Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare fete lemn balsa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare fete lemn balsa

    Asa cum scrie si in titlu as dori o recomandare ( sau doua ) referitor la ce fete s-ar pupa cu un lemn de balsa chinezarie yin he t11+.
    De vreo un an jumate, poate doi am redescoperit tenisul de masa din copilarie si m-am reapucat de el. Dupa o scurta perioada de jucat cu paleta din magazin , mi-am luat prima paleta "profi" : un donic allround cu fete acuda cu care joc de atunci si pana si azi. Chiar si in amatur cand timpul i-mi permite la incepatori.
    Dar cam acum un an, intr-o zi mi-a picat in mana un lemn balsa de 8 parca ( nu mai retin ce fete avea ) , si mi-a placut ca e usor. Recunosc ca sarea mingea din el ca din gard ( in mana mea , desigur ) , dar era un lemn off + si cred ca avea si fete rapide. Nu m-am pupat cu acel set-up dar am retinut ca mi-a placut feelingul dat de paleta foarte usoara.
    Asa ca ... zilele trecute ... intr-un excces de shopping , am gasit pe aliexpress un lemn aproape moka dar cu rewievuri destul de bune , respectiv : yin he milky way balsa limba t-11+. ( off ) . L-am comandat si acuma e pe undeva prin ceva depozite asteptand sa se urce pe avion si sa vina in tara.
    Dupa cateva zile mi-a picat fisa ca ( logic ) nu pot juca cu lemnu gol fara fete ) . Asa ca acum as dori o recomandare de set-up . Practic as dori sa joc cu un lemn mai usor (off) dar pastrand totusi controlul pe care il ofera un all.
    Ms de sfaturi anticipatClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Screenshot_20191022-091303_Chrome.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	25,7 KB 
ID:	780765

    Trimis de pe al meu SM-J415FN folosind Tapatalk

  • #2
    Gewo Neoflexx EFT 40 daca esti incepator, Neoflexx EFT 40 este o fata lenta, arunca sus astfel vei putea echilibra lemnul care este rigid.

    Donic Bluefire M3, mai rapida ca si neoflexxul

    Recomand grosime max la bureti pe acest lemn.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pt info. Gewo este chiar o marca care-mi place. Am vazut ca si d-vstra a-ti incercat mai multe setup-uri. Din categoria chinezarii ce fata credeti ca s-ar pupa mai mult cu lemnul respectiv ?

      Trimis de pe al meu SM-J415FN folosind Tapatalk

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X