tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 316

Subiect: "Cupa Iernii", Sibiu - 07.12.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.371
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4898

    "Cupa Iernii", Sibiu - 07.12.2019

    TURNEU A "Cupa IERNII ed a VI-a", Sibiu - 07.12.2019

    LOCALITATEA: Sibiu

    DATA: 07 Decembrie 2019, Ziua Sâmbătă

    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE

    SALA: SALA DE SPORT SCOALA GIMNAZIALA NR 18

    ADRESA: Str. Lungă, Nr. 65
    INDICAȚII DE ACCES:

    https://www.google.com/maps/dir///@4...1!3e2?hl=ro-RO


    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, DONIC, Andro, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 126
    - 30 la INCEPATORI
    - 48 la AVANSATI
    - 48 la OPEN
    – 18 la ELITE

    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard

    Numărul de locuri sau ora de desfășurare a categoriilor se pot modifica in functie de numărul de înscriși

    Va rugam a verifica pe forum după data de Joi 05.12.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich



    ORGANIZATOR

    ACS Perpetuum Activ


    Parteneri
    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT

    Reprezentant Lector univ. dr. HASMASAN IOAN
    Tel. 0749197336

    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN

    SCOALA GIMNAZIALA NR 18 SIBIU http://www.scoala18sibiu.ro/


    PRIMARIA Municipiului Sibiu https://www.sibiu.ro/
    [/SIZE]


    DECATHLON http://www.decathlon.ro/




    www.pingpongshop.ro | official [B]andro - DHS


    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html

    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile pe forum până în data de 06.12.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 06.12.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou ELIMINATORIU;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-16, Nr. de mese pentru eliminatorii - 8


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare 8


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Danelic Gabriel - 0787620718
    - Barac Marius – 0763607729

    - Filea Adonis - 0747297093

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare

    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,

    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace, sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vor fi eliminati din listele de inscriere)

    Vă rugam nu va mai retrageti de pe listele de asteptare daca doriti sa jucati , NU sunteti absenti daca intrati pe lista cu participati dupa data de 06.12.2019


    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.


    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!





    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa

    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html
    Timaru Ilie - 0754923592
    Ultima modificare făcută de adof; 20.11.2019 la 16:16.

  2. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dan comsa le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.371
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4898
    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Elite - 06.12.2019 20:20

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Durdun George - 130 - Bucuresti - B - 44,70
    2 . Moldovan Horvath Csaba - 19 - Targu Mures - MS - 43,33
    3 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 39,55
    4 . Preda Ionut - 627 - Moinesti - BC - 38,70
    5 . Daneliuc Gabi - 24 - Selimbar - SB - 37,59
    6 . Sufletel Radu - 26 - Alba Iulia - AB - 37,43
    7 . Szakacs Raul - 751 - Deva - HD - 36,80
    8 . Aron Darie - 191 - Sibiu - SB - 36,49
    9 . Lazaroiu Adrian - 45 - Targoviste - DB - 35,05
    10 . Iancu Sorin - 648 - Sibiu - SB - 34,60
    11 . Motorga Dorin - 61 - Targu Mures - MS - 33,95
    12 . Cindea Cristian - 597 - Medias - SB - 33,83
    13 . Mitzea Alexandru - 119 - Sibiu - SB - 33,37
    14 . Tincu Laurentiu - 1129 - Sibiu - SB - 30,70

    Clasament xl-dec-2019


    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Open - 06.12.2019 20:23

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Kaposta Victor - 53 - Arad - AR - 32,95
    2 . Tipser Gabriel - 747 - Sighisoara - MS - 31,67
    3 . Migea Cornel - 68 - Sibiu - SB - 31,38
    4 . Butura Vasile - 216 - Alba Iulia - AB - 31,18
    5 . Toader George - 497 - Agnita - SB - 31,16
    6 . Szabo Tamas - 1108 - Miercurea Ciuc - HR - 30,60
    7 . Jichici Svetozar - 131 - Timisoara - TM - 30,07
    8 . Nagy Iosif - 98 - Arad - AR - 29,49
    9 . Padurariu Costel - 84 - Brasov - BV - 28,91
    10 . Ciobanu Daniel - 104 - Blaj - AB - 28,32
    11 . Irimia Sorin Jr - 370 - Cluj Napoca - CJ - 27,67
    12 . Toader Valentin - 699 - Agnita - SB - 27,30
    13 . Negrean Ioan - 156 - Sibiu - SB - 27,15
    14 . Dirlea Ioan - 137 - Aiud - AB - 27,01
    15 . Groza Alexandru - 811 - Cisnadie - SB - 26,25
    16 . Timaru Ilie - 430 - Ocna Sibiului - SB - 26,15
    17 . Beches Andrei - 293 - Sibiu - SB - 26,10
    18 . Vaida Gheorghe - 723 - Sibiu - SB - 25,83
    19 . Vera Esteban - 578 - Sibiu - SB - 25,10
    20 . Barac Marius - 173 - Sibiu - SB - 25,06
    21 . Cecan Vasile - 182 - Timisoara - TM - 24,56
    22 . Weiss Simona - 506 - Cisnadie - SB - 24,23
    23 . Somlea Darian - 1172 - Cisnadie - SB - 24,20
    24 . Comsa Dan - 234 - Sibiu - SB - 23,77
    25 . Barbulescu Dan - 199 - Sibiu - SB - 23,68
    26 . Chibulcutean Bogdan - 427 - Tarnaveni - MS - 23,64
    27 . Pelaghie Ioan - 214 - Targu Mures - MS - 22,60
    28 . Decean Darian - 489 - Sibiu - SB - 22,07
    29 . Popa Mircea - 206 - Brasov - BV - 21,65
    30 . Susan Mircea - 533 - Alba Iulia - AB - 21,41
    31 . Kovaci Richard - 1803 - Tarnaveni - MS - 21,10
    32 . Bucur Dan - 402 - Cisnadie - SB - 20,94
    33 . Bozosan Petre - 243 - Sibiu - SB - 20,69
    34 . Hrehoret Adrian - 673 - Ramnicu Valcea - VL - 20,61
    35 . Banu Nicolae - 1191 - Ocna Sibiului - SB - 20,60
    36 . Dospinescu George - 260 - Sibiu - SB - 20,59
    37 . Radu Constantin - 245 - Sibiu - SB - 20,50
    38 . Szakacs Attila - 827 - Targu Mures - MS - 20,08
    39 . Stancalie Doru - 306 - Craiova - DJ - 19,53
    40 . Lupsa Bogdan - 303 - Ramnicu Valcea - VL - 19,06
    41 . Todoran Gabriel - 1842 - Reghin - MS - 14,90
    42 . Sarcani Andrei - 607 - Targu Mures - MS - 10,55
    43 . Lungu Veronel - 1623 - Ramnicu Valcea - VL - 0,00
    44 . Dordea Lucian - 2440 - Medias - SB - 0,00
    45 . Stefan Andrei - 4416 - Tarnaveni - MS - 0,00

    Clasament xl-dec-2019


    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 06.12.2019 20:25

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Mihu Florin - 291 - Pitesti - AG - 19,62
    2 . Fulop Attila - 273 - Aiud - AB - 19,59
    3 . Sandu Andrei - 308 - Sibiu - SB - 19,03
    4 . Loghin Florin - 265 - Brasov - BV - 18,98
    5 . Cir Florin - 377 - Razboieni - AB - 18,94
    6 . Morariu Marius - 325 - Sibiu - SB - 18,78
    7 . Sabau Gheorghe - 503 - Tarnaveni - MS - 18,61
    8 . Tobosaru Gheorghe - 304 - Brasov - BV - 18,08
    9 . Bleoca Lucas - 1126 - Tarnaveni - MS - 18,00
    10 . Bardas Ioan - 562 - Dumbraveni SB - SB - 17,14
    11 . Benyovski Bela - 373 - Sibiu - SB - 16,53
    12 . Negrea Olimpiu - 1612 - Otelu Rosu - CS - 16,40
    13 . Dumitru Ovidiu - 1396 - Tarnaveni - MS - 16,35
    14 . Stoica Mihai - 360 - Mioveni - AG - 16,18
    15 . Bardas Patrick - 626 - Dumbraveni SB - SB - 16,10
    16 . Moldovan Flavia - 740 - Tarnaveni - MS - 16,08
    17 . Herteg Dorinel - 686 - Arad - AR - 16,00
    18 . Popa Paul - 1549 - Sibiu - SB - 15,10
    19 . Banea Radu - 1336 - Sibiu - SB - 14,70
    20 . Filea Adonis - 881 - Sibiu - SB - 14,48
    21 . Stanciu Dumitru - 986 - Simeria - HD - 14,47
    22 . Onet Nicolae - 1545 - Sighisoara - MS - 14,30
    23 . Matei Dumitru - 431 - Deva - HD - 14,04
    24 . Orban Alexandru - 775 - Lugoj - TM - 13,74
    25 . Ciobanu Cosmin - 1409 - Cristian SB - SB - 13,50
    26 . Cobzaru Radu - 656 - Deva - HD - 13,29
    27 . Sirbu Vlad - 1339 - Aiud - AB - 13,17
    28 . Marian Ioan - 998 - Alba Iulia - AB - 12,77
    29 . Chibulcutean Ioan - 799 - Tarnaveni - MS - 12,35
    30 . Popescu Radu - 716 - Arad - AR - 11,61
    31 . Tenea Cosmin - 1318 - Sighisoara - MS - 11,43
    32 . Sabau Mircea - 846 - Tarnaveni - MS - 11,31
    33 . Movileanu Neculae - 583 - Brasov - BV - 11,20
    34 . Nandrean Dan - 1382 - Fagaras - BV - 10,87
    35 . Ionita Adrian - 702 - Brasov - BV - 10,75
    36 . Susman Dan - 776 - Alba Iulia - AB - 10,66
    37 . Muntean Atila - 939 - Hunedoara - HD - 9,97
    38 . Stanescu Romeo - 2143 - Hunedoara - HD - 6,40
    39 . Cuntan Ioan - 1635 - Saliste - SB - 5,70
    40 . Botian Radu - 2350 - Sibiu - SB - 0,00
    41 . Roghina Cosmin - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Clasament xl-dec-2019


    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 06.12.2019 20:28

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Kondort Dan - 878 - Sibiu - SB - 9,39
    2 . Fratila Dan - 1202 - Ocna Sibiului - SB - 9,10
    3 . Restea Lucian Constantin - 2526 - Fagaras - BV - 9,05
    4 . Malene Petru - 901 - Fagaras - BV - 8,48
    5 . Pralea Constantin - 788 - Alba Iulia - AB - 8,27
    6 . Oroian Gelu - 2716 - Targu Mures - MS - 7,95
    7 . Bardas Mark - 1398 - Dumbraveni SB - SB - 7,87
    8 . Vela Gabriel - 831 - Timisoara - TM - 7,23
    9 . Fagyura Leonardo - 3534 - Tarnaveni - MS - 6,70
    10 . Dranca David - 1366 - Aiud - AB - 6,01
    11 . Dragomir Ioan - 2203 - Cristian SB - SB - 6,00
    12 . Mos Cristian - 3580 - Tampa - HD - 6,00
    13 . Sebestyen Tiberiu - 3583 - Deva - HD - 6,00
    14 . Schiau Teodora - 1789 - Hunedoara - HD - 5,90
    15 . Porumb Alexandru - 2178 - Sibiu - SB - 5,80
    16 . Catana Albert - 1832 - Cisnadie - SB - 5,55
    17 . Plavet Andrei Alexandru - 1746 - Sibiu - SB - 5,50
    18 . Blaga Lucian - 3786 - Deva - HD - 5,40
    19 . Dancila Tudor - 2823 - Sibiu - SB - 5,25
    20 . Parvan Dumitru - 3862 - Deva - HD - 5,00
    21 . Stoicescu Gheorghe - 1203 - Iedera - DB - 4,61
    22 . Orban Marius - 1766 - Lugoj - TM - 4,56
    23 . Monu Claudiu - 2764 - Tarnaveni - MS - 4,50
    24 . Costache David - 2092 - Cisnadie - SB - 4,00
    25 . Olaru Cosmin - 2431 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00
    26 . Giurgiu Andrei - 2556 - Sibiu - SB - 0,00
    27 . Costea Stefan - 2895 - Tarnaveni - MS - 0,00
    28 . Matei Alin - 3271 - Arad - AR - 0,00
    29 . Giurgiu Alexandru - Nou - Sibiu - SB - Nou
    30 . Nedelea Liviu - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Clasament xl-dec-2019
    Ultima modificare făcută de adof; 06.12.2019 la 21:28.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.371
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4898
    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 21.11.2019 22:31

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Cirstea Toni - 1003 - Targu Jiu - GJ - 9,45 - I - Avansati
    2 . Giurgiu Andrei - 2825 - Sibiu - SB - 0,00 - - Incepatori
    3 . Blaga Marius - 64 - Cluj Napoca - CJ - 40,49 - EMH - Elite
    4 . Popa Mircea - 203 - Brasov - BV - 21,23 - OW - Open
    5 . Padurariu Costel - 83 - Brasov - BV - 28,84 - O - Open
    6 . Manitiu Florin - 414 - Sibiu - SB - 17,88 - A - Avansati
    7 . Morariu Marius - 352 - Sibiu - SB - 18,39 - A - Avansati
    8 . Benyovski Bela - 419 - Sibiu - SB - 16,46 - AW - Avansati
    9 . Filea Adonis - 858 - Sibiu - SB - 14,48 - A - Avansati
    10 . Fratila Dan - 1258 - Ocna Sibiului - SB - 9,53 - I - Incepatori
    11 . Kondort Dan - 1040 - Sibiu - SB - 9,06 - I - Avansati
    12 . Plavet Andrei Alexandru - 1716 - Sibiu - SB - 5,50 - I - Incepatori
    13 . Dancila Tudor - 2769 - Sibiu - SB - 5,25 - I - Incepatori
    14 . Decean Darian - 469 - Sibiu - SB - 22,07 - O - Open
    15 . Negrean Ioan - 182 - Sibiu - SB - 26,65 - O - Open
    16 . Barbulescu Dan - 228 - Sibiu - SB - 23,70 - OW - Open
    17 . Barac Marius - 215 - Sibiu - SB - 24,90 - OW - Open
    18 . Timaru Ilie - 472 - Ocna Sibiului - SB - 26,58 - O - Open
    19 . Comsa Dan - 285 - Sibiu - SB - 22,19 - O - Open
    20 . Bozosan Petre - 266 - Sibiu - SB - 19,47 - A - Open
    21 . Banu Nicolae - 1145 - Ocna Sibiului - SB - 20,60 - O - Open
    22 . Daneliuc Gabi - 24 - Selimbar - SB - 37,28 - EW - Elite
    23 . Durdun George - 168 - Bucuresti - B - 44,10 - EL - Elite
    24 . Victor Kaposta - Nou - Arad - AR - Nou - - Open
    25 . Roman Bogdan - 4 - Arad - AR - 43,39 - E - Elite
    26 . Ciochina Gabriel - 421 - Arad - AR - 38,60 - E - Elite
    27 . Fekete Istvan - 293 - Arad - AR - 19,33 - A - Open
    28 . Creta Petru - 793 - Luna CJ - CJ - 7,71 - I - Incepatori
    29 . Cecan Vasile - 191 - Timisoara - TM - 23,78 - O - Open
    30 . Jichici Svetozar - 99 - Timisoara - TM - 29,15 - OW - Open
    31 . Vela Gabriel - 807 - Timisoara - TM - 7,20 - I - Incepatori
    32 . Oprea Adrian - 38 - Lugoj - TM - 36,35 - E - Elite
    33 . Cobzaru Radu - 721 - Deva - HD - 13,71 - A - Avansati
    34 . Matei Dumitru - 394 - Deva - HD - 14,60 - AW - Avansati
    35 . Stanciu Dumitru - 1028 - Simeria - HD - 14,15 - A - Avansati
    36 . Radu Constantin - 282 - Sibiu - SB - 19,91 - AW - Open
    37 . Mitzea Alexandru - 163 - Sibiu - SB - 33,41 - E - Elite
    38 . Dospinescu George - 234 - Sibiu - SB - 20,68 - OW - Open
    39 . Beches Andrei - 321 - Sibiu - SB - 27,43 - O - Open
    40 . Migea Cornel - 73 - Sibiu - SB - 30,74 - OW - Open
    41 . Vaida Gheorghe - 870 - Sibiu - SB - 25,65 - O - Open
    42 . Vass Alexander - 1343 - Cluj Napoca - CJ - 27,50 - O - Open
    43 . Verdet Adrian - 11 - Timisoara - TM - 41,84 - E - Elite
    44 . Bardas Mark - 1535 - Dumbraveni SB - SB - 9,00 - I - Incepatori
    45 . Vioreanu Cristian - 1837 - Dumbraveni SB - SB - 5,00 - I - Incepatori
    46 . Aron Darie - 186 - Sibiu - SB - 35,16 - EW - Elite
    47 . Temelie Dragos - 437 - Selimbar - SB - 36,13 - E - Elite
    48 . Bardas Patrick - 685 - Dumbraveni SB - SB - 16,40 - AJ - Avansati
    49 . Bardas Ioan - 598 - Dumbraveni SB - SB - 17,25 - A - Avansati
    50 . Tenea Cosmin - 1521 - Sighisoara - MS - 11,85 - A - Avansati
    51 . Onet Nicolae - 1506 - Sighisoara - MS - 14,30 - A - Avansati
    52 . Tipser Gabriel - 837 - Sighisoara - MS - 32,35 - OW - Open
    53 . Toader Valentin - 904 - Agnita - SB - 27,00 - O - Open
    54 . Toader George - 643 - Agnita - SB - 31,73 - O - Open
    55 . Dirlea Ioan - 166 - Aiud - AB - 26,14 - OH - Open
    56 . Fulop Attila - 278 - Aiud - AB - 19,94 - AW - Avansati
    57 . Iepure Teodor Calin - 1334 - Aiud - AB - 11,40 - A - Avansati
    58 . Cristea Andrei Cosmin - 1686 - Aiud - AB - 17,75 - A - Avansati
    59 . Sirbu Vlad - 1342 - Aiud - AB - 10,75 - A - Avansati
    60 . Faraian Alexandru - 633 - Aiud - AB - 16,21 - AJ - Avansati
    61 . Dirlea Ana - 2228 - Aiud - AB - 4,00 - IF - Incepatori
    62 . Dranca David - 1611 - Aiud - AB - 6,33 - I - Incepatori
    63 . Hagea Andra - 1646 - Aiud - AB - 5,85 - IJF - Incepatori
    64 . Frunza Alexandru - 127 - Timisoara - TM - 31,78 - O - Open
    65 . Susan Mircea - 754 - Alba Iulia - AB - 19,28 - A - Open
    66 . Loghin Florin - 258 - Brasov - BV - 18,64 - A - Avansati
    67 . Lupsa Bogdan - 294 - Ramnicu Valcea - VL - 18,91 - A - Open
    68 . Hrehoret Adrian - 582 - Ramnicu Valcea - VL - 20,04 - O - Open
    69 . Nedescu Adrian - 362 - Ramnicu Valcea - VL - 21,37 - O - Open
    70 . Popescu Remus - 531 - Ramnicu Valcea - VL - 21,48 - O - Open
    71 . Barbu Dan - 545 - Ramnicu Valcea - VL - 36,10 - E - Elite
    72 . Aron Valentin - 1338 - Zlatna - AB - 7,42 - I - Incepatori
    73 . Aron Razvan - 2267 - Zlatna - AB - 4,50 - I - Incepatori
    74 . Marin Marcel - 3158 - Zlatna - AB - 5,00 - I - Incepatori
    75 . Marin Catalin - Nou - Zlatna - AB - Nou - I - Incepatori
    76 . Hohoi Alessandro - 2198 - Cugir - AB - 5,10 - I - Incepatori
    77 . Olaru Cosmin - 2484 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00 - I - Incepatori
    78 . Giurgiu Alexandru - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Incepatori
    79 . Muntean Atila - 1006 - Hunedoara - HD - 10,76 - A - Avansati
    80 . Susman Dan - 893 - Alba Iulia - AB - 10,36 - A - Avansati
    81 . Sufletel Radu - 20 - Alba Iulia - AB - 38,12 - EW - Elite
    82 . Butura Vasile - 216 - Alba Iulia - AB - 32,25 - O - Open
    83 . Petrus Florin - 824 - Alba Iulia - AB - 35,40 - E - Elite
    84 . Szakacs Raul - 1249 - Deva - HD - 28,00 - O - Open
    85 . Schiau Dan - 1289 - Hunedoara - HD - 10,13 - A - Avansati
    86 . Schiau Teodora - 2079 - Hunedoara - HD - 5,85 - IF - Incepatori
    87 . Moldoveanu Sorin - Nou - Hunedoara - HD - Nou - - Avansati
    88 . Varadi Calin - Nou - Deva - HD - Nou - - Open
    89 . Hoancea Eugen - Nou - Deva - HD - Nou - - Incepatori
    90 . Stoicescu Gheorghe - 1171 - Iedera - DB - 4,36 - I - Incepatori
    91 . Chibulcutean Ioan - 778 - Tarnaveni - MS - 11,99 - A - Avansati
    92 . Sabau Mircea - 743 - Tarnaveni - MS - 12,83 - A - Avansati
    93 . Sabau Gheorghe - 546 - Tarnaveni - MS - 18,12 - A - Avansati
    94 . Chibulcutean Bogdan - 441 - Tarnaveni - MS - 22,28 - O - Open
    95 . Dumitru Florin - 153 - Arad - AR - 24,83 - O - Open
    96 . Tincu Laurentiu - 1089 - Sibiu - SB - 30,70 - O - Elite
    97 . Gherman Romulus - 395 - Arad - AR - 17,05 - A - Avansati
    98 . Balaj Roland - 355 - Arad - AR - 17,55 - A - Avansati
    99 . Chiscan Bogdan - 494 - Arad - AR - 17,01 - A - Avansati
    100 . Moldovan Horvath Csaba - 16 - Targu Mures - MS - 43,43 - EM - Elite
    101 . Petrus Florin - 121 - Zalau - SJ - 43,96 - E - Elite
    102 . Irimia Sorin Jr - 517 - Cluj Napoca - CJ - 28,30 - O - Open
    103 . Dobinda Alexandru - 618 - Arad - AR - 9,78 - IW - Incepatori
    104 . Dobinda Dinu - 792 - Arad - AR - 7,83 - I - Incepatori
    105 . Popescu Radu - 796 - Arad - AR - 11,51 - A - Avansati
    106 . Herteg Dorinel - 673 - Arad - AR - 16,00 - A - Avansati
    107 . Preda Ionut - 1036 - Moinesti - BC - 32,80 - O - Elite
    108 . Bleoca Lucas - 1008 - Tarnaveni - MS - 16,85 - AJ - Avansati
    109 . Stoica Mihai - 365 - Mioveni - AG - 15,14 - AW - Avansati
    110 . Mihu Florin - 283 - Pitesti - AG - 18,20 - A - Avansati
    111 . Ciobanu Daniel - 90 - Blaj - AB - 28,44 - OW - Open
    112 . Catana Claudiu - 302 - Bucuresti - B - 26,65 - O - Open
    113 . Andone Claudiu - 851 - Cugir - AB - 36,80 - EW - Elite
    114 . Corbu Sorin - Nou - Cugir - AB - Nou - - Elite
    115 . Kromek Iulian - 380 - Cugir - AB - 25,25 - O - Open
    116 . Cristea Virgil - 543 - Cugir - AB - 17,16 - A - Avansati
    117 . Taman Ioan - 3532 - Cugir - AB - 6,00 - I - Avansati
    118 . Pop Robert - 2393 - Cugir - AB - 0,00 - - Avansati
    119 . Purdea Bogdan - - Cugir - AB - - - Avansati
    120 . Pralea Constantin - 746 - Alba Iulia - AB - 8,25 - IW - Incepatori
    121 . Pralea David Constantin - 1514 - Alba Iulia - AB - 4,45 - I - Incepatori
    122 . Trocan Nicolae - 82 - Mioveni - AG - 29,34 - OW - Open
    123 . Farkas Gabor - 178 - Targu Mures - MS - 41,97 - EW - Elite
    124 . Farkas Bence - 763 - Targu Mures - MS - 18,53 - A - Avansati
    125 . Govoreanu Florin - 17 - Cisnadie - SB - 38,86 - EW - Elite
    126 . Ionita Adrian - 846 - Brasov - BV - 10,56 - A - Avansati
    127 . Avram Victor - 31 - Arad - AR - 44,35 - E - Elite
    128 . Porumb Alexandru - 2124 - Sibiu - SB - 5,80 - I - Incepatori
    129 . Nedelea Liviu - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Incepatori
    130 . Georgescu Constantin - 145 - Orastie - HD - 30,10 - O - Open
    131 . Zdrenghea Mircea - 772 - Orastie - HD - 16,18 - A - Open
    132 . Horvath Mircea - 944 - Orastie - HD - 12,58 - A - Avansati
    133 . Serban Marian - 982 - Orastie - HD - 17,65 - A - Avansati
    134 . Grigore Alexandru - 60 - Campina - PH - 32,82 - O - Open
    135 . Ciobanu Cosmin - 1293 - Cristian SB - SB - 13,50 - A - Avansati
    136 . Dragomir Ioan - 2522 - Cristian SB - SB - 6,00 - IW - Incepatori
    137 . Vera Esteban - 688 - Sibiu - SB - 24,73 - O - Open
    138 . Cuntan Ioan - 1637 - Saliste - SB - 5,70 - I - Avansati
    139 . Mircea Minzat - Nou - Saliste - SB - Nou - - Avansati
    140 . Restea Lucian Constantin - 2469 - Fagaras - BV - 9,05 - I - Incepatori
    141 . Malene Petru - 842 - Fagaras - BV - 8,48 - I - Incepatori
    142 . Mija Gheorghe - 1279 - Fagaras - BV - 10,90 - A - Avansati
    143 . Nandrean Dan - 1332 - Fagaras - BV - 10,87 - A - Avansati
    144 . Nagy Iosif - 100 - Arad - AR - 28,83 - OW - Open
    145 . Marian Ioan - 1243 - Alba Iulia - AB - 10,40 - AW - Avansati
    146 . Moldovan Cristian - 1697 - Alba Iulia - AB - 6,00 - I - Incepatori
    147 . Marinescu Nelu - 519 - Targoviste - DB - 11,15 - A - Avansati
    148 . Moldovan Csaba - Nou - Targu Mures - MS - Nou - - Elite
    149 . Kriszta Arpad Lorand - 425 - Sanpaul - MS - 22,51 - O - Open
    150 . Pall Jozsef Attila - 1195 - Sanpaul - MS - 24,25 - O - Open
    151 . Ene Florin - 259 - Ploiesti - PH - 20,00 - O - Open
    152 . Nitu Serban - 271 - Paulesti - PH - 18,49 - AW - Avansati
    153 . Acriva Marian - 353 - Mizil - PH - 17,71 - A - Avansati
    154 . Lazar Dumitru - 320 - Mizil - PH - 17,20 - A - Avansati
    155 . Stancalie Doru - 381 - Craiova - DJ - 20,50 - OW - Open
    156 . Raducan Bogdan - 89 - Craiova - DJ - 38,18 - E - Elite
    157 . Criste Mihai Marius - 3061 - Cluj Napoca - CJ - 5,75 - I - Incepatori
    158 . Orban Alexandru - Nou - Lugoj - TM - Nou - - Avansati
    159 . Orban Marius - 1853 - Lugoj - TM - 4,35 - I - Incepatori
    160 . Lutz Schuerer - Nou - Lugoj - TM - Nou - - Incepatori
    161 . Matei Alin - Nou - Arad - AR - Nou - - Incepatori
    162 . Popet Doru - 269 - Timisoara - TM - 33,02 - EW - Elite
    163 . Zavricescu George - 201 - Curtea de Arges - AG - 26,58 - OW - Open
    164 . Stan Catalin - 257 - Curtea de Arges - AG - 26,71 - O - Open
    165 . Chirita Nicolae - 508 - Curtea de Arges - AG - 22,18 - O - Open
    166 . Vasilescu Remus - 185 - Curtea de Arges - AG - 27,25 - O - Open
    167 . Nicoara Ovidiu - 942 - Curtea de Arges - AG - 21,07 - O - Open
    168 . Rada Florin - 303 - Pitesti - AG - 28,89 - O - Open
    169 . Trocaru Remus - 225 - Tulcea - TL - 27,24 - O - Open
    170 . Sarcani Andrei - 678 - Targu Mures - MS - 9,99 - IW - Avansati
    171 . Ciurca Ovidiu - 1844 - Targu Mures - MS - 13,50 - AW - Avansati
    172 . Pelaghie Ioan - 198 - Targu Mures - MS - 22,62 - O - Open
    173 . Motorga Dorin - 66 - Targu Mures - MS - 32,54 - O - Open
    174 . Szakacs Attila - 979 - Targu Mures - MS - 18,05 - A - Avansati
    175 . Macovei Cristi - 135 - Iasi - IS - 29,29 - O - Open
    176 . Movileanu Neculae - 538 - Brasov - BV - 11,38 - A - Avansati
    177 . Lungu Veronel - 1628 - Ramnicu Valcea - VL - 0,00 - A - Open
    178 . Moldovan Flavia - 676 - Tarnaveni - MS - 16,40 - AF - Avansati
    179 . Moldovan Alexandru - 535 - Tarnaveni - MS - 37,65 - E - Elite
    180 . Sandu Andrei - 376 - Sibiu - SB - 17,64 - AJ - Avansati
    181 . Ticu Sorin - 236 - Lugoj - TM - 25,00 - O - Open
    182 . Strugar Ioan - 426 - Deda - MS - 18,64 - A - Avansati
    183 . Piper Petru - 309 - Luna CJ - CJ - 19,06 - AH - Avansati
    184 . Dordea Lucian - 1661 - Medias - SB - 26,70 - OW - Open
    185 . Cîndea Cristian - Nou - Medias - SB - Nou - - Elite
    186 . Sînpetrean Comșa Gheorghe - Nou - Cluj Napoca - CJ - Nou - - Open
    187 . Weiss Simona - 489 - Cisnadie - SB - 24,23 - OF - Open
    188 . Catana Albert - 1793 - Cisnadie - SB - 5,55 - I - Incepatori
    189 . Costache David - 2033 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
    190 . Bucur Dan - 408 - Cisnadie - SB - 20,61 - O - Open
    191 . Negrea Olimpiu - 2682 - Otelu Rosu - CS - 15,00 - A - Avansati
    192 . Velcean Viorel - Nou - Otelu Rosu - CS - Nou - - Incepatori
    193 . Somlea Darian - 1150 - Cisnadie - SB - 24,20 - O - Open
    194 . Groza Alexandru - 905 - Cisnadie - SB - 26,30 - O - Open
    195 . Velcean Valentin - Nou - Otelu Rosu - CS - Nou - - Incepatori
    196 . Popa Paul - 1528 - Sibiu - SB - 15,10 - AW - Avansati
    197 . Buie Laurentiu - 1129 - Arad - AR - 7,19 - I - Incepatori
    198 . Szabo Tamas - 1361 - Miercurea Ciuc - HR - 21,20 - O - Open
    199 . Baltat Sebastian - 1705 - Arad - AR - 8,20 - I - Incepatori
    200 . Kaszta Harrald - 964 - Arad - AR - 12,15 - A - Avansati

    Clasament xl-nov-2019
    Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
    Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
    Ultima modificare făcută de adof; 21.11.2019 la 23:31.

  5. #4
    junior
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    72
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 23 h 35 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    61
    Cirstea Toni, Tg Jiu, avansati.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  7. #5
    cadet
    Data înscrierii
    05.04.2019
    Locație
    Sibiu
    Postări
    17
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 25 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    9
    Giurgiu Andrei , începători , Sibiu

    Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

  8. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    31.07.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    55
    Postări
    208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 1 h 12 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    78
    Blaga Marius - Cluj-Napoca - Elite.

  10. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui Barbulescu Dan
    Data înscrierii
    10.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    217
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 43 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    523
    Se inscriu: Popa Mircea, Brasov si Padurariu Costel, Brasov, open, multumesc!

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 48 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    154
    Manitiu Florin,Morariu Marius,Benyovski Bela din Sibiu la Avansati.

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.371
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4898
    Se inscrie

    Filea Adonis - Sibiu - Avansati
    Fratila Dan - Ocna Sibiului - Incepatori
    Kondort Dan - Sibiu - Avansati
    Plavet Andrei Alexandru - Sibiu - Incepatori
    Dancila Tudor - Sibiu - Incepatori

    - -

    Decean Darian - Sibiu - Open
    Negrean Ioan - Sibiu - Open
    Barbulescu Dan - Sibiu - Open
    Barac Marius - Sibiu - Open
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
    Comsa Dan - Sibiu - Open
    Bozosan Petre - Sibiu - Open
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului - Open
    Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
    Durdun George - Bucuresti - Elite
    Ultima modificare făcută de adof; 20.11.2019 la 14:27. Motiv: modificare localitate la Durdun

  16. Mulțumesc Barbulescu Dan, raini au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 6 h 58 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    630
    Victor Kaposta, Arad, open

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 6 h 58 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    630

    Turneu A Cupa IERNII ed a VI-a – Sibiu 07.12.2019

    Roman Bogdan / Arad / elite
    Ciochina Gabriel / Arad / elite
    Fekete Istvan / Arad / open
    Ultima modificare făcută de kvictors; 20.11.2019 la 14:19.

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    242
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 h 8 m
    Reputație
    170
    Se in scrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Raileanu Mihaela le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    422 z 15 h 59 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    8991
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori
    Oprea Adrian, Lugoj, elite

  24. Mulțumesc Toza, adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    cadet
    Data înscrierii
    21.06.2019
    Locație
    Deva
    Vârstă
    44
    Postări
    28
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h 3 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    27
    Se inscriu Cobzaru Radu, Deva
    Matei Dumitru, Deva
    Stanciu Dumitru, Simeria
    Toti avansati
    Multumesc

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cirsteatoni le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 48 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    154
    Radu Constantin din Sibiu la Open.
    Mitzea Alexandru din Sibiu la Elite.
    Dospinescu George din Sibiu la Open.

  28. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeorgeDospinescu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Iernii", Luncavița (Tl.) - 14.12.2019
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 101
    Ultimul post: Astăzi, 17:17
  2. Turneu A "Cupa Iernii", Sibiu - 15.12.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 290
    Ultimul post: 02.01.2019, 02:17
  3. Turneu A "Cupa Iernii", Sibiu - 16.12.2017
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 251
    Ultimul post: 03.01.2018, 22:42
  4. Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 11.12.2016, 20:32
  5. Răspunsuri: 286
    Ultimul post: 07.12.2015, 20:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •