Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Borșului de Pește", Luncavița - 12.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • - LUNCAVITA - 12 OCT 2019 -
    - CUPA BORSULUI DE PESTE - "BINE FACUT..." ( se pare ca sloganul "Romania lucrului bine facut" aici chiar s-a potrivit)

    - Un turneu frumos, cu meciuri spectaculoase, cu castigatori care au trebuit sa-si arate priceperea si valoarea pana la jucarea ultimului punct al meciului si cu o atmosfera de concurs de inalta clasa.

    - La Elite "Generatia tanara" a facut spectacol... au folosit tehnici foarte eficiente, foarte bine executate si o strategie de joc foarte buna... cu totii au fost la inaltime...
    - Felicitari Neculai Alexandru - Bogdan Chiscop si Rares Constantinescu pentru urcarea pe podium...
    - Felicitari lui Wischegg Robert pentru locul trei la categoria Elite

    - Latura "Gastronomica" a fost ridicata la nivel de "Arta" si borsul de peste a fost cantitativ si calitativ super bun


















    - FELICITARI PENTRU PODIUM LUI RASID AIHAN - BAIBURI LEVENT - LEOLEA ANDREI SI NICULA FLORIN LA CATEGORIA OPEN

    - FELICITARI lui PAVEL NICOLAE pentru obtinerea locului UNU la categoria incepatori

    - Multumim Dl PRIMAR si JUCATOR pentru implicare si sustinere - fara de care nu s-ar putea povesti de frumoasele turnee de la Luncavita...

    - Manea Mihaita si Luca Octavian - Organizatorii si "Dirijorii Turneului" au fost "Sufletul Petrecerii" si au reusit sa armonizeze "Fastul Turneului" cu aromele si gustul... impreuna cu "Atmosfera Competitionala de inalta clasa" ... motiv pentru care promitem ca vom reveni cu mare placere si la viitoarele editii si turnee organizate la Luncavita.

















    - Multe multumiri si numai ganduri de bine tuturor celor care au ajutat, s-au implicat si au fost alaturi de organizatori sprijinind buna desfasurare a acestui turneu...

    Comentariu


    • - Multe multumiri reprezentantilor firmei ANDRO
      - Durdun George si Bute Radu care au fost prezenti la turneu cu un stand plin de produse de calitate si cu sfaturi foarte bune pentru toti cei care le-au "trecut pragul" achizitionand sau intreband de bunele produse







      - Le multumim si ii mai asteptam si la viitoarele turnee...

      Comentariu


      • - Tenis s-a jucat ...
        - Ciorba de peste s-a mancat...
        - Campionii si-au luat cupele si au plecat...
        - Prietenii si partenerii de tenis s-au bucurat de revedere si de meciuri jucate cu pasiune si daruire...
        - Organizatorii si-au facut treaba pana in ultimul moment... (la stransul meselor...)

        - Concluzia... - Un turneu cu de toate... frumos, placut si la care revii cu mare placere...

        - Salut cu mare placere pe toti cei dragi pe care i-am revazut la turneu... chiar si pe cei care nu au putut veni si carora le-am simtit lipsa... Iulian Gherasim si Carata Catalin











        - SA NE VEDEM SANATOSI SI DORNICI DE MECIURI FRUMOASE SI TENIS DE CALITATE LA URMATOARELE TURNEE AMATUR

        Comentariu





        • Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • Felicitări, Lucrețiu, pentru prima prestatie la open !

            Comentariu


            • Eu cred ca trebuie sa-i multumim si lui Mitica de la Galați care a substituit erorile calculatorului si a ajutat organizatorii cu tablourile eliminatorii

              Comentariu


              • Un concurs foarte reusit cu concurenti care s-au ridicat la nivelul concursului (la toate categoriile) si mai ales cu organizatori care s-au autodepasit . Ei au facut o atmosfera placuta si ne-au facut pe toti sa ne simtim minunat cu paleta in mana.
                Asteptam cu nerabdare si urmatoarele editii.

                Comentariu


                • Am si eu o nedumerire:
                  Daca al 12 lea bye a fost cum era si normal in gr a 2 a pentru locul 3, de ce al 11 lea bye nu a fost in grupa nr 1 pentru locul 3?

                  Comentariu


                  • Superba vreme, extraordinara organizare, minunat bors! Multumim!

                    Comentariu


                    • Pentru prima data la un concurs la Luncavita,am fost foarte placut surprins de toata organizarea, toti care au participat la aceasta organizare,ii felicit si le doresc la cat mai multe festivitati de acest gen Tenis de masa binenteles,cu cat mai multi participanti,atat din Tulcea cat si din celelalte judete.A fost foarte bine ne-am revazut unii dintre noi,am mancat ,am baut si am jucat Tenis de masa.Respect celor doi organizatori Luca Octavian si Manea Mihai pentru tot.Felicitari tuturor jucatorilor,cat si celor care au fost pe podium.Cu stima si respect.

                      Comentariu


                      • Mi-a plăcut la Luncavița, dar pentru că nu vreau să fiu catalogat de cei tineri nostalgic iar de cei de-o seamă pupăcios (fiindcă nu sunt), tac și eu și-i las pe cei mai mai pricepuți s-o facă în locul meu!
                        DONIC Waldner Senso Carbon
                        fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                        BH - DONIC Acuda Blue P2

                        Comentariu


                        • Mulțumim pentru organizarea ireproșabilă a turneului domnului primar al comunei Luncavița, domnilor Manea Mihăiță și Luca Octavian, doamnei bucătărese și domnilor Master-Chefs pentru borșul de pește, domnului Stoian Sorin din Curtea de Argeș pentru calitatea deosebită a licorii, tulcenilor în general pentru ospitalitate etc.
                          Ultima editare de Petru Asmarandei; 16.oct.2019, 02:58.
                          DONIC Waldner Senso Carbon
                          fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                          BH - DONIC Acuda Blue P2

                          Comentariu


                          • Extraordinar turneu, m-am simțit excelent, toate la superlativ. Voi reveni! Mulțumesc tuturor pentru implicare!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X