Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa CSM", Slobozia - 19.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Matei Mircea,avansati, Targoviște,

    Comentariu


    • Se retrage Cojocaru Mitica, Brăila - Avansati

      Comentariu


      • Se retrag Bujoi Emanuel avansati si Arsene Ionut incepatori ambii Brăila

        Comentariu


        • Popescu George, București - Open
          blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

          Comentariu


          • Se retrage Gheorghe Nicolae- Open
            Se retrage Raportaru Viorel- Open

            Comentariu


            • Asmarandei Petru mă retrag. MP-urile sunt mincinoase! Eu cu 10.75 (mincinos) l-am bătut cu 3-1 în grupa inferioară la Luncavița - 12.10.2019 pe Domnul Nechifor Constantin cu MP 19.37. Domnul Nechifor Constantin în calitate de aspirant la OPEN, a terminat pe locul 5, plecând din postura de #1 al grupei inferioare și a fost eliminat din grupele inferioare!!!
              Ultima editare de Petru Asmarandei; 16.oct.2019, 00:12.
              DONIC Waldner Senso Carbon
              fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
              BH - DONIC Acuda Blue P2

              Comentariu


              • Posibil ca domnul Nichifor sa fi trantit meciurile in mod intentionat. Stiu si eu vreo 3 persoane care la sfarsit de sezon fac asa pentru a prinde un loc la Turneul Campionilor si un tricou de campion judetean la categoria pe care fara aceasta tranteala ar depasi-o.

                Postat în original de Petru Asmarandei Vezi post
                Asmarandei Petru mă retrag. MP-urile sunt mincinoase! Eu cu 10.75 (mincinos) l-am bătut cu 3-1 în grupa inferioară la Luncavița - 12.10.2019 pe Domnul Nechifor Constantin cu MP 19.37. Domnul Nechifor Constantin în calitate de aspirant la OPEN, a terminat pe locul 5, plecând din postura de #1 al grupei inferioare și a fost eliminat

                Comentariu


                • Se retrage Zane Ionel,incepatori

                  Comentariu


                  • Retragere Matei Mircea, Targoviște, avansati,

                    Comentariu


                    • Se retrage Bogdan Caraivan, începători.

                      Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Se retrage Osman Metin Tulcea open

                        Comentariu


                        • Aihan Velula, Constanța -avansati- se retrage
                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                          Comentariu


                          • Fratila Robert-Baicoi-Elite


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • - Dumitru Bogdan, Constanța - Elite.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Gheorghe Florin / București / Open

                                Comentariu


                                • Cu părere de rău, îmi anunț retragerea, Gavrila Aurel, București, Open. Vă mulțumesc pentru înțelegere. îl salut cu respect pe dl Vlase.

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Dicu Razvan - Galați - incepatori

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Petru Asmarandei Vezi post
                                      Asmarandei Petru mă retrag. MP-urile sunt mincinoase! Eu cu 10.75 (mincinos) l-am bătut cu 3-1 în grupa inferioară la Luncavița - 12.10.2019 pe Domnul Nechifor Constantin cu MP 19.37. Domnul Nechifor Constantin în calitate de aspirant la OPEN, a terminat pe locul 5, plecând din postura de #1 al grupei inferioare și a fost eliminat din grupele inferioare!!!
                                      Acesta nu este un motiv pt. a va retrage dl. Asmarandei. Poate dl. Nechifor a avut o zi mai putin buna atunci.
                                      Eu cred ca MP-urile de acum sunt cat se poate de realistice dupa noua formula de calcul a domnului Apian F.
                                      Cu alte cuvinte, daca participi la cat mai multe concursuri, progresezi si poti obtine rezultate bune iar MP o sa creasca. Daca nu, Viceversa.
                                      Ca si in viata, fiecare dintre noi are exact ceea ce merita, Nimic mai mult, Nimic mai putin!
                                      blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Dănilă Teodor, loc. Măcin, jud. Tulcea - începători. Mulțumesc.

                                        Comentariu


                                        • Se retrag Constantin Eduard și Constantin Mihaela
                                          Paleta este pregatita, turneu este afisat...ce tebuie sa fac?
                                          Tac tac, tac pac setu-i luat, adversarul inversunat.
                                          Waw,deja s-a terminat? Cupa este la locul ei..ori la mine ori la ei

                                          Comentariu


                                          • din Slobozia la incepatori-Dumitru George si Zlotea Ion

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Neagoe Costin - Elite

                                              Comentariu


                                              • Din pacate sunt nevoit sa ma retrag.Sa aveti un turneu reușit!

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Stoian Sorin - avansati - C.de Argeș.

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Babus Liviu-Open. Distractie placuta tuturor!

                                                    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk
                                                    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X