vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 193

Subiect: "Cupa Văii Carașului", Oravița - 05.10.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196

    "Cupa Văii Carașului", Oravița - 05.10.2019

    Turneu A "Cupa Văii Carașului", editia a V-a, Oravița - 05.10.2019
    Turneul se ia in calcul pentru calificarea la Turneul Campionilor!

    Data: 05 octombrie 2019
    Localitatea: Oravița
    Locul de desfasurare: sala mare de sport a Școlii Gimnaziale ”Romul Ladea”, str. Zona-Gării, Oravița;


    Categorii: Incepatori, Avansati, Open si Elite;
    Logistica: 12 mese ITTF, mingi plastic XIOM Bravo *** 40+ ABS;
    Validare inscrieri: 08:30-09:00 (Incepatori, Avansati), 10:00-14:15 (Open) si 10:00-15:30 (Elite);
    Ora de incepere: 9:05-9:15 (Incepatori, Avansati), 14:20-14:30 (Open) si 15:45-16:00 (Elite);
    Numărul maxim de jucători: 18 ncepatori, 36 avansați, 36 open, 18 elite;N FUNCȚIE DE NSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!

    SE ASIGURA:
    - cafea, apa minerala/plata Perenna 2L, suc si un baton de ciocolata;

    Materiale de premiere:
    - cupe, medalii si diplome la primele trei locuri;

    Facilitati: vestiare;

    Taxa de participare:
    35 ron (adulti);
    20 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 04.10.2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 16+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:10
    Ora de incepere: 09:10 - 09:20 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
    - se joaca finala mica;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 34+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:10
    Ora de incepere: 09:10 - 09:20 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
    - se joaca finala mica;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    Numar maxim de jucatori: 34+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 13:50;
    Ora de incepere: 13:50 - 14:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    Numar maxim de jucatori: 16+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 15:30
    Ora de incepere: 15:45 - 16:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - fara grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu;
    - se joaca finala mica.

    ORGANIZATORI:
    - Put Gabriel, tel. 0768.445.242
    - Vela Claudiu: 0726.487.357

  2. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
    mi place Johnny Erasure, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196
    MINGILE DE JOC!
    XIOM Bravo *** 40+ ABS



    CU SPRIJINUL:

    www.tenismasa.ro - Andro Gir SRL reprezentant NITTAKU, XIOM, TIBHAR si DONIC

  4. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196
    Inscrieri Elite - on 04.10.2019 at 21:07:15

    1. Sorescu Deian, Resita, 84 - 46,98 - EL
    2. Glisa Valentin, Timisoara, 249 - 45,1 - E
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 43,52 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 3 - 42,7 - E
    5. Put Gabriel, Oravita, 24 - 41,53 - E
    6. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 575 - 41,3 - E
    7. Parvu Nicolae, Resita, 457 - 39,55 - E
    8. Mihalescu Dinu, Timisoara, 57 - 37,05 - EW
    9. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 47 - 35,04 - E
    10. Mirza Sorin, Arad, 886 - 34,2 - E
    11. Kaposta Victor, Arad, 44 - 33,6 - E
    12. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 553 - 32,6 - O
    13. Curut Gabriel, Timisoara, 325 - 32,53 - O


    Inscrieri Open - on 04.10.2019 at 21:07:29

    1. Creinicean Liviu, Oravita, 246 - 32,2 - O
    2. Frunza Alexandru, Timisoara, 129 - 31,37 - O
    3. Turburan Ion, Resita, 218 - 31,31 - O
    4. Balmez Dorel, Oravita, 677 - 30,97 - O
    5. Lacatis Ghita, Arad, 182 - 30,13 - O
    6. Murgu Ioan, Oravita, 603 - 29,33 - O
    7. Shehabi Amer, Timisoara, 2067 - 29 - O
    8. Boznea Daniel, Deva, 226 - 28,46 - O
    9. Ciublea Vichente, Oravita, 746 - 28,17 - O
    10. Nagy Iosif, Arad, 128 - 28,02 - OW
    11. Jichici Svetozar, Timisoara, 117 - 27,98 - OW
    12. Ilia Ionicut, Oravita, 833 - 27,7 - O
    13. Veres Francisc, Oravita, 301 - 27,37 - O
    14. Degianschi Obrad, Resita, 188 - 27,11 - O
    15. Jurescu Sorin, Timisoara, 136 - 26,17 - OW
    16. Cioveie Bogdan, Oravita, 187 - 25,16 - O
    17. Dehelean Octavian, Timisoara, 590 - 24,95 - O
    18. Csaky Tiberiu, Resita, 284 - 24,71 - OW
    19. Ispas Dan, Timisoara, 333 - 24,71 - O
    20. Dumitru Florin, Arad, 158 - 24,38 - O
    21. Ticu Sorin, Lugoj, 230 - 24,34 - O
    22. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 496 - 24,08 - OW
    23. Lungu Marius, Oravita, 519 - 23,58 - O
    24. Varadi Tudor Calin, Brad, 863 - 23,53 - O
    25. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 22,74 - O
    26. Venter Liviu, Resita, 595 - 22,25 - O
    27. Szekeres Zoltan, Timisoara, 1080 - 21 - O
    28. Putnik Tiberiu, Varset, 1520 - 21 - O
    29. Munteanu Constantin, Resita, 697 - 20,43 - O
    30. Paladuta Victor, Timisoara, 1595 - 18,3 - A


    Inscrieri Avansati - on 04.10.2019 at 21:07:41

    1. Bozosan Petre, Sibiu, 253 - 19,38 - A
    2. Szivery Adrian, Arad, 255 - 18,73 - A
    3. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 267 - 18,32 - A
    4. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 343 - 18,18 - A
    5. Tamsa Titus, Resita, 635 - 18,18 - A
    6. Gherman Romulus, Arad, 395 - 17,07 - A
    7. Borcsi Jozsef, Timisoara, 505 - 17 - A
    8. Vuca Adrian, Berzovia, 1075 - 17 - A
    9. Balaj Roland, Arad, 374 - 16,81 - A
    10. Cioveie Marian, Oravita, 469 - 15,91 - A
    11. Chiscan Bogdan, Arad, 607 - 13,62 - A
    12. Craiovan Victor, Resita, 796 - 12,78 - A
    13. Caraus Sorin, Deva, 509 - 12,43 - A
    14. Schiau Dan, Hunedoara, 1183 - 10,13 - A
    15. Faur Lucian, Jimbolia, 1639 - 10,1 - AW
    16. Curaciuc Claudiu, Resita, 1473 - 8,75 - I
    17. Zachel Petre, Oravita, 1776 - 8,7 - I
    18. Lascu Marius, Timisoara, 1253 - 8,58 - I
    19. Ilica Lucian, Resita, 3487 - 6 - I
    20. Greonejant Marinel, Varset, 2435 - 0 - I
    21. Greonjan Viorel, Varset, 3991 - 0
    22. Iancu Marinel, Timisoara, 4408 - 0 - A
    23. Vasiljev Jonel, Varset, 4506 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 04.10.2019 at 21:07:49

    1. Popescu Radu, Arad, 1036 - 9,7 - I
    2. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 764 - 9,57 - I
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia, 737 - 8,33 - IW
    4. Chivaran Alin, Caransebes, 2059 - 7,87 - I
    5. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1290 - 7,68 - I
    6. Vela Gabriel, Timisoara, 843 - 6,91 - I
    7. Buie Laurentiu, Arad, 1127 - 6,77 - I
    8. Doxan Adrian, Resita, 1678 - 6,45 - I
    9. Pirvu Constantin, Buzias, 2952 - 6,15 - I
    10. Piscoiu Viorel, Buzias, 3500 - 6 - I
    11. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1597 - 5,97 - I
    12. Ispas Andrei, Timisoara, 2141 - 5,95 - I
    13. Ardeleanu Bogdan, Resita, 2521 - 4,97 - I
    14. Nicoriciu Razvan, Oravita, 2374 - 4 - I
    15. Ghisa Bogdan, Buzias, 6003 - 0
    16. Nicolici Dragan, Moldova Noua, 6006 - 0

  5. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196
    Pralea Constantin, Alba Iulia, incepatori

  6. mi place andreyutzu, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196
    Puț Gabriel, Elite
    Creinicean Liviu, Murgu Ioan, Ciublea Vichente, Cioveie Bogdan, Balmez Dorel, Ilia Ionicut si Lungu Marius toti din Oravita la open.

  8. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196
    Cioveie Marian, Zachel Petre, Oravita, avansati
    Veres Franicsc, Oravita, open
    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

  10. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    47
    Postări
    1.439
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    80 z 10 h 46 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    930
    Turburan Ion din Reșița la open.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  12. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    274
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    185
    Csaky Tiberiu, Munteanu Constantin, Venter Liviu, Degianschi Obrad, Poenar Alin, Manu Nicolae din Reșița la Open.

  14. mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    274
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    185
    Vuca Adrian din Berzovia la Avansați.

  16. mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data nscrierii
    20.11.2017
    Vrstă
    45
    Postări
    578
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    46 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    690
    Iliuta Adrian si Mitar Marius Tiberiu din Sannicolau Mare la avansați

  18. mi place pedrosyto, Tataru Tiberiu le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    274
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    185
    Craiovan Victor și Tamșa Titus din Reșița la Avansați.

  20. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    senior

    Data nscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    185
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    21 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    201
    Dumitru Florin-Arad-Open.
    Balaj Roland-Arad-Avansati
    Gherman Romulus-Arad-Avansati
    Chiscan Bogdan-Arad-Avansati.

  22. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    senior

    Data nscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    185
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    21 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    201
    Dobinda Alexandru-Arad-Avansati
    Vasi Daniel-Arad-Avansati
    Dobinda Dinu-Arad-Incepatori.

  24. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    274
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    185
    Doxan Adrian și Ardeleanul Bogdan din Reșița la ncepători.

  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data nscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vrstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 57 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1789
    Fekete Istvan Arad avansați

  27. Mulțumesc pedrosyto au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Carașului", Reșița - 11.08.2019
    De Johnny Erasure n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.08.2019, 23:01
  2. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 11.05.2019
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 155
    Ultimul post: 14.05.2019, 11:59
  3. Turneu B "Cupa Carașului", Reșița - 29.09.2018
    De irukandji n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 29.09.2018, 16:31
  4. Turneu B "Cupa Carașului", Reșița - 04.08.2018
    De Johnny Erasure n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 33
    Ultimul post: 04.08.2018, 17:36
  5. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 26.05.2018
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 182
    Ultimul post: 29.05.2018, 13:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •