Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs B=>Brăila, duminica 9 august

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: Concurs B=>Brăila, duminica 9 august

    acuma da! sincer credeam ca primele pagini erau cu inscrierile la concurs si eu am citit numai ultima pagina si credeam ca se discuta despre sistem fara sa se fi explicat in ce consta, si de aceea eram curios si eu! E mai mult decat clar explicat, am inteles, scuze, o sa fiu mai atent!
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #52
      Re: Concurs B=>Brăila, duminica 9 august

      Aha, te-am prins!
      Bun, data viitoare te iau frumos de aripioara, iti pun in bratze toata documentatia de arbitraj (bine, hai ca te iert, numai partea referitoare la sistemele dublu knock-out ) te incui intr-o camarutza si nu iesi de acolo pana cand nu vei lua o nota corespunzatoare la testarea finala ...
      PS- Sa nu uit, te incui in camarutza respectiva numai DUPA ce scoatem bax-urile de bere de acolo
      - L-as incuia acolo si pe Sorin, dar nu sunt chiar atat de sadic Nu inca...
      Iulian Toma

      Comentariu


      • #53
        Re: Concurs B=>Brăila, duminica 9 august

        Daca dati o bere, facem curs de specialitate la Constanța
        Iulian Toma

        Comentariu


        • #54
          Scuze daca readuc acest topic in atentie, dar am remarcat azi ca unul dintre cei de pe forumul AMATUR mi-a dat un like la unul dintre mesajele din acest topic, referitor la un concurs "B" din Brăila de care, sincer sa fiu, cam uitasem... S-a dorit ca acest concurs sa fie un exemplu referitor la sistemul dublu knock-out si a devenit un loc de controverse legat de acest sistem si de inerenta reactie de respingere bazata pe inertie.

          Oricum, intre timp lucrurile au mai evoluat, mai multi organizatori si chiar simpli participanti au reusit sa adune si sa inteleaga informatia legata de acest sistem, s-a initiat si un topic pe forum legat de sistemul in cauza si chiar au mai fost cateva concursuri desfasurate utilizand acest sistem.

          Sincer, cred ca un punct de discutie, intre 2 beri, referitor la utilizarea sistemului dublu knock-out ar putea fi indicat la intalnirea organizatorilor din AMATUR de la Sf.Gheorghe. Voi veni si eu acolo, pentru o bere rece va invatz pe toti cum se face. Continui sa afirm cu toata responsabilitatea ca este un sistem categoric mai bun decat cel cu eliminare simpla, pe care inca il folosim.
          Iulian Toma

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X