pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 331

Subiect: Târgu Secuiesc - 19.10.2019.

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    435
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 15 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    685

    Târgu Secuiesc - 19.10.2019.

    Turneu A
    Categoria Concursului: Turneu tip A
    Localitatea: Targu Secuiesc, jud. Covasna

    Data: Sâmbătă 19 Octombrie 2019.

    Categoriile turneului: Elite, Open, Avansați, Începători.

    Ora de incepere:
    Începători, Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    Open, Elite - 12.00-13.00 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;

    Locația: Sala Polivalenta, Strada Stadionului nr.12, Targu Secuiesc


    Logistică: 20 de mese ITTF (Butterfly, Tibhar), mingi andro SPEEDBALL 3S *** 40+

    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat.

    Contributia participantilor:
    - 35 ron (adulți);
    - 20 ron (doamne și domnișoare, copii sub 14 ani);
    - 0 ron (persoanele cu dizabilități);
    din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală,
    - gulaș.
    Material de premiere:
    - Locurile 1–4 cupă, diplomă,
    - Locurile 5–8 diplomă, medalie.

    NUMAR PARTICIPANTI:
    CATEGORIILE TURNEULUI:


    ÎNCEPĂTORI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 si 9,99;
    Număr maxim de jucători: 29 + 1 Wild Card

    AVANSAȚI
    - poate participa orice jucător cu media între 10 si 19,99;
    Număr maxim de jucători: 59 + 1 Wild Card

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 si 32,99;
    Număr maxim de jucători: 59 + 1 Wild Card

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media >= 33,00;
    Număr maxim de jucători: 29 + 1 Wild Card


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: vineri 18.10.2019, ora 21:00;
    - retragerile după termen / absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de calculator (tragere la sorți cu butonul auto).
    * În funcție de numărul jucătorilor înscriși, sistemul de joc poate suferi modificări, ce vor fi anunțate în timp util pe forum.

    IMPORTANT:
    In cursul turneului, nu este rezervat, separat, timp pentru masa de pranz!!!!
    Fiecare participant trebuie sa-si gestioneze timpul pentru luarea mesei astfel incat sa nu lipseasca de la masa de joc !!!!




    ORGANIZATORI:
    - Canea-Kocsis Andras, tel. 0752.074.332
    - Kerekes Barnabas, tel. 0748.853.803;
    cu sprijinul: tokosp

    Parteneri:
    Primăria Municipiului Târgu Secuiesc, prin Dl. Primar Bokor Tibor
    Biroul Sport Târgu Secuiesc, prin Kocsis Zoltan

    Dealer oficial andro, der-Materialspezialst și DHS în Romania
    Mingea oficială a turneului: andro SPEEDBALL 3S *** 40+

    www.pingpongshop.ro

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    435
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 15 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    685
    Inscrieri - Clasament - Rezultate



    Inscrieri Elite - on 20/10/2019 at 12:38:03 AM

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 47.84 - E
    2. Tamas Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1214 - 41.9 - EM
    3. Bardocz Szilard, Capeni, 306 - 41.8 - E
    4. Ditu Daniel, Onesti, 676 - 41.2 - E
    5. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1467 - 41 - EL
    6. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 28 - 37.33 - E
    7. Irsai Istvan, Targu Mures, 138 - 37.32 - EW
    8. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 257 - 36.52 - E
    9. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 210 - 36.2 - EJ
    10. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 490 - 35.83 - EJ
    11. Hutanu Alin, Brasov, 114 - 35.24 - E
    12. Buta Radu, Bucuresti, 99 - 34.03 - E
    13. Galiu Mihai, Brasov, 153 - 33.71 - E
    14. Stefan Patrick, Brasov, 49 - 33.64 - E
    15. Bondoc Alexandru, Brasov, 370 - 33.5 - E
    16. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 524 - 33.4 - E
    17. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 139 - 29.79 - O
    18. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 673 - 29.47 - OJ

    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Medves Antal - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Tamas Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Irsai Istvan - Targu Mures
    5 -- 8
    Bardocz Szilard - Capeni
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Galiu Mihai - Brasov
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    9 -- 1v gr.sup.
    Bondoc Alexandru - Brasov
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Ditu Daniel - Onesti
    Finna Gabor - Targu Secuiesc
    Stefan Patrick - Brasov
    13 -- 2v gr.inf.
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    14 -- 15 1v gr.inf.
    Hutanu Alin - Brasov
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Buta Radu - Bucuresti
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIMON CSABA TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 FINNA GABOR TARGU SECUIESC
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4
    4 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 GALIU MIHAI BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAMAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    5 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DITU DANIEL ONESTI
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    3 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC
    3-0
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    5 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    6 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIMON CSABA TARGU MURES
    0-3
    3-0
    1
    1
    2 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    3-0
    0-3
    1
    2
    3 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 GALIU MIHAI BRASOV
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 DITU DANIEL ONESTI
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 TAMAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 FINNA GABOR TARGU SECUIESC
    1-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Elite

    1. Simon Csaba
    -------------------- Simon Csaba 3-1
    8. Bardocz Szilard
    ----------------------------------- Simon Csaba 3-1
    5. Galiu Mihai
    -------------------- Tamas Szabolcs 3-0
    4. Tamas Szabolcs
    -------------------------------------------------- Simon Csaba 3-0
    3. Jozsa Zoltan
    -------------------- Irsai Istvan 3-2
    6. Irsai Istvan
    ----------------------------------- Medves Antal 3-0
    7. Pribeagu Sebastian
    -------------------- Medves Antal 3-0
    2. Medves Antal

    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Inscrieri Open - on 20/10/2019 at 12:40:23 AM

    1. Grigore Alexandru, Campina, 61 - 32.68 - O
    2. Gereb Attila, Odorheiu Secuiesc, 1383 - 32.65 - OL
    3. Orha Andrei, Targu Mures, 251 - 32.18 - O
    4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 75 - 30.13 - O
    5. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 348 - 29.34 - O
    6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 154 - 29.2 - O
    7. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 82 - 29.01 - O
    8. Ticu Dorin, Bacau, 115 - 28.95 - OW
    9. Padurariu Costel, Brasov, 81 - 28.83 - O
    10. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 335 - 28.3 - O
    11. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 410 - 27.65 - OJ
    12. Majai Lehel, Sovata, 972 - 27.53 - O
    13. Anita Dorel, Brasov, 995 - 27.35 - O
    14. Rosu Gabriel, Comanesti, 593 - 27.25 - O
    15. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 427 - 27.24 - O
    16. Ursulescu Ioan, Bacau, 178 - 26.87 - OW
    17. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 186 - 26.62 - O
    18. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 150 - 26.34 - OW
    19. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 173 - 26.23 - OW
    20. Zavricescu George, Curtea de Arges, 194 - 26.18 - OW
    21. Janosi Attila, Targu Mures, 141 - 26.16 - O
    22. Vladoiu Gelu, Brasov, 116 - 26.14 - OW
    23. Matei Mirel, Brasov, 579 - 25.63 - O
    24. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 515 - 25.2 - O
    25. Leteanu Marius, Bacau, 290 - 25.1 - O
    26. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 189 - 22.48 - O
    27. Veres Janos, Targu Mures, 357 - 22.31 - OW
    28. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 568 - 22.08 - OW
    29. Serban Liviu, Onesti, 377 - 20.9 - O
    30. Fotia Iulian, Bacau, 214 - 20.8 - O
    31. Ilie Octavian Marius, Brasov, 217 - 20.64 - O
    32. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 320 - 20.51 - O
    33. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 642 - 20.5 - O
    34. Ene Florin, Ploiesti, 276 - 18.89 - A
    35. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 470 - 18.85 - AW
    36. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 315 - 18.2 - A
    37. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1060 - 18.05 - A
    38. Heja Zoltan, Ditrau, 328 - 17.91 - A
    39. Lazar Dumitru, Mizil, 317 - 17.15 - A
    40. Urus Kristof, Sfantu Gheorghe, 1224 - 17.1 - A
    41. Kis Istvan, Brasov, 369 - 16.52 - AW
    42. Fulop Laszlo, Targu Mures, 503 - 13.62 - A
    43. Mandru Aurel, Sarmas, 1241 - 12.9 - A

    Retrageri R2 - Open
    Bende Robert - Gheorgheni

    Absente N - Open
    Popov Szabolcs - Targu Secuiesc


    Clasament Open

    1. Orha Andrei - Targu Mures
    2. Bokor Zoltan Jr - Brasov
    3 -- 4
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Grigore Alexandru - Campina
    5 -- 8
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Gereb Attila - Odorheiu Secuiesc
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Padurariu Costel - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Leteanu Marius - Bacau
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Anita Dorel - Brasov
    17 -- 24
    Veres Janos - Targu Mures
    Ene Florin - Ploiesti
    Matei Mirel - Brasov
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Heja Zoltan - Ditrau
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    25 -- 27 1v gr.sup.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    28 -- 34 0v gr.sup.
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Ticu Dorin - Bacau
    Majai Lehel - Sovata
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Urus Kristof - Sfantu Gheorghe
    35 -- 36 1v gr.inf.
    Janosi Attila - Targu Mures
    Lazar Dumitru - Mizil
    37 -- 43 0v gr.inf.
    Serban Liviu - Onesti
    Fotia Iulian - Bacau
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Kis Istvan - Brasov
    Mandru Aurel - Sarmas



    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 SZAKACS SANDOR SFANTU GHEORGHE
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEREB ATTILA ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 KIS ISTVAN BRASOV
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ORHA ANDREI TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 URSULESCU IOAN BACAU
    1-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 LAZAR DUMITRU MIZIL
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    3
    3 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
    5 URUS KRISTOF SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 ROSU GABRIEL COMANESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 MATEI MIREL BRASOV
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4
    4 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    1-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    3
    5 HEJA ZOLTAN DITRAU
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    1
    2 ANITA DOREL BRASOV
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 MANDRU AUREL SARMAS
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 LETEANU MARIUS BACAU
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 FULOP LASZLO TARGU MURES
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TICU DORIN BACAU
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 SERBAN LIVIU ONESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PADURARIU COSTEL BRASOV
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 MAJAI LEHEL SOVATA
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3
    3 VERES JANOS TARGU MURES
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 FOTIA IULIAN BACAU
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4



    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
    3-2
    1-3
    1
    2 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    2-3
    3-1
    1
    1
    3 LETEANU MARIUS BACAU
    3-1
    1-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GEREB ATTILA ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ORHA ANDREI TARGU MURES
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MAJAI LEHEL SOVATA
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 FOTIA IULIAN BACAU
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 SERBAN LIVIU ONESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    2-3
    1
    1
    2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
    3-2
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    0-3
    2-3
    0
    3 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 URSULESCU IOAN BACAU
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 URUS KRISTOF SFANTU GHEORGHE
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES JANOS TARGU MURES
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-0
    2-3
    1
    1
    3 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TICU DORIN BACAU
    1-3
    1-3
    0
    2 HEJA ZOLTAN DITRAU
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 ENE FLORIN PLOIESTI
    3-1
    2-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 ANITA DOREL BRASOV
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Open

    1. Chirita Nicolae
    -------------------- Chirita Nicolae 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
    17. Canea Kocsis Andras
    -------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
    16. Ene Florin
    -------------------------------------------------- Bokor Zoltan Jr 3-1
    9. Padurariu Costel
    -------------------- Padurariu Costel 3-0
    24. Gyorfi Szabolcs
    ----------------------------------- Bokor Zoltan Jr 3-1
    25. Bye
    -------------------- Bokor Zoltan Jr 3-0
    8. Bokor Zoltan Jr

    ----------------------------------------------------------------- Bokor Zoltan Jr 3-1

    5. Szakali Csaba
    -------------------- Szakali Csaba 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Szakali Csaba 3-0
    21. Lovasz Vilmos
    -------------------- Anita Dorel 3-0
    12. Anita Dorel
    -------------------------------------------------- Grigore Alexandru 3-1
    13. Veres Janos
    -------------------- Grigore Alexandru 3-0
    20. Grigore Alexandru
    ----------------------------------- Grigore Alexandru 3-1
    29. Bye
    -------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    4. Vladoiu Gelu

    -------------------------------------------------------------------------------- Orha Andrei 3-2

    3. Orha Andrei
    -------------------- Orha Andrei 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Orha Andrei 3-0
    19. Matei Mirel
    -------------------- Ursulescu Ioan 3-0
    14. Ursulescu Ioan
    -------------------------------------------------- Orha Andrei 3-0
    11. Heja Zoltan
    -------------------- Leteanu Marius 3-0
    22. Leteanu Marius
    ----------------------------------- Petho Mihaly 3-1
    27. Bye
    -------------------- Petho Mihaly 3-0
    6. Petho Mihaly

    ----------------------------------------------------------------- Orha Andrei 3-0

    7. Stanciulescu Bogdan
    -------------------- Stanciulescu Bogdan 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Stanciulescu Bogdan 3-1
    23. Laszlo Levente
    -------------------- Ilie Octavian Marius 3-0
    10. Ilie Octavian Marius
    -------------------------------------------------- Stanciulescu Bogdan 3-1
    15. Tokos Pal
    -------------------- Tokos Pal 3-1
    18. Persa Florin
    ----------------------------------- Gereb Attila 3-1
    31. Bye
    -------------------- Gereb Attila 3-0
    2. Gereb Attila

    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------


    Inscrieri Avansati - on 20/10/2019 at 12:46:51 AM

    1. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 327 - 19.66 - AW
    2. Sterczer Sandor, Sanzieni, 264 - 19.56 - A
    3. Nitu Serban, Paulesti, 256 - 18.42 - AW
    4. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 511 - 18.01 - AW
    5. Loghin Florin, Brasov, 259 - 17.99 - A
    6. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 342 - 17.69 - AW
    7. Bedo Jozsef, Suseni, 326 - 17.46 - A
    8. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1025 - 17.45 - A
    9. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 549 - 17.26 - A
    10. Kovacs Eduard, Balan, 1150 - 17.17 - A
    11. Acriva Marian, Mizil, 340 - 17.15 - A
    12. Subtirelu Marius, Onesti, 401 - 16.32 - A
    13. Raduly Ovidiu, Fantanele, 573 - 15.82 - A
    14. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 431 - 15.58 - A
    15. Hodor Levente, Targu Secuiesc, 2021 - 15.3 - A
    16. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 896 - 15.1 - A
    17. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 1446 - 14.6 - A
    18. Mitrofan Petrica, Brasov, 661 - 14.45 - AW
    19. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 574 - 13.44 - AW
    20. Birtalan Levente, Sovata, 983 - 13.35 - A
    21. Nagy Attila, Suseni, 655 - 13.26 - A
    22. Ciobanu Adrian, Brasov, 1140 - 12.85 - A
    23. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1983 - 12.85 - AW
    24. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 951 - 12.63 - A
    25. Birtalan Bence, Sovata, 1195 - 12.2 - A
    26. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1196 - 12.2 - A
    27. Ilyes Sandor, Targu Secuiesc, 2256 - 11.8 - A
    28. Dolis Narcis, Comanesti, 1558 - 11.7 - A
    29. Darie Gabriel, Comanesti, 682 - 11.5 - A
    30. Megyes Andras, Sovata, 1282 - 11.3 - A
    31. Movileanu Neculae, Brasov, 537 - 11.04 - A
    32. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 1287 - 11 - A
    33. Pap Gyula, Gheorgheni, 1410 - 10.75 - A
    34. Sarcani Andrei, Targu Mures, 656 - 10.58 - AW
    35. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1170 - 10.4 - A
    36. Butunoiu Dorin, Brasov, 939 - 10.07 - A
    37. Sterczer Zalan, Sanzieni, 653 - 10.06 - A
    38. Ionita Adrian, Brasov, 1046 - 10.05 - A
    39. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 808 - 10 - A
    40. Sisca Nicusor, Comanesti, 729 - 9.03 - IW
    41. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 1082 - 8.48 - I
    42. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 887 - 8.18 - I
    43. Cosau Toader, Targu Neamt, 3306 - 8 - I
    44. Boer Anita, Sfantu Gheorghe, 1673 - 7.1 - IF
    45. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1163 - 5.96 - I
    46. Petra Ioan, Balan, 1894 - 5.67 - I
    47. Ferenczi Robert, Suseni, 1275 - 5.46 - I
    48. Bernad Csaba, Gheorgheni, 2254 - 5.4 - I
    49. Birtalan Hunor, Sovata, 2932 - 5 - I

    Absente N - Avansati
    Codreanu George - Tecuci


    Clasament Avansati

    1. Kovacs Eduard - Balan
    2. Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    3 -- 4
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Subtirelu Marius - Onesti
    Bedo Jozsef - Suseni
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    9 -- 16
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    Birtalan Bence - Sovata
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Movileanu Neculae - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    17 -- 28
    Birtalan Levente - Sovata
    Acriva Marian - Mizil
    Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Boer Anita - Sfantu Gheorghe
    Darie Gabriel - Comanesti
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Profiroiu Dorel - Sfantu Gheorghe
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Hodor Levente - Targu Secuiesc
    29 -- 30 1v gr.sup.
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Nagy Attila - Suseni
    Ilyes Sandor - Targu Secuiesc
    Dolis Narcis - Comanesti
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Ionita Adrian - Brasov
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    41 -- 49 0v gr.inf.
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Megyes Andras - Sovata
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Cosau Toader - Targu Neamt
    Petra Ioan - Balan
    Ferenczi Robert - Suseni
    Bernad Csaba - Gheorgheni
    Birtalan Hunor - Sovata


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    2 BIRTALAN LEVENTE SOVATA
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    3
    3 NAGY ATTILA SUSENI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5
    4 IONITA ADRIAN BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    5 MIKLOS BOTOND MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 COSAU TOADER TARGU NEAMT
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NITU SERBAN PAULESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    3
    2 MITROFAN PETRICA BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 CIURCA OVIDIU TARGU MURES
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 SISCA NICUSOR COMANESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    5 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    2 PROFIROIU DOREL SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 ADORJAN ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 PETRA IOAN BALAN
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BIRTALAN BENCE SOVATA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 STERCZER ZALAN SANZIENI
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
    5 VASS PETER MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    2 HODOR LEVENTE TARGU SECUIESC
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 VANCSA ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 BOER ANITA SFANTU GHEORGHE
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 ILYES SANDOR TARGU SECUIESC
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 BERNAD CSABA GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CSURULYA GYULA MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 RADULY OVIDIU FANTANELE
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 DOLIS NARCIS COMANESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 PAP GYULA GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 FERENCZI ROBERT SUSENI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 DARIE GABRIEL COMANESTI
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    4 RADULY MARIUS SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 BIRTALAN HUNOR SOVATA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KOVACS EDUARD BALAN
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 ACRIVA MARIAN MIZIL
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    3 MEGYES ANDRAS SOVATA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIKLOS BOTOND MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 DOLIS NARCIS COMANESTI
    0-3
    2-3
    0
    3 RADULY MARIUS SFANTU GHEORGHE
    1-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0
    3 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MITROFAN PETRICA BRASOV
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 MEGYES ANDRAS SOVATA
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ADORJAN ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    0
    2 BIRTALAN BENCE SOVATA
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 DARIE GABRIEL COMANESTI
    3-2
    1-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 PROFIROIU DOREL SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 PAP GYULA GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HODOR LEVENTE TARGU SECUIESC
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 ILYES SANDOR TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-1
    1-3
    1
    1
    2 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    1
    3 BOER ANITA SFANTU GHEORGHE
    3-1
    1-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RADULY OVIDIU FANTANELE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BIRTALAN LEVENTE SOVATA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 VASS PETER MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-2
    0-3
    1
    2 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    2-3
    3-0
    1
    1
    3 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    3-0
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ACRIVA MARIAN MIZIL
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 SISCA NICUSOR COMANESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KOVACS EDUARD BALAN
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    0
    3 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 12 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 13 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CSURULYA GYULA MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 NAGY ATTILA SUSENI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 14 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VANCSA ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Avansati

    1. Miklos Botond
    -------------------- Miklos Botond 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Vancsa Zoltan 3-1
    17. Ailioaie Gheorghe
    -------------------- Vancsa Zoltan 3-0
    16. Vancsa Zoltan
    -------------------------------------------------- Vancsa Zoltan 3-2
    9. Losonczi Denes
    -------------------- Losonczi Denes 3-1
    24. Hodor Levente
    ----------------------------------- Raduly Ovidiu 3-1
    25. Mitrofan Petrica
    -------------------- Raduly Ovidiu 3-1
    8. Raduly Ovidiu

    ----------------------------------------------------------------- Toma Dan 3-0

    5. Profiroiu Dorel
    -------------------- Movileanu Neculae 3-1
    28. Movileanu Neculae
    ----------------------------------- Subtirelu Marius 3-1
    21. Boer Anita
    -------------------- Subtirelu Marius 3-0
    12. Subtirelu Marius
    -------------------------------------------------- Toma Dan 3-0
    13. Toma Dan
    -------------------- Toma Dan 3-0
    20. Acriva Marian
    ----------------------------------- Toma Dan 3-0
    29. Bye
    -------------------- Birtalan Bence 3-0
    4. Birtalan Bence

    -------------------------------------------------------------------------------- Kovacs Eduard 3-1

    3. Tobosaru Gheorghe
    -------------------- Tobosaru Gheorghe 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Tobosaru Gheorghe 3-0
    19. Kontzey Jozsef
    -------------------- Vaszi Denes 3-2
    14. Vaszi Denes
    -------------------------------------------------- Kovacs Eduard 3-0
    11. Kovacs Eduard
    -------------------- Kovacs Eduard 3-0
    22. Birtalan Levente
    ----------------------------------- Kovacs Eduard 3-0
    27. Raduly Marius
    -------------------- Raduly Marius 3-2
    6. Nitu Serban

    ----------------------------------------------------------------- Kovacs Eduard 3-1

    7. Bedo Jozsef
    -------------------- Bedo Jozsef 3-0
    26. Darie Gabriel
    ----------------------------------- Bedo Jozsef 3-2
    23. Loghin Florin
    -------------------- Loghin Florin 3-0
    10. Ciobanu Adrian
    -------------------------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-1
    15. Csurulya Gyula
    -------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-0
    18. Bartha Istvan Zsolt
    ----------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-0
    31. Bye
    -------------------- Sterczer Sandor 3-0
    2. Sterczer Sandor


    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------

    Inscrieri Incepatori - on 20/10/2019 at 12:50:10 AM

    1. Rogin Florin, Piatra Neamt, 842 - 9.74 - I
    2. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1125 - 9.48 - I
    3. Korodi Csaba, Aita Mare, 950 - 9.42 - I
    4. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1148 - 9.12 - I
    5. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 659 - 8.36 - I
    6. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 855 - 8.22 - I
    7. Hella Lajos, Targu Secuiesc, 2371 - 8 - I
    8. Antal Csaba, Miercurea Ciuc, 2309 - 7.9 - I
    9. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1751 - 7.35 - I
    10. Korodi Krisztian, Aita Mare, 1921 - 6.7 - I
    11. Stanciu Constantin, Brasov, 1835 - 6.5 - I
    12. Drapac Gheorghe, Brasov, 3123 - 6.4 - I
    13. Ianovici Florin, Brasov, 3452 - 6.4 - I
    14. Kovacs Attila, Covasna, 2096 - 6.1 - I
    15. Diplas Adrian, Sfantu Gheorghe, 2372 - 6 - I
    16. Miron Catalin, Sfantu Gheorghe, 2702 - 6 - I
    17. Savina Dan, Piatra Neamt, 1034 - 5.63 - I
    18. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1955 - 5.6 - I
    19. Movileanu Adrian, Brasov, 1531 - 5.5 - I
    20. Raduly Eduard, Sfantu Gheorghe, 2505 - 5.4 - I
    21. Korodi Daniel, Aita Mare, 2224 - 5 - I
    22. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 3136 - 5 - I
    23. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1166 - 4.17 - I
    24. Fekete Tamas, Targu Secuiesc, 2669 - 4 - I
    25. Balazs Boglarka, Targu Secuiesc, 3792 - 4 - IF
    26. Handra Mark, Targu Secuiesc, 3117 - 0
    27. Modoran Marian, Moacsa, 3950 - 0
    28. Schall Imre, Targu Secuiesc, 4933 - 0 - I
    29. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 6002 - 0
    30. Boaca Marc, Targu Secuiesc, 6004 - 0

    Absente N - Incepatori
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt


    Clasament Incepatori

    1. Modoran Marian - Moacsa - Descalificat!
    2. Korodi Csaba - Aita Mare
    3 -- 4
    Antal Csaba - Miercurea Ciuc
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    5 -- 8
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Stanciu Constantin - Brasov
    Hella Lajos - Targu Secuiesc
    9 -- 16
    Raduly Eduard - Sfantu Gheorghe
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Fekete Tamas - Targu Secuiesc
    Ianovici Florin - Brasov
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Kovacs Attila - Covasna
    Diplas Adrian - Sfantu Gheorghe
    Miron Catalin - Sfantu Gheorghe
    Movileanu Adrian - Brasov
    Mihalcz Szilard Istvan - Sanmartin
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Schall Imre - Targu Secuiesc
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Handra Mark - Targu Secuiesc
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Korodi Daniel - Aita Mare
    Balazs Boglarka - Targu Secuiesc
    Boaca Marc - Targu Secuiesc


    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    2
    2 KORODI KRISZTIAN AITA MARE
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 IANOVICI FLORIN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
    4 FEKETE TAMAS TARGU SECUIESC
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
    5 MODORAN MARIAN MOACSA
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    2
    2 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 KOVACS ATTILA COVASNA
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 RADULY EDUARD SFANTU GHEORGHE
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 HANDRA MARK TARGU SECUIESC
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KORODI CSABA AITA MARE
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 DIPLAS ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 MIHALCZ SZILARD ISTVAN SANMARTIN
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 BALAZS BOGLARKA TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    3 MIRON CATALIN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    3
    4 KORODI DANIEL AITA MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SCHALL IMRE TARGU SECUIESC
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 ANTAL CSABA MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    3-2
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    4 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    4
    5 LENART KENDI ISTVAN TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 HELLA LAJOS TARGU SECUIESC
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 BOACA MARC TARGU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0


    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MODORAN MARIAN MOACSA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MIRON CATALIN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    1-3
    0
    3 LENART KENDI ISTVAN TARGU SECUIESC
    1-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 DIPLAS ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    0
    3 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    3-0
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KORODI CSABA AITA MARE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 RADULY EDUARD SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 IANOVICI FLORIN BRASOV
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ANTAL CSABA MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 MIHALCZ SZILARD ISTVAN SANMARTIN
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HELLA LAJOS TARGU SECUIESC
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 KOVACS ATTILA COVASNA
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SCHALL IMRE TARGU SECUIESC
    0-3
    2-3
    0
    3 FEKETE TAMAS TARGU SECUIESC
    1-3
    3-2
    1
    2


    Eliminatorii Incepatori

    1. Modoran Marian
    -------------------- Modoran Marian 3-0
    16. Raduly Eduard
    ----------------------------------- Modoran Marian 3-1
    9. Beke Hunor
    -------------------- Bobu Stefan Minodor 3-1
    8. Bobu Stefan Minodor
    -------------------------------------------------- Modoran Marian 3-0
    5. Antal Csaba
    -------------------- Antal Csaba 3-0
    12. Drapac Gheorghe
    ----------------------------------- Antal Csaba 3-2
    13. Stanciu Constantin
    -------------------- Stanciu Constantin 3-0
    4. Ianovici Florin

    ----------------------------------------------------------------- Modoran Marian 3-0

    3. Korodi Csaba
    -------------------- Korodi Csaba 3-1
    14. Lenart Kendi Istvan
    ----------------------------------- Korodi Csaba 3-0
    11. Fekete Tamas
    -------------------- Gita Dan 3-0
    6. Gita Dan
    -------------------------------------------------- Korodi Csaba 3-0
    7. Hella Lajos
    -------------------- Hella Lajos 3-0
    10. Rogin Florin
    ----------------------------------- Bordas Laszlo 3-2
    15. Bordas Laszlo
    -------------------- Bordas Laszlo 3-1
    2. Apopei Rares Gabriel
    Ultima modificare făcută de CKA; 21.10.2019 la 19:53. Motiv: clasament Open

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Antal Denes, ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui cousin
    Data înscrierii
    08.03.2008
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    33
    Postări
    174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 35 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    169
    Jozsa Zoltán elite
    Jánosi Attila open

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
    Blade: Butterfly Timo Boll OFF
    FH: Andro COR2 Supersponge max
    BH: Butterfly Sriver-EL max

    I want more speed...

  5. Îmi place CKA, Tamas Vivien, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15537
    Szanto Lajos, Jakab Szabolcs, Gered Ferenc din Santimbru / Miercurea Ciuc - Open, Incepatori, Avansati
    Isar Raluca din Sfantu Gheorghe - Î
    Miron Cătălin din Sfantu Gheorghe - Î
    Gita Dan din Sfantu Gheorghe - Î
    Bordas László din Santionlunca - Î
    Modoran Marian din Moacșa - Î
    Raduly Eduard din Sfantu Gheorghe – Î
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  7. Mulțumesc marius amateur au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, CKA le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    435
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 15 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    685
    Kontzey Jozsef - Targu Scuiesc - Avansati
    Bartha Laszlo - Targu Scuiesc - Avansati
    Bartha Laszlo Sr - Targu Scuiesc - Avansati
    Elekes Csaba - Valea Scurta - Incepatori
    Hodor Levente - Targu Scuiesc - Avansati
    Canea-Kocsis Andras jr. - Targu Scuiesc - Elite
    Chelmus Ionut - Targu Scuiesc - Elite
    Popov Szabolcs - Targu Scuiesc - Open
    Toth Szilard - Targu Scuiesc - Open
    Canea-Kocsis Andras - Targu Scuiesc - Avansati

  9. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    junior

    Data înscrierii
    11.11.2018
    Postări
    123
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 5 h 28 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    119
    Rosu Gabriel open
    Anastasiu Constantin
    Darie Gabriel Ailioaie Gheorghe
    Maftei cătălin doru COMANESTI
    Avansati

    Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    435
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 15 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    685
    Canea-Kocsis Abigel - Targu Seciesc - Incepatori
    Hella Lajos - Targu Seciesc - Incepatori
    Kovacs Kristof - Targu Seciesc - Avansati
    Szalteleki Laszlo - Targu Seciesc - Incepatori
    Ilyes Sandor - Targu Seciesc - Avansati
    Handra Mark - Targu Seciesc - Incepatori
    Fekete Tamas - Targu Seciesc - Incepatori

  12. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    892
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3306
    Kis Istvan.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  14. Îmi place CKA, Alexandrel Bv13, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15537
    Raduly Marius din Sfantu Gheorghe – A
    Sterczer Sándor din Sanzieni – A
    Profroiu Dorel din Sfantu Gheorghe – A
    Isar Stefanel din Sfantu Gheorghe - A
    Sterczer Zalan din Sanzieni - A
    Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc - O
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  16. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    435
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 15 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    685
    Balazs Boglarka - Targu Seciesc - Incepatori
    Bejan Hanna - Targu Seciesc - Incepatori
    Koncz Laszlo - Targu Secuiesc - Incepatori
    Lenart Kendi Istvan - Targu Seciesc - Incepatori - nou
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc - Open
    Schall Imre - Targu Seciesc - Incepatori

  17. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    892
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3306
    Butunoiu Dorin Brașov.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  19. Îmi place CKA, Alexandrel Bv13, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    junior
    Data înscrierii
    14.06.2017
    Locație
    Tg. Mures
    Vârstă
    59
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 11 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    65
    Se înscrie Irsai Istvan din Tg Mures

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  21. Îmi place CKA, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    344
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 7 h 53 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    430
    Petho Mihaly - Racosul de sus - open
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - avansati
    Korodi Csaba - Aita Mare - incepatori
    Korodi Krisztian- Aita Mare - incepatori
    Korodi Daniel - Aita Mare - incepatori

  23. Îmi place CKA, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui nicusor bulubasa
    Data înscrierii
    17.10.2011
    Locație
    comanesti
    Vârstă
    52
    Postări
    190
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 37 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    275
    Bulubașa Nicușor - Open - Comănești

    Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

  25. Îmi place gabidarie68, CKA, razvan.cristofor, Nicu Constantin, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    junior

    Data înscrierii
    03.01.2017
    Locație
    Sansimion
    Vârstă
    46
    Postări
    134
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 10 h 21 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    119
    Se inscriu din Miercurea Ciuc: Lorincz Zoltan, Vaszi Denes la avansati, Ambrus Zoltan si Beke Hunor la incepatori

  27. Îmi place CKA, PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 07.04.2019, 07:50
  2. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 07.04.2019, 07:47
  3. Turneu A Târgu Secuiesc - 20.10.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 341
    Ultimul post: 21.10.2018, 23:46
  4. Turneu A Târgu Secuiesc - 17.02.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 376
    Ultimul post: 30.03.2018, 08:14
  5. Turneu A Târgu Secuiesc - 03.06.2017
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 05.06.2017, 22:17

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •