tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 28 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 415

Subiect: "Tel George Junior", Ploiești - 07/08.12.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248

    "Tel George Junior", Ploiești - 07/08.12.2019

    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior - SAMBATA/DUMINICA 07/08.12.2019

    LOCALITATEA: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Târgoviște;
    DATA: SAMBATA/DUMINICA 07/08.12.2019
    CATEGORII: A+I+O+E (4 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: INCEPATORI 48 - AVANSATI 60 - OPEN 72 - ELITE 36 , in ordinea inscrierii pe site.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    SAMBATA: OPEN + ELITE 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    DUMINICA: INCEPATORI+AVANSATI 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:





    LOGISTICĂ: 21 mese (Donic Waldner 25); 16 scorere si mese de arbitraj Gewo;
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE[/I]:
    Locurile 1÷4 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - Ultima retragere:
    OPEN+ELITE:Vineri 06.12.2019, ora 21,00;
    INCEPATORI+AVANSATI: Sambata 07.12.2019, ora 21,00;

    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    TURNEUL PENTRU ELITE+OPEN SAMBATA 07.12.2019 ora 9,30-18,00
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI+AVANSATI DUMINICA 08.12.2019 ora 9,30-18,00
    SISTEMUL DE JOC:

    TURNEUL OPEN SAMBATA 07.12.2019 ora 9,30

    Participa jucatorii cu media turneelor 20-32,99p., precum si jucatorii avansati cu 10<MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6(5) jucatori,se califica primii 4 +grupe superioare de 4(3)+ eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor;
    TURNEUL ELITE SAMBATA 07.12.2019 ora 9,30
    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 33p., jucatorii OPEN-isti sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6(5)jucatori,se califica primii 4 + grupe superioare de 4(3)+ eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor;
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI DUMINICA 08.12.2019 ora 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP≤9.99.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor;
    TURNEUL PENTRU AVANSATI DUMINICA 08.12.2019 ora 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6(5), se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor;
    Se asigura: minge oficiala 3*, apa plata, cafea;

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana VINERI 06.12.2019, ora 21.00, pentru toate cele 4 categorii;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!
    - Avand in vedere ca avem mese si scorere de arbitraj, TOTI JUCATORII vor trebui sa arbitreze meciuri din cadrul grupei din care fac parte. Prin inscrierea la turneu, participantii isi dau acordul sa faca acest lucru. Cei care nu sunt de acord cu arbitrarea meciurilor sunt rugati sa nu se inscrie.
    Multumim

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) reprezentata de Irina si Gelu POPESCU va fi prezenta cu un stand de articole de tenis de masa






    Vă așteptăm cu drag !
    Ultima modificare făcută de ADN; 29.11.2019 la 15:30.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    SAMBATA:07.12.2019-Categoriile Open si Elite,Ora 9.30
    DUMINICA:08.12.2019-Categoriile Avansati si Incepatori,Ora 9.30



    Inscrieri Incepatori - on 12/6/2019 at 21:22:54

    1. Silviu Niculae, Bucuresti, 600 - 9.95 - IW
    2. Baciu Stefan, Mioveni, 658 - 9.33 - IW
    3. Dragomir Dan, Bucuresti, 1522 - 9.2 - I
    4. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1125 - 8.79 - I
    5. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 1691 - 8.53 - I
    6. Stanciu Constantin, Brasov, 1702 - 8.2 - I
    7. Moldovan Mircea, Campina, 1852 - 8.03 - I
    8. Nedelcu Mihai, Azuga, 912 - 7.95 - I
    9. Radu Ciprian, Brasov, 1286 - 7.91 - I
    10. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1592 - 7.9 - I
    11. Negulescu Cristi, Sinaia, 953 - 7.69 - I
    12. Minca Paul, Comanesti, 1093 - 7.48 - I
    13. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1031 - 7.44 - I
    14. Popescu Horia, Sinaia, 978 - 7 - I
    15. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2154 - 7 - I
    16. Matea Aurelian, Bucuresti, 1331 - 6.52 - I
    17. Iovanica Eugen, Ploiesti, 2404 - 6.5 - I
    18. Toader Petru, Bucuresti, 875 - 6.47 - I
    19. Drapac Gheorghe, Brasov, 2003 - 6.4 - I
    20. Lazar Alin, Breaza, 1620 - 6 - I
    21. Pantelimon Alexandru, Ploiesti, 1791 - 6 - I
    22. Ionita Cristian, Ploiesti, 2089 - 6 - I
    23. Camenita Alexandru Dan, Ploiesti, 2237 - 6 - I
    24. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 3629 - 6 - IF
    25. Movileanu Adrian, Brasov, 1564 - 5.63 - I
    26. Vrasti Iulian, Ploiesti, 1785 - 5.63 - I
    27. Voicu Ovidiu, Ploiesti, 3388 - 5.6 - I
    28. Dumitru Florin, Slobozia, 1476 - 5.58 - I
    29. Grigore Denisa, Targoviste, 1393 - 5.5 - IF
    30. Balanel Victor, Bucuresti, 3784 - 5.4 - I
    31. Dragan Razvan, Ploiesti, 3802 - 5.4 - I
    32. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 988 - 5.26 - IF
    33. Popa Florin, Slobozia, 1715 - 5.2 - I
    34. Marin Alexandru, Bucuresti, 3326 - 5.2 - I
    35. Tatulea Mihai, Vulcana Pandele, 3825 - 5.2 - I
    36. Vrasti Mircea, Ploiesti, 3827 - 5.2 - I
    37. Voinea Sorin, Brasov, 2525 - 5.1 - I
    38. Nedelcu Marian, Sinaia, 1344 - 5.05 - I
    39. Modrisan Miruna, Filipestii de Targ, 2343 - 5 - IJF
    40. Apostol Maria, Filipestii de Targ, 2386 - 5 - IJF
    41. Stoica Petre, Pietrosani, 2572 - 5 - I
    42. Ciocan Denisa, Filipestii de Targ, 2600 - 5 - IJF
    43. Adam Alexandru, Ploiesti, 3334 - 5 - I
    44. Casapu David, Bucuresti, 3853 - 5 - I
    45. Popa Silviu, Slobozia, 1496 - 4.96 - I
    46. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1630 - 4.92 - I
    47. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1584 - 4.77 - IH
    48. Voicu Alexandra, Targoviste, 1559 - 4.5 - IF
    49. Marias Robert, Ploiesti, 2146 - 4.47 - I
    50. Gherase Andrei, Ploiesti, 2430 - 4 - I
    51. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3244 - 4 - I
    52. Marin Mircea, Bucuresti, 3411 - 4 - I
    53. Gheorghe Vlad, Bucuresti, 3927 - 4 - I
    54. Popescu Ionut, Ploiesti, 3361 - 0
    55. Rosu Florin Alexandru, Ploiesti, 6001 - 0
    56. Gheorghe Costin, Paulesti, 6003 - 0
    57. Giurea Mihaela, Filipestii de Targ, 6005 - 0
    58. Dudau Ravan Alexandru, Bucuresti, 6006 - 0
    59. Iacob Alexandru, Aricestii-Rahtivani, 6007 - 0
    60. Nitu Alexandru, Paulesti, 6008 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Georgescu Cristian, Ploiesti, 2052 - 5.4 - I
    2. Chelu Robert, Cornesti, 6009 - 0

    Inscrieri Avansati - on 12/6/2019 at 21:23:06

    1. Botoc Ovidiu, Paulesti, 319 - 19.84 - A
    2. Guluta Florin, Bucuresti, 324 - 19.8 - A
    3. Mihu Florin, Pitesti, 291 - 19.62 - AW
    4. Loghin Florin, Brasov, 265 - 18.98 - A
    5. Visan Victor, Slobozia, 313 - 18.85 - A
    6. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 644 - 18.68 - A
    7. Codreanu Laurentiu, Buzau, 472 - 18.32 - A
    8. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 631 - 18.15 - A
    9. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 404 - 18.05 - A
    10. Marandici Adrian, Brasov, 1298 - 17.65 - AW
    11. Dinu Adrian, Darmanesti, 344 - 17.64 - A
    12. Cuna Gheorghe, Buzau, 844 - 17.64 - A
    13. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1007 - 17.55 - A
    14. Marin Iulian, Campina, 1111 - 17.45 - AW
    15. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 409 - 17.33 - A
    16. Baltatu Marius, Pitesti, 577 - 17.28 - AW
    17. Acriva Marian, Mizil, 366 - 16.95 - A
    18. Costache Laurentiu, Buzau, 733 - 16.78 - A
    19. Bucur Mario, Bucuresti, 446 - 16.77 - A
    20. Popescu Sorin, Ploiesti, 1024 - 16.58 - A
    21. Florea Marin, Filipestii de Targ, 960 - 16.37 - A
    22. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 621 - 16.26 - A
    23. Stoica Mihai, Mioveni, 360 - 16.18 - AW
    24. Lazar Dumitru, Mizil, 390 - 16.11 - A
    25. Grumeza Lucian, Bucuresti, 364 - 16.04 - A
    26. Apostu Laurentiu, Focsani, 1022 - 15.96 - A
    27. Tatulea Calin, Bucuresti, 2018 - 15.7 - A
    28. Gheorghita Vasile, Buzau, 579 - 15.22 - A
    29. Petre Cristian, Pitesti, 584 - 14.95 - A
    30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 514 - 14.48 - A
    31. Mihaila George, Bucuresti, 488 - 14.05 - A
    32. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 596 - 14.05 - A
    33. Tirlea Gheorghe, Brasov, 534 - 13.99 - A
    34. Vajeu Ionut, Busteni, 525 - 13.84 - A
    35. Radu Adrian, Ploiesti, 2912 - 13.8 - A
    36. Tanasov Marius, Bucuresti, 511 - 13.76 - A
    37. Panait Constantin, Mizil, 724 - 13.68 - A
    38. Dragos Marian, Bucuresti, 593 - 13.55 - A
    39. Matei Mircea, Targoviste, 500 - 13.22 - AW
    40. Franculescu Marius, Sinaia, 1052 - 13.22 - A
    41. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1288 - 13.17 - A
    42. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 763 - 12.59 - A
    43. Raileanu Raissa, Bucuresti, 764 - 12.41 - AJF
    44. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1046 - 12.23 - A
    45. Radu Dragos, Targoviste, 861 - 12.03 - A
    46. Bistreanu Armand, Bucuresti, 623 - 11.81 - AW
    47. Constantin Eduard, Bucuresti, 722 - 11.77 - A
    48. Serban Nicolae, Slobozia, 1060 - 11.73 - A
    49. Constantin Mihaela, Bucuresti, 697 - 11.64 - AF
    50. Matei Gabriel, Plopeni, 1756 - 11.5 - A
    51. Movileanu Neculae, Brasov, 583 - 11.2 - A
    52. Fusca Georgian, Targoviste, 652 - 11.15 - A
    53. Popa Sandu, Slobozia, 802 - 11.08 - A
    54. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2151 - 11 - AF
    55. Moisa Costel, Tecuci, 1349 - 10.88 - A
    56. Sarcani Andrei, Targu Mures, 607 - 10.55 - AW
    57. Danila Albert, Filipestii de Targ, 2054 - 10.5 - AJ
    58. Cornita Mario, Campina, 2029 - 10.15 - A
    59. Constantin Filip, Sinaia, 657 - 9.91 - I
    60. Chivu Octav, Bucuresti, 904 - 9.91 - I
    61. Vasile Gica, Vulcana Bai, 958 - 9.72 - IH
    62. Stoian Rares, Filipestii de Targ, 1450 - 8.85 - IJ
    63. Radu Bogdan Florin, Campina, 2131 - 8.65 - I
    64. Parvu Nicolae, Cornu, 1835 - 8 - I
    65. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 934 - 6.7 - I
    66. Rizoiu Claudiu, Filipestii de Targ, 1656 - 6.55 - IJ
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Baluta Silviu, Bucuresti, 443 - 15.88 - AW

    Inscrieri Open - on 12/6/2019 at 21:23:17

    1. Dracea Gabriel, Sinaia, 95 - 32.69 - O
    2. Voicu Ionut, Ploiesti, 318 - 32.65 - O
    3. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 62 - 32 - OW
    4. Corbu Darius, Valenii de Munte, 112 - 31.61 - O
    5. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 333 - 31.29 - O
    6. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 66 - 31.12 - O
    7. Marian Bogdan, Ploiesti, 117 - 30.85 - OW
    8. Gavrila Aurel, Bucuresti, 77 - 30.58 - OWH
    9. Avram Nicolae, Nedelea, 79 - 30.57 - O
    10. Micuda Mihai, Bucuresti, 180 - 30.56 - O
    11. Mihaila Nicolae, Breaza, 231 - 30.05 - OW
    12. Istrate Cristian, Bucuresti, 75 - 30.04 - OW
    13. Trocan Nicolae, Mioveni, 82 - 29.78 - OW
    14. Ivan Valentin, Campina, 297 - 29.78 - OW
    15. Voin Doru, Bucuresti, 99 - 29.63 - O
    16. Bucuroiu Alin, Pitesti, 542 - 29.6 - O
    17. Sorescu Mircea, Paulesti, 93 - 29.36 - OW
    18. Chiru Sorin, Campina, 551 - 29.2 - OW
    19. Pascu Razvan, Magureni, 412 - 29.17 - O
    20. Mostovoi Andrei, Campina, 894 - 29 - OW
    21. Darmaz Ion, Targoviste, 94 - 28.68 - OW
    22. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 425 - 28.52 - O
    23. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 150 - 28.45 - O
    24. Catana Claudiu, Bucuresti, 330 - 28.36 - O
    25. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 668 - 28.1 - O
    26. Minica Rares, Giurgiu, 959 - 28.1 - O
    27. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 203 - 27.92 - OW
    28. Panait Genu, Teisani, 240 - 27.71 - O
    29. Zavricescu George, Curtea de Arges, 158 - 27.67 - OW
    30. Munteanu Octavian, Tecuci, 389 - 27.61 - OW
    31. Pralea Marius Dan, Botosani, 109 - 27.44 - O
    32. Acsinte Oana, Bucuresti, 619 - 27.43 - OF
    33. Lita Gabriel, Bucuresti, 433 - 27.27 - O
    34. Stan Catalin, Curtea de Arges, 208 - 27.07 - O
    35. Pandele Ionel, Giurgiu, 1028 - 26.83 - OW
    36. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 152 - 26.71 - O
    37. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 274 - 26.51 - O
    38. Dena Corneliu, Giurgiu, 213 - 26.37 - OW
    39. Papacu Bejoli, Bucuresti, 189 - 25.61 - OW
    40. Brulea Petre, Paulesti, 331 - 24.51 - OW
    41. Visan Bogdan, Targoviste, 230 - 23.83 - O
    42. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 622 - 23.83 - O
    43. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 246 - 23.69 - O
    44. Plaiasu Ion, Plopeni, 363 - 23.65 - O
    45. Sarbu Dan, Ploiesti, 323 - 23.54 - OW
    46. Niculae Dan, Bucuresti, 944 - 23.53 - O
    47. Viciu Dragos, Pitesti, 592 - 22.84 - OW
    48. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 808 - 22.43 - OF
    49. Barca George, Pitesti, 348 - 22.41 - O
    50. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 548 - 22.18 - O
    51. Sorescu Gabriel, Pitesti, 347 - 22.05 - O
    52. Macelaru Eugen, Bucuresti, 435 - 22.02 - O
    53. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 873 - 21.07 - O
    54. Socaci Sorin, Panciu, 227 - 20.96 - OW
    55. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 280 - 20.85 - O
    56. Ene Florin, Ploiesti, 267 - 20.73 - O
    57. Alexandru Marius, Bucuresti, 258 - 20.64 - O
    58. Docan Cristian, Bucuresti, 252 - 20.19 - O
    59. Bivolaru Stelian, Targoviste, 259 - 20.18 - OW
    60. Darjan Daniel, Brasov, 707 - 20.06 - O
    61. Gheorghe Florin, Bucuresti, 907 - 19.68 - A
    62. Niculescu Daniel, Pitesti, 521 - 19.67 - AW
    63. Sursilov Constantin, Bucuresti, 271 - 19.54 - A
    64. Grama Mihai, Azuga, 1858 - 19.5 - AW
    65. Nitu Serban, Paulesti, 286 - 19.03 - AW
    66. Babus Liviu, Ploiesti, 386 - 19.03 - AW
    67. Rusea Gheorghe, Breaza, 675 - 18.08 - A
    68. Constantin Cristina, Bucuresti, 314 - 17.85 - AF
    69. Marin Marian, Bucuresti, 603 - 15.8 - A
    70. Dumitru George, Targoviste, 382 - 15.02 - A
    71. Banuta Dumitru, Ploiesti, 538 - 14.4 - A
    72. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 890 - 14.33 - A
    73. Badulescu Rafael, Giurgiu, 1675 - 14.25 - A
    74. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1550 - 13.5 - A
    75. Serban Leonard, Bucuresti, 659 - 12.97 - A
    76. Marinescu Nelu, Targoviste, 494 - 12.32 - A
    77. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 911 - 10.03 - A

    Inscrieri Elite - on 12/6/2019 at 21:23:28

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 263 - 47.13 - EL
    2. Fratila Robert, Baicoi, 2 - 47.1 - E
    3. Petcu Marius, Bucuresti, 1446 - 45 - E
    4. Calin Mihai, Barlad, 501 - 44.65 - EL
    5. Macarenco Andrei, Bucuresti, 6 - 43.72 - EL
    6. Neagoe Costin, Bucuresti, 14 - 41.18 - E
    7. Varbanescu Petre, Giurgiu, 574 - 40.03 - EL
    8. Doncea Catalin, Giurgiu, 1135 - 39 - EL
    9. Constantin Teodor, Bucuresti, 20 - 38.54 - E
    10. Stefan Patrick, Brasov, 31 - 37.71 - E
    11. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 83 - 37.66 - E
    12. Rosioara Razvan, Alexandria, 417 - 36.18 - E
    13. Galiu Mihai, Brasov, 125 - 35.22 - E
    14. Iancu George, Ploiesti, 388 - 35.05 - EW
    15. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 52 - 34.19 - EW
    16. Grigore Alexandru, Campina, 55 - 34.18 - E
    17. Potarniche Bianca, Buzau, 237 - 33.92 - ELJF
    18. Totpal Marius, Busteni, 105 - 33.91 - E
    19. Retegan Cosmin, Plopeni, 279 - 32.57 - O
    20. Ionescu Mihai, Targoviste, 1098 - 29.1 - O
    21. Petrov Dan, Bucuresti, 219 - 27.69 - OW
    22. Manoiu Claudiu, Fieni, 580 - 26.03 - O
    23. Eparu Matei, Ploiesti, 677 - 22.23 - O
    Ultima modificare făcută de ADN; 06.12.2019 la 22:23.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Fratila Robert, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Rezervat clasamente
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  5. Îmi place Fratila Robert le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    144
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 23 h 14 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    359
    Moca Vasile, Open, Bucuresti

  7. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    junior
    Avatarul lui bobocviorel
    Data înscrierii
    29.07.2017
    Locație
    slobozia
    Vârstă
    47
    Postări
    147
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h 2 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    132
    Boboc Viorel, Avansati, Slobozia

  9. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    618
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 52 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1982
    Nitu Serban...paulesti...avansati

  11. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 7 h 9 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    554
    Pascu Răzvan la Open din Magureni

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  13. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Voicu Ovidiu-Ploiesti-Incepatori.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  15. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    237
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 15 h 38 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1008
    Constantin Cristina, București, open
    Constantin Teodor, București, elite

    Gesendet von meinem VOG-L09 mit Tapatalk

  17. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    8248
    Mihaila Nicolae-Breaza -Open
    Ultima modificare făcută de ADN; 23.11.2019 la 21:57.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  19. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, sebyy le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    maestru

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    1.038
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4302
    Rusea Gheorghe- Breaza- open

  21. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, sebyy, waves, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    34
    Postări
    108
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 11 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    203
    Craciunas Bogdan, Bucuresti - Open

  23. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    senior
    Avatarul lui Tronic
    Data înscrierii
    03.01.2014
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    59
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 42 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    518
    trocan nicolae ,open-mioveni

  25. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.014
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 10 h 37 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2721
    Manoiu Claudiu- Elite
    Floarea Adrian -Open
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  27. Mulțumesc Marian Bogdan, ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, sebyy, Cristian Istrate, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    249
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 17 h 43 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    945
    Buna seara

    Alexandru Marius, open - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 196
    Ultimul post: 09.04.2019, 14:27
  2. Răspunsuri: 77
    Ultimul post: 03.04.2019, 13:27
  3. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 16/17.02.2019
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 582
    Ultimul post: 22.02.2019, 17:03
  4. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 511
    Ultimul post: 01.02.2019, 10:39
  5. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 28.08.2018, 22:06

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •