.
    Padurariu Costel - Brasov
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Matei Mirel - Brasov
    Petho Mihaly - Racosu de Sus




    Inscrieri Incepatori-Avansati - on 14.09.2019 at 15:27:18

    1. Sterczer Sandor, Sanzieni, 254 - 19,5 - A
    2. Ene Florin, Ploiesti, 292 - 18,06 - A
    3. Loghin Florin, Brasov, 262 - 17,95 - A
    4. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 720 - 17,88 - A
    5. Veris Dumitru, Brasov, 937 - 17,85 - A
    6. Nitu Serban, Paulesti, 293 - 17,82 - AW
    7. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 323 - 17,73 - AW
    8. Kis Istvan, Brasov, 311 - 17,35 - AW
    9. Pitac Ovidiu, Brasov, 1401 - 16 - AW
    10. Iancu Marius, Brasov, 1397 - 15,7 - A
    11. Lazar Catalin, Brasov, 1600 - 15,35 - A
    12. Covataru Loredan, Brasov, 1049 - 15,07 - A
    13. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 1212 - 14,45 - A
    14. Ciobanu Adrian, Brasov, 1203 - 12,85 - A
    15. Marica Dan, Brasov, 1176 - 12,5 - A
    16. Movileanu Neculae, Brasov, 529 - 11,83 - A
    17. Tirlea Gheorghe, Brasov, 679 - 11,58 - A
    18. Butunoiu Dorin, Brasov, 1003 - 10,07 - A
    19. Ionita Adrian, Brasov, 1279 - 9,78 - I
    20. Sterczer Zalan, Sanzieni, 774 - 9,46 - I
    21. Balan Claudia, Brasov, 1920 - 8,1 - IF
    22. Stanciu Constantin, Brasov, 2027 - 6,5 - I
    23. Drapac Gheorghe, Brasov, 3448 - 6,4 - I
    24. Dovlecel Vlad, Brasov, 2964 - 6 - I
    25. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1647 - 5,85 - I
    26. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 2114 - 5,6 - I
    27. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 2408 - 4,67 - IF
    28. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1207 - 4,18 - I
    29. Georgescu Radu, Brasov, 5001 - 0



    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 IANCU MARIUS BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    3 LAZAR CATALIN BRASOV
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 IONITA ADRIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    5 BALAN CLAUDIA BRASOV
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENE FLORIN PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 PITAC OVIDIU BRASOV
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    4 STERCZER ZALAN SANZIENI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 GEORGESCU RADU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    3
    2 KIS ISTVAN BRASOV
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 DOVLECEL VLAD BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERIS DUMITRU BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 MARICA DAN BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 ISAR RALUCA SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0




    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 LOGHIN FLORIN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    2 LAZAR CATALIN BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    4 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PITAC OVIDIU BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MARICA DAN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NITU SERBAN PAULESTI
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 KIS ISTVAN BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 IANCU MARIUS BRASOV
    2-3
    0-3
    3-2
    1



    Eliminatorii Incepatori-Avansati

    1. Sterczer Sandor
    -------------------- Sterczer Sandor 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Sterczer Sandor 3-0
    9. Veris Dumitru
    -------------------- Veris Dumitru 3-0
    8. Movileanu Neculae
    -------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-0
    5. Kis Istvan
    -------------------- Kis Istvan 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Kis Istvan 3-1
    13. Bye
    -------------------- Isar Stefanel 3-0
    4. Isar Stefanel

    ----------------------------------------------------------------- Nitu Serban 3-2

    3. Lazar Catalin
    -------------------- Lazar Catalin 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Nitu Serban 3-1
    11. Bye
    -------------------- Nitu Serban 3-0
    6. Nitu Serban
    -------------------------------------------------- Nitu Serban 3-1
    7. Pitac Ovidiu
    -------------------- Loghin Florin 3-0
    10. Loghin Florin
    ----------------------------------- Tobosaru Gheorghe 3-1
    15. Bye
    -------------------- Tobosaru Gheorghe 3-0
    2. Tobosaru Gheorghe



    Clasament Incepatori-Avansati

    1. Nitu Serban - Paulesti
    2. Sterczer Sandor - Sanzieni
    3 -- 4
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    5 -- 8
    Lazar Catalin - Brasov
    Veris Dumitru - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    9 -- 10
    Movileanu Neculae - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    11 -- 2v gr.sup.
    Ene Florin - Ploiesti
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Iancu Marius - Brasov
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Ionita Adrian - Brasov
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Covataru Loredan - Brasov
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Marica Dan - Brasov
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Stanciu Constantin - Brasov
    Dovlecel Vlad - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    24 -- 29 0v gr.inf.
    Balan Claudia - Brasov
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Georgescu Radu - Brasov
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 14.09.2019 la 16:15.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Open /Elite

    Macovei Liviu
    Bondoc Alexandru
    Hutanu Alin
    Anita Dorel
    Bacanu Paulian
    Galiu Mihai
    Matei Mirel
    Olteanu Mihai
    Pitac Ovidiu--Avansati
    Vladoiu Gelu
    Stefan Patrick
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 09.09.2019 la 15:59.

  6. Mulțumesc Aly78 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    cadet
    Data înscrierii
    12.12.2018
    Locație
    iedera
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    55
    Stoicescu Gheorghe ,Iedera-DB , incepatori . Multumesc !

  8. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Open Bv

    Padurariu Costel

  10. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 46 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    3249
    Kis Istvan.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    junior
    Data înscrierii
    19.03.2013
    Locație
    brasov
    Vârstă
    51
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    50
    BALAN CLAUDIA - avansati

  14. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 14 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin...avansați...brasov

  16. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui mihai mita
    Data înscrierii
    02.01.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    44
    Postări
    153
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    302
    Lazar Catalin,din Brasov la avansati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    BLADE:JOOLA KOOL
    FH: Acuda Blue P1Turbo
    BH:Tenergy 05fx

  18. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data înscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vârstă
    33
    Postări
    986
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 11 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1364

  20. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    cadet
    Data înscrierii
    23.01.2019
    Locație
    Brasov
    Postări
    46
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    57
    Ionita Adrian incepatori Brasov

  22. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    boboc
    Data înscrierii
    14.07.2019
    Locație
    Brasov
    Postări
    4
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 12 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    5
    Vlad Dovlecel, incepatori, Brasov

  24. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Apopei Rares Gabriel-Incepatori,Brașov
    Movileanu Neculae-Avansati,Brașov


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Avansati
    Costache Marian
    Stan Adrian
    Cojocaru Nicusor
    Saulea Bogdan
    Contiu Mircea
    Ciobanu Adrian
    Georgescu Radu
    Open
    Bokor Zoltan Jr

  28. Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    cadet
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    37
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 23 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    39
    Cirstea Toni incepatori, Tg Jiu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 465
    Ultimul post: 13.09.2019, 15:49
  2. 2019 European Universities Championships Camerino (ITA) 15-20 Jul 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18.07.2019, 20:05
  3. World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 130
    Ultimul post: 31.05.2019, 09:37
  4. Festival tenis de masa Albena 2019 -20 iulie-4 august 2019
    De Dan Tigau în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 11.02.2019, 11:55
  5. Seamaster 2019 ITTF World Tour HUNGARIAN OPEN, Budapest: 15-20 January 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.02.2019, 18:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •