Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se înscrie Stoica Săndel și Dodu Costică, ambii din Focșani, la avansați.

    Comentariu


    • Se retrage Ropotan Iulian
      București Elite

      Comentariu


      • Postat în original de Cruceru Sergiu Vezi post
        Se inscrie la Elite:
        Barbu Dan - Râmnicul Valcea
        Pavnuev Dan - București
        Țigău Dan - București

        Mulțumesc.
        Corectura Nume:
        Pavunev Dan - București

        Comentariu


        • Se retrage Tucă Cristi din lista de așteptare la open

          Comentariu


          • Lascu Marius, Timișoara, incepatori

            Comentariu


            • Visan Victor,Slobozia,Avansati.

              Comentariu


              • Margulescu Stefan - incepatori - Targu Jiu


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comentariu


                • Se retrage Fulop Laszlo/Tirgu Mureș

                  Comentariu


                  • buna seara amatur, buna seara targu jiu.cornel dumitrescu elite.

                    Comentariu


                    • Se retrage MIDVICHI ALEXANDRU din lista de așteptare Avansati

                      Va doresc numai bine!

                      Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Ciucioiu Dorin-Elite-Timișoara

                        Comentariu


                        • Lupsa Bogdan - avansati - Ramnicu Valcea.

                          Comentariu


                          • Petrescu Liviu/Pitesti/Elite
                            Liviu Petrescu

                            Comentariu


                            • Ciobanu Gabriel-CLUJ-Open.
                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                              Comentariu


                              • Buna dimineata!
                                Va adresez o intrebare foarte importanta, cel putin pentru mine, insa probabil mai sunt si altii in situatia mea.

                                Sunt inscris la turneul final la categoria incepatori, Filip Constantin, Sinaia
                                Am vazut ca s-au actualizat MP-urile jucatorilor in data de 21 octombrie, iar in urma acestei actualizari am ajuns aproape de 10, care este limita categoriei.
                                Mai sunt inscris la un alt turneu A pe data de 26 octombrie, iar in cazul unui rezultat bun este probabil ca MP-ul meu va trece de 10.
                                Intrebarea este daca se va mai face o actualizare a MP-urilor si dupa competitiile programate in tara in weekendul acesta (26-27 octombrie), sau actualizarea facuta deja in 21 octombrie este cea in baza careia se fac inscrierile la turneul final ??

                                Va multumesc anticipat pentru un raspuns in timp util, pentru a sti daca trebuie sa ma retrag de la turneul din 26.oct.
                                As vrea sa ajung la turneul final, bineinteles...!

                                Comentariu


                                • Postat în original de Constantin Filip Vezi post
                                  Buna dimineata!
                                  Va adresez o intrebare foarte importanta, cel putin pentru mine, insa probabil mai sunt si altii in situatia mea.

                                  Sunt inscris la turneul final la categoria incepatori, Filip Constantin, Sinaia
                                  Am vazut ca s-au actualizat MP-urile jucatorilor in data de 21 octombrie, iar in urma acestei actualizari am ajuns aproape de 10, care este limita categoriei.
                                  Mai sunt inscris la un alt turneu A pe data de 26 octombrie, iar in cazul unui rezultat bun este probabil ca MP-ul meu va trece de 10.
                                  Intrebarea este daca se va mai face o actualizare a MP-urilor si dupa competitiile programate in tara in weekendul acesta (26-27 octombrie), sau actualizarea facuta deja in 21 octombrie este cea in baza careia se fac inscrierile la turneul final ??

                                  Va multumesc anticipat pentru un raspuns in timp util, pentru a sti daca trebuie sa ma retrag de la turneul din 26.oct.
                                  As vrea sa ajung la turneul final, bineinteles...!
                                  Nu se mai face nici o actualizare a Clasamentului până la Turneul Campionilor.
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Cornea Marian, Constanța, incepatori

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                      Nu se mai face nici o actualizare a Clasamentului până la Turneul Campionilor.
                                      Multumesc pentru raspuns!
                                      Asta inseamna ca indiferent de rezultatul pe care l-as obtine la turneul din 26 octombrie, nici MP-ul nu mi se va mai modifica si va ramane cel actualizat pe 21 octombrie ??

                                      Comentariu


                                      • Catana Claudiu - București - Open

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Constantin Filip Vezi post
                                          Multumesc pentru raspuns!
                                          Asta inseamna ca indiferent de rezultatul pe care l-as obtine la turneul din 26 octombrie, nici MP-ul nu mi se va mai modifica si va ramane cel actualizat pe 21 octombrie ??
                                          Da

                                          Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
                                          Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                                          Fh: Butterfly Glayzer
                                          Bh: Butterfly Glayzer 09C

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Lupescu Nicolae din Reghin-avansati.

                                            Comentariu


                                            • Se înscrie la Elite, Boeriu Cezara din Tg.Mureș

                                              Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

                                              Comentariu


                                              • Se retrage Babics Tamas si Benedek Alex din Gheorgheni.

                                                Comentariu


                                                • Se inscrie Crainic Adrian Orastie elite

                                                  Comentariu


                                                  • Va salut, cu mult respect.

                                                    Cu regret, din pacate, ne retragem...
                                                    Alexandra Silveira... Cluj-napoca... "legitimata" la CS Politehnica CLuj, de pe lista de asteptare... open
                                                    Maximilian Marchis... Cluj-Napoca..."legitimat" la CS Politehnica Cluj... elite

                                                    PS: Le multumesc acelor oameni minunati pe care i-am cunoscut in ultimele luni !
                                                    Succes tuturor si multa voie buna!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X