tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 195

Subiect: "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 26.10.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.526
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    520 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17468

    "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 26.10.2019

    Turneu A - AIUD – "Eu şi Paleta de Tenis" (ediţia a VII-a) 26 octombrie 2019


    SALA DE SPORT a oraşului, str. Tribun Tudoran nr. 5 (Gym pe hartă)

    Indicaţii de acces:
    - dinspre Cluj se trece de benzinăria MOL, apoi prima stradă la stânga ...
    - dinspre Alba Iulia după PENI MARKET prima stradă la dreapta ...
    ... apoi pe stânga la 200 m se intră in curtea sălii de sport.

    Logistica:
    Număr de mese: 16 (ITTF)
    Mingi de plastic

    Se asigură asistență medicală.

    Taxa de înscriere:
    - 40 lei
    - copii 20 lei
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    ... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

    Materiale de premiere: cupe şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
    Se asigură apă minerală, apă plată, cafea şi gulas la ceaun


    Avansati - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 54 jucători

    Open - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 42 jucători

    Incepatori - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători

    Elite - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători

    ... din care cate 2 wild-card la fiecare categorie.


    Mod de desfăşurare:
    - grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
    - grupe superioare de 4 la Avansati si Incepatori
    - fara grupe superioare la Elite si Open
    - eliminatorii - tablouri generate automat - jucatorii din aceeasi grupa se pot intalni doar in semifinale/finala.

    Inscrieri: pe forum
    Ultima inscriere/retragere la termen: vineri ora 21.00


    Organizatori: principal - Neluțu Dîrlea 0755-057282, tehnic - Florin Apian 0748-143566

    Turnee Aiud: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee/Aiud


    - in functie de inscrierile din prima saptamana, sistemul de joc/numarul de jucatori de la fiecare categorie se pot fi modifica.



    Important:

    - se va folosi clasamentul actual de pe 01 octombrie, chiar daca pe 21 oct va aparea clasamentul valabil pentru Turneul Final.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. Îmi place andreyutzu, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.526
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    520 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17468
    Inscrieri Elite - 13.30 - on 23-Oct-19 at 15:22:21

    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 12 - 43.81 - EM
    2. Petrus Florin, Zalau, 265 - 43.45 - E
    3. Farkas Gabor, Targu Mures, 134 - 42.58 - EW
    4. Robciuc Vasile, Cluj Napoca, 6003 - 42.3 - EM
    5. Blaga Marius, Cluj Napoca, 86 - 40.6 - EMH
    6. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 560 - 39.97 - E
    7. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 50 - 39.81 - E
    8. Boeriu Cezara, Targu Mures, 90 - 39.6 - ELF
    9. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 665 - 38.23 - E
    10. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
    11. Mocean Dan, Cluj Napoca, 127 - 37.47 - EL
    12. Apian Florin, Bistrita, 60 - 36.38 - E
    13. Oprea Adrian, Lugoj, 35 - 36.35 - E
    14. Petrus Florin, Alba Iulia, 672 - 35.8 - E
    15. Andone Claudiu, Cugir, 763 - 35.73 - EW
    16. Crainic Adrian, Orastie, 387 - 35.24 - E
    17. Carpaci Alexandru, Ludus, 177 - 34.83 - EW
    18. Mican Nicolae, Dej, 42 - 34.4 - E
    19. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 224 - 34.27 - E
    20. Damian Alin, Campia Turzii, 552 - 33.67 - E - wildcard
    21. Bothazan Florin, Dej, 753 - 32.2 - O
    22. Babics Tamas, Gheorgheni, 203 - 28.66 - O
    23. Peta Octavian, Cluj Napoca, 314 - 24.29 - OW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Simion Boby, Cluj Napoca, 489 - 37.85 - ELH
    2. Bardocz Szilard, Capeni, 306 - 41.8 - E


    Inscrieri Open - 09.30 - on 23-Oct-19 at 15:22:38

    1. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 313 - 32.87 - O
    2. Motorga Dorin, Targu Mures, 65 - 32.36 - O
    3. Tipser Gabriel, Sighisoara, 832 - 32.35 - OW
    4. Toader George, Agnita, 646 - 31.73 - O
    5. Pop Zoltan, Dej, 445 - 31.7 - O
    6. Butura Vasile, Alba Iulia, 180 - 31.47 - O
    7. Ambrus Szilard, Ludus, 238 - 30.9 - OJ
    8. Migea Cornel, Sibiu, 71 - 30.74 - OW - wildcard
    9. Husa Gelu, Zalau, 430 - 29.38 - O
    10. Preda Ionut, Moinesti, 966 - 29.25 - O
    11. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
    12. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 440 - 28.62 - O
    13. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 473 - 28.5 - O
    14. Popa Gheorghe, Aiud, 601 - 28.37 - OW
    15. Gecse Alpar, Chibed, 103 - 28.06 - O
    16. Jichici Svetozar, Timisoara, 117 - 27.98 - OW
    17. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1341 - 27.5 - O
    18. Beches Andrei, Sibiu, 321 - 27.43 - O
    19. Toader Valentin, Agnita, 911 - 27 - O
    20. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 651 - 26.6 - O
    21. Miclos Andrei, Dej, 229 - 26.26 - O
    22. Janosi Attila, Targu Mures, 141 - 26.16 - O
    23. Cindea Cristian, Medias, 1050 - 25.75 - OJ
    24. Dirlea Ioan, Aiud, 160 - 25.23 - OH
    25. Kromek Iulian, Cugir, 372 - 25.13 - O
    26. Barac Marius, Sibiu, 248 - 25 - OW
    27. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 604 - 24.5 - O
    28. Barbulescu Dan, Sibiu, 221 - 23.13 - OW
    29. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 22.74 - O
    30. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 415 - 22.51 - O
    31. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 189 - 22.48 - O
    32. Veres Janos, Targu Mures, 357 - 22.31 - OW
    33. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 550 - 21.25 - O
    34. Bucur Dan, Cisnadie, 402 - 20.61 - O
    35. Bumbu Pavel, Razboieni, 359 - 20.26 - O
    36. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 405 - 20.14 - O
    37. Radu Constantin, Sibiu, 288 - 19.48 - AW
    38. Susan Mircea, Alba Iulia, 747 - 19.28 - A
    39. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 285 - 18.88 - A
    40. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 563 - 18.5 - AW
    41. Marginean Mihai, Luna CJ, 800 - 12.81 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tarlea Adrian, Deva, 1305 - 10 - A
    2. Feher Robert, Turda, 536 - 25.2 - O
    3. Radu Serban, Cluj Napoca, 4297 - 0 - OW
    4. Ispas Dan, Timisoara, 333 - 24.71 - O
    5. Meszar Razvan, Arad, 517 - 25.95 - O
    6. Neiconi Sabin, Hateg, 1159 - 21.1 - OW


    Inscrieri Avansati - 09.30 - on 23-Oct-19 at 15:22:51

    1. Pop Danut, Dej, 439 - 19.91 - A
    2. Midvichi Alexandru, Deva, 1122 - 19.7 - A
    3. Fulop Attila, Aiud, 282 - 19.46 - AW
    4. Bozosan Petre, Sibiu, 253 - 19.38 - A
    5. Barbuta Ioan, Dej, 396 - 19.3 - A
    6. Piper Petru, Luna CJ, 308 - 19.06 - AH
    7. Vass Sandor, Beclean, 416 - 18.71 - AW
    8. Farkas Bence, Targu Mures, 726 - 18.53 - A
    9. Szakacs Attila, Targu Mures, 973 - 18.05 - A
    10. Manitiu Florin, Sibiu, 404 - 17.88 - A
    11. Cir Florin, Razboieni, 446 - 17.28 - A
    12. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 638 - 17.25 - A
    13. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1027 - 17.2 - A
    14. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 472 - 17.19 - A
    15. Cristea Virgil, Cugir, 631 - 17.16 - A
    16. Docea Beniamin, Aiud, 1245 - 16.7 - A
    17. Benyovski Bela, Sibiu, 417 - 16.46 - AW
    18. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 774 - 16.4 - AJ
    19. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1491 - 16.4 - A
    20. Gipsy King, Hunedoara, 710 - 16.07 - AW
    21. Faraian Alexandru, Aiud, 569 - 15.79 - AJ
    22. Bal Adrian, Gherla, 689 - 15.61 - A
    23. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1582 - 15.3 - AH
    24. Pasca Lucian, Targu Mures, 598 - 14.94 - A
    25. Matei Dumitru, Deva, 393 - 14.66 - AW
    26. Cobzaru Radu, Deva, 733 - 14.45 - A
    27. Stanciu Dumitru, Simeria, 1210 - 14.15 - A
    28. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1043 - 14.07 - ALJF
    29. Oltean Octavian, Targu Mures, 1051 - 13.98 - A
    30. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1710 - 12.85 - A
    31. Sabau Mircea, Tarnaveni, 690 - 12.83 - A
    32. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 915 - 12.46 - A
    33. Sirbu Vlad, Aiud, 994 - 12.2 - A
    34. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2222 - 12 - AW
    35. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1507 - 11.85 - A
    36. Homana Marius, Stremt, 1101 - 11.4 - A
    37. Iepure Teodor Calin, Aiud, 910 - 10.83 - A
    38. Ispan Stefan, Teius, 1403 - 10.67 - A
    39. Onofrei Petru, Gherla, 1069 - 10.33 - AW
    40. Gog Vasile, Salciua, 2283 - 9.15 - I
    41. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1588 - 8.5 - I
    42. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 2092 - 8.45 - IF
    43. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1659 - 8.3 - I
    44. Iakab Ovidiu, Aiud, 2350 - 8.3 - I
    45. Rosa Vasile, Salciua, 2150 - 7.7 - IH
    46. Ilea Radu, Cluj Napoca, 2195 - 7.45 - I
    47. Bunea Aurel, Salciua, 2026 - 7.4 - I
    48. Csiki Ioan, Targu Mures, 1116 - 6.53 - I
    49. Ticala Sorin, Aiud, 2373 - 6 - I
    50. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1916 - 5.25 - I
    51. Hada Calin, Luna CJ, 2193 - 0
    52. Samoila Florin, Sighisoara, 2634 - 0 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Puia Darius, Stremt, 2230 - 0 - A - wildcard
    2. Ispas Emil, Alba Iulia, 1072 - 14.37 - A
    3. Tatar Dorel, Simeria, 538 - 17.8 - AW
    4. Moldovean Valer, Calan, 551 - 15.16 - A
    5. Tedi Ioja, Calan, 760 - 12.81 - A
    6. Orban Marc Adrian, Turda, 1145 - 12.8 - A
    7. Barbu Tiberiu, Deva, 521 - 17.51 - A
    8. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 316 - 19.59 - A
    9. Susman Dan, Alba Iulia, 847 - 10.36 - A
    10. Marian Ioan, Alba Iulia, 1105 - 10.4 - AW
    11. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1273 - 14.7 - AW
    12. Popa Decebal, Alba Iulia, 1535 - 9.35 - I
    13. Muresan Carmen, Zalau, 1406 - 10.4 - AF
    14. Breje Marin, Zalau, 1153 - 17.7 - A
    15. Petrache Radu, Blaj, 949 - 11.78 - A
    16. Oniga Paul, Blaj, 793 - 16.38 - A
    17. Zavaski Ioan, Dej, 997 - 15.47 - AW
    18. Badiu Ionut, Cluj Napoca, 4334 - 0 - A
    19. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1218 - 13.05 - A
    20. Strugar Ioan, Deda, 451 - 17.21 - A
    21. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 4501 - 0 - A
    22. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2030 - 13.1 - A
    23. Sarcani Andrei, Targu Mures, 656 - 10.58 - AW
    24. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2958 - 12 - A
    25. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
    26. Sticlet Doru, Bistrita, 1530 - 6 - IW


    Inscrieri Incepatori - 13.30 - on 23-Oct-19 at 15:23:01

    1. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1689 - 9 - I
    2. Todoran Gabriel, Reghin, 2120 - 8.85 - I
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia, 737 - 8.33 - IW
    4. Pop Dan Cristian, Dej, 1130 - 7.82 - IJ
    5. Creta Petru, Luna CJ, 782 - 7.72 - I
    6. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1290 - 7.68 - I
    7. Vela Gabriel, Timisoara, 843 - 6.91 - I
    8. Bejenaru Marian, Targu Mures, 3431 - 6.7 - I
    9. Dranca David, Aiud, 1603 - 6.33 - I
    10. Taman Ioan, Cugir, 3507 - 6 - I - wildcard
    11. Pop Mihai, Dej, 1543 - 5.85 - I
    12. Hagea Andra, Aiud, 1577 - 5.85 - IJF
    13. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 2109 - 5 - I
    14. Lupu Vasile, Cluj Napoca, 2225 - 5 - I
    15. Oroian Gelu, Targu Mures, 3715 - 5 - I
    16. Vida Alexandru, Targu Mures, 2706 - 4.5 - I
    17. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1502 - 4.45 - I
    18. Dirlea Ana, Aiud, 2229 - 4 - IF
    19. Stanciu Daniel, Alba Iulia, 2896 - 0 - I
    20. Moldovan Alin Doru, Mogoseni, 3073 - 0 - I
    21. Alb Sorin, Alba Iulia, 6006 - 0
    22. Gaciu Gabriel, Gherla, 6007 - 0
    23. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6010 - 0
    24. Costea Mircea, Alba Iulia, 6018 - 0 - wildcard
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2016 - 4.97 - I
    2. Horhat Vasile, Cluj Napoca, 6011 - 0
    3. Aron Valentin, Zlatna, 1479 - 8.33 - I
    4. Aron Razvan, Zlatna, 2780 - 4 - I
    5. Hohoi Alessandro, Cugir, 2668 - 4.5 - I
    6. Marin Marcel, Zlatna, 3142 - 5 - I
    7. Cimpean Nelu, Zlatna, 6012 - 0
    8. Negrea Adrian, Turda, 2419 - 6 - I
    9. Aisner Imre, Ludus, 3660 - 5.4 - I
    10. Pamfilie Horatiu, Ludus, 3687 - 5.2 - I
    11. Florea Mihai, Ludus, 3661 - 5.4 - I
    12. Rodila Evantius, Spermezeu, 6016 - 0
    13. Dobinda Dinu, Arad, 815 - 7.94 - I
    14. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1622 - 6 - I
    15. Bregar Dan, Alba Iulia, 1855 - 6 - I
    16. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2424 - 4.5 - IW
    17. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 2782 - 4 - IF
    18. Pica Horia, Fagaras, 3409 - 7.2 - I
    19. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6017 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 8 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

  5. Mulțumesc Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    cadet
    Data înscrierii
    09.06.2019
    Postări
    21
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 58 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    18
    Stanciu Dumitru din Simeria și Cobzaru Radu din Deva la avansați.

  7. #5
    junior
    Data înscrierii
    04.12.2017
    Locație
    Hunedoara
    Postări
    71
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 33 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    46
    Busu romulus hunedoara open

  8. #6
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    409 z 8 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 3 m
    Reputație
    8660
    Blaga Marius, Cluj, elite
    Teleki Zsolt, Cluj, elite

  9. #7
    senior

    Data înscrierii
    03.03.2017
    Locație
    deva
    Vârstă
    44
    Postări
    213
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 6 h 54 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    299
    Din Deva se inscrie Caraus Sorin la Avansati

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  10. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  11. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    393
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 6 h 48 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    621

    `Eu si Paleta de Tenis`, Aiud - 26.10.2019

    Kaposta Victor - Arad, elite.

  12. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    junior

    Data înscrierii
    08.05.2017
    Locație
    Cristur
    Vârstă
    29
    Postări
    70
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 1 h 3 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    86
    Szemciuk Istvan, Deva, open.

  14. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    boboc
    Data înscrierii
    16.09.2017
    Locație
    Deva
    Vârstă
    48
    Postări
    7
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 h 42 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    7
    Clesiu Florin Deva Avansați

    Trimis de pe al meu P9_Energy folosind Tapatalk

  16. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 17 h 59 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    726
    La open din Rm.Valcea - Lupsa Bogdan , Cojocaru Didi , Popescu Remus si Nedescu Adrian.

  18. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    179
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 6 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    238
    Mitzea Alexandru - Sibiu - elite
    Radu Constantin - Sibiu - Open
    Benyovski Bela si Manitiu Florin - Sibiu- Avansati

  20. Mulțumesc Manitiu Florin au mulțumit pentru mesaj
  21. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.526
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    520 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17468
    Important:

    - se va folosi clasamentul actual de pe 01 octombrie, chiar daca pe 21 oct va aparea clasamentul valabil pentru Turneul Final.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  22. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    55
    Postări
    183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 15 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    272
    Fulop Attila avansati Aiud
    Ciobanu Daniel open Blaj
    Popa Gheorghe open Aiud

  24. #15
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    55
    Postări
    183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 15 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    272
    Fulop Attila avansati Aiud
    Ciobanu Daniel open Blaj
    Popa Gheorghe open Aiud

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 08.06.2019
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 313
    Ultimul post: 13.06.2019, 19:03
  2. Turneu A Cupa "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 24.11.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 28.11.2018, 19:06
  3. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 09.06.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 241
    Ultimul post: 13.06.2018, 07:59
  4. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 04.11.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 08.11.2017, 23:00
  5. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 18.06.2016, 08:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •