tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 312

Subiect: "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 26.10.2019

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.298
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7580

    "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 26.10.2019

    TURNEU A - "SERBARILE TOAMNEI" Valenii de Munte, Sambata 26.10.2019, I+A+O/E



    LOCALITATEA: Valenii de Munte, Prahova;

    DATA: Sâmbătă 26.10.2019;

    CATEGORII: Incepatori + Amatori + Open/Elite;

    ORA DE ÎNCEPERE:

    INCEPATORI +AMATORI : 08:00 - 08:45 – validare înscrieri, la 09:00 încep meciurile;
    OPEN/ELITE - 13:00 - 13:45 – validare înscrieri, la 14:00 încep meciurile;

    SALA: Sala de Sport Stelian Manolescu. Bulevardul Nicolae Iorga, in Piata Garii;


    INDICAȚII DE ACCES:





    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingea de joc Andro SPEEDBALL 3S *** 40+



    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare


    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;

    Se asigură: apă plată – 2 litri
    MASA – contra cost, in incinta salii, pe baza de comanda;


    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 25.10.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC***:

    Incepatori (ora incepere turneu 9:00):

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică sau egala cu 9,99;
    - Număr maxim de participanţi: 24;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 sau 7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;


    Amatori (ora incepere turneu 9:00):

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică sau egala cu 19.99;
    - Număr maxim de participanţi: 54;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 sau 7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;


    Open/Elite (ora incepere turneu 14:00):

    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egala cu 20
    - Număr maxim de participanţi: 42;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Fara grupe superioare
    - Tablou eliminatoriu automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;


    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 24.10.2019, ora 22:00;


    ORGANIZATOR:
    - Valentin Soare tel. 0766 454264

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Bogdan Visan tel. 0729 983 041



    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.



    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa




    Si in acest an turneul coincide cu SARBATORILE TOAMNEI – FESTIVALUL TUICII, sarbatoare traditionala care se desfasoara intre 25 si 27 octombrie si atrage locuitorii din toata valea Teleajenului si turisti din toata tara. Sunteti invitati la muzica, dans, voie buna, spectacole in aer liber, focuri de artificii, se pot degusta delicatese locale si bineinteles binecunoscuta tuica de Valeni.


    CAZARE:

    Pentru participantii care doresc sa cunoasca mai bine zona, precum si pentru cei care doresc sa deguste dupa turneu renumita licoare din zona Teleajenului, recomandam rezervarea unei camere din timp, camerele fiind de obicei ocupate:
    Pensiunea Vera si Livia 0762423262/0729023989
    Hotel Ciucas 0244280425
    Hotel Afrodita 0344 111 484




    Va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 07.10.2019 la 22:10.

  2. Îmi place Kis Istvan, Dantim, meme6513, sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.298
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7580
    Inscrieri Incepatori - 24 locuri - on 26-Oct-19 at 09:30:54

    1. Ghitu Liviu, Onesti, 601 - 9.88 - I
    2. Constantin Mihaela, Bucuresti, 787 - 9.84 - IF
    3. Sterczer Zalan, Sanzieni, 660 - 9.54 - I
    4. Constantin Filip, Sinaia, 723 - 9.26 - I
    5. Stanciu Constantin, Brasov, 1618 - 8.95 - I
    6. Baciu Stefan, Mioveni, 644 - 8.93 - I
    7. Moldovan Mircea, Campina, 1791 - 8.03 - I
    8. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2221 - 8 - I
    9. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1288 - 7.76 - I
    10. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 1962 - 7.7 - I
    11. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 932 - 7.62 - IW
    12. Munteanu Corneliu, Vaslui, 3427 - 7.1 - I
    13. Matea Aurelian, Bucuresti, 1406 - 6.75 - I
    14. Popescu Horia, Sinaia, 1007 - 6.73 - I
    15. Ianovici Florin, Brasov, 3450 - 6.7 - I
    16. Drapac Gheorghe, Brasov, 2526 - 6.55 - I
    17. Galca Cristian, Iasi, 2983 - 6 - I
    18. Toader Petru, Bucuresti, 888 - 5.96 - I
    19. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 977 - 5.15 - IF
    20. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1612 - 4.92 - IH
    21. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1677 - 4.9 - I
    22. Marias Robert, Ploiesti, 2470 - 4.7 - I
    23. Vasioiu Toader, Comarnic, 2980 - 4.7 - I
    24. Matei Gabriel, Plopeni, 1985 - 0

    Fara absenti.


    Inscrieri Avansati - 54 locuri - on 26-Oct-19 at 09:31:18

    1. Sterczer Sandor, Sanzieni, 261 - 19.74 - A
    2. Alexandru Marius, Bucuresti, 266 - 19.46 - A
    3. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 540 - 19.2 - A
    4. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 679 - 19.13 - A
    5. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 647 - 18.8 - A
    6. Loghin Florin, Brasov, 257 - 18.64 - A
    7. Nitu Serban, Paulesti, 270 - 18.49 - AW
    8. Mihu Florin, Pitesti, 282 - 18.2 - A
    9. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 335 - 17.94 - AW
    10. Dinu Adrian, Darmanesti, 404 - 17.85 - A
    11. Guluta Florin, Bucuresti, 397 - 17.83 - A
    12. Codreanu Laurentiu, Buzau, 500 - 17.64 - A
    13. Lazar Dumitru, Mizil, 319 - 17.2 - A
    14. Cuna Gheorghe, Buzau, 825 - 17.2 - A
    15. Huica Petre, Bucuresti, 367 - 16.22 - A
    16. Boboc Viorel, Slobozia, 547 - 16.17 - A
    17. Marin Iulian, Campina, 1286 - 16.1 - AW
    18. Kis Istvan, Brasov, 381 - 16.05 - AW
    19. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 460 - 16.04 - A
    20. Grumeza Lucian, Bucuresti, 356 - 15.59 - A
    21. Stoica Mihai, Mioveni, 364 - 15.14 - AW
    22. Dumitru George, Targoviste, 377 - 14.86 - A
    23. Panait Constantin, Mizil, 667 - 14.38 - A
    24. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 498 - 14.24 - A
    25. Banuta Dumitru, Ploiesti, 509 - 14.22 - A
    26. Mitrofan Petrica, Brasov, 722 - 14.22 - AW
    27. Covataru Loredan, Brasov, 1185 - 14.15 - A
    28. Ipate Virgil, Bucuresti, 512 - 13.96 - A
    29. Balanescu Boby, Ploiesti, 1452 - 13.3 - A
    30. Popa Andrei Mihai, Ploiesti, 1736 - 13.3 - A
    31. Gheorghita Vasile, Buzau, 628 - 13.15 - A
    32. Franculescu Marius, Sinaia, 1261 - 12.7 - A
    33. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 812 - 12.68 - A
    34. Matei Mircea, Targoviste, 524 - 12.46 - AW
    35. Raileanu Raissa, Bucuresti, 952 - 12.23 - AF
    36. Cornita Mario, Campina, 1842 - 11.9 - A
    37. Baicu Claudiu, Bucuresti, 821 - 11.65 - A
    38. Marica Dan, Brasov, 1248 - 11.55 - A
    39. Movileanu Neculae, Brasov, 538 - 11.38 - A
    40. Radu Bogdan Florin, Campina, 2277 - 11.3 - A
    41. Marinescu Nelu, Targoviste, 519 - 11.15 - A
    42. Radu Dragos, Targoviste, 762 - 11.13 - A
    43. Trandafir Catalin, Slobozia, 853 - 10.61 - A
    44. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 779 - 10.59 - A
    45. Chivu Octav, Bucuresti, 909 - 10.57 - A
    46. Ionita Adrian, Brasov, 846 - 10.56 - A
    47. Pitac Ovidiu, Brasov, 1509 - 9.1 - IW
    48. Sirbu Ion, Bucuresti, 1601 - 8.57 - I
    49. Dumitrescu Sorin, Brasov, 1265 - 8.1 - I
    50. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 973 - 7.54 - I
    51. Varbanescu Radu, Bucuresti, 811 - 7.16 - I
    52. Parvu Nicolae, Cornu, 2158 - 7 - I


    Absent nemotivat Chivu Octav, Bucuresti.



    Inscrieri Open/Elite:

    Inscrieri Open/Elite - 42 locuri - on 26-Oct-19 at 14:10:34

    1. Fratila Robert, Baicoi, 2 - 46.84 - E
    2. Neagoe Costin, Bucuresti, 12 - 40.83 - E
    3. Iancu George, Ploiesti, 314 - 40.55 - EW
    4. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 220 - 36.56 - E
    5. Stefan Patrick, Brasov, 41 - 34.88 - E
    6. Totpal Marius, Busteni, 146 - 34.42 - E
    7. Galiu Mihai, Brasov, 183 - 33.91 - E
    8. Retegan Cosmin, Plopeni, 278 - 33.58 - E
    9. Grigore Alexandru, Campina, 59 - 32.82 - O
    10. Dracea Gabriel, Sinaia, 147 - 31.57 - O
    11. Corbu Darius, Valenii de Munte, 125 - 31.19 - O
    12. Mihaila Nicolae, Breaza, 211 - 30.8 - OW
    13. Istrate Cristian, Bucuresti, 67 - 30.7 - OW
    14. Voin Doru, Bucuresti, 106 - 29.88 - O
    15. Mostovoi Andrei, Campina, 1032 - 29.8 - OW
    16. Laur Boro, Sinaia, 412 - 29.64 - O
    17. Sorescu Mircea, Paulesti, 78 - 29.43 - OW
    18. Trocan Nicolae, Mioveni, 81 - 29.34 - OW
    19. Ivan Valentin, Campina, 337 - 28.7 - OW
    20. Chiru Sorin, Campina, 613 - 28.67 - OW
    21. Panait Genu, Teisani, 299 - 28.39 - O
    22. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 127 - 27.29 - O
    23. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 184 - 27.25 - O
    24. Stan Catalin, Curtea de Arges, 256 - 26.71 - O
    25. Zavricescu George, Curtea de Arges, 200 - 26.58 - OW
    26. Sarbu Dan, Ploiesti, 313 - 24.19 - OW
    27. Bodeanu Dan, Bucuresti, 1191 - 22.85 - OW
    28. Ilie Octavian Marius, Brasov, 196 - 22.64 - O
    29. Plaiasu Ion, Plopeni, 347 - 22.16 - O
    30. Chivu Adrian, Slobozia, 2330 - 21.2 - O
    31. Stancalie Doru, Craiova, 380 - 20.5 - OW
    32. Piperea Florin, Campina, 1205 - 20.35 - O
    33. Ene Florin, Ploiesti, 258 - 20 - O
    34. Visan Victor, Slobozia, 349 - 18.5 - A
    35. Constantin Cristina, Bucuresti, 306 - 17.84 - AF
    36. Popescu George, Bucuresti, 1048 - 15.38 - AW


    Absent nemotivat Chivu Adrian.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 27.10.2019 la 12:35.

  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.298
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7580
    Clasament Incepatori - 24 locuri

    1. Sterczer Zalan - Sanzieni
    2. Constantin Filip - Sinaia
    3 -- 4
    Popescu Horia - Sinaia
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    5 -- 8
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Matei Gabriel - Plopeni
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Ghitu Liviu - Onesti
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Galca Cristian - Iasi
    Toader Petru - Bucuresti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Stanciu Constantin - Brasov
    Munteanu Corneliu - Vaslui
    Matea Aurelian - Bucuresti
    Ianovici Florin - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Moldovan Mircea - Campina
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Marias Robert - Ploiesti
    Vasioiu Toader - Comarnic




    Clasament Avansati - 54 locuri

    1. Alexandru Marius - Bucuresti
    2. Gheorghita Vasile - Buzau
    3 -- 4
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Mihu Florin - Pitesti
    5 -- 8
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Marin Iulian - Campina
    9 -- 16
    Dumitru George - Targoviste
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Stoica Mihai - Mioveni
    Kis Istvan - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    17 -- 24
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Covataru Loredan - Brasov
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Franculescu Marius - Sinaia
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    25 -- 1v gr.sup.
    Loghin Florin - Brasov
    26 -- 36 0v gr.sup.
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Huica Petre - Bucuresti
    Boboc Viorel - Slobozia
    Panait Constantin - Mizil
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Matei Mircea - Targoviste
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Marica Dan - Brasov
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Ionita Adrian - Brasov
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov
    39 -- 43 1v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Radu Dragos - Targoviste
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    44 -- 51 0v gr.inf.
    Popa Andrei Mihai - Ploiesti
    Cornita Mario - Campina
    Radu Bogdan Florin - Campina
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Sirbu Ion - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Parvu Nicolae - Cornu



    Clasament Open/Elite - 42 locuri

    1. Fratila Robert - Baicoi
    2. Galiu Mihai - Brasov
    3 -- 4
    Stefan Patrick - Brasov
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    5 -- 8
    Totpal Marius - Busteni
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Ivan Valentin - Campina
    9 -- 16
    Grigore Alexandru - Campina
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Chiru Sorin - Campina
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Iancu George - Ploiesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    17 -- 24
    Laur Boro - Sinaia
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Voin Doru - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Istrate Cristian - Bucuresti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Panait Genu - Teisani
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    27 -- 30 1v gr.inf.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Visan Victor - Slobozia
    31 -- 35 0v gr.inf.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Stancalie Doru - Craiova
    Piperea Florin - Campina
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Popescu George - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 27.10.2019 la 12:39.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 6 h 25 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    401
    Moca Vasile, avansati, Bucuresti

  7. #5
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.298
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7580
    Iancu George, Open/Elite.
    Retegan Cosmin, Open/Elite.

  8. Îmi place Johnny Plaiasu, sebyy, Doru 72, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 16 h 37 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1100
    Constantin Cristina, Bucuresti, open daca se poate, daca nu, amatori

  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    42
    Postări
    703
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 15 h 42 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    2114
    Ivan Sorin Ioan la Open/Elite din Târgoviște

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  11. #8
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    44
    Postări
    893
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 18 h 18 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    3442
    28.10. 2o19 e LUNI...
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

  12. Îmi place Dan V le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 3 h 6 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    2060
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  14. #10
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    44
    Postări
    893
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 18 h 18 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    3442
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

  15. Îmi place - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.298
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7580
    Citat Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
    28.10. 2o19 e LUNI...
    Dar 28.10.2017 a fost Sambata!!!

  17. Mulțumesc Johnny Plaiasu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    38
    Postări
    256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 10 h 4 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    595
    Loghin Florin...avansați...Brasov

  19. #13
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.020
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3683
    Kis Istvan.

  20. #14
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.020
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3683
    Dumitrescu Sorin
    Marica Dan
    Covataru Loredan.Brasov amatori.

  21. Îmi place Florin Lucian Loghin, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    cadet
    Data înscrierii
    30.08.2019
    Locație
    PLOIEȘTI
    Postări
    25
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h 36 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    31
    La avansați:Ene Florin și Lambru Iustinian, Ploiești

  23. Îmi place sebyy, meme6513 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 04.05.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 16.08.2019, 00:48
  2. Turneu A "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 27.10.2018
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 366
    Ultimul post: 29.10.2018, 12:01
  3. Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 05.05.2018
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 287
    Ultimul post: 09.05.2018, 00:15
  4. Turneu A "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 28.10.2017
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 29.10.2017, 18:02
  5. Răspunsuri: 252
    Ultimul post: 08.05.2017, 14:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •