pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 295

Subiect: "Cupa Mos Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 12 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5212

    "Cupa Mos Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019

    Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019

    LOCALITATE: Fălticeni;
    DATA: Sambata 14.12.2019;
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați / Începători;
    ORA DE INCEPER Avansati,Incepatori,Elite-9,30 Open-13.30

    SALA 1: Sala Sporturilor "Gabriel Udisteanu", str. Teilor - Începători,Avansati,Open
    Sala dispune de protectie contra soarelui,incalzire corespunzatoare si un dezumidificator profesional


    SALA 2: Sala de Sport a Colegiului "Mihai Bacescu", str. Nicu Gane - Elite
    Sala dispune de protectie contra soarelui 100% , incalzire corespunzatoare si un dezumidifcator(in caz de nevoie)
    LOGISTICA: Sala Gabriel Udisteanu -18 mese ITTF,marea majoritate Donic Waldner 25
    Sala Bacescu: 6 mese dintre care 5 ITTF Donic Waldner 25 si una Joola 20
    -mingi : Gewo 3 stele(de alea bune,set de 3) ;
    TAXA: -40 lei adultii,
    ..........-10 lei elevii sub 14 ani,
    ...........-0 lei eventualii participanti din Moldova, Ucraina ,doamnele/domnisoarele,jucatorii echipei divizionare B din Falticeni si persoanle cu dizabilitati;
    SE ASIGURA: Apa 2 l , alune,dulciuri, afinata (destulă)
    ...........Platitorii de taxa integrala vor primi la inscriere cate o minge similara cu cele de concurs( Gewo 3 star)
    ..........Platitorii de taxa integrala vor primi un nr de aproximativ 60 de tricouri,distribuite prin tragere la sorti ..aceasta se va face aici de catre concurenti,ca la A-ul din vara

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4: cupe, medalii,diplome, si posibil alte premii-surpriza;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 13.12.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPATORI: Sala "Gabriel Udișteanu"
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 10;
    - Număr maxim de participanţi: 48(posibil 64);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 sau 4 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4; .
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu,se vor juca grupe superioare si eliminatorii
    AVANSATI: Sala "Gabriel Udisteanu"
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20, de preferat între limitele de MP 10-20;
    - Număr maxim de participanţi: 60
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    In principiu,se vor juca grupe superioare si eliminatorii
    OPEN - Sala Gabriel Udisteanu;
    - Participă jucătorii cu MP mai mic de 33, au prioritate cei cu MP intre 20 si 33;
    - Număr maxim de participanţi: 54;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -.In functie de rapiditatea desfasurarii gr inf si de dorinta participantilor vom vedea daca este timp si pt gr superioare sau trecem la eliminatorii

    ELITE- Sala Mihai Bacescu
    -Participa jucatori cu MP>33;
    -Nr maxim de participanti: 36;
    ..Concursul se va desfasura cu sau fara grupe superioare,in functie de optiunea participantilor
    -Propun si desfasurarea unui concurs de dublu,premiat cu cupe si diplome,fara taxe suplimentare,daca tot avem sala la dispozitie


    In functie de dinamica inscrierilor pot surveni modificari in desfasurarea celor patru concursuri.Acestea vor fi anuntate in timp util
    Este posibil ca la unele sectiuni concursul sa se desfasoare fara grupe superioare,asa dupa cum am specificat mai sus,in functie de nr si de dorinta concurentilor .
    In imediata apropiere a salii "Udisteanu' functioneaza un complex modern Spa dotat cu bazin acoperit precum si un hotel-restaurant.voi reveni cu preturile de cazare pt doritori

    ORGANIZATOR:
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    -Cozma pt Udisteanu..la elite gasim unul,anunt in timp util

    Dotarea de la sala Udisteanu va fi asigurata de Sebi Rojnita(10 mese + mantinele) si Emi(8 mese+mantinele)

    EMITT-GEWO va fi prezent la Sala Udisteanu cu un stand complet

    Organizat cu sprijinul Primariei Falticeni si C.J.Suceava
    Ultima modificare făcută de cata_60; 25.11.2019 la 09:48.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  2. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1, Bodnar Cosmin au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Nicu Constantin, ClaudiuManoiu, macocco, ivisuc, tavy, siscanicu le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 12 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5212
    Inscrieri Elite - on 13.12.2019 at 22:09:34

    1. Mosneagu Marius, Falticeni, 670 - 44,5 - EL
    2. Albu Catalin, Pascani, 236 - 42,76 - E
    3. Albu Vlad, Iasi, 8 - 42,74 - EM
    4. Galban Calin, Viseu, 49 - 41,69 - E
    5. Ursulean Florin, Straja, 64 - 41,61 - EL
    6. Valeanu Cosmin, Bacau, 628 - 38,77 - EMJ
    7. Morosanu Vasile, Suceava, 46 - 37,58 - EW
    8. Ticala Vasile Jr, Viseu, 295 - 37,27 - E
    9. Marola Mihai, Bacau, 50 - 37,19 - E
    10. Barsa Ioan, Moinesti, 30 - 35,93 - E
    11. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 169 - 35,46 - E
    12. Carpovici Boris, Falticeni, 614 - 34,45 - EW
    13. Polocoser Cristian, Suceava, 170 - 33,89 - E
    14. Subcinski Alexandru, Suceava, 638 - 32,4 - O
    15. Plamada Lucian, Iasi, 338 - 30,57 - O
    16. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 133 - 29,78 - O
    17. Corneanu Sorin, Botosani, 135 - 25,88 - OW
    18. Ciuca Sorin, Iasi, 753 - 25,23 - O
    19. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 1356 - 23,5 - O




    Inscrieri Open - on 13.12.2019 at 16:44:54

    1. Ciortescu Cristi, Iasi, 54 - 32,98 - O
    2. Bogza Dragos, Iasi, 835 - 32,4 - O
    3. Ursulean Vasile, Straja, 96 - 31,67 - O
    4. Grapina Florin, Roman, 889 - 31 - O
    5. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 181 - 30,58 - OW
    6. Ticu Dorin, Bacau, 113 - 30,16 - OW
    7. Istrate Cristian, Bucuresti, 75 - 30,04 - OW
    8. Braniste George, Bacau, 111 - 29,85 - O
    9. Dragan Petru Ioan, Iasi, 157 - 29,28 - O
    10. Golovaci Marin, Ucraina, 1058 - 29,1 - O
    11. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 178 - 28,39 - O
    12. Baisan Paul, Roman, 786 - 27,7 - OW
    13. Ursulescu Ioan, Bacau, 192 - 27,59 - OW
    14. Pinzar Alin, Suceava, 163 - 27,56 - O
    15. Pralea Marius Dan, Botosani, 109 - 27,44 - O
    16. Macovei Bogdan, Suceava, 973 - 27,3 - O
    17. Lovin Eusebiu, Comanesti, 145 - 26,46 - OW
    18. Pascu Marius, Campulung Mold, 471 - 26,42 - O
    19. Mahu Bogdan, Pascani, 317 - 26,36 - O
    20. Goleanu Remus, Marginea, 2082 - 26,2 - O
    21. Colesniuc Romeo, Botosani, 195 - 26,14 - OW
    22. Bizau Ioan, Viseu, 941 - 25,9 - O
    23. Nistor Florin, Comanesti, 394 - 25,56 - O
    24. Munteanu Silviu, Suceava, 672 - 25,46 - OW
    25. Pavlenko Iustina Cristina, Ucraina, 822 - 25,1 - OF
    26. Stroe Ionel, Bacau, 238 - 24,33 - O
    27. Petrescu Claudiu, Putna, 282 - 23,12 - O
    28. Fotia Iulian, Bacau, 209 - 22,95 - O
    29. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 477 - 22,64 - O
    30. Bacosca Catalin, Bacau, 1734 - 22 - O
    31. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 357 - 21,8 - O
    32. Vieru Costica, Botosani, 242 - 21,62 - OW
    33. Pintilie Vlad, Iasi, 671 - 21,08 - O
    34. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 588 - 20,14 - O
    35. Dior Dorin, Vaslui, 275 - 19,69 - A
    36. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1579 - 19,5 - AW
    37. Andreica Daniel, Viseu, 498 - 18,45 - A
    38. Sofian Corneliu, Suceava, 396 - 18,39 - AW
    39. Kurennoi Andrei, Moldova, 589 - 18 - A
    40. Carpovici Sergiu, Falticeni, 2060 - 18 - A
    41. Corocaescu Cristian, Suceava, 917 - 17,63 - A
    42. Gheraschenko Iurii, Ucraina, 2658 - 16 - A
    43. Salavastru Petru, Botosani, 368 - 15,51 - AW
    44. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1403 - 11,8 - A
    45. Martinas Marius, Iasi, 2683 - 0 - O
    46. Paulet Bogdan, Iasi, 6002 - 0


    Inscrieri Avansati - on 13.12.2019 at 22:11:57

    1. Tanase Gabi, Suceava, 513 - 19,08 - A
    2. Aldea Nelu, Falticeni, 654 - 18,5 - A
    3. Donisan Costel, Pascani, 372 - 18,33 - AW
    4. Balau Laurentiu, Falticeni, 426 - 17,99 - AW
    5. Ursulean Daniel, Straja, 927 - 17,97 - A
    6. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1045 - 17,35 - A
    7. Subtirelu Marius, Onesti, 424 - 16,92 - A
    8. Panzariu Flavius, Falticeni, 1368 - 16,8 - A
    9. Ilie Aurelian, Botosani, 480 - 16,51 - A
    10. Rauh Andrei, Moldova, 963 - 16,47 - A
    11. Albu Constantin, Suceava, 536 - 16,29 - AW
    12. Morosan Ionel, Granicesti, 569 - 16,24 - A
    13. Plamada Iulian, Putna, 1809 - 16,2 - A
    14. Zepciuc Marius, Granicesti, 642 - 15,9 - A
    15. Robu Mihai, Mogosesti, 708 - 15,75 - A
    16. Aparaschivei Marcel, Botosani, 857 - 15,53 - AW
    17. Lungu Lucian, Onesti, 726 - 15,23 - A
    18. Morosan Mihai, Granicesti, 739 - 14,74 - A
    19. Galatanu Silviu, Bacau, 2133 - 14,5 - A
    20. Olteanu Gabriel, Vaslui, 517 - 14,06 - A
    21. Ianos Valentin, Suceava, 1017 - 13,88 - A
    22. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 608 - 13,7 - A
    23. Simon Alexandru, Roman, 1348 - 13,3 - A
    24. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 610 - 13,15 - A
    25. Boariu Timofte Danut, Borsec, 798 - 13,13 - AW
    26. Butacu Daniel, Bacau, 1112 - 12,87 - AW
    27. Tronciu Gabriel, Roman, 906 - 12,75 - A
    28. Simionese Ovidiu, Granicesti, 634 - 12,55 - A
    29. Gherghel Petru, Bacau, 2233 - 12,55 - A
    30. Mita Augustin, Dorohoi, 676 - 12,17 - A
    31. Mesinschi Radu, Botosani, 1223 - 11,45 - A
    32. Duman Iulian, Halaucesti, 1903 - 11,2 - AW
    33. Ghitu Liviu, Onesti, 595 - 10,92 - A
    34. Suciu Andrei, Borsec, 780 - 10,9 - A
    35. Baciu Adrian, Pascani, 1040 - 10,54 - A
    36. Spircu Alexandru, Botosani, 701 - 10,48 - A
    37. Cosau Toader, Targu Neamt, 1634 - 10,45 - A
    38. Barabancea Lili, Iasi, 709 - 10,25 - AF
    39. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 773 - 10,02 - AJ
    40. Chiriac Petru, Roman, 3316 - 9,6 - I
    41. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 666 - 9,44 - I
    42. Nastase Gheorghita, Falticeni, 3404 - 8 - I
    43. Musat Viorel, Bacau, 1314 - 7,63 - I
    44. Aldea Andrei, Roman, 2158 - 0 - A
    45. Ungureanu Petrica, Pascani, 2702 - 0 - I
    46. Ciltea Liviu, Pascani, 3009 - 0 - I



    Inscrieri Incepatori - on 13.12.2019 at 22:14:47

    1. Rogin Florin, Piatra Neamt, 681 - 9,93 - I
    2. Grusca Narcis, Gura Humorului, 682 - 9,83 - IW
    3. Ojog Petrisor, Bacau, 700 - 9,62 - I
    4. Sisca Nicusor, Comanesti, 737 - 9,44 - IW
    5. Robu Valentin, Botosani, 838 - 8,58 - IW
    6. Sahlean Alexandru Silvestru, Partestii de Jos, 1394 - 8,57 - I
    7. Luca Ioan, Piatra Neamt, 869 - 8,52 - I
    8. Zamfirache Ioan, Botosani, 806 - 8,47 - IW
    9. Pascariu Vasile, Suceava, 1489 - 7,9 - I
    10. Grimaliuc Alexandru, Suceava, 1591 - 7,7 - I
    11. Bilt Cristian, Suceava, 2398 - 7,7 - I
    12. Bilt Catalin, Suceava, 3490 - 7,7 - I
    13. Sovea Sorin, Suceava, 3492 - 7,7 - I
    14. Minca Paul, Comanesti, 1093 - 7,48 - I
    15. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 1475 - 7,42 - I
    16. Munteanu Corneliu, Vaslui, 2142 - 7,1 - I
    17. Stavarache Florentin, Pascani, 1057 - 7,02 - I
    18. Sechel Vasile, Viseu, 1788 - 6,95 - I
    19. Maciuc Razvan, Suceava, 1664 - 6,8 - I
    20. Moise Viorel, Braila, 980 - 6,78 - IW
    21. Venin Constantin, Suceava, 2338 - 6,75 - I
    22. Andronic Ioan, Suceava, 2234 - 6,55 - IW
    23. Paduret Catalin Dan, Panciu, 2263 - 6,2 - I
    24. Savina Dan, Piatra Neamt, 976 - 6,13 - I
    25. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1668 - 6,04 - I
    26. Blanariu Vasile, Baisesti, 2259 - 6 - I
    27. Cojocaru Ilie, Baisesti, 2111 - 5,95 - I
    28. Lazar Lavinia, Salcea, 1733 - 5,9 - IF
    29. Mihalache Doru, Suceava, 2513 - 5,9 - I
    30. Vornicu Adrian, Suceava, 3743 - 5,9 - I
    31. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1094 - 5,69 - I
    32. Bujorean Beni, Suceava, 2423 - 5,6 - I
    33. Apetroaei Mircea, Suceava, 1448 - 5,49 - IJ
    34. Purdila Andrei, Falticeni, 3817 - 5,3 - I
    35. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 2107 - 5,2 - I
    36. Draganescu Stefan, Pascani, 2307 - 5,2 - I
    37. Lazar Davide, Suceava, 2457 - 5,2 - I
    38. Ungureanu Sabina, Suceava, 3143 - 5,2 - IF
    39. Busuioc Viorel, Radauti, 3830 - 5,2 - I
    40. Moldovan Ioan, Viseu, 1466 - 5,04 - I
    41. Deac Valentin, Viseu, 1524 - 5,03 - I
    42. Lozniceru Constantin, Falticeni, 3894 - 5 - I
    43. Popa Romica, Pascani, 1843 - 4,83 - I
    44. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1352 - 4,55 - I
    45. Burdujoc Andrei, Prelipca, 3125 - 4 - I
    46. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 1741 - 0
    47. Gurgu Fabian, Halaucesti, 3369 - 0 - I
    48. David Maia, Prelipca, 4091 - 0 - F
    49. Blaga Monica, Viseu, 4672 - 0 - IF
    50. Mardar Ciprian, Targu Neamt, 6001 - 0
    51. Dragos Radu, Iasi, 6002 - 0
    52. Ciobanu Sabin, Pascani, 6004 - 0
    53. Lupu Dan , Pascani, 6005 - 0
    54. Maxim Florin, Suceava, 6008 - 0
    55. Marius Toma , Iasi, 6009 - 0
    56. Hutan Cosmin, Suceava, 6010 - 0

    Clasament Incepatori

    1. Ciobanu Sabin - Pascani
    2. Grusca Narcis - Gura Humorului
    3 -- 4
    Sovea Sorin - Suceava
    Grimaliuc Alexandru - Suceava
    5 -- 8
    Paduret Catalin Dan - Panciu
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Lazar Lavinia - Salcea
    Ojog Petrisor - Bacau
    9 -- 16
    Pascariu Vasile - Suceava
    Gurgu Fabian - Halaucesti
    Sahlean Alexandru Silvestru - Partestii de Jos
    Bilt Cristian - Suceava
    Braga Andrei - Moldova
    Venin Constantin - Suceava
    Vornicu Adrian - Suceava
    Lupu Dan - Pascani
    17 -- 18
    Lepadatu Gheorghe - Pascani
    Mihalache Doru - Suceava
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Bilt Catalin - Suceava
    Aparaschivei Bogdan - Iasi
    21 -- 27 1v gr.sup.
    Robu Valentin - Botosani
    Minca Paul - Comanesti
    Munteanu Corneliu - Vaslui
    Moise Viorel - Braila
    Andronic Ioan - Suceava
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Draganescu Stefan - Pascani
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Stavarache Florentin - Pascani
    Maciuc Razvan - Suceava
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Bujorean Beni - Suceava
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Lazar Davide - Suceava
    37 -- 43 1v gr.inf.
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Blanariu Vasile - Baisesti
    Busuioc Viorel - Radauti
    Lozniceru Constantin - Falticeni
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    David Maia - Prelipca
    Marius Toma - Iasi
    44 -- 51 0v gr.inf.
    Purdila Andrei - Falticeni
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    Moldovan Ioan - Viseu
    Popa Romica - Pascani
    Mardar Ciprian - Targu Neamt
    Dragos Radu - Iasi
    Maxim Florin - Suceava
    Hutan Cosmin - Suceava


    Clasament Avansati

    1. Aldea Nelu - Falticeni
    2. Cervicescu Laurentiu - Botosani
    3 -- 4
    Rauh Andrei - Moldova
    Donisan Costel - Pascani
    5 -- 8
    Robu Mihai - Mogosesti
    Chiriac Petru - Roman
    Morosan Ionel - Granicesti
    Tanase Gabi - Suceava
    9 -- 16
    Ianos Valentin - Suceava
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Panzariu Flavius - Falticeni
    Subtirelu Marius - Onesti
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Albu Constantin - Suceava
    Galatanu Silviu - Bacau
    Tronciu Gabriel - Roman
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Carpovici Sergiu - Falticeni
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Ilie Aurelian - Botosani
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Gherghel Petru - Bacau
    Suciu Andrei - Borsec
    Cosau Toader - Targu Neamt
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Ursulean Daniel - Straja
    Plamada Iulian - Putna
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Lungu Lucian - Onesti
    Mita Augustin - Dorohoi
    Ghitu Liviu - Onesti
    Aldea Andrei - Roman
    33 -- 2v gr.inf.
    Simon Alexandru - Roman
    34 -- 41 1v gr.inf.
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Butacu Daniel - Bacau
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Mesinschi Radu - Botosani
    Baciu Adrian - Pascani
    Barabancea Lili - Iasi
    Musat Viorel - Bacau
    Ungureanu Petrica - Pascani
    42 -- 45 0v gr.inf.
    Morosan Mihai - Granicesti
    Duman Iulian - Halaucesti
    Spircu Alexandru - Botosani
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt



    Clasament Open

    1. Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    2. Lovin Eusebiu - Comanesti
    3 -- 4
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Martinas Marius - Iasi
    5 -- 8
    Grapina Florin - Roman
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Gheraschenko Iurii - Ucraina
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    9 -- 16
    Braniste George - Bacau
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Stroe Ionel - Bacau
    Nistor Florin - Comanesti
    Petrescu Claudiu - Putna
    Pascu Marius - Campulung Mold
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Vieru Costica - Botosani
    17 -- 28
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Ticu Dorin - Bacau
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Ursulean Vasile - Straja
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Baisan Paul - Roman
    Golovaci Marin - Ucraina
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Andreica Daniel - Viseu
    29 -- 2v gr.inf.
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    30 -- 39 1v gr.inf.
    Bogza Dragos - Iasi
    Pinzar Alin - Suceava
    Macovei Bogdan - Suceava
    Mahu Bogdan - Pascani
    Fotia Iulian - Bacau
    Bacosca Catalin - Bacau
    Pintilie Vlad - Iasi
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Sofian Corneliu - Suceava
    Paulet Bogdan - Iasi
    40 -- 42 0v gr.inf.
    Munteanu Silviu - Suceava
    Dior Dorin - Vaslui
    Salavastru Petru - Botosani

    Clasament Elite

    1. Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    2. Mosneagu Marius - Falticeni
    3 -- 4
    Albu Catalin - Pascani
    Polocoser Cristian - Suceava
    5 -- 8
    Albu Vlad - Iasi
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Galban Calin - Viseu
    Ursulean Florin - Straja
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    Barsa Ioan - Moinesti
    Carpovici Boris - Falticeni
    13 -- 2v gr.inf.
    Plamada Lucian - Iasi
    14 -- 16 1v gr.inf.
    Marola Mihai - Bacau
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Mosneagu Mihnea - Falticeni








    NEMOTIVATI

    Ciuca Sorin-Iasi
    Goleanu Remus-Marginea
    Bizau Ioan-Viseu
    Pohaci Claudiu-Dorohoi-retras dupa termen
    Natase Ghiorghita-Falticeni
    Ciltea Liviu-Pascani
    Sechel Vasile-Viseu
    Cojocaru Ilie-Baisesti
    Deac Valentin-Viseau
    Blaga Monica-Viseu
    Ungureanu Sabina-Suceava
    Ultima modificare făcută de cata_60; 15.12.2019 la 11:08.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, Zosim1, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 9 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    909
    Pinzar Alin open

    Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
    Andro TP-Ligna CI
    Andro Hexer Powergrip SFX
    Andro Hexer Powergrip SFX

  6. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PRIZA TOK, Cristian Istrate, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    18.06.2007
    Locație
    Tescani
    Vârstă
    41
    Postări
    615
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 3 h 23 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    273
    Ciubotariu Andrei elite
    Barsa Ioan elite , Moinesti

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    BLADE:Kreanga Aeros
    BH:Tibhar Torpedo
    FH: Globe National

  8. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    741
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    105 z 7 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 h 7 m
    Reputație
    195
    Din Vișeu:
    Galban Calin
    Ticala Vasile Jr
    Andreica Iulian la elite
    Open:
    Andreica Daniel
    Bizau Ioan
    Începători:
    Deac Valentin
    Moldovan Ioan
    Sechel Vasile
    Blaga Monica

  10. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    303
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 17 h 29 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    594
    Neagoe Costin - București - Elite

  12. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior
    Avatarul lui rcolesniuc
    Data înscrierii
    25.06.2012
    Locație
    Botosani, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 24 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    573
    Din Botoșani, Colesniuc Romeo- open.

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

  14. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Nicu Constantin le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior
    Avatarul lui Marius Zepciuc
    Data înscrierii
    04.09.2015
    Locație
    suceava
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 13 h 56 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    77
    Zepciuc Marius. Avansati


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    junior Avatarul lui mionelsbt
    Data înscrierii
    18.08.2018
    Postări
    52
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 10 h 30 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    40
    Moroșan ionel,Moroșan Mihai ,Simionese Sorin,Gabriel ,Simionese Ovidiu, toți din Grănicești la avansați mulțumesc

    Trimis de pe al meu SM-J610FN folosind Tapatalk

  18. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Sorin-Gabriel Simionese le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    senior

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    47
    Postări
    264
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 10 h 37 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    829
    Se înscrie Nicu Constantin din Iași, la open!
    Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

  20. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bubucrys, RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    cadet
    Data înscrierii
    09.01.2019
    Locație
    Iași
    Postări
    33
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 50 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    45
    Alexandru Croitoru, Iasi. Avansati

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  22. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place RaduAndrei, Bogdan A le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior
    Avatarul lui CRISTI CIORTESCU
    Data înscrierii
    13.08.2015
    Locație
    IASI
    Vârstă
    41
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    713
    Cristi Ciortescu -> Iași -> Elite (...sau Open - dupa actualizarea clasamentului)

  24. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bubucrys, RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    junior
    Avatarul lui Petru Vicovanu
    Data înscrierii
    23.07.2016
    Locație
    Horodnic de Jos
    Vârstă
    32
    Postări
    109
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 14 h 27 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    92
    Vicovanu Petru-Horodnic de Jos-open! Mulțumesc!

  26. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    junior
    Avatarul lui draganp
    Data înscrierii
    01.04.2015
    Locație
    iasi
    Vârstă
    41
    Postări
    119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 48 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    244
    Din Iasi, Dragan Petru Ioan si Bogza Dragos, open. Multumim!

  28. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 5 h 40 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1203
    Piatra Neamț:
    Open- Bubulac Cristi
    Incepatori:
    Savina Dan
    Rogin Florin
    Ungureanu Adrian
    Mulțumim!!!
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  30. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 15.01.2020, 00:26
  2. "Cupa Moș Crăciun 2019", Vatra Dornei - 15.12.2019
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 07.12.2019, 15:59
  3. Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 250
    Ultimul post: 09.04.2019, 13:07
  4. Răspunsuri: 452
    Ultimul post: 02.01.2016, 22:18
  5. Răspunsuri: 288
    Ultimul post: 31.12.2014, 19:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •