tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 320

Subiect: "Memorialul George Vaduva", București - 23/24.11.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1284

    "Memorialul George Vaduva", București - 23/24.11.2019

    Turneu A Memorialul “George Vaduva” , București 23 și 24 Noiembrie 2019
    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,00 - 21,00 ; Duminica: 9,00 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Open 60 - Elite 36 Avansati 72 - Incepatori 60 , conform clasament Amatur;
    NR. MESE: 16 mese DONIC WORLD CHAMPION/ANDRO, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Red&Black 3*.
    FACILITATI: Vestiare, dusuri , garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 22 noiembrie ora 21,00 Open respectiv Sambata ora 11 pentru Avansati ; Sambata ora 21,00 pentru Elite si Duminica ora 11.00 pentru Incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 40 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur. Se asigura apa plata – 2 L.
    SAMBATA:
    - Open: ora 9,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Avansati: ora 14,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    DUMINICA:
    - Elite: ora 09,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Incepatori: ora 14,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: in ordinea inscrierilor;
    - ultima retragere Vineri 22.11.2019, ora 21,00 pentru Open/Avansati și Sambata 23.11.2019, ora 21.00 pentru Elite/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 60 participanți – Sambata, ora 9,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Avansați maxim 72 participanți – Sambata ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ELITE maxim 36 participanți – Duminica, ora 09,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți – Duminica ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 17.11.2019 la 22:19.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1284
    Inscrieri Elite - on 11/23/2019 at 10:46:10 PM

    1. Calin Mihai, Barlad, 596 - 43.8 - EL
    2. Panea Ovidiu, Bucuresti, 620 - 43.7 - E
    3. Neagoe Costin, Bucuresti, 13 - 40.83 - E
    4. Ropotan Iulian, Bucuresti, 158 - 40.47 - EW
    5. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 571 - 39.97 - EF
    6. Ursu Teodor, Bucuresti, 551 - 39.83 - E
    7. Buzatu Vasile, Buftea, 14 - 39.73 - EW
    8. Constantin Teodor, Bucuresti, 18 - 38.49 - E
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 22 - 38.48 - EH
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 37 - 37.26 - E
    11. Cristache George, Bucuresti, 416 - 37.23 - E
    12. Tigau Dan, Bucuresti, 71 - 36.76 - ELW
    13. Radu Daniel, Bucuresti, 290 - 35.24 - E
    14. Megan Alexandra, Bucuresti, 549 - 34.75 - EF
    15. Rosioara Razvan, Alexandria, 420 - 34.35 - E
    16. Nicolae Alin, Bucuresti, 529 - 33.63 - E
    17. Retegan Cosmin, Plopeni, 279 - 33.58 - E
    18. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 74 - 33.25 - EW
    19. Dumbrava Doru, Bucuresti, 245 - 31.64 - OW
    20. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 30.7 - OW
    21. Traista Andrei, Bucuresti, 907 - 30.5 - O
    22. Badea Ionut, Bucuresti, 1311 - 29.15 - O
    23. Ionescu Mihai, Targoviste, 2056 - 29.1 - O
    24. Nicolae Paul, Bucuresti, 1489 - 29 - O
    25. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 427 - 28.86 - OF
    26. Acsinte Oana, Bucuresti, 603 - 27.43 - OF
    27. Stancu Sorin, Bucuresti, 1076 - 25.8 - O
    28. Papacu Bejoli, Bucuresti, 220 - 25.58 - OW
    29. Boroleanu Robert, Bucuresti, 560 - 25.43 - O
    30. Marcu Nicolae, Bucuresti, 654 - 24.27 - O
    31. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 862 - 24.1 - OF
    32. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1450 - 23.2 - O
    33. Negria Mihai, Bucuresti, 890 - 21.63 - O
    34. Dinca Nicolae, Bucuresti, 4068 - 0 - E
    35. Secu Valeriu, Bucuresti, 4101 - 0 - E

    Inscrieri Incepatori - on 11/23/2019 at 10:46:19 PM

    1. Constantin Mihaela, Bucuresti, 787 - 9.84 - IF
    2. Silviu Niculae, Bucuresti, 589 - 9.79 - IW
    3. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1713 - 9.75 - I
    4. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 727 - 9.66 - I
    5. Tatulea Calin, Bucuresti, 3247 - 9.6 - I
    6. Cornea Marian, Constanta, 1075 - 9.48 - I
    7. Rosoga Ana, Constanta, 981 - 8.94 - IF
    8. Baciu Stefan, Mioveni, 644 - 8.93 - I
    9. Curelariu Eduard, Bucuresti, 2521 - 8.3 - I
    10. Carnu Mirel, Buzau, 2860 - 8 - I
    11. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1288 - 7.76 - I
    12. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 932 - 7.62 - IW
    13. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1012 - 7.4 - I
    14. Caranfilian Migo, Bucuresti, 752 - 7.36 - I
    15. Nedelcu Mihai, Azuga, 922 - 7.24 - I
    16. Negulescu Cristi, Sinaia, 1135 - 7.12 - I
    17. Ion Radu Bogdan, Bucuresti, 1963 - 6.85 - I
    18. Boteanu Nicu, Bucuresti, 1877 - 6.8 - I
    19. Matea Aurelian, Bucuresti, 1406 - 6.75 - I
    20. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 912 - 6.63 - I
    21. Uzoma Ogbonna, Bucuresti, 1757 - 6.4 - IF
    22. Svetozar Ianculovici, Bucuresti, 3479 - 6.2 - I
    23. Dobre Alexandru, Bucuresti, 2097 - 6 - I
    24. Cojocaru Sorin Ioan, Bucuresti, 2868 - 6 - I
    25. Vaduva Andrei, Bucuresti, 3537 - 6 - I
    26. Vaduva Filip, Bucuresti, 3538 - 6 - I
    27. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1234 - 5.97 - I
    28. Toader Petru, Bucuresti, 888 - 5.96 - I
    29. Serban Mihai, Bucuresti, 2169 - 5.6 - I
    30. Amariei Sorin, Bucuresti, 2680 - 5.4 - I
    31. Caloian George, Bucuresti, 2009 - 5.3 - I
    32. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 977 - 5.15 - IF
    33. Stoicuta Marius, Bucuresti, 2205 - 5 - I
    34. Marin Mircea, Bucuresti, 3772 - 5 - I
    35. Soarece Marius, Bucuresti, 1463 - 4.91 - I
    36. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1208 - 4.78 - I
    37. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4.36 - I
    38. Nicula Bogdan, Bucuresti, 1760 - 4.33 - I
    39. Matei Alexandru, Pitesti, 1889 - 4 - I
    40. Predus Paul, Bucuresti, 2542 - 4 - I
    41. David Sergiu Danut, Bucuresti, 2575 - 4 - I
    42. Dinu Capolide, Bucuresti, 3163 - 4 - I
    43. Petrache Daniela, Bucuresti, 3544 - 4 - I
    44. Marin Alexandru, Bucuresti, 3881 - 4 - I
    45. Cioriceanu Bogdan, Bucuresti, 2346 - 0 - I
    46. Stamate Cristian, Bucuresti, 2494 - 0 - I
    47. Chibulcuteanu Paul, Bucuresti, 2826 - 0
    48. Souca Liviu, Bucuresti, 3468 - 0
    49. Stuparu Dragos, Bucuresti, 3470 - 0
    50. Georgescu Tudor, Bucuresti, 3686 - 0
    51. Grecu Alexandru, Bucuresti, 3687 - 0
    52. Tudorache Gabriel, Panciu, 3691 - 0
    53. Buzatu Razvan, Bucuresti, 4558 - 0 - I
    54. Bratu Luca, Bucuresti, 6002 - 0
    55. Purcarea Nicu, Bucuresti, 6003 - 0
    56. Potarniche Valentin, Bucuresti, 6004 - 0
    57. Gagiu Iulian, Bucuresti, 6005 - 0
    58. Malacia Laurentiu, Bucuresti, 6006 - 0
    59. Ionescu Andrei, Bucuresti, 6007 - 0
    60. Negrea Dorian, Bucuresti, 6008 - 0
    61. Ionica Alexandru, Bucuresti, 6009 - 0
    62. Stanciu Marian, Bucuresti, 6010 - 0
    63. Ene Constantin, Bucuresti, 6011 - 0
    64. Savu Daniel, Bucuresti, 6012 - 0
    65. Savu David, Bucuresti, 6013 - 0
    66. Casapu David, Bucuresti, 6014 - 0
    67. Gheorghe Vlad, Bucuresti, 6015 - 0
    68. Neagu Marius, Bucuresti, 6016 - 0
    69. Igoianu Alin, Bucuresti, 6017 - 0
    70. Stingaciu Matei, Bucuresti, 6018 - 0
    71. Balanel Victor, Bucuresti, 6019 - 0
    72. Toader Andrei, Bucuresti, 6020 - 0
    73. Alexandru Ionescu, Bucuresti, 6021 - 0
    74. Serban Kariss, Bucuresti, 6022 - 0
    75. Dudau Razvan Alexandru, Bucuresti, 6023 - 0
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 23.11.2019 la 23:47.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1284
    Clasament Open

    1. Grigore Alexandru - Campina
    2. Jimmy Lu - Bucuresti
    3 -- 4
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    5 -- 8
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    Sandu Stefan - Bucuresti
    9 -- 16
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Barca George - Pitesti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Voin Doru - Bucuresti
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Docan Cristian - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Socaci Sorin - Panciu
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Cioboiu Dan - Craiova
    Chivu Cornel - Craiova
    Stancalie Doru - Craiova
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
    33 -- 35 2v gr.inf.
    Presura Eugen - Slobozia
    Orac Teodor - Slobozia
    Nicu Constantin - Iasi
    36 -- 40 1v gr.inf.
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Dospinescu George - Sibiu
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    41 -- 46 0v gr.inf.
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Marin Marian - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Salavastru Petru - Botosani
    Bistreanu Armand - Bucuresti


    Clasament Avansati

    1. Filip Gabriel - Bucuresti
    2. Codreanu Laurentiu - Buzau
    3 -- 4
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
    5 -- 8
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Todi Dumitru - Slobozia
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    9 -- 16
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    Stanciu Marian - Dragasani
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Darjan Daniel - Brasov
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Loghin Florin - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    17 -- 32
    Popescu George - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    Mihaila George - Bucuresti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Tudor Emil - Bucuresti
    Dragu Fanel - Slobozia
    Tical Nicusor - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Ianos Vlad - Bucuresti
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Panait Constantin - Mizil
    Bucur Mario - Bucuresti
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Boboc Viorel - Slobozia
    33 -- 34
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Palaloga Sebastian - Bucuresti
    35 -- 37 1v gr.sup.
    Lazar Dumitru - Mizil
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Popa Sandu - Slobozia
    38 -- 52 0v gr.sup.
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Dragos Marian - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Moisa Costel - Tecuci
    Ionita Adrian - Brasov
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Tauru Romica - Bucuresti
    53 -- 56 2v gr.inf.
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Tiosea Nicolae - Bucuresti
    57 -- 64 1v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    Enache Vivian - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Sirbu Ion - Bucuresti
    Serban Marius - Bucuresti
    65 -- 75 0v gr.inf.
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Toma Florin - Slobozia
    Fusca Georgian - Targoviste
    Chivu Octav - Bucuresti
    Modoran Marian - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Boboc Adam - Slobozia
    Mihai Ion - Bucuresti
    Stoiu Ambra - Braila
    Breazu Sabin - Bucuresti

    Clasament Elite

    1. Calin Mihai - Barlad
    2. Ursu Teodor - Bucuresti
    3 -- 4
    Dinca Nicolae - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    5 -- 8
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Secu Valeriu - Bucuresti
    Cojanu Ciprian - Bucuresti
    9 -- 16
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Badea Ionut - Bucuresti
    Nicolae Paul - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    27 -- 31 1v gr.inf.
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    32 -- 35 0v gr.inf.
    Stancu Sorin - Bucuresti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti

    Clasament Incepatori

    1. Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    2. Dobre Alexandru - Bucuresti
    3 -- 4
    Cioriceanu Bogdan - Bucuresti
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    5 -- 8
    Svetozar Ianculovici - Bucuresti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Chibulcuteanu Paul - Bucuresti
    9 -- 16
    Tatulea Calin - Bucuresti
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Baciu Stefan - Mioveni
    Ion Radu Bogdan - Bucuresti
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Cornea Marian - Constanta
    Curelariu Eduard - Bucuresti
    Carnu Mirel - Buzau
    17 -- 32
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Serban Mihai - Bucuresti
    Cojocaru Sorin Ioan - Bucuresti
    Toader Petru - Bucuresti
    Purcarea Nicu - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Ionica Alexandru - Bucuresti
    Vaduva Filip - Bucuresti
    Igoianu Alin - Bucuresti
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Rosoga Ana - Constanta
    Buzatu Razvan - Bucuresti
    Stamate Cristian - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    33 -- 34
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Souca Liviu - Bucuresti
    35 -- 2v gr.sup.
    Tudorache Gabriel - Panciu
    36 -- 52 0v gr.sup.
    Matea Aurelian - Bucuresti
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Amariei Sorin - Bucuresti
    Caloian George - Bucuresti
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Soarece Marius - Bucuresti
    Nicula Bogdan - Bucuresti
    David Sergiu Danut - Bucuresti
    Dinu Capolide - Bucuresti
    Petrache Daniela - Bucuresti
    Potarniche Valentin - Bucuresti
    Negrea Dorian - Bucuresti
    Stanciu Marian - Bucuresti
    Ene Constantin - Bucuresti
    Neagu Marius - Bucuresti
    Balanel Victor - Bucuresti
    Iorga Ronaldo Hoby - Bucuresti
    53 -- 54 2v gr.inf.
    Matei Alexandru - Pitesti
    Marin Alexandru - Bucuresti
    55 -- 61 1v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Predus Paul - Bucuresti
    Savu David - Bucuresti
    Casapu David - Bucuresti
    Toader Andrei - Bucuresti
    Alexandru Ionescu - Bucuresti
    Serban Kariss - Bucuresti
    62 -- 72 0v gr.inf.
    Vaduva Andrei - Bucuresti
    Stoicuta Marius - Bucuresti
    Marin Mircea - Bucuresti
    Stuparu Dragos - Bucuresti
    Georgescu Tudor - Bucuresti
    Grecu Alexandru - Bucuresti
    Bratu Luca - Bucuresti
    Savu Daniel - Bucuresti
    Gheorghe Vlad - Bucuresti
    Stingaciu Matei - Bucuresti
    Dudau Razvan Alexandru - Bucuresti

    Absente N - Incepatori
    Gagiu Iulian - Bucuresti
    Bratu Luca - Bucuresti
    Malacia Laurentiu - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 24.11.2019 la 22:48.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    junior

    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 12 h 10 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    116
    Toader Petru, începători; Bucuresti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan V, MariusMC le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior
    Avatarul lui Tataru Tiberiu
    Data înscrierii
    06.02.2018
    Locație
    Targu Jiu
    Vârstă
    42
    Postări
    94
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 53 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    76
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu - incepatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    junior

    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 12 h 10 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    116

    Turneu A Memorialul “George Vaduva” , București 23 și 24 Noiembrie 2019

    Citat Postat în original de Tataru Tiberiu Vezi post
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu - incepatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poate avansați ? .... după 2 Decembrie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #7
    junior
    Avatarul lui Tataru Tiberiu
    Data înscrierii
    06.02.2018
    Locație
    Targu Jiu
    Vârstă
    42
    Postări
    94
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 53 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    76
    Citat Postat în original de Pety Vezi post
    Poate avansați ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nu. Am punctaj de incepatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1284
    Acsinte Oana, Rogoz Nicoleta si Alexandra Megan - elite

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  13. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1284
    Ursu Teodor - elite

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  14. Îmi place Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    262
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 11 h 47 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1016
    Buna seara,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.
    I'm a lean, mean, spin machine!

  16. #11
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    45
    Postări
    224
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 9 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    348
    Orac Teodor, Slobozia, open

  17. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place spintactic, Marian Bogdan, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    33
    Postări
    136
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 16 h 37 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    568
    Pascu Răzvan la Open din Magureni

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  19. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  20. #13
    cadet
    Data înscrierii
    03.07.2018
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 18 h 43 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    50
    Ciobanu Marius, Bucuresti, Incepatori

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  21. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pety, Aurelian Mihail le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    senior

    Data înscrierii
    01.02.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    197
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 15 h 24 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    465
    Se inscriu din Bucuresti, la Avansati: Raileanu Raissa si Grumeza Lucian.

    Multumesc frumos!

  23. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
  24. #15
    cadet
    Data înscrierii
    20.05.2019
    Locație
    Bucuresti, sector 3
    Postări
    44
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 1 h 27 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    19
    Buna seara! Ion Sîrbu Avansati
    Lemn: Viscaria FL
    FH: Mx-p max
    BH: Mx-p max

  25. Mulțumesc TopTenisArena au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pety le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul George Văduva", București - 17/18.11.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 374
    Ultimul post: 20.11.2018, 14:17
  2. Turneu A "Memorialul George Văduva", București 18 și 19.11.2017
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 375
    Ultimul post: 20.11.2017, 19:34
  3. Răspunsuri: 228
    Ultimul post: 01.12.2015, 19:58
  4. Răspunsuri: 174
    Ultimul post: 01.12.2014, 13:06
  5. Memorialul "GEORGE VADUVA" - A - 23 noiembrie 2013
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 144
    Ultimul post: 25.11.2013, 13:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •