tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 29

Subiect: "Campion Județean AmaTur - Caraș-Severin 2019", Reșița - 15.09.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.334
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    76 z 14 h 37 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862

    "Campion Județean AmaTur - Caraș-Severin 2019", Reșița - 15.09.2019

    Turneu B "Campion Județean Amatur Caraș-Severin 2019", Reșița - Duminică 15.09.2019

    LOCALITATEA: Resita, str. Progresului nr. 6;
    DATA: Duminică 15 Septembrie 2019;
    CATEGORII: Amestecat I/A/O/E (ncepatori+Avansați+Open+Elite);
    Participă doar jucători cu domiciliul n județul Caraș-Severin.
    ORA DE NCEPERE:
    09:30 - 09:45 validare nscrieri, la 10:00 ncep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale nr. 7;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 6 mese ITTF, mingi de joc *** 40+;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    TAXA: Fără taxă;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-3: diplome.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Smbătă 14.09.2019, ora 21:00;
    - retragerile după termen/absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - I/A/O/E (amestecat);
    - Număr maxim de participanţi: 28;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6-7 jucători n funcție de MP aplicnd regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - Grupe superioare de 4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face automat din programul Amatur;
    - Se joacă finala mică.
    ORGANIZATORI:
    - Csaky Tiberiu: 0729.919.888;
    - Puț Gabriel: 0768.445.242;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Craiovan Victor: 0745.531.461;
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  2. mi place remy le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data nscrierii
    05.10.2014
    Locație
    Resita
    Vrstă
    48
    Postări
    248
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    271
    Inscrieri I+A+O+E - on 15.09.2019 at 16:59:20

    1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45,67 - EL
    2. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
    3. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40,5 - E
    4. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
    5. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29,77 - O
    6. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
    7. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28,3 - O
    8. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
    9. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24,77 - O
    10. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
    11. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
    12. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1862 - 22,7 - O
    13. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
    14. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19,5 - A
    15. Cresneac Mihail, Resita, 1325 - 19,2 - A
    16. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
    17. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
    18. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
    19. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
    20. Sorescu Velimir, Resita, 1568 - 11,7 - A
    21. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11,5 - A
    22. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
    23. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5,9 - I
    24. Soloma Nicolae, Resita, 3083 - 0 - I
    25. Cocias Gheorghe, Oravita, 5001 - 0 - I
    26. Codea Eugen, Oravita, 5002 - 0 - I

    _________________________________________


    Clasament I+A+O+E

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Turburan Ion - Resita
    3 -- 4
    Parvu Nicolae - Resita
    Cioveie Bogdan - Oravita
    5 -- 8
    Degianschi Obrad - Resita
    Put Gabriel - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Ciublea Vichente - Oravita
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Veres Francisc - Oravita
    Murgu Ioan - Oravita
    Venter Liviu - Resita
    Muresan Ovidiu - Caransebes
    Cresneac Mihail - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Munteanu Constantin - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    17 -- 18 3v gr.inf.
    Vuca Adrian - Berzovia
    Cocias Gheorghe - Oravita
    19 -- 2v gr.inf.
    Craiovan Victor - Resita
    20 -- 22 1v gr.inf.
    Manu Nicolae - Resita
    Sorescu Velimir - Resita
    Codea Eugen - Oravita
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Curaciuc Claudiu - Resita
    Ruhmann Cristian - Moldova Noua
    Doxan Adrian - Resita
    Soloma Nicolae - Resita
    Ultima modificare făcută de irukandji; 15.09.2019 la 17:00.
    STIGA Infinity VPS V
    Fastarc G-1 | Rhyzm-P

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.334
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    76 z 14 h 37 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862
    Din Resita se inscriu: Turburan Ion, Parvu Nicolae si Sorescu Deian.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  5. mi place pedrosyto, remy le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    cadet
    Data nscrierii
    07.09.2017
    Locație
    Resita
    Vrstă
    32
    Postări
    12
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    7 h 20 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    18
    Din Resita se inscrie Curaciuc Claudiu

  7. mi place Johnny Erasure le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee

    Data nscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vrstă
    45
    Postări
    645
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1233
    Put Gabriel,Oravita
    Cioveie Marian,Oravita
    Cioveie Bogdan,Oravita
    Veres Francisc,Oravita
    Lungu Marius,Oravita
    Murgu Ioan,Oravita
    Ciublea Vichente,Oravita
    Creinicean Liviu,Oravita.

  9. mi place Johnny Erasure, monounu le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    boboc
    Data nscrierii
    05.03.2018
    Locație
    Resita
    Vrstă
    49
    Postări
    9
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    13
    Adrian Doxan, Reșița- ncepători

  11. mi place Johnny Erasure, irukandji le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    cadet
    Data nscrierii
    08.04.2013
    Locație
    Resita
    Vrstă
    48
    Postări
    33
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 17 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    33
    Venter Liviu-Resita

  13. mi place Johnny Erasure le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.334
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    76 z 14 h 37 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862
    Tamșa Titus, Reșița
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  15. mi place remy le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    213
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    163
    Csaky Tiberiu, Munteanu Constantin, Creșneac Mihail, Manu Nicolae din Reșița

  17. #10
    boboc
    Data nscrierii
    13.09.2018
    Locație
    Moldova Noua
    Postări
    8
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 h 12 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    6
    Se inscrie Ruhmann Cristian , Moldova Noua

  18. mi place Johnny Erasure le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.334
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    76 z 14 h 37 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862
    Cocias Gheorghe, Oravița
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  20. mi place remy le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    213
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    163
    Soloma Nicolae- Reșița

  22. #13
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    213
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    163
    Craiovan Victor, Degianschi Obrad-Reșița

  23. #14
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    213
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    163
    Poenar Alin din Resita si Vuca Adrian din Berzovia

  24. #15
    organizator turnee

    Data nscrierii
    05.10.2014
    Locație
    Resita
    Vrstă
    48
    Postări
    248
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    271
    Inscrieri I+A+E+O - on 10.09.2019 at 15:50:28

    1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45,67 - EL
    2. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
    3. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40,5 - E
    4. Creinicean Liviu, Oravita, 242 - 32,2 - O
    5. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
    6. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29,77 - O
    7. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
    8. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28,3 - O
    9. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
    10. Poenar Alin, Resita, 965 - 26,45 - O
    11. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24,77 - O
    12. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24,1 - O
    13. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
    14. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
    15. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
    16. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19,5 - A
    17. Cresneac Mihail, Resita, 1325 - 19,2 - A
    18. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
    19. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
    20. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
    21. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
    22. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11,5 - A
    23. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
    24. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5,9 - I
    25. Soloma Nicolae, Resita, 3083 - 0 - I
    26. Cocias Gheorghe, Oravita, 5001 - 0 - I
    Ultima modificare făcută de irukandji; 12.09.2019 la 09:21.
    STIGA Infinity VPS V
    Fastarc G-1 | Rhyzm-P

  25. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 51
    Ultimul post: 13.09.2019, 13:52
  2. Turneu A Drobeta Turnu Severin - 18.05.2019
    De florin toma n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 24.05.2019, 12:14
  3. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 11.05.2019
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 155
    Ultimul post: 14.05.2019, 10:59
  4. Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 06.04.2019, 16:12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •