vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate 166 la 176 din 176

Subiect: "Cupa TTA", București 19/20.10.2019

  1. #166
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENACHE VIVIAN BUCURESTI
    2 BUSNATU RADU ANDREI BUCURESTI
    3 CALOIAN GEORGE BUCURESTI
    4 NUCA TIBERIU GABRIEL BUCURESTI
    5 GRECU ALEXANDRU BUCURESTI
    6 STERIE STEFAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRAIU CATALIN RAMNICU VALCEA
    2 AMARIEI SORIN BUCURESTI
    3 GHITA MIHAI BUCURESTI
    4 GEORGESCU TUDOR BUCURESTI
    5 DUTA CLAUDIU BUCURESTI
    6 STATE MALIN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIRBU ION BUCURESTI
    2 SERBAN MIHAI BUCURESTI
    3 STOICUTA MARIUS BUCURESTI
    4 DINU VLADIMIR BUCURESTI
    5 NICOARA CALIN BUCURESTI
    6 FLORESCU GEORGE BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN SANDU BUCURESTI
    2 STOIA FLORIN BUCURESTI
    3 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    4 BUSUIOC MARIAN BUCURESTI
    5 NEAGU MATIUS BUCURESTI
    6 RUSU DIMITRIE BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PATRASCU DORIN PITESTI
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    3 BOTEANU GEORGE BUCURESTI
    4 OPREA RADU ANDREI BUCURESTI
    5 SOUCA LIVIU BUCURESTI
    6 STUPARU DRAGOS BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    2 UZOMA OGBONNA BUCURESTI
    3 LUCSOR BOGDAN BUCURESTI
    4 PREDUS PAUL BUCURESTI
    5 STINGHE SASHA BUCURESTI
    6 STANCIOIU FILIP BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IONESCU DANIEL BUCURESTI
    2 BOTEANU NICU BUCURESTI
    3 VELCEA GEORGE BUCURESTI
    4 PASCU MIHAIL PLOIESTI
    5 NASTASE COSMIN BUCURESTI
    6 IGNAT ALEXANDRU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUSUIOC STELIAN BUCURESTI
    2 ION RADU BOGDAN BUCURESTI
    3 DAVID SERGIU DANUT BUCURESTI
    4 STAMATE CRISTIAN BUCURESTI
    5 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
    6 TUDORACHE GABRIEL PANCIU
    Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BANCIU GEORGE CONSTANTA
    2 HODIVOIANU MARIUS BUCURESTI
    3 TANASESCU ALEX BUCURESTI
    4 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
    5 POPESCU MARIUS ANDREI BUCURESTI
    6 BALTAC GEORGE BUCURESTI
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. #167
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Eliminatorii Elite

    1. Panea Ovidiu
    -------------------- Ursu Teodor 3-1
    8. Ursu Teodor
    ----------------------------------- Ursu Teodor 3-2
    5. Sandu Bogdan Gabriel
    -------------------- Sandu Bogdan Gabriel 3-2
    4. Ropotan Iulian
    -------------------------------------------------- Macarenco Andrei 3-1
    3. Macarenco Andrei
    -------------------- Macarenco Andrei 3-0
    6. Micuda Mihai
    ----------------------------------- Macarenco Andrei 3-0
    7. Jimmy Lu
    -------------------- Jimmy Lu 3-0
    2. Megan Alexandra
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  3. #168
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Clasament Elite

    1. Macarenco Andrei - Bucuresti
    2. Ursu Teodor - Bucuresti
    3 -- 4
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    9 -- 11 1v gr.sup.
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    12 -- 15 0v gr.sup.
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    16 -- 1v gr.inf.
    Negria Mihai - Bucuresti
    17 -- 19 0v gr.inf.
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Dospinescu George - Sibiu
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  5. #169
    junior
    Data înscrierii
    28.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Postări
    70
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    29
    Citat Postat în original de TopTenisArena Vezi post
    Clasament Open

    1. Traista Andrei - Bucuresti
    2. Balaban Catalin - Bucuresti
    3 -- 4
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    5 -- 8
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    14 -- 15 0v gr.sup.
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Marin Marian - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Felicitări Catalin!
    O performanță foarte bună!

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  6. Mulțumesc Catalin1976 au mulțumit pentru mesaj
  7. #170
    senior
    Avatarul lui Gigi Spin
    Data înscrierii
    02.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    67
    Postări
    806
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 36 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1763
    Felicitari Ionascu Gabriel pt bronzul obtinut ! la mai mare, maestre !

  8. #171
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENACHE VIVIAN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BUSNATU RADU ANDREI BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    3
    3
    3 CALOIAN GEORGE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 NUCA TIBERIU GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 GRECU ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6 STERIE STEFAN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRAIU CATALIN RAMNICU VALCEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 AMARIEI SORIN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 GHITA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 GEORGESCU TUDOR BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5 DUTA CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STATE MALIN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIRBU ION BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SERBAN MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 STOICUTA MARIUS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 DINU VLADIMIR BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 NICOARA CALIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    6 FLORESCU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN SANDU BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 STOIA FLORIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 BUSUIOC MARIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 NEAGU MATIUS BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    6 RUSU DIMITRIE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PATRASCU DORIN PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 BOTEANU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 OPREA RADU ANDREI BUCURESTI
    5 SOUCA LIVIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    6 STUPARU DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 UZOMA OGBONNA BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 LUCSOR BOGDAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4 PREDUS PAUL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    4
    5 STINGHE SASHA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    6 STANCIOIU FILIP BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IONESCU DANIEL BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    3
    2 BOTEANU NICU BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    4
    2
    3 VELCEA GEORGE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4 PASCU MIHAIL PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 NASTASE COSMIN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    6 IGNAT ALEXANDRU BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUSUIOC STELIAN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    4
    2 ION RADU BOGDAN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    4
    1
    3 DAVID SERGIU DANUT BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 STAMATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    5 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    3
    6 TUDORACHE GABRIEL PANCIU
    2-3
    2-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BANCIU GEORGE CONSTANTA
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    2 HODIVOIANU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 TANASESCU ALEX BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    4 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3-2
    4
    1
    5 POPESCU MARIUS ANDREI BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 BALTAC GEORGE BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    2

    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENACHE VIVIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 CONSTANTIN SANDU BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 DINU VLADIMIR BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4 GHITA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRAIU CATALIN RAMNICU VALCEA
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 TOADER PETRU BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 BUSUIOC MARIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 NICOARA CALIN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIRBU ION BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 UZOMA OGBONNA BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SOUCA LIVIU BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0
    4 NEAGU MATIUS BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STOIA FLORIN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 BOTEANU NICU BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 STINGHE SASHA BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 STUPARU DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PATRASCU DORIN PITESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 STAMATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 IONESCU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 PREDUS PAUL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 HODIVOIANU MARIUS BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 NASTASE COSMIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IGNAT ALEXANDRU BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2 STERIE STEFAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 BANCIU GEORGE CONSTANTA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 BUSUIOC STELIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ION RADU BOGDAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 AMARIEI SORIN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 BUSNATU RADU ANDREI BUCURESTI
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    4 TANASESCU ALEX BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SERBAN MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 STATE MALIN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 CALOIAN GEORGE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  9. #172
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Eliminatorii Incepatori

    1. Constantin Sandu
    -------------------- Constantin Sandu 3-0
    32.
    ----------------------------------- Banciu George 3-0
    17. Toader Petru
    -------------------- Banciu George 3-2
    16. Banciu George
    -------------------------------------------------- Chibulcuteanu Paul 3-0
    9. Chibulcuteanu Paul
    -------------------- Chibulcuteanu Paul 3-0
    24.
    ----------------------------------- Chibulcuteanu Paul 3-1
    25.
    -------------------- Ion Radu Bogdan 3-0
    8. Ion Radu Bogdan

    ----------------------------------------------------------------- Patrascu Dorin 3-1

    5. Patrascu Dorin
    -------------------- Patrascu Dorin 3-0
    28.
    ----------------------------------- Patrascu Dorin 3-2
    21.
    -------------------- Uzoma Ogbonna 3-0
    12. Uzoma Ogbonna
    -------------------------------------------------- Patrascu Dorin 3-2
    13. Ianculovici Svetozar
    -------------------- Ianculovici Svetozar 3-0
    20.
    ----------------------------------- Boteanu Nicu 3-0
    29.
    -------------------- Boteanu Nicu 3-0
    4. Boteanu Nicu

    -------------------------------------------------------------------------------- Constantin Filip 3-1

    3. Sirbu Ion
    -------------------- Sirbu Ion 3-0
    30.
    ----------------------------------- Sirbu Ion 3-1
    19.
    -------------------- Stamate Cristian 3-0
    14. Stamate Cristian
    -------------------------------------------------- Constantin Filip 3-2
    11. Tanasescu Alex
    -------------------- Tanasescu Alex 3-0
    22.
    ----------------------------------- Constantin Filip 3-0
    27.
    -------------------- Constantin Filip 3-0
    6. Constantin Filip

    ----------------------------------------------------------------- Constantin Filip 3-2

    7. Sterie Stefan
    -------------------- Sterie Stefan 3-0
    26.
    ----------------------------------- Sterie Stefan 3-1
    23.
    -------------------- Enache Vivian 3-0
    10. Enache Vivian
    -------------------------------------------------- Sterie Stefan 3-0
    15. Stoia Florin
    -------------------- Stoia Florin 3-2
    18. Serban Mihai
    ----------------------------------- Stoia Florin 3-1
    31.
    -------------------- Craiu Catalin 3-0
    2. Craiu Catalin
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  10. #173
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1136
    Clasament Incepatori

    1. Constantin Filip - Sinaia
    2. Patrascu Dorin - Pitesti - Descalificat!
    3 -- 4
    Sterie Stefan - Bucuresti
    Chibulcuteanu Paul - Bucuresti
    5 -- 8
    Sirbu Ion - Bucuresti
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Stoia Florin - Bucuresti
    Banciu George - Constanta
    9 -- 16
    Tanasescu Alex - Bucuresti
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    Ion Radu Bogdan - Bucuresti
    Stamate Cristian - Bucuresti
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    Constantin Sandu - Bucuresti
    17 -- 18
    Serban Mihai - Bucuresti
    Toader Petru - Bucuresti
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    Ignat Alexandru - Bucuresti
    21 -- 27 1v gr.sup.
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Amariei Sorin - Bucuresti
    Caloian George - Bucuresti
    Busuioc Marian - Bucuresti
    Dinu Vladimir - Bucuresti
    Stinghe Sasha - Bucuresti
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Busuioc Stelian - Bucuresti
    Ghita Mihai - Bucuresti
    Predus Paul - Bucuresti
    Nicoara Calin - Bucuresti
    Neagu Matius - Bucuresti
    Souca Liviu - Bucuresti
    Nastase Cosmin - Bucuresti
    Stuparu Dragos - Bucuresti
    State Malin - Bucuresti
    37 -- 2v gr.inf.
    Baltac George - Bucuresti
    38 -- 45 1v gr.inf.
    Velcea George - Bucuresti
    Georgescu Tudor - Bucuresti
    Grecu Alexandru - Bucuresti
    Popescu Marius Andrei - Bucuresti
    Tudorache Gabriel - Panciu
    Stancioiu Filip - Bucuresti
    Rusu Dimitrie - Bucuresti
    Florescu George - Bucuresti
    46 -- 53 0v gr.inf.
    Stoicuta Marius - Bucuresti
    Lucsor Bogdan - Bucuresti
    Boteanu George - Bucuresti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    David Sergiu Danut - Bucuresti
    Pascu Mihail - Ploiesti
    Nuca Tiberiu Gabriel - Bucuresti
    Duta Claudiu - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 21.10.2019 la 19:09.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  11. Mulțumesc marcelgiosan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  12. #174
    organizator turnee

    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    targoviste
    Vârstă
    66
    Postări
    514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 18 h 41 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1402
    Felicitări JIMY LU, două cupe in două zile!!!

  13. Îmi place Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj
  14. #175
    junior

    Data înscrierii
    18.08.2016
    Locație
    bucuresti
    Postări
    73
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 23 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    215
    Citat Postat în original de darmaz ion Vezi post
    Felicitări JIMY LU, două cupe in două zile!!!
    Multumesc! Felicitari si Andrei, doua cupe AUR in doua zile!! Felicitari si Dvs, Ati facut treaba bune dupa întors grea din Albena, dar ai plecat devreme, inteleg nu vrei faci poza cu noi haha, glumesc。

  15. Îmi place Aurelian Mihail, gpopescu, Unchiul Mortimar le-a plăcut acest mesaj
  16. #176
    junior
    Data înscrierii
    28.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Postări
    70
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    29
    Citat Postat în original de Red1978 Vezi post
    Felicitari Bogdan pentru locul 1 la avansati!
    Multumesc!
    Pot ști cine ești?

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa TTA", București 18/19.05.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 293
    Ultimul post: 22.05.2019, 11:16
  2. Turneu B "Cupa TTA", București - 20/21.04.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 22.04.2019, 16:06
  3. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  4. Cupa București - Dublu Mixt Ed. a III-a - 02.03.2019
    De TopTenisArena în forumul Competiții
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 02.03.2019, 13:38
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 15:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •