tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 10181920
Rezultate 286 la 291 din 291

Subiect: "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 28.09.2019

  1. #286
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    15541
    Filmul turneului Avansati/Incepatori:



    Inscrieri Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45 - on 9/27/2019 at 10:48:17 PM

    1. Sterczer Sandor, Sanzieni, 254 - 19.5 - A
    2. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1855 - 18.5 - A
    3. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 468 - 18.15 - A
    4. Vajda Erno, Reghin, 362 - 18.03 - AW
    5. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc, 1704 - 18 - A
    6. Loghin Florin, Brasov, 262 - 17.95 - A
    7. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 323 - 17.73 - AW
    8. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 502 - 17.55 - AF
    9. Strugar Ioan, Deda, 503 - 17.49 - A
    10. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 300 - 17.42 - A
    11. Kis Istvan, Brasov, 311 - 17.35 - AW
    12. Bedo Jozsef, Suseni, 351 - 16.99 - A
    13. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 814 - 16.58 - AJ
    14. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 702 - 16.1 - A
    15. Kezdi Janos, Corund, 1783 - 16 - A
    16. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 398 - 15.61 - A
    17. Subtirelu Marius, Onesti, 457 - 15.2 - A
    18. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 513 - 14.93 - A
    19. Todor Csaba, Gheorgheni, 491 - 14.92 - AH
    20. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 885 - 14.67 - AJ
    21. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 1212 - 14.45 - A
    22. Onet Nicolae, Sighisoara, 1486 - 14.3 - A
    23. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 1250 - 14.25 - A
    24. Tokes Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 2852 - 13.5 - A
    25. Sabau Mircea, Tarnaveni, 700 - 13.25 - A
    26. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 695 - 13.22 - AF
    27. Lungu Lucian, Onesti, 666 - 12.89 - A
    28. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1158 - 12.65 - A
    29. Suciu Andrei, Borsec, 619 - 11.85 - A
    30. Movileanu Neculae, Brasov, 529 - 11.83 - A
    31. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1069 - 11.6 - AW
    32. Tirlea Gheorghe, Brasov, 679 - 11.58 - A
    33. Darie Gabriel, Comanesti, 582 - 11.54 - A
    34. Ghitu Liviu, Onesti, 510 - 11.51 - A
    35. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1270 - 10.78 - A
    36. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 969 - 10.77 - A
    37. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2380 - 10.35 - A
    38. Sterczer Zalan, Sanzieni, 774 - 9.46 - I
    39. Sisca Nicusor, Comanesti, 787 - 9.04 - IW
    40. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1236 - 8.5 - I
    41. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1908 - 8.4 - I
    42. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 2186 - 8.35 - I
    43. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 981 - 7.99 - I
    44. Korodi Csaba, Aita Mare, 1094 - 7.84 - I
    45. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 1529 - 6.44 - I
    46. Korodi Krisztian, Aita Mare, 2405 - 6 - I
    47. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 3466 - 6 - I
    48. Faluvegi Edvard, Targu Mures, 3476 - 6 - I
    49. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 3045 - 5.75 - IF
    50. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 2457 - 5 - I
    51. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1916 - 4 - I
    52. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1989 - 4 - I
    53. Vass Levente, Targu Mures, 3332 - 4 - I
    54. Sala Zsolt, Odorheiu Secuiesc, 2838 - 0
    55. Kadar Levente, Odorheiu Secuiesc, 3575 - 0
    56. Papp Teteny, Targu Mures, 4409 - 0 - AJ
    57. Zajzon Pal, Targu Mures, 4460 - 0 - A
    58. Kajtar Adrienn, Targu Mures, 5005 - 0

    Absent nemotivat:

    Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1089 - 12.46 - A

    Grupe inferioare Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    1 Sterczer Sandor Tokes Szabolcs Sabau Mircea Faluvegi Edvard Vioreanu Cristian
    2 Szabo Szilard Onet Nicolae Tamas Vivien Mihalcz Szilard Istvan Gyorgy Nicolett
    3 Sabau Gheorghe Balint Gabor Lungu Lucian Miklos Botond Zsigmond Tamas
    4 Vajda Erno Kontzey Jozsef Vancsa Zoltan Korodi Krisztian Csata Sebestyen
    5 Nagy Robert Bardas Patrick Movileanu Neculae Korodi Csaba Vass Levente
    6 Loghin Florin Todor Csaba Suciu Andrei Bartos Csongor Sala Zsolt
    7 Tobosaru Gheorghe Vaszi Denes Lorinczi Bela Mag Jozsef Papp Teteny
    8 Moldovan Flavia Subtirelu Marius Tirlea Gheorghe Beke Hunor Kadar Levente
    9 Strugar Ioan Lorincz Zoltan Darie Gabriel Tenea Cosmin Zajzon Pal
    10 Canea Kocsis Andras Kezdi Janos Adorjan Zoltan Sisca Nicusor Kajtar Adrienn
    11 Kis Istvan Demeter Arpad Ghitu Liviu Sterczer Zalan
    12 Bedo Jozsef Bleoca Lucas Kelemen Miklos Kovacs Tihamer

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOKES SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 SABAU MIRCEA TARNAVENI
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 FALUVEGI EDVARD TARGU MURES
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 VIOREANU CRISTIAN DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZABO SZILARD ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ONET NICOLAE SIGHISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 MIHALCZ SZILARD ISTVAN SANMARTIN
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 GYORGY NICOLETT TARGU MURES
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 BALINT GABOR ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 LUNGU LUCIAN ONESTI
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 MIKLOS BOTOND MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 ZSIGMOND TAMAS GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAJDA ERNO REGHIN
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 VANCSA ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 KORODI KRISZTIAN AITA MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NAGY ROBERT ODORHEIU SECUIESC
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 KORODI CSABA AITA MARE
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 VASS LEVENTE TARGU MURES
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 TODOR CSABA GHEORGHENI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 SUCIU ANDREI BORSEC
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    5 SALA ZSOLT ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
    2 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 LORINCZI BELA GHEORGHENI
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    4 MAG JOZSEF ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 PAPP TETENY TARGU MURES
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 KADAR LEVENTE ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STRUGAR IOAN DEDA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 DARIE GABRIEL COMANESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 TENEA COSMIN SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    5 ZAJZON PAL TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 KEZDI JANOS CORUND
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ADORJAN ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 SISCA NICUSOR COMANESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 KAJTAR ADRIENN TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 11 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 12 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 BLEOCA LUCAS TARNAVENI
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 KOVACS TIHAMER TARGU MURES
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3

    Calificati in superioare - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    1 Sterczer Sandor Tokes Szabolcs Sabau Mircea Faluvegi Edvard
    2 Szabo Szilard Tamas Vivien Onet Nicolae Gyorgy Nicolett
    3 Balint Gabor Sabau Gheorghe Lungu Lucian Miklos Botond
    4 Vajda Erno Kontzey Jozsef Vancsa Zoltan Korodi Krisztian
    5 Nagy Robert Bardas Patrick Korodi Csaba Movileanu Neculae
    6 Todor Csaba Loghin Florin Sala Zsolt Bartos Csongor
    7 Vaszi Denes Tobosaru Gheorghe Papp Teteny Lorinczi Bela
    8 Subtirelu Marius Tirlea Gheorghe Moldovan Flavia Beke Hunor
    9 Lorincz Zoltan Strugar Ioan Tenea Cosmin Darie Gabriel
    10 Canea Kocsis Andras Kezdi Janos Adorjan Zoltan Sisca Nicusor
    11 Demeter Arpad Kis Istvan Ghitu Liviu Sterczer Zalan
    12 Bedo Jozsef Bleoca Lucas Kovacs Tihamer Kelemen Miklos

    Grupe superioare Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    1 Sterczer Sandor Moldovan Flavia Tenea Cosmin
    2 Szabo Szilard Papp Teteny Adorjan Zoltan
    3 Balint Gabor Sala Zsolt Ghitu Liviu
    4 Vajda Erno Korodi Csaba Kovacs Tihamer
    5 Nagy Robert Vancsa Zoltan Kelemen Miklos
    6 Todor Csaba Lungu Lucian Sterczer Zalan
    7 Vaszi Denes Onet Nicolae Sisca Nicusor
    8 Subtirelu Marius Sabau Mircea Darie Gabriel
    9 Lorincz Zoltan Tokes Szabolcs Beke Hunor
    10 Canea Kocsis Andras Tamas Vivien Lorinczi Bela
    11 Demeter Arpad Sabau Gheorghe Bartos Csongor
    12 Bedo Jozsef Kontzey Jozsef Movileanu Neculae
    13 Bleoca Lucas Bardas Patrick Korodi Krisztian
    14 Kis Istvan Loghin Florin Miklos Botond
    15 Kezdi Janos Tobosaru Gheorghe Gyorgy Nicolett
    16 Strugar Ioan Tirlea Gheorghe Faluvegi Edvard

    Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 TENEA COSMIN SIGHISOARA
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZABO SZILARD ODORHEIU SECUIESC
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 PAPP TETENY TARGU MURES
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ADORJAN ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALINT GABOR ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SALA ZSOLT ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAJDA ERNO REGHIN
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 KORODI CSABA AITA MARE
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 KOVACS TIHAMER TARGU MURES
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NAGY ROBERT ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 VANCSA ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    0
    3 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 6 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TODOR CSABA GHEORGHENI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 LUNGU LUCIAN ONESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 ONET NICOLAE SIGHISOARA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 SISCA NICUSOR COMANESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SABAU MIRCEA TARNAVENI
    0-3
    1-3
    0
    3 DARIE GABRIEL COMANESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 9 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    0
    2 TOKES SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    3-0
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 10 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 LORINCZI BELA GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 12 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 13 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BLEOCA LUCAS TARNAVENI
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 KORODI KRISZTIAN AITA MARE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 14 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0
    2 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 MIKLOS BOTOND MIERCUREA CIUC
    3-1
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 15 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KEZDI JANOS CORUND
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 GYORGY NICOLETT TARGU MURES
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 16 - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STRUGAR IOAN DEDA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 FALUVEGI EDVARD TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0

    Calificati in eliminatorii - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45
    1 Sterczer Sandor Moldovan Flavia
    2 Szabo Szilard Papp Teteny
    3 Balint Gabor Sala Zsolt
    4 Vajda Erno Korodi Csaba
    5 Kelemen Miklos Nagy Robert
    6 Todor Csaba Lungu Lucian
    7 Vaszi Denes Onet Nicolae
    8 Subtirelu Marius Darie Gabriel
    9 Tokes Szabolcs Beke Hunor
    10 Canea Kocsis Andras Tamas Vivien
    11 Demeter Arpad Sabau Gheorghe
    12 Bedo Jozsef Kontzey Jozsef
    13 Bardas Patrick Bleoca Lucas
    14 Loghin Florin Miklos Botond
    15 Kezdi Janos Tobosaru Gheorghe
    16 Tirlea Gheorghe Strugar Ioan

    Eliminatorii Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45

    1. Sterczer Sandor
    -------------------- Sterczer Sandor 3-1
    32. Papp Teteny
    ----------------------------------- Tobosaru Gheorghe 3-0
    17. Tobosaru Gheorghe
    -------------------- Tobosaru Gheorghe 3-2
    16. Tirlea Gheorghe
    -------------------------------------------------- Subtirelu Marius 3-1
    9. Tokes Szabolcs
    -------------------- Tokes Szabolcs 3-0
    24. Tamas Vivien
    ----------------------------------- Subtirelu Marius 3-1
    25. Onet Nicolae
    -------------------- Subtirelu Marius 3-1
    8. Subtirelu Marius

    ----------------------------------------------------------------- -

    5. Kelemen Miklos
    -------------------- Lungu Lucian 3-1
    28. Lungu Lucian
    ----------------------------------- Bedo Jozsef 3-1
    21. Sabau Gheorghe
    -------------------- Bedo Jozsef 3-1
    12. Bedo Jozsef
    -------------------------------------------------- Vajda Erno 3-1
    13. Bardas Patrick
    -------------------- Bardas Patrick 3-2
    20. Miklos Botond
    ----------------------------------- Vajda Erno 3-1
    29. Sala Zsolt
    -------------------- Vajda Erno 3-0
    4. Vajda Erno

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Balint Gabor
    -------------------- Balint Gabor 3-0
    30. Korodi Csaba
    ----------------------------------- Balint Gabor 3-2
    19. Bleoca Lucas
    -------------------- Loghin Florin 3-0
    14. Loghin Florin
    -------------------------------------------------- Demeter Arpad 3-2
    11. Demeter Arpad
    -------------------- Demeter Arpad 3-1
    22. Kontzey Jozsef
    ----------------------------------- Demeter Arpad 3-1
    27. Nagy Robert
    -------------------- Todor Csaba 3-2
    6. Todor Csaba

    ----------------------------------------------------------------- -

    7. Vaszi Denes
    -------------------- Vaszi Denes 3-0
    26. Darie Gabriel
    ----------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-1
    23. Beke Hunor
    -------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
    10. Canea Kocsis Andras
    -------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
    15. Kezdi Janos
    -------------------- Kezdi Janos 3-1
    18. Strugar Ioan
    ----------------------------------- Kezdi Janos 3-1
    31. Moldovan Flavia
    -------------------- Szabo Szilard 3-0
    2. Szabo Szilard


    Semifinale - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45

    8. Subtirelu Marius
    -------------------- [/b]Vajda Erno[/b] 0-3
    4. Vajda Erno


    11. Demeter Arpad
    -------------------- Canea Kocsis Andras 0-3
    10. Canea Kocsis Andras


    Finala - Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45

    Vajda Erno
    -------------------- 3-0
    Canea Kocsis Andras

    Clasament Avansați/Începători - 60 de locuri, orele 08:45

    1. Vajda Erno - Reghin
    2. Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Subtirelu Marius - Onesti
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Bedo Jozsef - Suseni
    Kezdi Janos - Corund
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
    9 -- 16
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Tokes Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Lungu Lucian - Onesti
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Loghin Florin - Brasov
    17 -- 32
    Sala Zsolt - Odorheiu Secuiesc
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Strugar Ioan - Deda
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Darie Gabriel - Comanesti
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Papp Teteny - Targu Mures
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    33 -- 47 0v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc
    Movileanu Neculae - Brasov
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Ghitu Liviu - Onesti
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Kovacs Tihamer - Targu Mures
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Tenea Cosmin - Sighisoara
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    Faluvegi Edvard - Targu Mures
    Gyorgy Nicolett - Targu Mures
    48 -- 58 0v gr.inf.
    Suciu Andrei - Borsec
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Mag Jozsef - Odorheiu Secuiesc
    Mihalcz Szilard Istvan - Sanmartin
    Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
    Zsigmond Tamas - Gheorgheni
    Csata Sebestyen - Gheorgheni
    Vass Levente - Targu Mures
    Kadar Levente - Odorheiu Secuiesc
    Zajzon Pal - Targu Mures
    Kajtar Adrienn - Targu Mures



    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. Îmi place Tamas Vivien, Kelemen Miklós le-a plăcut acest mesaj
  3. #287
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    15541
    Filmul turneului Elite/Open:

    Inscrieri Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00 - on 9/28/2019 at 1:58:33 PM

    1. Bauer Lajos, Targu Mures, 13 - 40.51 - EW
    2. Bardocz Szilard, Capeni, 356 - 40.5 - E
    3. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 691 - 40.45 - E
    4. Mozes Gyula, Odorheiu Secuiesc, 1785 - 40.3 - EL
    5. Mocean Dan, Cluj Napoca, 99 - 38.57 - EL
    6. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 27 - 37.59 - E
    7. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 275 - 37.35 - E
    8. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 486 - 37.2 - E
    9. Irsai Istvan, Targu Mures, 147 - 37.06 - EW
    10. Gereb Attila, Odorheiu Secuiesc, 1903 - 35 - EL
    11. Buta Radu, Bucuresti, 74 - 34.7 - E
    12. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 658 - 34.4 - EJ
    13. Galiu Mihai, Brasov, 199 - 33.97 - E
    14. Vetesy Norbert, Odorheiu Secuiesc, 1366 - 33.05 - EL
    15. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 94 - 32.48 - O
    16. Tipser Gabriel, Sighisoara, 822 - 32.35 - OW
    17. Barabas Sandor, Toplita, 588 - 31.75 - O
    18. Motorga Dorin, Targu Mures, 67 - 31.4 - O
    19. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1134 - 31.3 - O
    20. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 404 - 30.98 - O
    21. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 81 - 29.66 - O
    22. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 66 - 29.55 - OW
    23. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 794 - 29.05 - OJ
    24. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 175 - 28.99 - O
    25. Fazakas Attila, Toplita, 437 - 28.78 - O
    26. Trandafir Vasile, Targu Mures, 110 - 28.55 - O
    27. Orha Andrei, Targu Mures, 306 - 28.35 - O
    28. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 93 - 28.26 - O
    29. Colcer Nicolae, Toplita, 187 - 28.13 - O
    30. Padurariu Costel, Brasov, 95 - 28.05 - O
    31. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 677 - 27.9 - O
    32. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 555 - 27.4 - OJ
    33. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 600 - 26.77 - O
    34. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 145 - 26.28 - OW
    35. Antal Denes, Brasov, 220 - 25.03 - OW
    36. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24.14 - OW
    37. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 224 - 22.96 - O
    38. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 706 - 22.7 - OW
    39. Popa Mircea, Brasov, 167 - 22.35 - OW
    40. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 406 - 19.5 - A
    41. Heja Zoltan, Ditrau, 343 - 17.17 - A
    42. Laszlo Barna, Cristuru Secuiesc, 1856 - 16.5 - A
    43. Raduly Ovidiu, Fantanele, 641 - 16.21 - A
    44. Grif Maria, Targu Mures, 1640 - 15.05 - AF
    45. Fulop Laszlo, Targu Mures, 412 - 14.78 - A
    46. Vass Csaba, Odorheiu Secuiesc, 2751 - 0

    Grupe inferioare Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    1 Bauer Lajos Barabas Sandor Zakarias Szabolcs Fancsali Kalman Keresztes Zoltan
    2 Bardocz Szilard Motorga Dorin Dabacan Dorin Birtalan Laszlo Popa Mircea
    3 Baciu Gabriel Tipser Gabriel Laszlo Levente Pelaghie Ioan Vass Csaba
    4 Mozes Gyula Polotca Stefan Bulubasa Nicusor Gyorfi Szabolcs Heja Zoltan
    5 Mocean Dan Vetesy Norbert Orha Andrei Bokor Zoltan Jr Lovasz Vilmos
    6 Jozsa Zoltan Galiu Mihai Petho Mihaly Fazakas Gergely Fulop Laszlo
    7 Molnar Tihamer Chelmus Ionut Fazakas Attila Padurariu Costel Grif Maria
    8 Moldovan Alexandru Buta Radu Trandafir Vasile Tokos Pal Raduly Ovidiu
    9 Irsai Istvan Gereb Attila Canea Kocsis Andras Jr Colcer Nicolae Laszlo Barna

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BAUER LAJOS TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BARABAS SANDOR TOPLITA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    3-0
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    2
    3 DABACAN DORIN TARNAVENI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    4
    5 POPA MIRCEA BRASOV
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BACIU GABRIEL TARNAVENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 VASS CSABA ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOZES GYULA ODORHEIU SECUIESC
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    3 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 HEJA ZOLTAN DITRAU
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    3-2
    2-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    2 VETESY NORBERT ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 ORHA ANDREI TARGU MURES
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    3-1
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 GALIU MIHAI BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 FULOP LASZLO TARGU MURES
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
    3 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 GRIF MARIA TARGU MURES
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BUTA RADU BUCURESTI
    3-1
    3-2
    1-3
    2-3
    2
    3
    3 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 RADULY OVIDIU FANTANELE
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 9 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 GEREB ATTILA ODORHEIU SECUIESC
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    1
    3 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 COLCER NICOLAE TOPLITA
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    4
    5 LASZLO BARNA CRISTURU SECUIESC
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0

    Calificati in superioare - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    1 Bauer Lajos Zakarias Szabolcs Barabas Sandor Keresztes Zoltan
    2 Dabacan Dorin Motorga Dorin Bardocz Szilard Birtalan Laszlo
    3 Baciu Gabriel Laszlo Levente Tipser Gabriel Pelaghie Ioan
    4 Mozes Gyula Bulubasa Nicusor Gyorfi Szabolcs Heja Zoltan
    5 Vetesy Norbert Orha Andrei Mocean Dan Bokor Zoltan Jr
    6 Galiu Mihai Petho Mihaly Jozsa Zoltan Fazakas Gergely
    7 Molnar Tihamer Chelmus Ionut Padurariu Costel Fazakas Attila
    8 Moldovan Alexandru Tokos Pal Buta Radu Trandafir Vasile
    9 Gereb Attila Irsai Istvan Canea Kocsis Andras Jr Colcer Nicolae

    Grupe superioare Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    1 Bauer Lajos Jozsa Zoltan Padurariu Costel
    2 Dabacan Dorin Mocean Dan Buta Radu
    3 Baciu Gabriel Gyorfi Szabolcs Canea Kocsis Andras Jr
    4 Mozes Gyula Tipser Gabriel Colcer Nicolae
    5 Vetesy Norbert Bardocz Szilard Trandafir Vasile
    6 Galiu Mihai Barabas Sandor Fazakas Attila
    7 Molnar Tihamer Zakarias Szabolcs Fazakas Gergely
    8 Moldovan Alexandru Motorga Dorin Bokor Zoltan Jr
    9 Gereb Attila Laszlo Levente Heja Zoltan
    10 Irsai Istvan Bulubasa Nicusor Pelaghie Ioan
    11 Tokos Pal Orha Andrei Birtalan Laszlo
    12 Chelmus Ionut Petho Mihaly Keresztes Zoltan

    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BAUER LAJOS TARGU MURES
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DABACAN DORIN TARNAVENI
    3-2
    1-3
    1
    2
    2 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    2-3
    0-3
    0
    3 BUTA RADU BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BACIU GABRIEL TARNAVENI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    1-3
    2-3
    0
    3 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC
    0-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOZES GYULA ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 COLCER NICOLAE TOPLITA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VETESY NORBERT ODORHEIU SECUIESC
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BARABAS SANDOR TOPLITA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GEREB ATTILA ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 HEJA ZOLTAN DITRAU
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 10 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 ORHA ANDREI TARGU MURES
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 12 - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    1-3
    0-3
    0


    Calificati in eliminatorii - Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00
    1 Bauer Lajos Jozsa Zoltan
    2 Buta Radu Dabacan Dorin
    3 Baciu Gabriel Canea Kocsis Andras Jr
    4 Mozes Gyula Tipser Gabriel
    5 Vetesy Norbert Bardocz Szilard
    6 Galiu Mihai Barabas Sandor
    7 Molnar Tihamer Zakarias Szabolcs
    8 Motorga Dorin Moldovan Alexandru
    9 Laszlo Levente Gereb Attila
    10 Irsai Istvan Bulubasa Nicusor
    11 Tokos Pal Orha Andrei
    12 Chelmus Ionut Petho Mihaly

    Eliminatorii Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00

    1. Bauer Lajos
    -------------------- Bauer Lajos 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Zakarias Szabolcs 3-0
    17. Zakarias Szabolcs
    -------------------- Zakarias Szabolcs 3-0
    16. Bulubasa Nicusor
    -------------------------------------------------- Dabacan Dorin 3-2
    9. Laszlo Levente
    -------------------- Dabacan Dorin 3-0
    24. Dabacan Dorin
    ----------------------------------- Dabacan Dorin 3-0
    25. Bye
    -------------------- Motorga Dorin 3-0
    8. Motorga Dorin

    ----------------------------------------------------------------- Mozes Gyula 3-0

    5. Vetesy Norbert
    -------------------- Vetesy Norbert 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Chelmus Ionut 3-1
    21. Canea Kocsis Andras Jr
    -------------------- Chelmus Ionut 3-0
    12. Chelmus Ionut
    -------------------------------------------------- Mozes Gyula 3-0
    13. Orha Andrei
    -------------------- Orha Andrei 3-
    20. Barabas Sandor
    ----------------------------------- Mozes Gyula 3-0
    29. Bye
    -------------------- Mozes Gyula 3-0
    4. Mozes Gyula

    -------------------------------------------------------------------------------- Mozes Gyula 3-0

    3. Baciu Gabriel
    -------------------- Baciu Gabriel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Bardocz Szilard 3-2
    19. Bardocz Szilard
    -------------------- Bardocz Szilard 3-1
    14. Petho Mihaly
    -------------------------------------------------- Bardocz Szilard 3-1
    11. Tokos Pal
    -------------------- Tokos Pal 3-1
    22. Tipser Gabriel
    ----------------------------------- Galiu Mihai 3-1
    27. Bye
    -------------------- Galiu Mihai 3-0
    6. Galiu Mihai

    ----------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 3-0

    7. Molnar Tihamer
    -------------------- Molnar Tihamer 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Irsai Istvan 3-1
    23. Jozsa Zoltan
    -------------------- Irsai Istvan 3-2
    10. Irsai Istvan
    -------------------------------------------------- Irsai Istvan 3-0
    15. Gereb Attila
    -------------------- Moldovan Alexandru 3-2
    18. Moldovan Alexandru
    ----------------------------------- Moldovan Alexandru 3-1
    31. Bye
    -------------------- Buta Radu 3-0
    2. Buta Radu

    Clasament Elite/Open - 45 de locuri, orele 14:00

    1. Mozes Gyula - Odorheiu Secuiesc
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3 -- 4
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Irsai Istvan - Targu Mures
    5 -- 8
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Galiu Mihai - Brasov
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    9 -- 16
    Orha Andrei - Targu Mures
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Vetesy Norbert - Odorheiu Secuiesc
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Buta Radu - Bucuresti
    17 -- 24
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Gereb Attila - Odorheiu Secuiesc
    Barabas Sandor - Toplita
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    25 -- 36 0v gr.sup.
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Fazakas Attila - Toplita
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Colcer Nicolae - Toplita
    Padurariu Costel - Brasov
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Heja Zoltan - Ditrau
    37 -- 39 1v gr.inf.
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    40 -- 46 0v gr.inf.
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Popa Mircea - Brasov
    Laszlo Barna - Cristuru Secuiesc
    Grif Maria - Targu Mures
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Vass Csaba - Odorheiu Secuiesc
    Antal Denes - Brasov



    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  5. #288
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 12 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    5290
    Felicitari organizatorilor,un turneu puternic cu jocuri frumoase si spectaculoase, cu o desfasurare fara cusur si fara timpii morti.Participanti de clasa la ambele categori.
    Stima premiantilor,onoare invinsilor.
    P. S.. I-am predat diploma si medalia dl.Tobosaru

  6. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #289
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    360
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 17 h 1 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    534
    Felicitari Organizatorilor(Pali & Levente),si Participantilor pentru acest super turneu de nota 10+++.

  8. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  9. #290
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.221
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 19 h 19 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1279
    Felicitari Pali&co ptr organizarea acestui turneu.
    Felicitari Mita pentru loc 5-8.
    13 Rules


  10. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  11. #291
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    15541








    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 19/20.01.2019
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 496
    Ultimul post: 23.03.2019, 19:34
  2. Răspunsuri: 375
    Ultimul post: 23.01.2017, 23:30
  3. Răspunsuri: 215
    Ultimul post: 02.02.2016, 14:14
  4. Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"
    De Gorgenyi Levente în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 19:47
  5. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 13:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •