Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Rosioara Razvan , Alexandria , elite
    Multumesc
    Butterfly Viscaria, FH si BH Andro Rasanter R42 ambele

    Comentariu


    • Morosan Marian - se retrage din aceasta competitie - succes tuturor jucatorilor .

      Comentariu


      • Se retrage Dăscălasu Viorel-open

        Comentariu


        • Dragan Petru Ioan, Iași, Open.
          Mulțumesc!

          Comentariu


          • Din ce vad in fotografii Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" are parchet pe jos? Intreb deoarece in anunt scrie pardoseala multistrat si doresc sa stiu ce incaltaminte imi iau cu mine.

            Multumesc

            P.S. Exista alte noutati despre desfasurarea turneului/festivitatilor?
            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
            FH: Butterfly Dignics 05
            BH: Tibhar Grass D.TecS

            Comentariu


            • Postat în original de Mihai905 Vezi post
              Din ce vad in fotografii Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" are parchet pe jos? Intreb deoarece in anunt scrie pardoseala multistrat si doresc sa stiu ce incaltaminte imi iau cu mine.

              Multumesc

              P.S. Exista alte noutati despre desfasurarea turneului/festivitatilor?
              Mihai ,la festivitate merge cu pantofi de lac.

              Comentariu


              • Rezolvandu-mi o parte din probleme,cu scuzele de rigoare,ma reinscriu la acest minunat turneu.Put Gabriel, Oravița,Elite!!

                Comentariu


                • Merci pentru sugestie Emi. Dar ti-am luat-o inainte si am trimis deja prin posta pantofii de lac ca sa se obisnuiasca cu atmosfera, alaturi de o pereche de pantaloni de camuflaj. Inca nu m-am decis ce camasa imi iau: una hawaiana sau una cu buline mari.

                  Acum na, vorbind serios, dupa ce joci cu genunchiul in pioneze de aproape doi ani, incepi sa pui intrebari si cu privire la suprafata de joc. Am fost in tara la doua turnee unde se facea mai mult patinaj decat tenis. Nu e deloc placut pentru articulatii.
                  Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                  FH: Butterfly Dignics 05
                  BH: Tibhar Grass D.TecS

                  Comentariu


                  • Gheorghe Daniel - avansați - Brăila. Avem și 2 locuri libere în mașină, cu plecare din Brăila.

                    Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Postat în original de Mihai905 Vezi post
                      Din ce vad in fotografii Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" are parchet pe jos? Intreb deoarece in anunt scrie pardoseala multistrat si doresc sa stiu ce incaltaminte imi iau cu mine.

                      Multumesc

                      P.S. Exista alte noutati despre desfasurarea turneului/festivitatilor?
                      Da , este parchet pe jos

                      Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • georgiu dragos-vatra dornei-open

                        Comentariu


                        • Sufletel Radu Alba iulia

                          Comentariu


                          • Se retrage Jichici Svetozar - Timișoara - Open
                            Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                            Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                            Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                            Comentariu


                            • Barbuta Ioan din Dej la Avansati

                              Comentariu


                              • Galiu Mihai din Brașov la categ Elite.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                BLADE:JOOLA KOOL
                                FH: Acuda Blue P1Turbo
                                BH:Tenergy 05fx

                                Comentariu


                                • Tiberiu Popescu, Ploiești, începători

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Munteanu Octavian de pe lista de asteptare.
                                    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                    Comentariu


                                    • Morosanu Vasile,Suceava,elite

                                      Comentariu


                                      • 2. Sala de sport a Colegiului Economic "Virgil Madgearu", Targu Jiu

                                        O intrebare,daca la aceasta sala vor fi perdele si pe ce zone ........

                                        Comentariu


                                        • Lideri Județeni începători 2019

                                          Lideri Județeni începători - AmaTur 2019
                                          Nr. Crt. Nume și Prenume Loc MP Localitate Județ
                                          1 Silviu Niculae 589 9,79 București București
                                          2 Bobu Ștefan Minodor 597 9,53 Targu Neamț Neamț
                                          3 Ghițu Liviu 601 9,88 Onești Bacău
                                          4 Dobândă Alexandru 618 9,78 Arad Arad
                                          5 Grușcă Narcis 619 9,95 Gura Humorului Suceava
                                          6 Budea Andra 638 9,53 Galați Galați
                                          7 Baciu Ștefan 644 8,93 Mioveni Argeș
                                          8 Sterczer Zalan 660 9,54 S?nzieni Covasna
                                          9 Șarcani Andrei 678 9,99 Targu Mureș Targu Mureș
                                          10 Constantin Filip 723 9,26 Sinaia Prahova
                                          11 Tătaru Tiberiu 727 9,66 Targu Jiu Gorj
                                          12 Ambrus Zoltan 734 8,99 Miercurea Ciuc Harghita
                                          13 Pralea Constantin 746 8,25 Alba Iulia Alba
                                          14 Zamfirache Ioan 749 8,10 Botoșani Botoșani
                                          15 Creța Petru 793 7,71 Luna Cluj
                                          16 Layis Rita 803 8,58 Sighetu Marmației Maramureș
                                          17 Vela Claudiu Gabriel 807 7,20 Timișoara Timiș
                                          18 Popovici Mircea 818 8,01 Caracal Olt
                                          19 Oprean Andrei 820 9,58 Deva Hunedoara
                                          20 Malene Petru 842 8,48 Făgăraș Brașov
                                          21 Pascu Gabriel 861 6,96 Brăila Brăila
                                          22 Cristea Samuel 867 9,33 Bistrița Bistrița Năsăud
                                          23 Cărpiniș Petre Dănuț 915 6,58 Targoviște Dâmbovița
                                          24 Pleșoianu Ștefan 939 7,31 Constanța Constanța
                                          25 Stavarache Florentin 1016 7,16 Pașcani Iași
                                          26 Kondort Dan 1040 9,06 Sibiu Sibiu
                                          27 Tudose Ilariu 1116 5,93 Drăgășani Valcea
                                          28 Șerban Adi Iulian 1149 8,50 Râmnicu Sărat Buzău
                                          29 Enache Adrian 1209 6,63 Tulcea Tulcea
                                          30 Guias Cristian 1222 8,13 Oradea Bihor
                                          31 Dumitru Florin 1408 5,58 Slobozia Ialomița
                                          32 Ruhmann Cristian 1483 6,23 Moldova Nouă Caras Severin
                                          Liderii Județeni începători vor fi premiați cu Medalie și Diplomă de către Amatur România și, prin amabilitatea Dnei Irina Popescu și Dl-ui Gelu Popescu reprezentanți Meister Sport, cu un tricou "Donic" Draftflex Marine Hellblau
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Vă reamintim că în "foaierul" Sălii Polivalente vă vor aștepta cu Echipamente firmele distribuitoare de material sportiv:
                                            Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
                                            reprezentant Stiga și Yasaka.
                                            -Dl. George Durdun
                                            reprezentant andro Romania

                                            www.pingpongshop.ro
                                            https://facebook.com/pingpongshopromania
                                            comenzi@pingpongshop.ro
                                            0765.777.747
                                            Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT.
                                            Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Meister Sport,
                                            reprezentant XIOM, DONIC și NITTAKU.
                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dantim Vezi post
                                              2. Sala de sport a Colegiului Economic "Virgil Madgearu", Targu Jiu

                                              O intrebare,daca la aceasta sala vor fi perdele si pe ce zone ........
                                              Vor fi perdele. în general pe zonele vitrate.
                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • Jimmy Lu/ Open ,Multumesc!

                                                Comentariu


                                                • Inscriere Oproi Eugen , începători , Sannicolau Mare , multumesc !

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Tirlea Gheorghe, Brașov, avansati.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X