tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 146

Subiect: "Cupa CFR Simeria", Simeria - 28/29.09.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.575
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8210

    "Cupa CFR Simeria", Simeria - 28/29.09.2019

    Turneu A "Cupa CFR Simeria", Simeria - 28-29.09.2019

    Data: 28-29 septembrie 2019
    Localitatea: Simeria
    Locul de desfasurare: Sala de Sport a Scolii Generale Sigismund Toduta, str. Decebal, Simeria;



    Categorii: Incepatori si Avansati (SAMBATA, 28.09.2019), Open si Elite (DUMINICA, 29.09.2019);
    Logistica: 12 mese ITTF, mingi plastic Gewo Select Pro *** 40+;
    Validare inscrieri: SAMBATA - 08:30-09:00 (Avansati), SAMBATA - 13:00-13:30 (Incepatori), DUMINICA - 09:45-10:15 (Open si Elite);
    Ora de incepere: SAMBATA - 9:05-9:15 (Avansati), SAMBATA - 13:35-13:45 (Incepatori), DUMINICA - 10:20-10:30 (Open si Elite);
    Numărul maxim de jucători: 36 începatori, 72 avansați, 48 open, 24 elite;
    ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!


    SE ASIGURA:
    - cafea, apa 2L (minerala/plata) si un meniu felul doi;

    Materiale de premiere:
    - cupe, medalii si diplome (la primele patru locuri);

    Taxa de participare:
    40 ron (adulti);
    25 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere Vineri, 27 septembrie 2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 34+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: SAMBATA - 13:00 - 13:30
    Ora de incepere: SAMBATA - 13:35 - 13:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori (in principiu grupe de 6) in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori (in principiu grupe de 3) dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 70+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: SAMBATA - 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: SAMBATA - 09:05 - 09:15
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori (in principiu de 6) in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori (in principiu de 3) dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    Numar maxim de jucatori: 46+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: DUMNINICA - 09:45 - 10:15
    Ora de incepere: DUMINICA - 10:20 - 10:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    Numar maxim de jucatori: 22+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: DUMINICA - 09:45 - 10:15
    Ora de incepere: DUMINICA - 10:20 - 10:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - fara grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare;

    ORGANIZATORI:
    CS CFR Simeria
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu: 0726.487.357;

    ATENTIE! Ca urmare a inscrierilor numeroase, programul se modifica in felul urmator:

    AVANSATI (72 locuri) - Sambata, 28 septembrie 2019
    - validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    - ora de incepere: 09:05 - 09:15


    INCEPATORI (36 locuri) - Sambata, 28 septembrie 2019
    - validare inscrieri: 13:00 - 13:30
    - ora de incepere: 13:35 - 13:45


    OPEN (48 locuri) - Duminica, 29 septembrie 2019
    - validare inscrieri: 09:45 - 10:15
    - ora de incepere: 10:20 - 10:30


    ELITE (24 locuri) - Duminica, 29 septembrie 2019
    - validare inscrieri: 09:45 - 10:15
    - ora de incepere: 10:20 - 10:30


    Nu este nevoie de confirmari! Ii rugam doar pe cei care nu se pot incadra in noul program, sa se retraga.
    Multumim pentru incredere!

  2. Îmi place andreyutzu, Zosim1, dani 0205, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.575
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8210
    Inscrieri Avansati (Sambata - ora 09:00) - on 17.09.2019 at 21:59:07

    1. Fulop Attila, Aiud, 268 - 19,9 - AW
    2. Bumbu Pavel, Razboieni, 322 - 19,75 - A
    3. Ankar Wasim, Timisoara, 364 - 19,36 - A
    4. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
    5. Damian Mircea, Bistrita, 324 - 18,45 - A
    6. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 614 - 18,43 - A
    7. Bozosan Petre, Sibiu, 299 - 18,25 - A
    8. Cristea Virgil, Cugir, 592 - 18,2 - A
    9. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 782 - 18,17 - AW
    10. Tatar Dorel, Simeria, 690 - 18,14 - AW
    11. Serban Marian, Orastie, 1110 - 18 - A
    12. Morariu Marius, Sibiu, 396 - 17,93 - A
    13. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 380 - 17,89 - A
    14. Stoica Mihai, Hateg, 527 - 17,86 - A
    15. Sandu Andrei, Sibiu, 388 - 17,63 - AJ
    16. Oniga Paul, Blaj, 888 - 17,47 - A
    17. Neag Ioan, Timisoara, 926 - 17,4 - A
    18. Manitiu Florin, Sibiu, 538 - 17,05 - A
    19. Zdrenghea Mircea, Orastie, 929 - 17,03 - A
    20. Midvichi Alexandru, Deva, 1193 - 17 - A
    21. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
    22. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16,57 - A
    23. Docea Beniamin, Aiud, 1037 - 16,5 - A
    24. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16,5 - A
    25. Benyovski Bela, Sibiu, 419 - 16,42 - AW
    26. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1467 - 16,3 - AW
    27. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16,09 - AW
    28. Moldovean Valer, Calan, 746 - 15,8 - A
    29. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 370 - 15,78 - A
    30. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 594 - 15,66 - AW
    31. Barbu Tiberiu, Deva, 591 - 15,6 - A
    32. Balaj Roland, Arad, 367 - 15,57 - A
    33. Cir Florin, Razboieni, 512 - 15,57 - A
    34. Gherman Romulus, Arad, 427 - 15,22 - A
    35. Stanciu Dumitru, Simeria, 1900 - 15,1 - A
    36. Starcz Adrian, Lupeni, 1276 - 15,05 - A
    37. Faraian Alexandru, Aiud, 536 - 14,99 - AJ
    38. Horvath Mircea, Orastie, 1013 - 14,7 - A
    39. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1083 - 14,13 - A
    40. Tedi Ioja, Calan, 971 - 13,58 - A
    41. Olah Remus, Arad, 875 - 13,5 - A
    42. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
    43. Chiscan Bogdan, Arad, 618 - 12,7 - A
    44. Petrache Radu, Blaj, 932 - 12,44 - A
    45. Caraus Sorin, Deva, 495 - 12,37 - A
    46. Ispan Stefan, Teius, 1559 - 12 - A
    47. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1148 - 11,7 - A
    48. Ispas Emil, Alba Iulia, 1474 - 10,8 - A
    49. Susman Dan, Alba Iulia, 952 - 10,78 - A
    50. Vasi Daniel, Arad, 1791 - 10,75 - A
    51. Dumbrava Marius, Timisoara, 1373 - 10,7 - A
    52. Marian Ioan, Alba Iulia, 1159 - 10,45 - AW
    53. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1297 - 10,4 - A
    54. Muntean Atila, Hunedoara, 1296 - 10,3 - A
    55. Dobinda Alexandru, Arad, 528 - 10,28 - AW
    56. Kaszta Harrald, Arad, 897 - 10,15 - A
    57. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1298 - 10,15 - A
    58. Gligor Paul, Arad, 670 - 9,96 - I
    59. Popa Decebal, Alba Iulia, 1717 - 8,23 - I
    60. Achim Paul, Arad, 877 - 7,2 - I
    61. Varbanescu Radu, Bucuresti, 860 - 6,57 - I
    62. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1552 - 6,1 - I
    63. Bregar Dan, Alba Iulia, 2144 - 5 - I
    64. Clesiu Florin, Deva, 2067 - 0 - A
    65. Andrei Gheorghe, Petrila, 2879 - 0 - AW
    66. Puscas Gabriel, Hateg, 2881 - 0 - A
    67. Karacsonyi Zoltan, Timisoara, 4374 - 0 - AW
    68. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 4451 - 0 - A
    69. Stoica Nicu, Hunedoara, 4849 - 0 - I
    70. Enache Viorel, Brad, 5001 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2058 - 13,1 - A
    2. Daroti Florin, Lipova, 498 - 16,51 - A


    Inscrieri Incepatori (Sambata - ora 13:00) - on 17.09.2019 at 21:59:16

    1. Oprean Andrei, Deva, 886 - 9,83 - I
    2. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1526 - 9,55 - I
    3. Sirbu Vlad, Aiud, 1042 - 9,48 - I
    4. Dumbrava Dan, Timisoara, 1455 - 8,8 - I
    5. Midvichi Daniel, Deva, 1947 - 8,4 - I
    6. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1551 - 8,3 - I
    7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 725 - 8,28 - IW
    8. Dobinda Dinu, Arad, 832 - 8,21 - I
    9. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1027 - 8,21 - I
    10. Creta Petru, Luna CJ, 765 - 8,09 - I
    11. Cristea Samuel, Bistrita, 1426 - 7,83 - IJ
    12. Vela Gabriel, Timisoara, 949 - 7,4 - I
    13. Budihala Raul, Hunedoara, 1502 - 7,2 - I
    14. Buie Laurentiu, Arad, 1179 - 6,82 - I
    15. Popescu Radu, Arad, 1406 - 6,8 - I
    16. Dranca David, Aiud, 1741 - 6,77 - I
    17. Curtut Cezar, Arad, 2043 - 6,6 - I
    18. Cristea Daniel, Bistrita, 1714 - 6 - IJ
    19. Burcea Daniel, Lugoj, 2503 - 6 - I
    20. Bugarin Fabian, Lugoj, 3131 - 6 - I
    21. Gherman Mihai, Lugoj, 3479 - 6 - I
    22. Leric David, Lipova, 3244 - 5,5 - I
    23. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3648 - 5,5 - I
    24. Hagea Andra, Aiud, 1608 - 5,4 - IJF
    25. Schiau Teodora, Hunedoara, 2115 - 5,35 - IF
    26. Orban Marius, Lugoj, 3845 - 4 - I
    27. Negru Marius, Deva, 1797 - 0
    28. Szabo Raul, Hateg, 2651 - 0 - I
    29. Gherman Ovidiu, Lugoj, 3081 - 0
    30. Guta Catalin, Hunedoara, 3167 - 0 - I
    31. Varga Andrei, Lugoj, 4894 - 0 - I
    32. Tircob Cosmin, Deva, 5004 - 0
    33. Dorog Abel, Simeria, 5005 - 0
    34. Ratoi Dorin, Hunedoara, 5006 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Popa Cosmin, Lipova, 2346 - 6,2 - I
    2. Jicarean David, Lipova, 1079 - 8,38 - I


    Inscrieri Elite (Duminica - ora 10:00) - on 17.09.2019 at 21:59:23

    1. Avram Victor, Arad, 68 - 44,12 - E
    2. Iana Remus, Timisoara, 31 - 43,58 - E
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 43,18 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 15 - 41,86 - E
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 16 - 41,53 - E
    6. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
    7. Blaga Marius, Cluj Napoca, 75 - 39,84 - EMH
    8. Istrate Cristian, Timisoara, 813 - 39,1 - E
    9. Pavel Calin, Hunedoara, 209 - 38,7 - E
    10. Sufletel Radu, Alba Iulia, 19 - 38,07 - EW
    11. Petrus Florin, Alba Iulia, 567 - 37,1 - E
    12. Zbancu Leo, Deva, 383 - 36,97 - EW
    13. Mihalescu Dinu, Timisoara, 87 - 36,61 - EW
    14. Andone Claudiu, Cugir, 770 - 35,73 - EW
    15. Oprea Adrian, Lugoj, 37 - 35,03 - E
    16. Crainic Adrian, Orastie, 442 - 34,98 - E
    17. Curut Gabriel, Timisoara, 234 - 34,92 - E
    18. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 77 - 33,98 - E
    19. Popet Doru, Timisoara, 345 - 33,92 - EW
    20. Szakacs Raul, Deva, 944 - 33,55 - E
    21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 212 - 31,9 - O
    22. Cinca Daniel, Craiova, 162 - 29,63 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Daneliuc Gabi, Selimbar, 22 - 37,71 - EW
    2. Aron Darie, Sibiu, 185 - 36,66 - EW
    3. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45,67 - EL
    4. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 514 - 36,23 - E


    Inscrieri Open (Duminica - ora 10:00) - on 17.09.2019 at 21:59:29

    1. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32,36 - O
    2. Butura Vasile, Alba Iulia, 259 - 32,16 - O
    3. Georgescu Constantin, Orastie, 165 - 31,35 - O
    4. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
    5. Migea Cornel, Sibiu, 78 - 29,7 - OW
    6. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
    7. Grubacichi Marius, Timisoara, 354 - 29,27 - O
    8. Frunza Alexandru, Timisoara, 158 - 29,03 - O
    9. Boznea Daniel, Deva, 218 - 28,87 - O
    10. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 92 - 28,29 - OW
    11. Istrate Cristian, Bucuresti, 91 - 28,18 - OW
    12. Jichici Svetozar, Timisoara, 117 - 27,95 - OW
    13. Beches Andrei, Sibiu, 420 - 27,78 - O
    14. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27,57 - OW
    15. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 26,94 - OW
    16. Busu Romulus, Hunedoara, 705 - 26,93 - O
    17. Szemciuk Istvan, Deva, 638 - 26,73 - O
    18. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
    19. Bora Nicolae, Alba Iulia, 853 - 25,9 - O
    20. Dirlea Ioan, Aiud, 121 - 25,83 - OH
    21. Neiconi Sabin, Hateg, 1383 - 25,8 - OW
    22. Kromek Iulian, Cugir, 402 - 25,61 - O
    23. Ticu Sorin, Lugoj, 222 - 25,09 - O
    24. Barac Marius, Sibiu, 366 - 24,82 - OW
    25. Dehelean Octavian, Timisoara, 560 - 24,8 - O
    26. Varadi Tudor Calin, Deva, 1300 - 24,4 - O
    27. Somlea Darian, Cisnadie, 1034 - 24,2 - O
    28. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24,1 - O
    29. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
    30. Vaida Gheorghe, Sibiu, 1153 - 23,4 - O
    31. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
    32. Barbulescu Dan, Sibiu, 191 - 22,81 - OW
    33. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
    34. Comsa Dan, Sibiu, 352 - 22,52 - O
    35. Groza Alexandru, Cisnadie, 763 - 22,15 - O
    36. Oneasa Silviu, Hateg, 1057 - 22,1 - O
    37. Weiss Simona, Cisnadie, 435 - 22,06 - OF
    38. Dumitru Florin, Arad, 192 - 22,04 - O
    39. Cecan Vasile, Timisoara, 201 - 22 - O
    40. Bucur Dan, Cisnadie, 424 - 20,05 - O
    41. Radu Constantin, Sibiu, 296 - 19,3 - AW
    42. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 291 - 17,74 - AW
    43. Lascu Marius, Timisoara, 1024 - 13,07 - A
    44. Gasca Toader, Hunedoara, 1492 - 0 - OW
    45. Muresan Florin, Deva, 1796 - 0 - O
    46. Botea Fabian, Hunedoara, 2175 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Schiopulescu Ion, Lugoj, 862 - 29,13 - O
    2. Diaconu Dan, Hunedoara, 4340 - 0 - A
    3. Campean Adrian, Bucuresti, 114 - 26,97 - OW
    4. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
    5. Putnik Tiberiu, Varset, 1393 - 16,35 - A
    6. Petersi Nuri, Varset, 580 - 28,77 - O
    7. Poenar Alin, Resita, 965 - 26,45 - O
    8. Hancig Mircea, Timisoara, 221 - 20,23 - O

  4. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.575
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8210
    Inscrierile incep maine dimineata, 10.09.2019, la ora 09:00!

  5. Îmi place andreyutzu, Johnny Erasure, dani 0205 le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    157
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    216
    Salut, din Arad:
    - Roman Bogdan - Elite
    - Dobinda Alexandru - Avansati
    - Gligor Paul - Avansati
    - Dobinda Dinu - Incepatori
    - Achim Paul - Incepatori

    Mersi

  7. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.02.2015
    Locație
    deva
    Vârstă
    48
    Postări
    330
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    349
    Caraus Sorin -avansati
    Boznea Daniel , Zsok Arcadie - open, toti din Deva.
    La open
    Turburan Ion
    Csaky Tiberiu
    Degianschi Obrad( toti din Resita)  Veres Francisc din Oravita
    Georgescu Constantin din Orastie.
    Merci

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

  9. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    junior

    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    99
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 14 h 37 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    122
    Dumitru Florin-Arad-Open

  11. Îmi place xyz1992, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Manitiu Florin din Sibiu la avansati si Radu Constantin din Sibiu la open.

  13. #8
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.575
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8210
    Karacsonyi Zoltan, Timisoara, avansati
    Georgescu Constantin, Orastie, open
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Frunza Alexandru, Timisoara, open

  14. Mulțumesc Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, lulciuc.dumitru, Dinu le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    junior

    Data înscrierii
    05.08.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    64
    Postări
    147
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    215
    Nagy Iosif Arad la Open

  16. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    354
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 7 h 49 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Ciobanu Daniel-Blaj open Fulop Attila –Aiud avansati Damian Mircea-Bistrita Avansati Oniga Paul –Blaj avansati Petrache Radu –Blaj avansati Cir Florin –Razboieni avansati Bumbu Pavel –Razboieni avansati Cristea Samuel –Bistrita incepatori Cristea Daniel –Bistrita –incepatori Damian Alin-Campia Turzii -Elite

  18. Îmi place Brulea Petre, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.575
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    398 z 23 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h N/A
    Reputație
    8210
    Ankar Wasim, Timisoara, avansati
    Cioveie Marian, Oravita, avansati
    Cioveie Bogdan, Oravita, open
    Put Gabriel, Oravita, elite

  20. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.334
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    76 z 14 h 37 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862
    Din Reșița se înscrie la open: Venter Liviu
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  22. #13
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    12.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    42
    Postări
    495
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 20 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    524
    eLITE cINCA dANIEL ,cRAIOVA

  23. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Morariu Marius din Sibiu la avansati.

  25. Îmi place andreyutzu, Marius_Ducu le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    cadet
    Data înscrierii
    30.03.2019
    Locație
    Arad
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    9
    Se inscriu: Popescu Radu - Arad - Incepatori,
    Curtut Cezar - Arad - Incepatori

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa August 2019", Ploiești Indoor TT - 24.08.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 25.08.2019, 05:21
  2. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 19:59
  3. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 10:54
  4. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07
  5. Turneu A "Cupa CFR Simeria", Simeria - 22.04.2017
    De mateidumitru în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 184
    Ultimul post: 27.04.2017, 18:58

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •