pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 33 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 492

Subiect: "Tel George Junior", Ploiești - 07/08.12.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    3.118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 3 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9588

    "Tel George Junior", Ploiești - 07/08.12.2019

    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior - SAMBATA/DUMINICA 07/08.12.2019

    LOCALITATEA: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Târgoviște;
    DATA: SAMBATA/DUMINICA 07/08.12.2019
    CATEGORII: A+I+O+E (4 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: INCEPATORI 48 - AVANSATI 60 - OPEN 72 - ELITE 36 , in ordinea inscrierii pe site.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    SAMBATA: OPEN + ELITE 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    DUMINICA: INCEPATORI+AVANSATI 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:





    LOGISTICĂ: 21 mese (Donic Waldner 25); 16 scorere si mese de arbitraj Gewo;
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE[/I]:
    Locurile 1÷4 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - Ultima retragere:
    OPEN+ELITE:Vineri 06.12.2019, ora 21,00;
    INCEPATORI+AVANSATI: Sambata 07.12.2019, ora 21,00;

    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    TURNEUL PENTRU ELITE+OPEN SAMBATA 07.12.2019 ora 9,30-18,00
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI+AVANSATI DUMINICA 08.12.2019 ora 9,30-18,00
    SISTEMUL DE JOC:

    TURNEUL OPEN SAMBATA 07.12.2019 ora 9,30

    Participa jucatorii cu media turneelor 20-32,99p., precum si jucatorii avansati cu 10<MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6(5) jucatori,se califica primii 4 +grupe superioare de 4(3)+ eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor;
    TURNEUL ELITE SAMBATA 07.12.2019 ora 9,30
    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 33p., jucatorii OPEN-isti sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6(5)jucatori,se califica primii 4 + grupe superioare de 4(3)+ eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor;
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI DUMINICA 08.12.2019 ora 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP≤9.99.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor;
    TURNEUL PENTRU AVANSATI DUMINICA 08.12.2019 ora 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6(5), se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor;
    Se asigura: minge oficiala 3*, apa plata, cafea;

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana VINERI 06.12.2019, ora 21.00, pentru toate cele 4 categorii;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!
    - Avand in vedere ca avem mese si scorere de arbitraj, TOTI JUCATORII vor trebui sa arbitreze meciuri din cadrul grupei din care fac parte. Prin inscrierea la turneu, participantii isi dau acordul sa faca acest lucru. Cei care nu sunt de acord cu arbitrarea meciurilor sunt rugati sa nu se inscrie.
    Multumim

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) reprezentata de Irina si Gelu POPESCU va fi prezenta cu un stand de articole de tenis de masa






    Vă așteptăm cu drag !
    Ultima modificare făcută de ADN; 29.11.2019 la 15:30.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    3.118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 3 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9588
    Liste Finale.

    Inscrieri Incepatori - on 12/8/2019 at 21:33:30

    1. Silviu Niculae, Bucuresti, 600 - 9.95 - IW
    2. Baciu Stefan, Mioveni, 658 - 9.33 - IW
    3. Dragomir Dan, Bucuresti, 1522 - 9.2 - I
    4. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1125 - 8.79 - I
    5. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 1691 - 8.53 - I
    6. Stanciu Constantin, Brasov, 1702 - 8.2 - I
    7. Nedelcu Mihai, Azuga, 912 - 7.95 - I
    8. Radu Ciprian, Brasov, 1286 - 7.91 - I
    9. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1592 - 7.9 - I
    10. Negulescu Cristi, Sinaia, 953 - 7.69 - I
    11. Minca Paul, Comanesti, 1093 - 7.48 - I
    12. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1031 - 7.44 - I
    13. Popescu Horia, Sinaia, 978 - 7 - I
    14. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2154 - 7 - I
    15. Matea Aurelian, Bucuresti, 1331 - 6.52 - I
    16. Iovanica Eugen, Ploiesti, 2404 - 6.5 - I
    17. Toader Petru, Bucuresti, 875 - 6.47 - I
    18. Drapac Gheorghe, Brasov, 2003 - 6.4 - I
    19. Lazar Alin, Breaza, 1620 - 6 - I
    20. Pantelimon Alexandru, Ploiesti, 1791 - 6 - I
    21. Ionita Cristian, Ploiesti, 2089 - 6 - I
    22. Camenita Alexandru Dan, Ploiesti, 2237 - 6 - I
    23. Movileanu Adrian, Brasov, 1564 - 5.63 - I
    24. Vrasti Iulian, Ploiesti, 1785 - 5.63 - I
    25. Voicu Ovidiu, Ploiesti, 3388 - 5.6 - I
    26. Dumitru Florin, Slobozia, 1476 - 5.58 - I
    27. Grigore Denisa, Targoviste, 1393 - 5.5 - IF
    28. Balanel Victor, Bucuresti, 3784 - 5.4 - I
    29. Dragan Razvan, Ploiesti, 3802 - 5.4 - I
    30. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 988 - 5.26 - IF
    31. Popa Florin, Slobozia, 1715 - 5.2 - I
    32. Marin Alexandru, Bucuresti, 3326 - 5.2 - I
    33. Tatulea Mihai, Vulcana Pandele, 3825 - 5.2 - I
    34. Vrasti Mircea, Ploiesti, 3827 - 5.2 - I
    35. Nedelcu Marian, Sinaia, 1344 - 5.05 - I
    36. Moraru Costin, Ploiesti, 2272 - 5 - I
    37. Modrisan Miruna, Filipestii de Targ, 2343 - 5 - IJF
    38. Apostol Maria, Filipestii de Targ, 2386 - 5 - IJF
    39. Stoica Petre, Pietrosani, 2572 - 5 - I
    40. Ciocan Denisa, Filipestii de Targ, 2600 - 5 - IJF
    41. Adam Alexandru, Ploiesti, 3334 - 5 - I
    42. Casapu David, Bucuresti, 3853 - 5 - I
    43. Popa Silviu, Slobozia, 1496 - 4.96 - I
    44. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1630 - 4.92 - I
    45. Ursu Carol, Bucuresti, 1765 - 4.8 - I
    46. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1584 - 4.77 - IH
    47. Voicu Alexandra, Targoviste, 1559 - 4.5 - IF
    48. Marias Robert, Ploiesti, 2146 - 4.47 - I
    49. Gherase Andrei, Ploiesti, 2430 - 4 - I
    50. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3244 - 4 - I
    51. Marin Mircea, Bucuresti, 3411 - 4 - I
    52. Gheorghe Vlad, Bucuresti, 3927 - 4 - I
    53. Popescu Ionut, Ploiesti, 3361 - 0
    54. Rosu Florin Alexandru, Ploiesti, 6001 - 0
    55. Gheorghe Costin, Paulesti, 6003 - 0
    56. Giurea Mihaela, Filipestii de Targ, 6005 - 0
    57. Dudau Ravan Alexandru, Bucuresti, 6006 - 0
    58. Iacob Alexandru, Aricestii-Rahtivani, 6007 - 0
    59. Nitu Alexandru, Paulesti, 6008 - 0
    60. Chelu Robert, Cornesti, 6009 - 0

    Inscrieri Avansati - on 12/8/2019 at 21:33:45

    1. Botoc Ovidiu, Paulesti, 319 - 19.84 - A
    2. Mihu Florin, Pitesti, 291 - 19.62 - AW
    3. Loghin Florin, Brasov, 265 - 18.98 - A
    4. Visan Victor, Slobozia, 313 - 18.85 - A
    5. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 644 - 18.68 - A
    6. Codreanu Laurentiu, Buzau, 472 - 18.32 - A
    7. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 631 - 18.15 - A
    8. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 404 - 18.05 - A
    9. Marandici Adrian, Brasov, 1298 - 17.65 - AW
    10. Dinu Adrian, Darmanesti, 344 - 17.64 - A
    11. Cuna Gheorghe, Buzau, 844 - 17.64 - A
    12. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1007 - 17.55 - A
    13. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 409 - 17.33 - A
    14. Balanescu Boby, Ploiesti, 1306 - 17.3 - A
    15. Baltatu Marius, Pitesti, 577 - 17.28 - AW
    16. Acriva Marian, Mizil, 366 - 16.95 - A
    17. Costache Laurentiu, Buzau, 733 - 16.78 - A
    18. Bucur Mario, Bucuresti, 446 - 16.77 - A
    19. Popescu Sorin, Ploiesti, 1024 - 16.58 - A
    20. Florea Marin, Filipestii de Targ, 960 - 16.37 - A
    21. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 621 - 16.26 - A
    22. Stoica Mihai, Mioveni, 360 - 16.18 - AW
    23. Lazar Dumitru, Mizil, 390 - 16.11 - A
    24. Grumeza Lucian, Bucuresti, 364 - 16.04 - A
    25. Apostu Laurentiu, Focsani, 1022 - 15.96 - A
    26. Baluta Silviu, Bucuresti, 443 - 15.88 - AW
    27. Tatulea Calin, Bucuresti, 2018 - 15.7 - A
    28. Gheorghita Vasile, Buzau, 579 - 15.22 - A
    29. Petre Cristian, Pitesti, 584 - 14.95 - A
    30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 514 - 14.48 - A
    31. Mihaila George, Bucuresti, 488 - 14.05 - A
    32. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 596 - 14.05 - A
    33. Tirlea Gheorghe, Brasov, 534 - 13.99 - A
    34. Vajeu Ionut, Busteni, 525 - 13.84 - A
    35. Zisu Cristian, Bucuresti, 515 - 13.81 - A
    36. Radu Adrian, Ploiesti, 2912 - 13.8 - A
    37. Tanasov Marius, Bucuresti, 511 - 13.76 - A
    38. Panait Constantin, Mizil, 724 - 13.68 - A
    39. Dragos Marian, Bucuresti, 593 - 13.55 - A
    40. Matei Mircea, Targoviste, 500 - 13.22 - AW
    41. Franculescu Marius, Sinaia, 1052 - 13.22 - A
    42. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1288 - 13.17 - A
    43. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 763 - 12.59 - A
    44. Raileanu Raissa, Bucuresti, 764 - 12.41 - AJF
    45. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1046 - 12.23 - A
    46. Radu Dragos, Targoviste, 861 - 12.03 - A
    47. Bistreanu Armand, Bucuresti, 623 - 11.81 - AW
    48. Constantin Eduard, Bucuresti, 722 - 11.77 - A
    49. Serban Nicolae, Slobozia, 1060 - 11.73 - A
    50. Constantin Mihaela, Bucuresti, 697 - 11.64 - AF
    51. Matei Gabriel, Plopeni, 1756 - 11.5 - A
    52. Movileanu Neculae, Brasov, 583 - 11.2 - A
    53. Fusca Georgian, Targoviste, 652 - 11.15 - A
    54. Popa Sandu, Slobozia, 802 - 11.08 - A
    55. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2151 - 11 - AF
    56. Moisa Costel, Tecuci, 1349 - 10.88 - A
    57. Sarcani Andrei, Targu Mures, 607 - 10.55 - AW
    58. Danila Albert, Filipestii de Targ, 2054 - 10.5 - AJ
    59. Constantin Filip, Sinaia, 657 - 9.91 - I
    60. Chivu Octav, Bucuresti, 904 - 9.91 - I
    61. Vasile Gica, Vulcana Bai, 958 - 9.72 - IH
    62. Parvu Nicolae, Cornu, 1835 - 8 - I
    63. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 934 - 6.7 - I
    64. Rizoiu Claudiu, Filipestii de Targ, 1656 - 6.55 - IJ

    Inscrieri Open - on 12/8/2019 at 21:34:06

    1. Dracea Gabriel, Sinaia, 95 - 32.69 - O
    2. Voicu Ionut, Ploiesti, 318 - 32.65 - O
    3. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 62 - 32 - OW
    4. Corbu Darius, Valenii de Munte, 112 - 31.61 - O
    5. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 333 - 31.29 - O
    6. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 66 - 31.12 - O
    7. Marian Bogdan, Ploiesti, 117 - 30.85 - OW
    8. Gavrila Aurel, Bucuresti, 77 - 30.58 - OWH
    9. Avram Nicolae, Nedelea, 79 - 30.57 - O
    10. Micuda Mihai, Bucuresti, 180 - 30.56 - O
    11. Mihaila Nicolae, Breaza, 231 - 30.05 - OW
    12. Istrate Cristian, Bucuresti, 75 - 30.04 - OW
    13. Trocan Nicolae, Mioveni, 82 - 29.78 - OW
    14. Ivan Valentin, Campina, 297 - 29.78 - OW
    15. Voin Doru, Bucuresti, 99 - 29.63 - O
    16. Bucuroiu Alin, Pitesti, 542 - 29.6 - O
    17. Sorescu Mircea, Paulesti, 93 - 29.36 - OW
    18. Chiru Sorin, Campina, 551 - 29.2 - OW
    19. Pascu Razvan, Magureni, 412 - 29.17 - O
    20. Mostovoi Andrei, Campina, 894 - 29 - OW
    21. Darmaz Ion, Targoviste, 94 - 28.68 - OW
    22. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 425 - 28.52 - O
    23. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 150 - 28.45 - O
    24. Catana Claudiu, Bucuresti, 330 - 28.36 - O
    25. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 668 - 28.1 - O
    26. Minica Rares, Giurgiu, 959 - 28.1 - O
    27. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 203 - 27.92 - OW
    28. Panait Genu, Teisani, 240 - 27.71 - O
    29. Zavricescu George, Curtea de Arges, 158 - 27.67 - OW
    30. Munteanu Octavian, Tecuci, 389 - 27.61 - OW
    31. Pralea Marius Dan, Botosani, 109 - 27.44 - O
    32. Acsinte Oana, Bucuresti, 619 - 27.43 - OF
    33. Lita Gabriel, Bucuresti, 433 - 27.27 - O
    34. Stan Catalin, Curtea de Arges, 208 - 27.07 - O
    35. Pandele Ionel, Giurgiu, 1028 - 26.83 - OW
    36. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 152 - 26.71 - O
    37. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 274 - 26.51 - O
    38. Dena Corneliu, Giurgiu, 213 - 26.37 - OW
    39. Papacu Bejoli, Bucuresti, 189 - 25.61 - OW
    40. Brulea Petre, Paulesti, 331 - 24.51 - OW
    41. Visan Bogdan, Targoviste, 230 - 23.83 - O
    42. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 622 - 23.83 - O
    43. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 246 - 23.69 - O
    44. Plaiasu Ion, Plopeni, 363 - 23.65 - O
    45. Sarbu Dan, Ploiesti, 323 - 23.54 - OW
    46. Niculae Dan, Bucuresti, 944 - 23.53 - O
    47. Viciu Dragos, Pitesti, 592 - 22.84 - OW
    48. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 808 - 22.43 - OF
    49. Barca George, Pitesti, 348 - 22.41 - O
    50. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 548 - 22.18 - O
    51. Sorescu Gabriel, Pitesti, 347 - 22.05 - O
    52. Macelaru Eugen, Bucuresti, 435 - 22.02 - O
    53. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 873 - 21.07 - O
    54. Socaci Sorin, Panciu, 227 - 20.96 - OW
    55. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 280 - 20.85 - O
    56. Ene Florin, Ploiesti, 267 - 20.73 - O
    57. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1294 - 20.7 - O
    58. Alexandru Marius, Bucuresti, 258 - 20.64 - O
    59. Docan Cristian, Bucuresti, 252 - 20.19 - O
    60. Bivolaru Stelian, Targoviste, 259 - 20.18 - OW
    61. Darjan Daniel, Brasov, 707 - 20.06 - O
    62. Gheorghe Florin, Bucuresti, 907 - 19.68 - A
    63. Niculescu Daniel, Pitesti, 521 - 19.67 - AW
    64. Sursilov Constantin, Bucuresti, 271 - 19.54 - A
    65. Grama Mihai, Azuga, 1858 - 19.5 - AW
    66. Nitu Serban, Paulesti, 286 - 19.03 - AW
    67. Babus Liviu, Ploiesti, 386 - 19.03 - AW
    68. Rusea Gheorghe, Breaza, 675 - 18.08 - A
    69. Constantin Cristina, Bucuresti, 314 - 17.85 - AF
    70. Marin Marian, Bucuresti, 603 - 15.8 - A
    71. Dumitru George, Targoviste, 382 - 15.02 - A
    72. Banuta Dumitru, Ploiesti, 538 - 14.4 - A
    73. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 890 - 14.33 - A
    74. Badulescu Rafael, Giurgiu, 1675 - 14.25 - A
    75. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1550 - 13.5 - A
    76. Serban Leonard, Bucuresti, 659 - 12.97 - A
    77. Marinescu Nelu, Targoviste, 494 - 12.32 - A
    78. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 911 - 10.03 - A


    Inscrieri Elite - on 12/8/2019 at 21:35:01

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 263 - 47.13 - EL
    2. Fratila Robert, Baicoi, 2 - 47.1 - E
    3. Petcu Marius, Bucuresti, 1446 - 45 - E
    4. Calin Mihai, Barlad, 501 - 44.65 - EL
    5. Macarenco Andrei, Bucuresti, 6 - 43.72 - EL
    6. Neagoe Costin, Bucuresti, 14 - 41.18 - E
    7. Varbanescu Petre, Giurgiu, 574 - 40.03 - EL
    8. Doncea Catalin, Giurgiu, 1135 - 39 - EL
    9. Constantin Teodor, Bucuresti, 20 - 38.54 - E
    10. Stefan Patrick, Brasov, 31 - 37.71 - E
    11. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 83 - 37.66 - E
    12. Rosioara Razvan, Alexandria, 417 - 36.18 - E
    13. Galiu Mihai, Brasov, 125 - 35.22 - E
    14. Iancu George, Ploiesti, 388 - 35.05 - EW
    15. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 52 - 34.19 - EW
    16. Grigore Alexandru, Campina, 55 - 34.18 - E
    17. Potarniche Bianca, Buzau, 237 - 33.92 - ELJF
    18. Totpal Marius, Busteni, 105 - 33.91 - E
    19. Retegan Cosmin, Plopeni, 279 - 32.57 - O
    20. Ionescu Mihai, Targoviste, 1098 - 29.1 - O
    21. Petrov Dan, Bucuresti, 219 - 27.69 - OW
    22. Manoiu Claudiu, Fieni, 580 - 26.03 - O
    23. Eparu Matei, Ploiesti, 677 - 22.23 - O
    Ultima modificare făcută de ADN; 08.12.2019 la 22:35.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Fratila Robert, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    3.118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 3 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9588
    Clasament Incepatori

    1. Ionita Cristian - Ploiesti
    2. Voicu Ovidiu - Ploiesti
    3 -- 4
    Baciu Stefan - Mioveni
    Tatulea Mihai - Vulcana Pandele
    5 -- 8
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Nedelcu Mihai - Azuga
    9 -- 16
    Iovanica Eugen - Ploiesti
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Vrasti Iulian - Ploiesti
    Radu Ciprian - Brasov
    Dumitru Florin - Slobozia
    Adam Alexandru - Ploiesti
    Dragomir Dan - Bucuresti
    17 -- 20
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Grigore Denisa - Targoviste
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Popescu Horia - Sinaia
    21 -- 2v gr.sup.
    Toader Petru - Bucuresti
    22 -- 32 1v gr.sup.
    Stanciu Constantin - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Minca Paul - Comanesti
    Matea Aurelian - Bucuresti
    Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
    Balanel Victor - Bucuresti
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Moraru Costin - Ploiesti
    Voicu Alexandra - Targoviste
    Silviu Niculae - Bucuresti
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Marin Alexandru - Bucuresti
    Lazar Alin - Breaza
    Movileanu Adrian - Brasov
    Dragan Razvan - Ploiesti
    Popa Florin - Slobozia
    Apostol Maria - Filipestii de Targ
    Stoica Petre - Pietrosani
    Rosu Florin Alexandru - Ploiesti
    41 -- 2v gr.inf.
    Vrasti Mircea - Ploiesti
    42 -- 48 1v gr.inf.
    Modrisan Miruna - Filipestii de Targ
    Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    Popa Silviu - Slobozia
    Ursu Carol - Bucuresti
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Marin Mircea - Bucuresti
    Popescu Ionut - Ploiesti
    49 -- 58 0v gr.inf.
    Casapu David - Bucuresti
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Marias Robert - Ploiesti
    Vrasti Ioan - Ploiesti
    Gheorghe Vlad - Bucuresti
    Gheorghe Costin - Paulesti
    Giurea Mihaela - Filipestii de Targ
    Dudau Ravan Alexandru - Bucuresti
    Iacob Alexandru - Aricestii-Rahtivani
    Chelu Robert - Cornesti


    Absenti Nemotivati:

    Gherase Andrei-Ploiesti
    Nitu Alexandru-Paulesti
    .


    Clasament Avansati

    1. Botoc Ovidiu - Paulesti
    2. Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    3 -- 4
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    5 -- 8
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    9 -- 16
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Loghin Florin - Brasov
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Costache Laurentiu - Buzau
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Visan Victor - Slobozia
    17 -- 22
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Dragos Marian - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Vajeu Ionut - Busteni
    Radu Adrian - Ploiesti
    23 -- 37 1v gr.sup.
    Mihu Florin - Pitesti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Baltatu Marius - Pitesti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Panait Constantin - Mizil
    Franculescu Marius - Sinaia
    Radu Dragos - Targoviste
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Chivu Octav - Bucuresti
    38 -- 44 0v gr.sup.
    Acriva Marian - Mizil
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Apostu Laurentiu - Focsani
    Tatulea Calin - Bucuresti
    Petre Cristian - Pitesti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    45 -- 48 2v gr.inf.
    Marandici Adrian - Brasov
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Serban Nicolae - Slobozia
    Matei Gabriel - Plopeni
    49 -- 57 1v gr.inf.
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Popa Sandu - Slobozia
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Constantin Filip - Sinaia
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    58 -- 64 0v gr.inf.
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    Moisa Costel - Tecuci
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    Parvu Nicolae - Cornu
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ


    Clasament Open

    1. Stanciulescu Bogdan - Brasov
    2. Catana Claudiu - Bucuresti
    3 -- 4
    Grama Mihai - Azuga
    Istrate Cristian - Bucuresti
    5 -- 8
    Avram Nicolae - Nedelea
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    9 -- 16
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Pandele Ionel - Giurgiu
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    17 -- 26
    Babus Liviu - Ploiesti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Pascu Razvan - Magureni
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Marian Bogdan - Ploiesti
    27 -- 29 2v gr.sup.
    Voin Doru - Bucuresti
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    30 -- 41 1v gr.sup.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Panait Genu - Teisani
    Visan Bogdan - Targoviste
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Barca George - Pitesti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    42 -- 52 0v gr.sup.
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Ivan Valentin - Campina
    Mostovoi Andrei - Campina
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Socaci Sorin - Panciu
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Darjan Daniel - Brasov
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    53 -- 56 2v gr.inf.
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Brulea Petre - Paulesti
    57 -- 70 1v gr.inf.
    Chiru Sorin - Campina
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Niculae Dan - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Dumitru George - Targoviste
    Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    71 -- 78 0v gr.inf.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Marin Marian - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu


    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Petcu Marius - Bucuresti
    3 -- 4
    Calin Mihai - Barlad
    Fratila Robert - Baicoi
    5 -- 8
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Doncea Catalin - Giurgiu
    Iancu George - Ploiesti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Grigore Alexandru - Campina
    Potarniche Bianca - Buzau
    Retegan Cosmin - Plopeni
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Stefan Patrick - Brasov
    Galiu Mihai - Brasov
    Totpal Marius - Busteni
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    19 -- 1v gr.inf.
    Petrov Dan - Bucuresti
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Eparu Matei - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de ADN; 10.12.2019 la 15:18.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Fratila Robert le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 6 h 25 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    401
    Moca Vasile, Open, Bucuresti

  7. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui bobocviorel
    Data înscrierii
    29.07.2017
    Locație
    slobozia
    Vârstă
    47
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 13 h 34 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    141
    Boboc Viorel, Avansati, Slobozia

  9. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    671
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 6 h 47 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2165
    Nitu Serban...paulesti...avansati

  11. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    33
    Postări
    136
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    568
    Pascu Răzvan la Open din Magureni

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  13. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, - Marcel -, Constantin Sursilov, sebyy le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    3.118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 3 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9588
    Voicu Ovidiu-Ploiesti-Incepatori.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  15. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 16 h 37 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1100
    Constantin Cristina, București, open
    Constantin Teodor, București, elite

    Gesendet von meinem VOG-L09 mit Tapatalk

  17. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    3.118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 3 h 20 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9588
    Mihaila Nicolae-Breaza -Open
    Ultima modificare făcută de ADN; 23.11.2019 la 21:57.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  19. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, sebyy le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.063
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 3 h 11 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4391
    Rusea Gheorghe- Breaza- open

  21. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, sebyy, waves, meme6513, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    34
    Postări
    111
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 15 h 29 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    212
    Craciunas Bogdan, Bucuresti - Open

  23. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    senior
    Avatarul lui Tronic
    Data înscrierii
    03.01.2014
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    59
    Postări
    217
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 9 h 42 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    562
    trocan nicolae ,open-mioveni

  25. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    2831
    Manoiu Claudiu- Elite
    Floarea Adrian -Open
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  27. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, sebyy, Cristian Istrate, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    263
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 12 h 25 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1017
    Buna seara

    Alexandru Marius, open - Bucuresti.

    Multumesc.
    I'm a lean, mean, spin machine!

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 196
    Ultimul post: 09.04.2019, 14:27
  2. Răspunsuri: 77
    Ultimul post: 03.04.2019, 13:27
  3. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 16/17.02.2019
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 582
    Ultimul post: 22.02.2019, 17:03
  4. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 511
    Ultimul post: 01.02.2019, 10:39
  5. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 28.08.2018, 22:06

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •