Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Bastionul Roșu", Ilia (Hd.) - 23.11.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumim pentru felicitari ! Speram ca toata lumea s-a simtit bine.
    Soarele ne-a pacalit putin, anulandu-ne 4 mese timp de cateva ore. Daca vom mai organiza , vom stii care partea sa o acoperim 100% . Astfel, cred ca si timpul de desfasurare se va scurta.

    Multumim lui Claudiu si Ghita pentru organizarea tehnica , sfaturi si alte cele. Ne-au ajutat foarte mult !
    Multumim baietilor care ne-au ajutat la amenajarea salii/ strangerea de dupa turneu si la alte activitati care au tinut de buna desfasurare a turneului : Florin, Dani, Andrei, Raul, Calin.
    Si nu in ultimul rand, primariei Ilia, pentru ca ne-a pus la dispozitie sala si ne-a adus mesele + bancile.

    Nu pot sa nu zic doua cuvinte si despre mizeria ramasa dupa turneu, am fost neplacut surprins de ce a ramas ...
    Asa ca ii felicit pe toti cei care au reusit sa gaseasca cosurile de gunoi si sa-si arunce gunoiul unde trebuie.
    Pentru ceilalti, care au carente pe partea asta si au aruncat pe jos/lasat pe unde au apucat gunoiul , nu e inca prea tarziu. La urmatorul turneu poti fi mai bun, mai civilizat !!!

    Numa' bine la toata lumea.

    Comentariu


    • Postat în original de pisty10 Vezi post
      Multumim pentru felicitari ! Speram ca toata lumea s-a simtit bine.
      Soarele ne-a pacalit putin, anulandu-ne 4 mese timp de cateva ore. Daca vom mai organiza , vom stii care partea sa o acoperim 100% . Astfel, cred ca si timpul de desfasurare se va scurta.

      Multumim lui Claudiu si Ghita pentru organizarea tehnica , sfaturi si alte cele. Ne-au ajutat foarte mult !
      Multumim baietilor care ne-au ajutat la amenajarea salii/ strangerea de dupa turneu si la alte activitati care au tinut de buna desfasurare a turneului : Florin, Dani, Andrei, Raul, Calin.
      Si nu in ultimul rand, primariei Ilia, pentru ca ne-a pus la dispozitie sala si ne-a adus mesele + bancile.

      Nu pot sa nu zic doua cuvinte si despre mizeria ramasa dupa turneu, am fost neplacut surprins de ce a ramas ...
      Asa ca ii felicit pe toti cei care au reusit sa gaseasca cosurile de gunoi si sa-si arunce gunoiul unde trebuie.
      Pentru ceilalti, care au carente pe partea asta si au aruncat pe jos/lasat pe unde au apucat gunoiul , nu e inca prea tarziu. La urmatorul turneu poti fi mai bun, mai civilizat !!!

      Numa' bine la toata lumea.
      Da' bine le mai zici, mai Pisty!

      Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

      Comentariu


      • PREMIERE INCEPATORI

        Comentariu


        • PREMIERE AVANSATI

          Comentariu


          • PREMIERE OPEN

            Comentariu


            • PREMIERE ELITE

              Comentariu


              • Bravo Cristina,se vede ca te antrenezi cu mine[emoji1320][emoji471][emoji471][emoji471]


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Bty Timo boll alc

                Comentariu


                • I-am inmanat domnului Miloš Kramaršič tricoul, medalia si diploma pentru cel mai bun jucator strain de la categoria open din 2019!

                  Comentariu


                  • A avut loc si o SESIUNE DE AUTOGRAFE MIHAI POSTELNICU!

                    Comentariu


                    • Postat în original de Kralizec Vezi post
                      A avut loc si o SESIUNE DE AUTOGRAFE MIHAI POSTELNICU!

                      [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                      Dacă știam eu că sunt victima unui complot...[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                      A trebuit să se "intample" Ilia ca sa ma tin de cuv?nt...
                      O "intamplare" pe care o doresc, în asentimentul multor participanți, cu repetiție!

                      Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Am gasit lucrurile astea prin sala. Proprietarii sa-l contacteze pe Florin Mureșan, numarul lui de telefon este pe prima pagina.
                        Ele se pot aduce si la turneul de la Alba Iulia,daca asta ajuta pe cineva.

                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	78139488_464355734214610_1711243196975022080_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,4 KB 
ID:	777227
                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	78250163_577355009490835_5407400736612941824_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,5 KB 
ID:	777228
                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	78235925_2659156474142541_5454183474611093504_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,6 KB 
ID:	777229

                        Comentariu


                        • Postat în original de Kralizec Vezi post
                          Clasament Open

                          1. Jichici Svetozar - Timișoara
                          2. Frunza Alexandru - Timișoara
                          3 -- 4
                          Georgescu Constantin - Orastie
                          Nagy Iosif - Arad
                          5 -- 8
                          Kaposta Victor - Arad
                          Migea Cornel - Sibiu
                          Varadi Tudor Calin - Brad
                          Szakacs Raul - Deva
                          9 -- 16
                          Postelnicu Mihai - Focșani
                          Cecan Vasile - Timișoara
                          Istrate Cristian - București
                          Lacatis Ghita - Arad
                          Grubacichi Marius - Timișoara
                          Csaky Tiberiu - Resita
                          Szemciuk Istvan - Deva
                          Ispas Dan - Timișoara
                          17 -- 20 1v gr.sup.
                          Kramarsic Milos - Belgrad
                          Dirlea Ioan - Aiud
                          Meszar Razvan - Arad
                          Dumitru Florin - Arad
                          21 -- 24 0v gr.sup.
                          Degianschi Obrad - Resita
                          Ticu Sorin - Lugoj
                          Zsok Arcadie - Deva
                          Radu Constantin - Sibiu
                          25 -- 27 2v gr.inf.
                          Mureșan Ovidiu - Caransebeș
                          Kromek Iulian - Cugir
                          Dehelean Octavian - Timișoara
                          28 -- 29 1v gr.inf.
                          Gherman Romulus - Arad
                          Botea Fabian - Hunedoara
                          30 -- 34 0v gr.inf.
                          Ciobanu Daniel - Blaj
                          Boznea Daniel - Deva
                          Starcz Adrian - Lupeni
                          Fekete Istvan - Arad
                          Coste Rafael - Lupeni
                          Salutare tuturor, Bravo Toza, bravo Costica pentru rezultatele excelente... felicitari incao data organizatorii si pe cei care au avut inspiratia sa participe la acest turneu. Din pacate un "tren numit speranta" si grupele superioare, m-a impiedicat sa va "shifonez" putin clasamentul final... norocul lor zic eu... GHINION de 2 ori pentru mine , ...poate nu veti mai pune open-ul la pranz, sa ne vedem cu bine dragilor.

                          Comentariu


                          • Felicitari Jichici Svetozar!

                            Comentariu


                            • Postat în original de pisty10 Vezi post
                              Multumim pentru felicitari ! Speram ca toata lumea s-a simtit bine.
                              Soarele ne-a pacalit putin, anulandu-ne 4 mese timp de cateva ore. Daca vom mai organiza , vom stii care partea sa o acoperim 100% . Astfel, cred ca si timpul de desfasurare se va scurta.

                              Multumim lui Claudiu si Ghita pentru organizarea tehnica , sfaturi si alte cele. Ne-au ajutat foarte mult !
                              Multumim baietilor care ne-au ajutat la amenajarea salii/ strangerea de dupa turneu si la alte activitati care au tinut de buna desfasurare a turneului : Florin, Dani, Andrei, Raul, Calin.
                              Si nu in ultimul rand, primariei Ilia, pentru ca ne-a pus la dispozitie sala si ne-a adus mesele + bancile.

                              Nu pot sa nu zic doua cuvinte si despre mizeria ramasa dupa turneu, am fost neplacut surprins de ce a ramas ...
                              Asa ca ii felicit pe toti cei care au reusit sa gaseasca cosurile de gunoi si sa-si arunce gunoiul unde trebuie.
                              Pentru ceilalti, care au carente pe partea asta si au aruncat pe jos/lasat pe unde au apucat gunoiul , nu e inca prea tarziu. La urmatorul turneu poti fi mai bun, mai civilizat !!!

                              Numa' bine la toata lumea.

                              Comentariu


                              • Draga Pisty,

                                Respectele mele pentru organizarea minunata si pentru dorinta ta de a satisface pe toata lumea

                                Stiu ca a fost o presiune psihica deosebita care precis a avut si efecte de oboseala fizica...

                                Felicitari tuturor care au ajutat la organizare si felicitari si celor care te-au ajutat la sfarsit la strangerea meselor si la curatenie...

                                Transmit la toata lumea Sanatate si voie buna Oli

                                Comentariu


                                • Postat în original de pisty10 Vezi post
                                  Am gasit lucrurile astea prin sala. Proprietarii sa-l contacteze pe Florin Mureșan, numarul lui de telefon este pe prima pagina.
                                  Ele se pot aduce si la turneul de la Alba Iulia,daca asta ajuta pe cineva.

                                  [ATTACH=CONFIG]15780[/ATTACH]
                                  [ATTACH=CONFIG]15781[/ATTACH]
                                  [ATTACH=CONFIG]15782[/ATTACH]
                                  2 din 3 inca nerevendicate...

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X