tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 47 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 692

Subiect: "Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.932
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    547 z 1 h 55 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17857

    "Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019

    Turneul A "Cupa Unirii", Alba Iulia - Sâmbătă 30.11.2019



    LOCALITATEA:
    Alba Iulia
    DATA:
    Sâmbătă 30 Noiembrie 2019

    CATEGORII:
    Elite;
    Open;
    Avansați;
    Începători;

    VALIDARE ÎNSCRIERI
    Vineri 18.00 - 22.00 – Pensiunea Terra (langa Steaua Nordului)
    Sâmbătă 08.00 - 09.00 – Sala de Sport a Universitatii “1 Dec 1918”

    FESTIVITATE DE DESCHIDERE
    09.00 - 9.15 - Sala de Sport a Universitatii “1 Dec 1918”

    PROGRAM DE JOC:
    Sâmbătă 30.11.2019 - Sala de sport a Universitatii “1 Dec 1918”
    9.15 - 9.30 - încălzire;
    9.30 - începerea meciurilor;
    9.30 - 13.45 - grupe inferioare;
    13.45 - 15.00 - PAUZA DE MASA
    15.00 - 20.00 - fazele superioare si festivitatea de premiere.

    Sala de sport a Universității "1 Decembrie 1918" Alba Iulia - str. Vasile Alecsandri

    LOGISTICA
    - 25 de mese aprobate ITTF;
    - 25 de mese de arbitraj
    - 25 de filee ;
    - 25 de tabele de scor;
    - 50 de cutii prosoape Gewo;
    - 150 de mantinele Gewo;
    - 50 de mingi plastic (ABS) *** .

    SPAȚIU și CONDIȚII DE JOC:
    - 45 x 25 m;
    - Suprafață de joc: Parchet;
    - Spațiu de joc foarte bun - 25 de mese;
    - Iluminare: Excelentă;

    FACILITĂȚI:
    - masa de pranz.
    - vestiare;
    - grupuri sanitare;
    - dușuri;
    - parcare;

    TAXA:
    - 50 lei adulții;
    - 30 lei copiii sub 14 ani;
    - 0 lei persoanele cu dizabilități;
    - 1 leu de participant se va dona către AmaTur;

    PUNCTE VERZI:
    - La intrarea in sală va exista Punctul verde unde se vor pune gratuit la dispoziția participanților: apă, cafea, fructe, produse de patiserie;

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ:
    - echipaj medical.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Locurile 5÷8 – medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima înscriere/retragere Vineri 29.11.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - vor exista câte două wild-card-uri pentru fiecare categorie;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite28 + 2 participanți;
    - Open46 + 2 participanți;
    - Avansați40 + 2 participanți;
    - Începători28 + 2 participanți;
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4 (eventual si 1-2 locuri 5, in functie de numarul de grupe)
    - Avansati si Incepatori: grupe superioare de 3
    - Open si Elite: fără grupe superioare;
    - Tablouri eliminatorii de 16, 32 - generate automat;

    ALTE PRECIZARI:
    - vor exista mese de arbitraj, scorere, fise de arbitraj, fise ale meciurilor si fisele grupelor, exact ca la Turneul Campionilor din anul precedent;
    - TOTI jucatorii vor fi si Arbitri (nominalizati in fisele de arbitraj), cine nu doreste sa arbitreze este rugat sa nu se inscrie deloc, pentru a nu aparea discutii ulterioare.
    - se va aplica regula punct-averajului pentru departajarea jucatorilor cu set-averaj egal.

    ORGANIZATORI:
    - Primăria Municipiului Alba Iulia;
    - SC Daycon SRL
    - SC EMI-TT SRL

    DIRECTORUL EVENIMENTULUI:
    - Pralea Constantin, 0723.511.024;

    MANAGERUL COMPETIȚIEI:
    - Dumitru Beltechi, 0747.630.959;

    ORGANIZATORI TEHNICI:
    - Florin Apian - Butoane, tel. 0748.143.566;


    ECHIPAMENT SPORTIV: SPONSORI:
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT. Gewo Germania
    www.gewo-tt.com
    Axa Porcelaine
    www.axaporcelaine.ro


    Desfasurator (varianta propusa):

    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.656
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    118 z 10 h 56 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10699
    Liste finale:


    Inscrieri Elite - on 29-Nov-19 at 21:13:43

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
    2. Sorescu Deian, Resita, 59 - 48.36 - EL - w
    3. Petrus Florin, Zalau, 121 - 43.96 - E
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 16 - 43.43 - EM
    5. Roman Bogdan, Arad, 4 - 43.39 - E
    6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
    7. Put Gabriel, Oravita, 21 - 41.77 - E
    8. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
    9. Mitrache Simion, Timisoara, 143 - 40.34 - E
    10. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 576 - 39.97 - E
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 14 - 39.73 - EW
    12. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
    13. Simion Boby, Cluj Napoca, 337 - 39.03 - EH
    14. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 38.86 - EW
    15. Ciochina Gabriel, Arad, 421 - 38.6 - E
    16. Zbancu Leo, Deva, 305 - 38.48 - EW
    17. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
    18. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
    19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
    20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
    21. Apian Florin, Bistrita, 62 - 36.19 - E
    22. Crainic Adrian, Orastie, 387 - 35.24 - E
    23. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
    24. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
    25. Mitzea Alexandru, Sibiu, 163 - 33.41 - E
    26. Popet Doru, Timisoara, 269 - 33.02 - EW
    27. Curut Gabriel, Timisoara, 170 - 31.23 - O
    28. Dezso Lorand, Dej, 2053 - 29.2 - O
    29. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF
    30. Sicoe Rodica, Cugir, 4103 - 0 - EF - w
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ferenczy Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
    2. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
    3. Grigore Alexandru, Campina, 60 - 32.82 - O

    Inscrieri Open - on 29-Nov-19 at 21:13:58

    1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
    2. Motorga Dorin, Targu Mures, 66 - 32.54 - O
    3. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
    4. Turburan Ion, Resita, 177 - 31.92 - O
    5. Frunza Alexandru, Timisoara, 127 - 31.78 - O
    6. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 30.74 - OW
    7. Drinceanu Lilian, Oravita, 132 - 30.69 - O
    8. Cinca Daniel, Craiova, 142 - 30.36 - O
    9. Georgescu Constantin, Orastie, 145 - 30.1 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita, 675 - 30 - O
    11. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
    12. Jichici Svetozar, Timisoara, 99 - 29.15 - OW
    13. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 90 - 28.44 - OW
    15. Popa Gheorghe, Aiud, 708 - 28.37 - OW
    16. Veres Francisc, Oravita, 260 - 28.13 - O
    17. Degianschi Obrad, Resita, 160 - 27.89 - O
    18. Cioveie Bogdan, Oravita, 169 - 27.63 - O
    19. Beches Andrei, Sibiu, 321 - 27.43 - O
    20. Busu Romulus, Hunedoara, 602 - 27.18 - O
    21. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
    22. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 26.65 - O
    23. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 472 - 26.58 - O
    24. Szemciuk Istvan, Deva, 520 - 26.45 - O
    25. Groza Alexandru, Cisnadie, 905 - 26.3 - O
    26. Csaky Tiberiu, Resita, 222 - 26.22 - OW
    27. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
    28. Vladoiu Gelu, Brasov, 116 - 26.12 - OW - w
    29. Cindea Cristian, Medias, 1156 - 25.75 - OLJ
    30. Vaida Gheorghe, Sibiu, 870 - 25.65 - O
    31. Kromek Iulian, Cugir, 380 - 25.25 - O
    32. Barac Marius, Sibiu, 215 - 24.9 - OW
    33. Dumitru Florin, Arad, 153 - 24.83 - O
    34. Zedler Csaba, Agnita, 1301 - 24.2 - OW - w
    35. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
    36. Cecan Vasile, Timisoara, 191 - 23.78 - O
    37. Barbulescu Dan, Sibiu, 228 - 23.7 - OW
    38. Venter Liviu, Resita, 532 - 23.28 - O
    39. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 198 - 22.62 - O
    40. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
    41. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 441 - 22.28 - O
    42. Comsa Dan, Sibiu, 285 - 22.19 - O
    43. Vuca Adrian, Berzovia, 878 - 21.85 - O
    44. Postelnicu Mihai, Focsani, 410 - 21.61 - O
    45. Lungu Marius, Oravita, 562 - 21.28 - O
    46. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
    47. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
    48. Radu Constantin, Sibiu, 282 - 19.91 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vera Esteban, Sibiu, 688 - 24.73 - O
    2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
    3. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
    4. Husa Gelu, Zalau, 286 - 29.78 - O
    5. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
    6. Tipser Gabriel, Sighisoara, 837 - 32.35 - OW
    7. Toader George, Agnita, 643 - 31.73 - O
    8. Toader Valentin, Agnita, 904 - 27 - O
    9. Seceta Andreas, Medias, 1501 - 21.6 - O
    10. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
    11. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
    12. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 425 - 22.51 - O
    13. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1195 - 24.25 - O
    14. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
    15. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 131 - 29.33 - OW


    Inscrieri Avansati - on 29-Nov-19 at 21:14:09

    1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
    2. Sterczer Sandor, Sanzieni, 262 - 19.74 - A
    3. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A - w
    4. Bozosan Petre, Sibiu, 266 - 19.47 - A
    5. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
    6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 255 - 19.22 - A
    7. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
    8. Tatar Dorel, Simeria, 662 - 18.5 - AW - w
    9. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
    10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
    11. Serban Marian, Orastie, 982 - 17.65 - A
    12. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
    13. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
    14. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 500 - 17.19 - A
    15. Cristea Virgil, Cugir, 543 - 17.16 - A
    16. Docea Beniamin, Aiud, 1237 - 16.7 - A
    17. Benyovski Bela, Sibiu, 419 - 16.46 - AW
    18. Cioveie Marian, Oravita, 423 - 16.22 - A
    19. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
    20. Zdrenghea Mircea, Orastie, 772 - 16.18 - A
    21. Gipsy King, Hunedoara, 711 - 16.03 - AW
    22. Luca Eugen, Aiud, 1193 - 15.9 - A
    23. Botea Fabian, Hunedoara, 1744 - 15 - A
    24. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
    25. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
    26. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 816 - 13.73 - A
    27. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13.71 - A
    28. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 833 - 13.36 - A
    29. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2026 - 13.1 - A
    30. Horvath Mircea, Orastie, 944 - 12.58 - A
    31. Petrache Radu, Blaj, 1000 - 12.32 - A
    32. Caraus Sorin, Deva, 521 - 12.25 - A
    33. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 778 - 11.99 - A
    34. Muntean Atila, Hunedoara, 1006 - 10.76 - A
    35. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
    36. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
    37. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
    38. Schiau Dan, Hunedoara, 1289 - 10.13 - A
    39. Sarcani Andrei, Targu Mures, 678 - 9.99 - IW
    40. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
    41. Taman Ioan, Cugir, 3532 - 6 - I
    42. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gog Vasile, Salciua, 2287 - 9.15 - I
    2. Rosa Vasile, Salciua, 2144 - 7.7 - IH
    3. Bunea Aurel, Salciua, 2022 - 7.4 - I
    4. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 18.12 - A
    5. Sabau Mircea, Tarnaveni, 743 - 12.83 - A
    6. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1008 - 16.85 - AJ
    7. Singeorzan Traian, Nasaud, 1017 - 16.65 - A
    8. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
    9. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 3331 - 8 - I
    10. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 685 - 16.4 - AJ
    11. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 598 - 17.25 - A
    12. Popescu Radu, Arad, 796 - 11.51 - A
    13. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1521 - 11.85 - A
    14. Onet Nicolae, Sighisoara, 1506 - 14.3 - A
    15. Midvichi Alexandru, Deva, 1255 - 19.7 - A
    16. Ispan Stefan, Teius, 1323 - 12 - A
    17. Iakab Ovidiu, Aiud, 2573 - 8.3 - I
    18. Ticala Sorin, Aiud, 2377 - 6 - I
    19. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 840 - 12.59 - A
    20. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1270 - 10.78 - A
    21. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 294 - 18.91 - A
    22. Tedi Ioja, Calan, 784 - 13.05 - A
    23. Moldovean Valer, Calan, 590 - 16.07 - A


    Inscrieri Incepatori - on 29-Nov-19 at 21:14:17

    1. Dobinda Alexandru, Arad, 618 - 9.78 - IW
    2. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1258 - 9.53 - I
    3. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9.34 - I
    4. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1011 - 9.1 - I
    5. Kondort Dan, Sibiu, 1040 - 9.06 - I
    6. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
    7. Scutaru Marius, Constanta, 1127 - 8.5 - I
    8. Damian Vasile, Nasaud, 956 - 8.33 - I
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
    10. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
    11. Dobinda Dinu, Arad, 792 - 7.83 - I
    12. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
    13. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
    14. Vela Gabriel, Timisoara, 807 - 7.2 - I
    15. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
    16. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
    17. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1697 - 6 - I
    18. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
    19. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
    20. Schiau Teodora, Hunedoara, 2079 - 5.85 - IF
    21. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2264 - 5 - IW
    22. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
    23. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1514 - 4.45 - I
    24. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
    25. Zahan Florin, Cluj Napoca, 3334 - 4 - I
    26. Rusu Marius, Alba Iulia, 3193 - 0 - I
    27. Postelnicu Eric, Deva, 3952 - 0 - I
    28. Frintu Marius, Sibiu, 4667 - 0 - I
    29. Alb Sorin, Alba Iulia, 6004 - 0
    30. Costea Mircea, Alba Iulia, 6005 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Buraciuc Ema, Nasaud, 1771 - 4.75 - IF
    2. Tigoan Alex, Dej, 2141 - 7.7 - I
    3. Pop Daniel Valentin, Dej, 1955 - 5.2 - I
    4. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1535 - 9 - I
    5. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 1837 - 5 - I
    6. Popa Florin, Medias, 1996 - 6 - I
    7. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
    8. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
    9. Halasz Levente, Cluj Napoca, 2300 - 5.8 - I
    10. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
    11. Orban Marius, Lugoj, 1853 - 4.35 - I
    12. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4.36 - I
    13. Tetcu Rares, Blaj, 1910 - 4.77 - IJ
    14. Chivaran Alin, Caransebes, 1670 - 7.58 - I
    15. Muresan Dorin, Cluj Napoca, 6011 - 0
    16. Derzsi Gabor, NoMansLand, 6012 - 0
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 29.11.2019 la 05:10.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Scutaru le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.656
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    118 z 10 h 56 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10699
    Telefonic Aiud
    Dirlea Ioan,Popa Ghe, Fulop atila,Luca Eugen,Iepure Teodor,Cristea Andrei,Farian Alex,Sirbu Vlad,Hogea Andra,Dranca David,Dirlea Ana

    Cluj
    Groza Florin,Ifrosa Petru,Hriscu Florentina

  5. Mulțumesc dorinmo au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    51
    Postări
    325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 31 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    339
    Din Tg Mures se inscriu la categoria open Motorga Dorin, Pelaghie Ioan, Janosi Attila si Veres Janos. La categoria avansati , Sarcani Andrei si Ciurca Ovidiu.

  7. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    27
    Postări
    195
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 28 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    279
    Din Arad se inscriu:

    Roman Bogdan - Elite
    Ciochina Gabriel - Elite
    Meszar Razvan - Open
    Gherman Romulus - Avansati
    Balaj Roland - Avansati
    Gligor Paul - Avansati

    Mersi

  9. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    21.05.2013
    Locație
    Tg. Mures
    Vârstă
    45
    Postări
    280
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 23 h 7 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    194
    Se incrie din Tg. Mures
    Bucur Alin - avansati
    Ultima modificare făcută de dorinmo; 19.11.2019 la 20:54. Motiv: .

  11. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    junior
    Data înscrierii
    31.05.2019
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    23
    Postări
    89
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 7 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    44
    Ariciu George avansati Cocorăştii Mislii


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui gabi.gogu
    Data înscrierii
    11.11.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    52
    Postări
    721
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    65 z 6 h 53 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    1128
    Gogu Gabriel, Elite
    Teleki Zsolt, Elite

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.510
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 20 h 26 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9200
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Oprea Adrian, Lugoj, elite
    Popet Doru, Timisoara, open

  17. Mulțumesc Zosim1, Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.510
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 20 h 26 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9200
    Frunza Alexandru, Timisoara, open  
    Blaga Marius, Cluj Napoca, elite
    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.656
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    118 z 10 h 56 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10699
    Telefonic Deva.
    1.Zbancu Leo,Georgescu Constantin,Busu Romulus,Botea Fabian,Szemciuk Istvan,Postelnicu Mihai ,Varadi Tudor,Crainic Adrian,Horvat Mircea,Zdrenghea Mircea,Serban Marian
    2.Postelnicu Eric,Schiau Teodora,Hoancea Eugen.

  21. Îmi place andreyutzu, mihaipos le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data înscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    42
    Postări
    118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 41 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    338
    Din Berzovia se inscrie Vuca Adrian - open

  23. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    27.07.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    51
    Postări
    341
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 12 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    583
    Savu Cristian - Oradea - Elite
    Balogh Attila - Oradea - Elite
    Codau Vlad - Oradea - Elite
    Curpas Ioan - Oradea - Open
    Tanc Florin - Oradea - Open
    Vaida Sorin - Oradea - Open
    In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
    Dalai Lama

  25. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Tudor ATC
    Data înscrierii
    13.11.2017
    Locație
    Cluj_Napoca
    Vârstă
    43
    Postări
    256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 9 h 34 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    94
    Badescu Tudor - Cluj - Avansati
    Asteleanu Lucian - Cluj - Avansati
    Kis Jancsi - Cluj - Avansati
    Tofeni Ovidiu - Cluj - Avansati
    Zahan Florin - Cluj - Incepatori
    Marton Vigh - Cluj - Incepatori
    Peta Octavian - Cluj - Open
    Ultima modificare făcută de Tudor ATC; 19.11.2019 la 21:49.
    Nittaku Bloodwood
    FH : Joola Rhyzm-P
    BH : Joola Rhyzm-P

  27. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    47
    Postări
    1.441
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 12 h 28 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    930
    La open, din Reșița, se inscriu urmatorii: Turburan Ion, Csaky Tiberiu, Degianschi Obrad si Venter Liviu
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  29. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Alba Iulia - 06.04.2019 (E/O+A/Î)
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 58
    Ultimul post: 07.04.2019, 15:58
  2. Turneul Campionilor "Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 1112
    Ultimul post: 30.01.2019, 18:58
  3. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 16:01
  4. Turneu B "Cupa Unirii", Vatra Dornei - 19/20.01.2019
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 21.01.2019, 21:08
  5. Turneu A "Cupa UNIREA 99", Alba Iulia - 09.12.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 324
    Ultimul post: 11.12.2017, 16:19

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •