tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 308

Subiect: "Cupa Banatului Montan", Reșița - 19.10.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 9 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660

    "Cupa Banatului Montan", Reșița - 19.10.2019

    Cu sprijinul Directiei Judetene pentru Sport si Tineret Caras-Severin organizam:
    Turneu A "Cupa Banatului Montan", editia a V-a, Reșița - 19.10.2019

    Turneul se ia in calcul pentru calificarea la Turneul Campionilor!

    Data: 19 octombrie 2019
    Localitatea: Resita
    Locul de desfasurare: Sala Polivalenta Resita, Piata 1 Decembrie 1918 nr. 5, Resita;



    Categorii: Incepatori, Avansati, Open si Elite;
    Logistica: 18 mese ITTF, mingi plastic Gewo Select Pro *** 40+;
    Validare inscrieri: 08:30-09:00 (Incepatori, Avansati), 10:00-14:15 (Open) si 10:00-15:30 (Elite);
    Ora de incepere: 9:05-9:15 (Incepatori, Avansati), 14:20-14:30 (Open) si 15:45-16:00 (Elite);
    Numărul maxim de jucători: 42 începatori, 54 avansați, 60 open, 24 elite;ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!

    SE ASIGURA:
    - cafea, apa PERENNA 2L (minerala/plata);
    - un meniu felul doi (cei care doresc meniu vegetarian, ii rugam sa precizeze la inscriere);


    Materiale de premiere:
    - cupe, medalii si diplome (la primele patru locuri);

    Facilitati: vestiare si dusuri;

    Taxa de participare:
    40 ron (adulti);
    20 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere Vineri, 18 octombrie 2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 40+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 52+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    Numar maxim de jucatori: 58+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 14:15
    Ora de incepere: 14:20 - 14:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    Numar maxim de jucatori: 22+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 15:30
    Ora de incepere: 15:45 - 16:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - fara grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare;

    ORGANIZATORI:
    Csaky Tiberiu: 0729919888
    Craiovan Victor: 0745531461
    Turburan Ion: 0745769523

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu: 0726.487.357;


  2. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 9 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    DIRECȚIA jUDEȚEANĂ PENTRU SPORT ȘI TINERET CARAȘ-SEVERIN OFERĂ CÂTE UN TRICOU TUTUROR PARTICIPANȚILOR!
    Va rugam ca la inscriere sa precizati Nume, Prenume, Localitate, categoria la care doriti sa jucati si marimea la tricou!

  4. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 9 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    EMI VA FI PREZENT CU UN STAND BOGAT DE MATERIALE SPECIFICE TENISULUI DE MASA!


  6. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 9 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    Inscrieri Elite - on 18.10.2019 at 21:27:41

    1. Sorescu Deian, Resita, 84 - 46,98 - EL
    2. Iana Remus, Timisoara, 29 - 43,84 - E
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 43,52 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 3 - 42,7 - E
    5. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 575 - 41,3 - E
    6. Parvu Nicolae, Resita, 457 - 39,55 - E
    7. Mihalescu Dinu, Timisoara, 57 - 37,05 - EW
    8. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 47 - 35,04 - E
    9. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 553 - 32,6 - O
    10. Curut Gabriel, Timisoara, 325 - 32,53 - O
    11. Grubacichi Marius, Timisoara, 268 - 31,93 - O


    Inscrieri Open - on 18.10.2019 at 21:27:49

    1. Popet Doru, Timisoara, 270 - 32,73 - OW
    2. Pop Ioan Florin, Lugoj, 919 - 31,85 - O
    3. Turburan Ion, Resita, 218 - 31,31 - O
    4. Balmez Dorel, Oravita, 677 - 30,97 - O
    5. Drinceanu Lilian, Oravita, 126 - 30,69 - O
    6. Schiopulescu Ion, Lugoj, 648 - 30,23 - O
    7. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 111 - 29,6 - OW
    8. Boznea Daniel, Deva, 226 - 28,46 - O
    9. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 734 - 28,35 - O
    10. Nagy Iosif, Arad, 128 - 28,02 - OW
    11. Ilia Ionicut, Oravita, 833 - 27,7 - O
    12. Veres Francisc, Oravita, 301 - 27,37 - O
    13. Degianschi Obrad, Resita, 188 - 27,11 - O
    14. Poenar Alin, Resita, 830 - 25,9 - O
    15. Dehelean Octavian, Timisoara, 590 - 24,95 - O
    16. Csaky Tiberiu, Resita, 284 - 24,71 - OW
    17. Ispas Dan, Timisoara, 333 - 24,71 - O
    18. Manu Nicolae, Resita, 890 - 24,63 - O
    19. Ticu Sorin, Lugoj, 230 - 24,34 - O
    20. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 22,74 - O
    21. Mirza Karim, Timisoara, 1688 - 22,55 - O
    22. Venter Liviu, Resita, 595 - 22,25 - O
    23. Hancig Mircea, Timisoara, 193 - 21,84 - O
    24. Szekeres Zoltan, Timisoara, 1080 - 21 - O
    25. Munteanu Constantin, Resita, 697 - 20,43 - O
    26. Beltechi Dumitru, Victoria, 1168 - 19,6 - A
    27. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 984 - 19,37 - A
    28. Marath Kurt, Austria, 2533 - 17 - A
    29. Simion Dan, Resita, 1235 - 12 - A
    30. Sabau Victor, Arad, 784 - 10,78 - A
    31. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 4448 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 18.10.2019 at 21:27:58

    1. Daroti Florin, Lipova, 399 - 19,47 - A
    2. Fekete Istvan, Arad, 271 - 19,28 - A
    3. Starcz Adrian, Lupeni, 820 - 18,83 - A
    4. Szivery Adrian, Arad, 255 - 18,73 - A
    5. Ignuta Sebastian, Voiteg, 987 - 18,37 - A
    6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 267 - 18,32 - A
    7. Stoica Mihai, Hateg, 425 - 18,29 - A
    8. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 343 - 18,18 - A
    9. Tamsa Titus, Resita, 635 - 18,18 - A
    10. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 612 - 18,1 - A
    11. Neag Ioan, Timisoara, 790 - 17,3 - A
    12. Gheju Sorin, Resita, 1914 - 17,25 - A
    13. Gherman Romulus, Arad, 395 - 17,07 - A
    14. Borcsi Jozsef, Timisoara, 505 - 17 - A
    15. Vuca Adrian, Berzovia, 1075 - 17 - A
    16. Balaj Roland, Arad, 374 - 16,81 - A
    17. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 371 - 16,25 - A
    18. Gipsy King, Hunedoara, 710 - 16,07 - AW
    19. Cioveie Marian, Oravita, 469 - 15,91 - A
    20. Moldovean Valer, Calan, 551 - 15,16 - A
    21. Glavan Radu, Timisoara, 1138 - 15 - A
    22. Matei Dumitru, Deva, 393 - 14,66 - AW
    23. Cobzaru Radu, Deva, 733 - 14,45 - A
    24. Coste Rafael, Lupeni, 1778 - 14,3 - A
    25. Herteg Dorinel, Arad, 865 - 13,68 - A
    26. Chiscan Bogdan, Arad, 607 - 13,62 - A
    27. Vasi Daniel, Arad, 1386 - 13,15 - A
    28. Tedi Ioja, Calan, 760 - 12,81 - A
    29. Craiovan Victor, Resita, 796 - 12,78 - A
    30. Caraus Sorin, Deva, 509 - 12,43 - A
    31. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1001 - 12,02 - A
    32. Sorescu Velimir, Resita, 1432 - 11,7 - A
    33. Negru Marius, Deva, 1371 - 11,65 - A
    34. Olah Remus, Arad, 968 - 11,5 - A
    35. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1205 - 11,48 - A
    36. Kaszta Harrald, Arad, 928 - 11,1 - A
    37. Matusan Florin, Timisoara, 3054 - 11,1 - A
    38. Gligor Paul, Arad, 674 - 10,54 - A
    39. Popa Alin, Drobeta Tr Severin, 3122 - 10,4 - A
    40. Faur Lucian, Jimbolia, 1639 - 10,1 - AW
    41. Oprean Andrei, Deva, 806 - 9,8 - I
    42. Varbanescu Radu, Bucuresti, 845 - 6,57 - I
    43. Ilica Lucian, Resita, 3487 - 6 - I
    44. Velceanu Viorel, Otelu Rosu, 6001 - 0
    45. Focht Leonard, Germania, 6002 - 0


    Inscrieri Incepatori - on 18.10.2019 at 21:28:07

    1. Popescu Radu, Arad, 1036 - 9,7 - I
    2. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1389 - 9,6 - I
    3. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1018 - 9,45 - I
    4. Cojocaru Mircea, Buzias, 2508 - 8,8 - I
    5. Curaciuc Claudiu, Resita, 1473 - 8,75 - I
    6. Pralea Constantin, Alba Iulia, 737 - 8,33 - IW
    7. Dumbrava Dan, Timisoara, 1345 - 8,2 - I
    8. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 2588 - 8,15 - I
    9. Dobinda Dinu, Arad, 815 - 7,94 - I
    10. Chivaran Alin, Caransebes, 2059 - 7,87 - I
    11. Budihala Raul, Hunedoara, 1480 - 7,7 - I
    12. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1290 - 7,68 - I
    13. Vela Gabriel, Timisoara, 843 - 6,91 - I
    14. Buie Laurentiu, Arad, 1127 - 6,77 - I
    15. Doxan Adrian, Resita, 1678 - 6,45 - I
    16. Stanescu Romeo, Hunedoara, 3449 - 6,4 - I
    17. Pica Leonard, Buzias, 3458 - 6,2 - I
    18. Pirvu Constantin, Buzias, 2952 - 6,15 - I
    19. Baltat Sebastian, Arad, 1946 - 6,07 - I
    20. Piscoiu Viorel, Buzias, 3500 - 6 - I
    21. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1597 - 5,97 - I
    22. Ispas Andrei, Timisoara, 2141 - 5,95 - I
    23. Burcea Daniel, Lugoj, 1966 - 5,8 - I
    24. Ternauciuc Mihai, Lugoj, 2681 - 5,8 - I
    25. Bugarin Fabian, Lugoj, 2257 - 5,6 - I
    26. Gherman Mihai, Lugoj, 2446 - 5,3 - I
    27. Leric David, Lipova, 2130 - 5,25 - I
    28. Ardeleanu Bogdan, Resita, 2521 - 4,97 - I
    29. Toba Marius, Arad, 2208 - 4 - I
    30. Gherman Ovidiu, Lugoj, 2336 - 4 - I
    31. Orban Marius, Lugoj, 2476 - 4 - I
    32. Soloma Nicolae, Resita, 3145 - 4 - I
    33. Mezin Sorin, Resita, 3858 - 4 - I
    34. Cristun Geanin, Resita, 3084 - 0
    35. Popovici Dumitru, Arad, 4896 - 0 - I
    36. Gherman Nadia, Lugoj, 6010 - 0
    37. Cureac Cristina, Lugoj, 6011 - 0
    38. Saucan Victor, Timisoara, 6015 - 0
    39. Simon Ioan, Timisoara, 6016 - 0
    40. Nicolici Dragan, Moldova Noua, 6017 - 0
    41. Faur Sorin, Otelu Rosu, 6019 - 0
    42. Faur Noam, Otelu Rosu, 6020 - 0

  8. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    226
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 3 h 52 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    393
    Salut.
    Oprean Andrei, Deva, incepatori.
    Multumesc.


    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  10. #6
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 9 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    Puț Gabriel, Elite
    Creinicean Liviu, Murgu Ioan, Ciublea Vichente, Cioveie Bogdan, Balmez Dorel, Ilia Ionicut si Lungu Marius toti din Oravita la open.
    Ii rog pe baietii din Oravita sa precizeze si masura pentru tricou.

  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.373
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 3 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    889
    Turburan Ion, open, Reșița. Mărime L
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  12. #8
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 9 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    Cioveie Marian, Zachel Petre, Oravita, avansati
    Veres Franicsc, Oravita, open
    La fel, ii rog pe baieti sa precizeze si masura pentru tricou.

  13. #9
    junior

    Data înscrierii
    03.12.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    44
    Postări
    138
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 20 h 24 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    109
    Remus Iana, Timisoara, elite.
    Mutrescu Eugen, Timisoara, elite.
    Mihalescu Dinu, Timisoara, elite.
    Mitrache Simion, Timisoara, elite.
    Costache-Rosioru Cristian, Timișoara, elite.

    Revin cu marimile pentru tricou la fiecare.

  14. Îmi place Johnny Erasure, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    junior Avatarul lui bossvoiteg
    Data înscrierii
    02.01.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    46
    Postări
    153
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    43
    Ignuta sebastian -avansati-voiteg

  16. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vârstă
    51
    Postări
    258
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 2 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    Csaky Tiberiu/XL ,Venter Liviu/L, Poenar, Alin/M, Manu Nicolae/XL, Degianschi Obrad/M, Munteanu Constantin/L din Reșița la Open
    Ultima modificare făcută de Tibby; 01.10.2019 la 14:33.

  17. Îmi place Johnny Erasure le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    junior
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    55
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 23 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    49
    Cirstea Toni, Tg Jiu, incepatori.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  19. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vârstă
    51
    Postări
    258
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 2 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    Vuca Adrian din Berzovia la Avansați mărimea M.

  20. #14
    senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data înscrierii
    20.11.2017
    Vârstă
    45
    Postări
    527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 8 h 10 m
    Timp online pe zi
    1 h 16 m
    Reputație
    597
    Iliuta Adrian /M si Mitar Marius Tiberiu la avansati/XL din Sannicolau Mare! Multumim!
    Ultima modificare făcută de Mitar Marius Tiberiu; 23.09.2019 la 22:49.

  21. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vârstă
    51
    Postări
    258
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 2 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    Creșneac Mihail/L, Simion Dan/L ,Craiovan Victor/M,Tamșa Titus/L din Reșița la Avansați.

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa August 2019", Ploiești Indoor TT - 24.08.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 25.08.2019, 05:21
  2. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 16.03.2019
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 287
    Ultimul post: 20.03.2019, 08:33
  3. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 27.10.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 235
    Ultimul post: 29.10.2018, 17:38
  4. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 24.03.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 303
    Ultimul post: 28.03.2018, 19:32
  5. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 28.10.2017
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 244
    Ultimul post: 29.11.2017, 15:00

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •