Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov - 14.09.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de calex Vezi post
    Felicitari Sandor pentru disputarea finalei ! Bravo Serban pentru castigarea trofeului, simteai tu ceva de te-ai inscris pe ultima suta de metri
    Vinovat este Florin Ene.
    Eu voiam sa plec linistit spre tg mures de simbata dimineata si vineri,pe la 21.30, florin m a sunat ca msi sint locuri libere si s a inscris la brasov si sa vin si eu ca tot e in drum....si uite asa.....a iesit un loc unu....
    Asta i istoria participarii mele la turneul de la brasov
    Multimesc de urare.

    Comentariu


    • #77
      Multumesc Doru!

      Comentariu


      • #78
        Buna ziua! Multumesc celor care ne-au onorat cu prezenta! Multumesc Gelu ptr ajutor!!!
        Un turneu destul de disputat,echilibrat valoric cu multe surprize(cel putin la Open/Elite).
        Felicitari castigatorilor de la cele doua categorii, dar un mare + pentru:
        1. Stefan Patrick care este castigatorul moral al competitiei!!! Loc 1 in Inf intr-o gr cu Walker,Petho care nu s-a calificat, Bokor si Antal iar in eliminatorii sa mai castigi in fata lui Walker si mai ales in fata lui Mita Galiu este o performanta!!! Bravo Patrick sunt mandru ptr ca pun umarul la ascensiunea ta(mai avem mult de muncit dar mai ales de lucrat la atitudine si caracter in acest sport)!!!
        2. Surpriza acestui turneu, Bokor Zoltan Jr Loc 2 in Inf si Loc 2 in Sup si care a scos in eliminatorii un jucator f valoros(Bardocz Szilard)!!!
        Bravo Zoli!!!
        3.Felicitari Gica Tobosaru dar si prietenului pozar Pista pentru accesul pe podium!!!
        Apropo Pista, unde-s pozele
        Multumesc inca o data pentru participare si sper ca v-ati simtit bine la noi si va mai asteptam la turneele urmatoare.
        O zi buna!
        13 Rules

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
          Buna ziua! Multumesc celor care ne-au onorat cu prezenta! Multumesc Gelu ptr ajutor!!!
          Un turneu destul de disputat,echilibrat valoric cu multe surprize(cel putin la Open/Elite).
          Felicitari castigatorilor de la cele doua categorii, dar un mare + pentru:
          1. Stefan Patrick care este castigatorul moral al competitiei!!! Loc 1 in Inf intr-o gr cu Walker,Petho care nu s-a calificat, Bokor si Antal iar in eliminatorii sa mai castigi in fata lui Walker si mai ales in fata lui Mita Galiu este o performanta!!! Bravo Patrick sunt mandru ptr ca pun umarul la ascensiunea ta(mai avem mult de muncit dar mai ales de lucrat la atitudine si caracter in acest sport)!!!
          2. Surpriza acestui turneu, Bokor Zoltan Jr Loc 2 in Inf si Loc 2 in Sup si care a scos in eliminatorii un jucator f valoros(Bardocz Szilard)!!!
          Bravo Zoli!!!
          3.Felicitari Gica Tobosaru dar si prietenului pozar Pista pentru accesul pe podium!!!
          Apropo Pista, unde-s pozele
          Multumesc inca o data pentru participare si sper ca v-ati simtit bine la noi si va mai asteptam la turneele urmatoare.
          O zi buna!

          Multumesc frumos,sunt norocos si mîndru să am un antrenor precum dumneavoastră!


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • #80
            Felicitări tuturor participanților,cu un plus pentru învingători
            Mulțumim Alex si Gelu pentru organizarea ireproșabilă,fără timpi morți si cu un spirit prietenesc
            Felicitări Zoly,ai jucat foarte bine si lui Walker pentru meciurile frumoase
            Multumesc antrenorului pentru o finală destul de disputată,deși nu am reușit mai mult
            Un mare bravo pentru Nitu,care a facut furori acest wekend si inclusiv dl Kis Istvan pentru locul 3
            Vă așteptăm cu drag si data vitoare,mulțumim de aprecieri[emoji2]


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #81
              Multumesc crețule!
              Felicitari si o mare admiratie pt cresterea in joc de care dai dovada.

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de nitu serban Vezi post
                Vinovat este Florin Ene.
                Eu voiam sa plec linistit spre tg mures de simbata dimineata si vineri,pe la 21.30, florin m a sunat ca msi sint locuri libere si s a inscris la brasov si sa vin si eu ca tot e in drum....si uite asa.....a iesit un loc unu....
                Asta i istoria participarii mele la turneul de la brasov
                Multimesc de urare.
                In mod normal vinovatul trebuie pedepsit cu o halba rece de bere pentru vina lui... ca sa se invete minte si sa mai faca !!!

                Comentariu


                • #83
                  S-a găsit o pereche de pantofi în vestiar la etajul 2. Posesorul sa ma contacteze 0743086313
                  13 Rules

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X