tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 176

Subiect: "Cupa TTA", București 19/20.10.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136

    "Cupa TTA", București 19/20.10.2019

    Turneu B “Cupa TTA” , București 19 și 20 Octombrie 2019
    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,00 - 21,00 ; Duminica: 9,00 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Open 48 - Elite 36 Avansati 60 - Incepatori 60 , conform clasament Amatur;
    NR. MESE: 16 mese DONIC WORLD CHAMPION/ANDRO, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Red&Black 3*.
    FACILITATI: Vestiare, dusuri , garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 18 octombrie ora 21,00 Open respectiv Sambata ora 11 pentru Avansati ; Sambata ora 21,00 pentru Elite si Duminica ora 11.00 pentru Incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur. Se asigura apa plata – 2 L.
    SAMBATA:
    - Open: ora 9,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Avansati: ora 14,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    DUMINICA:
    - Elite: ora 09,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Incepatori: ora 14,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: in ordinea inscrierilor;
    - ultima retragere Vineri 18.10.2019, ora 21,00 pentru Open/Avansati și Sambata 19.20.2019, ora 21.00 pentru Elite/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 48 participanți – Sambata, ora 9,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Avansați maxim 60 participanți – Sambata ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ELITE maxim 36 participanți – Duminica, ora 09,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți – Duminica ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Parc, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Mulțumesc dr.Toma au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel -, vasile fodoran le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Inscrieri Elite - on 10/19/2019 at 8:50:12 PM

    1. Panea Ovidiu, Bucuresti, 627 - 43.7 - E
    2. Macarenco Andrei, Bucuresti, 9 - 42.98 - EL
    3. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 561 - 39.97 - EF
    4. Ursu Teodor, Bucuresti, 543 - 39.83 - E
    5. Ropotan Iulian, Bucuresti, 92 - 39.27 - EW
    6. Dinca Daniel, Bucuresti, 25 - 38.1 - ELH
    7. Radu Daniel, Bucuresti, 279 - 35.24 - E
    8. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 360 - 34.76 - E
    9. Megan Alexandra, Bucuresti, 530 - 34.75 - EF
    10. Sinita Eugen, Bucuresti, 419 - 33.23 - E
    11. Jimmy Lu, Bucuresti, 125 - 31.9 - O
    12. Gavrila Aurel, Bucuresti, 72 - 29.68 - OWH
    13. Micuda Mihai, Bucuresti, 155 - 29.54 - O
    14. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 421 - 28.86 - OF
    15. Acsinte Oana, Bucuresti, 613 - 27.43 - OF
    16. Papacu Bejoli, Bucuresti, 211 - 26.49 - OW
    17. Marcu Nicolae, Bucuresti, 658 - 24.27 - O
    18. Valcea Daniel, Pitesti, 363 - 23.12 - O
    19. Negria Mihai, Bucuresti, 912 - 21.63 - O
    20. Dospinescu George, Sibiu, 242 - 21.02 - OW

    Inscrieri Incepatori - on 10/19/2019 at 9:18:08 PM

    1. Enache Vivian, Bucuresti, 933 - 9.43 - I
    2. Craiu Catalin, Ramnicu Valcea, 2852 - 8.9 - I
    3. Sirbu Ion, Bucuresti, 2019 - 8.85 - I
    4. Constantin Sandu, Bucuresti, 1497 - 8.63 - IW
    5. Patrascu Dorin, Pitesti, 1274 - 8.5 - I
    6. Constantin Filip, Sinaia, 780 - 8.43 - I
    7. Ionescu Daniel, Bucuresti, 2188 - 7.9 - I
    8. Busuioc Stelian, Bucuresti, 2589 - 7.5 - I
    9. Banciu George, Constanta, 1671 - 7.2 - I
    10. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 952 - 6.87 - I
    11. Ion Radu Bogdan, Bucuresti, 2253 - 6.85 - I
    12. Boteanu Nicu, Bucuresti, 2212 - 6.8 - I
    13. Uzoma Ogbonna, Bucuresti, 1960 - 6.4 - IF
    14. Toader Petru, Bucuresti, 894 - 6.13 - I
    15. Stoia Florin, Bucuresti, 2962 - 6 - I
    16. Serban Mihai, Bucuresti, 2509 - 5.6 - I
    17. Amariei Sorin, Bucuresti, 3301 - 5.4 - I
    18. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 3302 - 5.4 - I
    19. Caloian George, Bucuresti, 2245 - 5.3 - I
    20. Ghita Mihai, Bucuresti, 2573 - 5.2 - I
    21. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1592 - 5.12 - IH
    22. Stoicuta Marius, Bucuresti, 2353 - 5 - I
    23. Lucsor Bogdan, Bucuresti, 3036 - 5 - I
    24. Boteanu George, Bucuresti, 3708 - 5 - I
    25. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1166 - 4.17 - I
    26. Velcea George, Bucuresti, 2616 - 4 - I
    27. David Sergiu Danut, Bucuresti, 2934 - 4 - I
    28. Tanasescu Alex, Bucuresti, 2267 - 0
    29. Chibulcuteanu Paul, Bucuresti, 3173 - 0 - I
    30. Stamate Cristian, Bucuresti, 3261 - 0 - I
    31. Predus Paul, Bucuresti, 3443 - 0 - I
    32. Oprea Radu Andrei, Bucuresti, 3444 - 0
    33. Busuioc Marian, Bucuresti, 3546 - 0
    34. Dinu Vladimir, Bucuresti, 3657 - 0
    35. Georgescu Tudor, Bucuresti, 3903 - 0 - I
    36. Nuca Tiberiu Gabriel, Bucuresti, 3928 - 0 - I
    37. Grecu Alexandru, Bucuresti, 3939 - 0 - I
    38. Duta Claudiu, Bucuresti, 3984 - 0
    39. Nicoara Calin, Bucuresti, 4562 - 0 - I
    40. Stinghe Sasha, Bucuresti, 4588 - 0 - I
    41. Nastase Cosmin, Bucuresti, 4601 - 0 - I
    42. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 4651 - 0 - I
    43. Popescu Marius Andrei, Bucuresti, 4655 - 0 - I
    44. Ignat Alexandru, Bucuresti, 4811 - 0 - I
    45. Tudorache Gabriel, Panciu, 4879 - 0 - I
    46. Stuparu Dragos, Bucuresti, 4993 - 0 - I
    47. Rusu Dimitrie, Bucuresti, 4994 - 0 - I
    48. Florescu George, Bucuresti, 4995 - 0 - I
    49. State Malin, Bucuresti, 4996 - 0 - I
    50. Sterie Stefan, Bucuresti, 4997 - 0 - I
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 19.10.2019 la 21:18.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Clasament Open

    1. Traista Andrei - Bucuresti
    2. Balaban Catalin - Bucuresti
    3 -- 4
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    5 -- 8
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    14 -- 15 0v gr.sup.
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Marin Marian - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti

    Clasament Avansati

    1. Serban Bogdan - Bucuresti
    2. Plop Adrian - Bucuresti
    3 -- 4
    Serban Leonard - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    5 -- 8
    Coval Andrei - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Palaloga Sebastian - Bucuresti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    9 -- 12
    Tiosea Nicolae - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Bruma Ovidiu - Botosani
    Popa Vlad - Bucuresti
    13 -- 2v gr.sup.
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    14 -- 20 1v gr.sup.
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Balasa Ion - Bucuresti
    Apostoaiei Andrei - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    21 -- 22 0v gr.sup.
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Dobre Alexandru - Bucuresti
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Balaban Daniel - Bucuresti

    Absente N - Avansati
    Spaiuc Florin - Bucuresti

    Clasament Elite

    1. Macarenco Andrei - Bucuresti
    2. Ursu Teodor - Bucuresti
    3 -- 4
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    9 -- 11 1v gr.sup.
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    12 -- 15 0v gr.sup.
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    16 -- 1v gr.inf.
    Negria Mihai - Bucuresti
    17 -- 19 0v gr.inf.
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Dospinescu George - Sibiu

    Clasament Incepatori

    1. Constantin Filip - Sinaia
    2. Patrascu Dorin - Pitesti - Descalificat!
    3 -- 4
    Sterie Stefan - Bucuresti
    Chibulcuteanu Paul - Bucuresti
    5 -- 8
    Sirbu Ion - Bucuresti
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Stoia Florin - Bucuresti
    Banciu George - Constanta
    9 -- 16
    Tanasescu Alex - Bucuresti
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    Ion Radu Bogdan - Bucuresti
    Stamate Cristian - Bucuresti
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    Constantin Sandu - Bucuresti
    17 -- 18
    Serban Mihai - Bucuresti
    Toader Petru - Bucuresti
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    Ignat Alexandru - Bucuresti
    21 -- 27 1v gr.sup.
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Amariei Sorin - Bucuresti
    Caloian George - Bucuresti
    Busuioc Marian - Bucuresti
    Dinu Vladimir - Bucuresti
    Stinghe Sasha - Bucuresti
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Busuioc Stelian - Bucuresti
    Ghita Mihai - Bucuresti
    Predus Paul - Bucuresti
    Nicoara Calin - Bucuresti
    Neagu Matius - Bucuresti
    Souca Liviu - Bucuresti
    Nastase Cosmin - Bucuresti
    Stuparu Dragos - Bucuresti
    State Malin - Bucuresti
    37 -- 2v gr.inf.
    Baltac George - Bucuresti
    38 -- 45 1v gr.inf.
    Velcea George - Bucuresti
    Georgescu Tudor - Bucuresti
    Grecu Alexandru - Bucuresti
    Popescu Marius Andrei - Bucuresti
    Tudorache Gabriel - Panciu
    Stancioiu Filip - Bucuresti
    Rusu Dimitrie - Bucuresti
    Florescu George - Bucuresti
    46 -- 53 0v gr.inf.
    Stoicuta Marius - Bucuresti
    Lucsor Bogdan - Bucuresti
    Boteanu George - Bucuresti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    David Sergiu Danut - Bucuresti
    Pascu Mihail - Ploiesti
    Nuca Tiberiu Gabriel - Bucuresti
    Duta Claudiu - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 21.10.2019 la 19:09.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    junior
    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    65
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 14 h 41 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    54
    Toader Petru, Bucuresti, începători


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. Îmi place TopTenisArena, Vivian le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.763
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    105 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4892
    Dena Corneliu - Open

  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 17 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    413
    Lita Gabriel - Bucuresti - Open

  10. Îmi place - Marcel -, TopTenisArena, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    30.03.2016
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    30
    Postări
    157
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 2 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    244
    Se înscrie Bejan Alexandru din Tecuci la Avansați . mulțumesc

    Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

  12. Îmi place - Marcel -, TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    10.04.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    43
    Postări
    198
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 9 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    231
    Ion Lazar si Catalin Balaban Open Bucuresti

  14. Mulțumesc FaneBaciu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior
    Avatarul lui - Marcel -
    Data înscrierii
    25.08.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    305
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 2 h 22 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    1216
    Enciu Marcel, București: Începători.

    Mulțumesc!

  16. Îmi place Dan V, TopTenisArena, popyeug, vasile fodoran le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    27.02.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    354
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 21 h 48 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    567
    Bistreanu Armand - Buc - avansati

  18. Îmi place Dan V, TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    junior
    Data înscrierii
    11.02.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    63
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 37 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    60
    Doru Dumbrava-Bucuresti-Open, multumesc!

  20. Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    junior

    Data înscrierii
    22.05.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    29
    Postări
    93
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 h 1 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    125
    Podlovschi Bogdan, Bucuresti, Avansati.

  22. Îmi place Dan V, TopTenisArena, popyeug, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    senior
    Avatarul lui Bogdan Sandu
    Data înscrierii
    21.04.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    27
    Postări
    198
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    119
    Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, Elite
    Macarenco Andrei, Bucuresti, Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Blade 1: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05
    Blade 2: Butterfly Viscaria, FH/BH: T05

  24. Îmi place Dan V, TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    senior

    Data înscrierii
    16.12.2014
    Locație
    BUCURESTI
    Vârstă
    32
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 17 h 20 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    433
    Ionascu Gabriel, Open. Multumesc!

  26. Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    boboc
    Data înscrierii
    17.05.2019
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    6
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 25 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    4
    Ion Radu Bogdan , Bucuresti , Incepatori
    Grecu Alexandru , Bucuresti , Incepatori

  28. Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa TTA", București 18/19.05.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 293
    Ultimul post: 22.05.2019, 11:16
  2. Turneu B "Cupa TTA", București - 20/21.04.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 22.04.2019, 16:06
  3. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  4. Cupa București - Dublu Mixt Ed. a III-a - 02.03.2019
    De TopTenisArena în forumul Competiții
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 02.03.2019, 13:38
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 15:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •